Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Тор

Дискусии: Любовни романи (Част 5)

Препоръчан отговор

Момичета, пак имам нужда от жокера „ Помощ от приятел“. Първата книга на която търся заглавието и автора е исторически роман. Главния беше с някаква титла и се правеше на разбойник.Почти цялото действие се развива в една барака, която после се оказа, че е в пределите на имението му. Той беше пленил главната и я държеше в тая барака. Тя се опита да избяга и го простреля, после се грижи за него.Имаше и някакъв чувал пълен с пари, който се въртеше из тая барака.

Естествено мога да говоря за историческата-мнооооого прилича на Съвършен герой от Саманта Джеймс. Впрочем, аз одавна търся доброволец преводач, щот главната има двама луди братя-женени.Та техните истории стоят неразказани на български...Румееееееее, знайш ли приказката "Думам ти дъще, сещай се снахо"? ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Естествено мога да говоря за историческата-мнооооого прилича на Съвършен герой от Саманта Джеймс. Впрочем, аз одавна търся доброволец преводач, щот главната има двама луди братя-женени.Та техните истории стоят неразказани на български...Румееееееее, знайш ли приказката "Думам ти дъще, сещай се снахо"? ;)

Гале, мерси много! Да ми се чуди човек, кога съм я чела тая авторка – спомен нямам, ама това е книгата, хвърлих й едно оченце! :*

Само трябва да се разберем, коя ще е дъщерята и коя снахата, иначе та усетих. Сега остава някой да намери и да ми прати английските оригинали и можеш да черпиш. :tongue2: :tongue2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единствено помня,че главния правеше груб страстен секс без предварителна любовна игра и поради тая причина жените не се задържаха при него.Той много се притесняваше, че и главната ще се уплаши, ама тя взе че му урудиса на акъла.

Голям смях.Голям страх.

Ми да се научи де!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Сега остава някой да намери и да ми прати английските оригинали и можеш да черпиш. :tongue2: :tongue2:

Уредих тЪ. Не знам само дЪл ШЪ черпиш или ШЪ мЪ трепИш.

Редактирано от helyg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен! Скоро не бях влизала във форума и сега като влязох видях, че я няма темата с линковете към любовните романи, извинямайте ако не е тук мястото където да питам, но кажете ми от къде мога да изтегля тези по-нови книжки, които сте качили! Благодаря предварително! :shy11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уредих тЪ. Не знам само дЪл ШЪ черпиш или ШЪ мЪ трепИш.

Благодаря ти много слънчо! Тя и Джулка вкара снощи на втората минута гол по скайпа,ама и ти можеш да биеш дузпа, пак там!

Иначе, няма да те :beat: , само ще ти Публикувано изображение , че :burger::bday3::bar2::salad::turkey5::beer11: е от ГАЛЯ.

Ха, видях,че си била дузпата у ескейпа – зачита се!

Та, докато сме на вълна Саманта Джеймс, да си кажа питанката – Да има някой другите й две преведени на български книги да ги сканира ( или даде за сканиране) :help: .

Guardian Angel (1988) Пратеник на съдбата

Младата психиатърка Кристин Майкълс лекува човешките души, но не може да потуши болката в своята. Две години след смъртта на малкото си момченце и раздялата със съпруга си тя продължава да страда за тях. Крис е обещала на майка си тази година да не прекарва Коледа сама, но дълбоко в сърцето си знае, че няма да удържи на думата си. Малко преди празника се появява чаровният Логан Гарисън и Крие разбира, че това е мъжът, комуто може да се довери...

Almost Heaven (1990) Болезнена тайна

Научила смразяващ кръвта факт от живота на своя съпруг, Лесли Уилсън се развежда с него. Младата жена заминава да прекара едно тихо и спокойно лято в Сан Диего със семейството на своята най-близка приятелка. Много скоро се оказва, че в този уютен дом не само тя крие болезнена тайна...

Търсих някаква иформация за тях в интернет, обаче не можах да намеря – година на издаване, издаделство, корица????????

Редактирано от rumi_1461 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти много слънчо! Тя и Джулка вкара снощи на втората минута гол по скайпа,ама и ти можеш да биеш дузпа, пак там!

Иначе, няма да те :beat: , само ще ти Публикувано изображение , че :burger::bday3::bar2::salad::turkey5::beer11: е от ГАЛЯ.

Ха, видях,че си била дузпата у ескейпа – зачита се!

Та, докато сме на вълна Саманта Джеймс, да си кажа питанката – Да има някой другите й две преведени на български книги да ги сканира ( или даде за сканиране) :help: .

Guardian Angel (1988) Пратеник на съдбата

Младата психиатърка Кристин Майкълс лекува човешките души, но не може да потуши болката в своята. Две години след смъртта на малкото си момченце и раздялата със съпруга си тя продължава да страда за тях. Крис е обещала на майка си тази година да не прекарва Коледа сама, но дълбоко в сърцето си знае, че няма да удържи на думата си. Малко преди празника се появява чаровният Логан Гарисън и Крие разбира, че това е мъжът, комуто може да се довери...

Almost Heaven (1990) Болезнена тайна

Научила смразяващ кръвта факт от живота на своя съпруг, Лесли Уилсън се развежда с него. Младата жена заминава да прекара едно тихо и спокойно лято в Сан Диего със семейството на своята най-близка приятелка. Много скоро се оказва, че в този уютен дом не само тя крие болезнена тайна...

