Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Тор

Дискусии: Любовни романи (Част 5)

Препоръчан отговор

Момичета страхотни сте нямам думи да опиша колко съм радостна. Пращам ужасно много прегръдки и целувки на всички от тийма. :balloons1::mark::*:yanim::wors::withflowers::iloveyou1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много благодаря на целия екип за новата кгижка. :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочетох я! Стоях будна до 5.30 тази сутрин, но я изядох с кориците (днес ще ходя доста замаена, но това му е хубавото като си на почивка, че друг ти готви и чисти и можеш да си позволиш да придремваш на следващия ден). Определено е страхотна книга. Софи е прекрасна, а Бенедикт има достатъчно доблест да си признае когато се е държал като прасе. Дали защото я четох до ранните часове на тази сутрин, но определено някои моменти ми се сториха доста драматични и си поплаках. Това си е една прекрасна история за Пепеляшка и нейния принц и е повече от чудесна книга за Коледните празници. P.S. Забравих да благодаря на екипа, който е приготвил това чудо, нали? Супер сте, момичета :yanim:

Редактирано от jenia123 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето и от мен три книжки по заявка:

Даниел Стийл - Знакът на съдбата

Даниел Стийл - Ранчото

Андреа Кейн - Изпитания

Приятно четене!

Благодарности на Дрийма за изненадата.

Публикувано изображение

Весело посрещане на празниците!

Редактирано от Тор (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хей, момичета! Весели празници!!!

Някой започвал ли е новата книга на Ана Годбърсън "Тайни и Мечти". Много се чудя дали да си я взема. Ако може някой да каже какви са му впечатленията от нея. Ана Годбърсън е авторката на четирилогията "Живот на върха". Много ми допада стилът й на писане и историите, които разказва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Весела Коледа!

Бъдете живи, здрави и много усмихнати!

Честит имен ден ден и на всички именици!Пожелавам ви всичко най-хубаво и късмет да не отърват!

И не на последно място искам да благодаря на Дрийм Тийма за великолепния коледен подарък!Toва е една от любимата ми поредица!Обичам ви!

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от margc (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всяко коледно пожелание може да се сбъдне, ако вярваш истински в него. Повярвай и то ще се сбъдне: най-хубавите моменти от тук нататък предстоят! Весела Коледа! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито Рождество Христово, приятели! Желая Ви от все сърце здраве, любов и успехи!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Весели празници,момичета! И Благодаря за книжките!

Редактирано от Тор (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Весела Коледа на всички! Да сте много, много здрави, усмихнати и както казва една приятелка - всичко останало го има в интернет!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам нужда малко от помощ.Търся името на една книжка на Джейн Ан Кренц. Спомените ми са много бегли: Главния беше богат, но отритнат от семейството.Роднините му само го използваха – лели и братовчеди го търсеха единствено за някаква услуга – да иска заем от главата на семейството ( дядо му) или за решаване на някакъв проблем. А той помагаше на всички, като търсеше признание за принадлежността си към това семейство. Главната, която се влюби в него, реши че трябва да спре това издевателство и ги събра всички в един ресторант( май беше), за да ги предупреди да спрат. За нея беше много важно присъствието на дядото, защото той май не я харесваше.Всичко това е от средата към края на книгата.Ако някой има някаква представа за кой роман става въпрос ще му бъда много благодарна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам нужда малко от помощ.Търся името на една книжка на Джейн Ан Кренц. Спомените ми са много бегли: Главния беше богат, но отритнат от семейството.Роднините му само го използваха – лели и братовчеди го търсеха единствено за някаква услуга – да иска заем от главата на семейството ( дядо му) или за решаване на някакъв проблем. А той помагаше на всички, като търсеше признание за принадлежността си към това семейство. Главната, която се влюби в него, реши че трябва да спре това издевателство и ги събра всички в един ресторант( май беше), за да ги предупреди да спрат. За нея беше много важно присъствието на дядото, защото той май не я харесваше.Всичко това е от средата към края на книгата.Ако някой има някаква представа за кой роман става въпрос ще му бъда много благодарна.

Ох чела съм я мисля, че е или "Съдбовно завръщане" или "Абсолютно сигурен" Редактирано от Тор (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На първо четене си мисля, че е "Абсолютно сигурен". Ако си спомняш главния да е с паранормални сособности, значи е тя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дааа! Точно тя е, току-що я прегледах! Благодаря ви много момичета! :*

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еййййййй, най-сетне ми сработи ...нещото и мога да напиша един поздрав. Момичета честита Нова година!Да сте живи и здрави, много щастливи, вие и вашите семейства! Дано се сбъднат мечтите ви и да имате повече време за четене на книги!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятели, желая Ви от все сърце една прекрасна, щастлива и романтична 2012 година! Обичайте и бъдете обичани :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честита новата 2012 година!Да сте живи, да сте здрави до година до амина!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...