Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Тор

Дискусии: Любовни романи (Част 5)

Препоръчан отговор

Моля за помощ, търся книга от поредицата "Падналите ангели" на Мери Джо Пътни, а героят е Люсиен Феърчайлд, граф Стратмор.

http://www.fantasticfiction.co.uk/p/mary-jo-putney/dancing-on-wind.htm

Това е книгата за Люсиен, но не е издавана в Бг.

На ЛС имаш подробности.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет, нещо ми е трудно да се ориентирам. Някой може ли д ами обясни откъде се разглеждаха и теглеха сканираните любовни романи.

Привет, нещо ми е трудно да се ориентирам. Някой може ли д ами обясни откъде се разглеждаха и теглеха сканираните любовни романи.

ок май взех че се ориентирах, а откъде мога да разглеждам поне книгите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ок май взех че се ориентирах, а откъде мога да разглеждам поне книгите

ЕСКЕЙП - ФОРУМ - КНИГИ - КАТАЛОГ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля за помощ, търся книга от поредицата "Падналите ангели" на Мери Джо Пътни, а героят е Люсиен Феърчайлд, граф Стратмор.

А може ли линк към някоя от тези книги , защото нищо не откривам :no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност поредицата я има почти цялата в каталога в Ескейп, но заглавията са с по-тъмен шрифт и като кликваш върху тях не се отварят. Защо така? :ohmy: Редактирано от Тор (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако искаш да ти ги пратя и петте намери ме довечера на скайпа, ще ти ги пусна! :)

А всъщност поредицата я има почти цялата в каталога в Ескейп, но заглавията са с по- тъмен шрифт и като кликваш върху тях не се отварят. Защо така? :ohmy:

Защото ги има сканирани от стария сайт, но не са качени още в новия – ескейпа.След козметични операции – редакция – ги качват на ново.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз да попитам за такива като мен дето английския им куца и не знаят оригиналните заглавия на книгите,както предполагам и повечето тук как ще се търси в ескейпа.Не може ли да се побликува списък с иманата на книгите на бг и английските им отговарящи за по-лесно и защо прецениха,че линковете трябва да се премахнат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз да попитам за такива като мен дето английския им куца и не знаят оригиналните заглавия на книгите,както предполагам и повечето тук как ще се търси в ескейпа.Не може ли да се побликува списък с иманата на книгите на бг и английските им отговарящи за по-лесно и защо прецениха,че линковете трябва да се премахнат

Отзад напред ще обясня.

1. Махнаха темата с линковете, защото "водела към сайт с пиратско съдържание".

2. Темата с линковете не е загубена безвъзвратно. Намира се в тракера. Преместихме я като видяхме, че тук няма да разрешат да съществува. Виждате, че дори линкове вече не може да пускаме. Влезте във форума, ще видите в раздел Книги, подраздел Каталог. Там са подредени дори по-добре от преди, по-прегледно е като се търси дадена книга.

3. Списъци да искате... ако чак пък толкова не виждате бутона "Форум" и разделите му в ескейп, то блога на Гането има предостатъчно списъци. Който търси, намира.

4. Търсачката на ескейп /за пореден път го казвам/ търси и на кирилица! Напишете заглавието на книгата, като не забравяте да напишете първата му буква Главна, както е правилно. Има два варианта да не ви излезе, ако я пишете правилно - или още не е качена; или е качена в поредица, заедно с останалите книги, с които е свързана. В този случай напишете името на поредицата или проверете каталога. Трети вариант - не пишете правилно заглавието. В този случай се върнете и прочетете подчертаното.

Редактирано от NELG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ели, ти така им се скара, че им взе акъла направо.. :P Знаех си аз, че едни линкове не мога да подредя като хората, ама по-спокойно, мила.. :clown: Още колко пъти ще се питааа.. Няма нужда от излишни нерви все пак.. :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хах, изобщо не съм неврничела. ;P Опитах се да го напиша така, че колкото и да не си влизал отдавна, да не си чел по-напред постове и т.н. да разбереш какво е станало.Ти не че не си ги подредила, направо ги премести, поради горе написаната причина. Само това обясних. ;)

Щото на мен съчетанието ескейп-форум-книги-каталог ми говори много, ама за огромна част от хората е на китайски. А за стряскането... те по принцип не пишат и едва ли само аз съм причината. :P

Редактирано от helyg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Верно ви стряскам, ей... :huh: Някой да вземе да напише "гък", щот ще си помисля, че над мен тежи проклятие някакво. :clown:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Верно ви стряскам, ей... :huh:

Някой да вземе да напише "гък", щот ще си помисля, че над мен тежи проклятие някакво. :clown:

ГЪК! :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето това чаках. :D Мойто "гък" се изразява в следното = Има три новосканирани книжки в ескейп. :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Повече са! :):tongue2:

Ммммда, ама от мен са три... засега...

За следващата седмица съм планирала още няколко. :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето това чаках. :D

Мойто "гък" се изразява в следното = Има три новосканирани книжки в ескейп. :P

Новосканираните книжки как могат да се намерят с ескейпа? Или няма как и просто трябва да се обявят заглавията :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новосканираните книжки как могат да се намерят с ескейпа? Или няма как и просто трябва да се обявят заглавията :)

Обявяването на новите книги в калдата си е по-скоро навик, а и за хората, които не влизат редовно в ескейп, за да им покаже, че има нова книга за теглене. А новосканираните книги как се намират в ескейп... ами аз като вляза в страницата за торенти на сайта и ги виждам последните качени. Също и пробвай да натиснеш иконката с книжка, която се намира в началото на всеки торент с книга, така ще отсееш само книгите. Ескейп не е по-различен от другите тракери, търси се на същия принцип.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли още някой, който да не е разбрал къде се намира списъка със сканираните книги и как може да си ги намери, след всичките обяснения, които бяха дадени по горе!