Търсих някаква иформация за тях в интернет, обаче не можах да намеря – година на издаване, издаделство, корица????????

Имам тези книги ,но авторката е Сандра Джеймс. На Арлекин са -супер романс. От същата авторка има и трета книга "На север от рая".Нямам скенер, но мога да ги дам за сканиране.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам тези книги ,но авторката е Сандра Джеймс. На Арлекин са -супер романс. От същата авторка има и трета книга "На север от рая".Нямам скенер, но мога да ги дам за сканиране.

Сандра Джеймс и Саманта Джеймс са все псевдоними на авторката Сандра Клайншмит /ако правилно й пиша името/, като Саманта пише исторически романи, а Сандра - съвременни. "На север от Рая" съм я сканирала, има я качена. За другите две, ако се навиеш на пощенски пратки, тъй като съм далечко, мога да ги сканирам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Давай, мила, каквото имаш и щом има кой да ги сканира – идеално!!!!

:clap::*

„На север от рая“ я има вече качена в ескейпа!!!

Редактирано от rumi_1461 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Представяме на вашето внимание - неповторимите Стив и Джини на Розмари Роджърс! За всички, които ги пожелаха.. :clown:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, имам нужда от помощ. От няколко дни се мъча да се сетя за една книга, но неуспешно. Беше историческа, главната намери в гората едно гладно, проскубано куче и попита слугите дали е опасно. Те й казаха, че това е старото куче на господаря и тя взе да го храни и глези. Един ден тръгна след нея и направо в замъка, и тогава след викове на ужас и криене на слугите по стаите се установи, че това не е кучето на господаря я свиреп, див вълк. Благодаря ви предварително. :mark:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм много сигурна може би: "Лунна красавица" – Хелън Митермайър. Не си спомням друга книга с вълк.

Сандра Джеймс и Саманта Джеймс са все псевдоними на авторката Сандра Клайншмит /ако правилно й пиша името/, като Саманта пише исторически романи, а Сандра - съвременни. "На север от Рая" съм я сканирала, има я качена. За другите две, ако се навиеш на пощенски пратки, тъй като съм далечко, мога да ги сканирам.

Дай адрес. Пиши ми на [email protected] за да се уточним.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинете ме, но може ли да ви попитам, дали някой би могъл да ме насочи от къде да си дръпна "Ще те накарам да се влюбиш" на Нора Кейд. Книгата ми е любима, но ми я изхвърлиха и сега умирам пак да я чета. Ако я нямяте, поне може ли да ми кажете английското заглавие или поне да изспелувате името на авторката, защото гугъл знае само Нора Робъртс и това е! Благадаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, имам нужда от помощ. От няколко дни се мъча да се сетя за една книга, но неуспешно. Беше историческа, главната намери в гората едно гладно, проскубано куче и попита слугите дали е опасно. Те й казаха, че това е старото куче на господаря и тя взе да го храни и глези. Един ден тръгна след нея и направо в замъка, и тогава след викове на ужас и криене на слугите по стаите се установи, че това не е кучето на господаря я свиреп, див вълк. Благодаря ви предварително. :mark:

Mисля ,че това е "Сега и завинаги' на Джудит Макнот.( или "Нещо прекрасно")

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинете ме, но може ли да ви попитам, дали някой би могъл да ме насочи от къде да си дръпна "Ще те накарам да се влюбиш" на Нора Кейд. Книгата ми е любима, но ми я изхвърлиха и сега умирам пак да я чета. Ако я нямяте, поне може ли да ми кажете английското заглавие или поне да изспелувате името на авторката, защото гугъл знае само Нора Робъртс и това е!

Благадаря предварително.

Заглавие: Distant Thunder/ Ще те накарам да се влюбиш

Автор: Nora Cade/ Нора Кейд

Има я в ескейп, но е заснета, не сканирана, потърси я.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм много сигурна може би: "Лунна красавица" – Хелън Митермайър. Не си спомням друга книга с вълк.

Благодаря мила, но в Лунна красавица главната спечели вълка в бой с тояги.

Mисля ,че това е "Сега и завинаги' на Джудит Макнот.( или "Нещо прекрасно")

Благодаря много и на мен ми се въртеше из главата Джудит Макнот, но не и книгата. Ще ги подхвана и двете и ще видя. Няма да е трудно, обожавам всичките й книги. :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Качих една книжка на Катрин Каултър - Хемлок Бей в ескейпа. Исках да сложа линк, но ми изписа това:

Въвели сте линк към сайт, който е забранен от администратора на този форум

Не може ли вече да слагаме линкчета?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, мила, но можеш да съобщиш просто като заглавие, ние си знаем за какво иде реч :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, мила, но можеш да съобщиш просто като заглавие, ние си знаем за какво иде реч :)

И що така? Ескейпчето не търси на български.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търси,но опитай само със заглавието на книгата.Без името на автора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И що така? Ескейпчето не търси на български.

Линковете също са преместени там в раздел Каталог при Книги. Ако с търсачката не се справяте, ориентирайте се в линковете. А търсачката търси на български, но когато пишете името на книгата, изписвайте го с главна първа буква - търсачката ни е по-чувствителна и ако го пишете само с малки букви, няма да извади резултат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Пуснат е нов пакет редакции, дами. Знаете къде да го намерите, нали? :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Моля за помощ, търся книга от поредицата "Падналите ангели" на Мери Джо Пътни, а героят е Люсиен Феърчайлд, граф Стратмор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...