Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Тор

Дискусии: Любовни романи (Част 5)

Препоръчан отговор

Някой чел ли е книгата "Преди да заспя" на Стивън Уотсън?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, подхотвила съм си няколко книги за четене, но не знам от коя да започна. Може ли някой, който ги е чел да ми препоръча, коя е най-хубава?

Сълзите на милейди - Сюзън Симън

Огърлицата - Мелинда МакРей

Опасни желания - Луиз Кларк

Опияняваща ярост - Рейн Кентръл

Завинаги твоя - Дороти Гарлок

Редактирано от Тор (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, подхотвила съм си няколко книги за четене, но не знам от коя да започна. Може ли някой, който ги е чел да ми препоръча, коя е най-хубава?

Сълзите на милейди - Сюзън Симън

Огърлицата - Мелинда МакРей

Опасни желания - Луиз Кларк

Опияняваща ярост - Рейн Кентръл

Завинаги твоя - Дороти Гарлок

От споменатите съм чела само една (Огърлицата - Мелинда МакРей) и честно казано не бих я препоръчала, действието беше мудно и безинтересно, главния герой си беше абсолютен тъпанар и накрая се събра с главната почти по случайност (ако добре си спомням, че вече ми се губи). Бях я включвала в класацията си за разочароващи книги със следния коментар в скоби:

Тази книжка беше скучничка, сюжета има потенциал като цяло, бащата на главната умира и чичо й вади фалшиво завещание, според което той е единствен наследник, а тя остана на улицата. Но е решена да си върне наследствената огърлица, която е трябвало да бъде нейна и спасява от бесилото един разбойник - главния, който да й помогне да откраднат бижуто, като за целта го представя като свой годеник и го води в къщата на чичото. В крайна сметка главния се оказва син на херцог, но през цялото време ме нерви, малко ми е префърцунен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От споменатите съм чела само една (Огърлицата - Мелинда МакРей) и честно казано не бих я препоръчала, действието беше мудно и безинтересно, главния герой си беше абсолютен тъпанар и накрая се събра с главната почти по случайност (ако добре си спомням, че вече ми се губи). Бях я включвала в класацията си за разочароващи книги със следния коментар в скоби:

Тази книжка беше скучничка, сюжета има потенциал като цяло, бащата на главната умира и чичо й вади фалшиво завещание, според което той е единствен наследник, а тя остана на улицата. Но е решена да си върне наследствената огърлица, която е трябвало да бъде нейна и спасява от бесилото един разбойник - главния, който да й помогне да откраднат бижуто, като за целта го представя като свой годеник и го води в къщата на чичото. В крайна сметка главния се оказва син на херцог, но през цялото време ме нерви, малко ми е префърцунен.

Мерси мило, значи направо я зафучвам на някъде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От този списък най - хубава е Завинаги твоя - Дороти Гарлок. Има си всичко - интрига, хумор, а и действието се развива бързо. За другите - малко мудни /някои доста :) /, а Огърлицата и Сълзите направо си бяха скучни :) Но това си е мое мнение :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз май ставам малко банална все нещо искам но си тарся една поредица не сам много сигурна кои е автора но мисля че бяха 3 или 4 книги става въпрос за едно ранчо в което откриват индианско селище или нещо подобно.Помня че в първата книга главната отиде в ранчото на главния след като загуби един облог с брат си,втората беше за брат и май които се влюби в сестрата на главния,знам че е малко объркано но ако някой се сеща ще сам много благодарна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Елизабет Лоуъл:Огън и дъжд,Извън закона,Мълчаливеца,Самотникът

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Елизабет Лоуъл:Огън и дъжд,Извън закона,Мълчаливеца,Самотникът

Страшно много благодаря сега като ги видях се сетих

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ихаааа ако е таз е върло любима и първата са превяда по мой бяс

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Публикувано изображениеЕй, ама много сте заспали.Кажете нещо бе! Редактирано от Plqsak (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображениеЕй, ама много сте заспали.Кажете нещо бе!

Нещо :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение Редактирано от Тор (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аве то да имане има ама така се е ошашавила, че само мига на компа. Сойър сори за разкарването брат ама знаиш тя либовта изисква жертви, а аз в момента съм влюбена във целото конспиративно общество. Ша ви го върнаааааа. Обичам ви! Джул честита книжка. На дрийма стягайте се ве. Чакат ни още. Купона всеки ден инак нема как.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Невероятен коледен подарък :no-no::D Толкова много му се зарадвах :mark: Благодарности и прегръдки за всички,които направиха деня ми хубав и усмихнат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ех, невероятен подарък за всички нас :) Просто очите ми останаха в компа, като видях, че иде реч за любимото ми семейство Бриджъртън :) К`во останаха - те направо изкочиха, а пред очите ми едни сърчица - немам думи :) Благодаря ви, момичета, невероятен подарък!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за приятната изненада

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аууу, просто сте страхотни! Бриджъртън за Коледа, направо ме размазвате от кеф. За да ми е пълно щастието обаче имам огроооомна молба. Някой може ли да ми прати тази красота по мейла( [email protected] ) , защото нямам никакъв шанс в момента да дръпна книгата по друг начин, за да я прочета :help:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аууу, просто сте страхотни! Бриджъртън за Коледа, направо ме размазвате от кеф. За да ми е пълно щастието обаче имам огроооомна молба. Някой може ли да ми прати тази красота по мейла( [email protected] ) , защото нямам никакъв шанс в момента да дръпна книгата по друг начин, за да я прочета :help:

Аз ти я пратих. Би ли ми потвърдила, след като я получиш. Ако има проблем, ще опитам отново.

Редактирано от kristi_34 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, момичета. Много сте бързи, съжалявам че не се сетих веднага да кажа, че съм получила книгата, но да си призная веднага се метнах да чета и забравих добрите обноски :shy11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Приятно четене на всички, и после чакаме отзиви. На мен, тази ми е любимата от поредицата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...