До сега бяхме свикнали на готово – качена книжка – хоп линкче – сваляш. Да, ама от тук на сетне – не може.

Всеки, поне един път е свалял книга от торент-сайт няма начин да не знае как става това. Тогава, защо преместването на каталога и непубликуването на новите линкове ви хвърли в такава голяма паника???

А между другото, каталога е направен толкова лесно и елементарно за ползване, че хич не ти трябва нито латиница, нито кирилица, нито патагоница. Достигаш до желаната книга с едно кликване върху нея на мишката. За по-голямо удобство аз съм си го качила във фаворити, което всеки може да направи.

Мен повече ме притесняват думите: Махнаха темата с линковете, защото "водела към сайт с пиратско съдържание". Значи ли това, че според нечия глупава приумица, някоя прекрасна сутрин може да се събудим без любимия си ескейп? И тогава ще се наложи да си разпространяваме сканираните книги по скайпа, като апокрифна литература, което никой не може да ни забрани!

Редактирано от rumi_1461 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли още някой, който да не е разбрал къде се намира списъка със сканираните книги и как може да си ги намери, след всичките обяснения, които бяха дадени по горе!

До сега бяхме свикнали на готово – качена книжка – хоп линкче – сваляш. Да, ама от тук на сетне – не може.

Всеки, поне един път е свалял книга от торент-сайт няма начин да не знае как става това. Тогава, защо преместването на каталога и непубликуването на новите линкове ви хвърли в такава голяма паника???

А между другото, каталога е направен толкова лесно и елементарно за ползване, че хич не ти трябва нито латиница, нито кирилица, нито патагоница. Достигаш до желаната книга с едно кликване върху нея на мишката. За по-голямо удобство аз съм си го качила във фаворити, което всеки може да направи.

Мен повече ме притесняват думите: Махнаха темата с линковете, защото "водела към сайт с пиратско съдържание". Значи ли това, че според нечия глупава приумица, някоя прекрасна сутрин може да се събудим без любимия си ескейп? И тогава ще се наложи да си разпространяваме сканираните книги по скайпа, като апокрифна литература, което никой не може да ни забрани!

Руми, както вървят нещата и скайпа ще забранят.... :nono: :nono: :nono:

Ама нали си знаеш, ние сме "гранде бандитки" и все ще успеем да измислим нещо!

Сега се сещам за едни думи на моята половинка - "един го измисля, сто го прецакват"! Ако забранят торентите, цялото пиратско братство ще се замисли за нов начин на прехвърляне и споделяне на файлове! :wink12: :wink12: :wink12:

Редактирано от debilgates (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Руми, не мога да ти дам конкретен отговор. Ако зависи от нас и от вас, сайтът ще го има. Досега нямаме случай да сме получили оплакване за права и да сме го пренебрегнали - винаги премахваме такива торенти. За правоносителите сме дали начин за достъп до нас и винаги да могат да си изкажат претенциите. Ограничения една камара сме въвели в сайта. Имаме сектор "баннати", който всеки може да види - там се намират рилийзите, които при никакъв случай не може да се качват, или ако има граница до кога не може, то тя е оповестена. Стараем се да се съобразяваме, следим и новините, защото напоследък има прекалено много шумотевица около торенттракерите, масово затварят такива, които съдържат прекалено много файлове, които си имат легитимни правоносители и които отказват да уважат тези права... Не знам в бъдеще какво ще стане, но засега ще ни има. Няма негонени да бягаме. Който има претенции за права, има къде да пише, за да обърнем внимание над тях. Единственото, което и вие трябва да знаете, е че получим ли оплакване, не можем да го пренебрегнем, в името на това сайта да го има и да не бъде докладван за злоупотреби към съответните власти. В този смисъл, от гледна точка на книгите, продължавайте да се съобразявате с правило 10 от правилата за качване на торенти, а именно: 10. Забранява се качването на торенти с книги, сканирани и обработени преди да е минала една година от тяхното издаване на книжния пазар. Такива торенти се трият, а ъплоудъра се глобява с 50 гб ъплоуд. При трикратно неспазване, правата на ъплоудъра се отнемат.

Не е наша приумица да го въведем. Правим всичко възможно да предпазим сайта, за да съществува той. Това е от мен по въпроса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета имам молба.Някоя от вас има ли "Зловещата къща" на Даома Уинстън номер 1 от поредицата "Среднощни романи",както и от същата поредица само че номер 19 - "Наследницата" на Джейн Блекмур :angel19:Трябва ми редактор и коректор на книгите, както и ISBN номера! Благодаря предварително!

Редактирано от margc (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета имам молба.Някоя от вас има ли "Зловещата къща" на Даома Уинстън номер 1 от поредицата "Среднощни романи",както и от същата поредица само че номер 19 - "Наследницата" на Джейн Блекмур :angel19:Трябва ми редактор и коректор на книгите, както и ISBN номера!

Благодаря предварително!

Ех, какви екстри търсиш. Няма такова чудо в тия книги. :P Атика не са смятали за необходимо да го пишат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ех, какви екстри търсиш. Няма такова чудо в тия книги. :P Атика не са смятали за необходимо да го пишат.

Ясно.Все пак благодаря за проверката :*

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дами, и аз моля за инфо: Барбара Делински Споделена страст - ред Джейн Ан Кренц Пиратът - ред Предизвикателството - ред Радост - ред Споделен сън - ред Сънят - ред Среднощни тайни - ред и кор Джудит Макнот Гордост - ред, кор и ISBN Преди да те срещна- ред, кор и ISBN Сега и завинаги- ред, кор и ISBN Уитни, моя любов- ред, кор и ISBN Благодаря :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...