Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Тор

Дискусии: Любовни романи (Част 5)

Препоръчан отговор

Робърт Тайн - Бодигард Мериан Руут - Сватба със смъртта Франсис МакХю - Жената в сянка Джанис Кайзър - Любов и грях Даниел Стийл - Най-скъпият подарък Даниел Стийл - Изгубена любов Даниел Стийл - Ударите на сърцето Даяна Хевиланд - Страстните измамници

Редактирано от Тор (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази книжка аз я имам. Не знам дали ще мога да я сканирам.Ако някой се наема да ми дава указания , ще се опитам. Друг вариант е да я предам на някой от София, да я направи и да я предостави за четене на всички желаещи.

Нааааааай-после! :clap::*

Някой спомена сканиране и София в едно изречение, та май беше за мене това. Само че съм леко предсесийно и нямам много време, ако не е проблем да се изчака до към февруари, ще се заема. А пък, ако се появи друг мераклия от София да сканира, който да е по-чевръст, да каже. :)

Момичета, ако някоя друга може по-рано да я сканира, нека се свърже с lelemale и да ни зарадва. :help: Ако - не, ще изчакаме, докато Тихи има възможност и без това толкова дълго чакахме, какво е още един месец?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз мога да я сканирам. Писах на lelemale на лични, но още не сме се свързали. Щом го направим ще я има до 1 ден :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Даниел Стийл - Хубави неща Даниел Стийл - Скъпоценности Мег Хъдсън - Обещание за обич

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Марго Далтън - Неочаквана подкрепа Бевърли Бартън - Любов с непознат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.escape-bg.net/torrents-details.php?id=8424

Еха сууупер, обожавам книгите на Бевърлито, на тази й се каня от много време. благодаря. :mark:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря,момичета!Даниел Стийл не я доближавам и с триметров прът ,ама другите ще се пробват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря,момичета!Даниел Стийл не я доближавам и с триметров прът ,ама другите ще се пробват.

Хахаха и аз съм така с Даниел Стийл, не знам какво й харесват, веднъж се излъгах да изчета една нейна книга, жребецът се казваше и от там нататък не съм повторила нищо нейно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Шерън Брондъс - Щастливо приземяване Маргарет Драбъл - Сезон в Гарик Лори Коупланд - Огнена стихия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хахаха и аз съм така с Даниел Стийл, не знам какво й харесват, веднъж се излъгах да изчета една нейна книга, жребецът се казваше и от там нататък не съм повторила нищо нейно.

Вярно, че тая книга може да изпили нервите на всеки, но е на Джаки Колинс. Виж, тази авторка ми е в "сивия" списък /нямам черен просто/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Krankheit als Symbol. Handbuch der Psychosomatik - Ruediger Dahlke Момичета, малко извън темата, но нещо не мога да се справя. Тази книга я намирам само на немски. Трябва ми на английски или на руски език. Едва ли я има качена в нета, но ако някой я намери, ще съм му много благодарна. Или поне линк за поръчване. Благодаря предварително!

Редактирано от debilgates (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вярно, че тая книга може да изпили нервите на всеки, но е на Джаки Колинс. Виж, тази авторка ми е в "сивия" списък /нямам черен просто/

O, да вярно, че и тя, мххх, ми коя беше кигата на Даниел Стийл? Четох една дето ме отказа тотално, ама в момента не се сещам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хехее днес си взех "Идеалният мъж" на Джулито :P Трябваше обаче направо до книжарницата на Хермес да отида, вместо да обикалям :no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Александра Потър - Отпусни му края и с голяма благодарност на lelemale за предоставянето на книгата: Сюзън Елизабет Филипс - Първата дама

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Книгите на Даниел Стийл са много тежки. Има много драма и винаги някой загубва или е загубил близък човек. не минавам нейна книга без рев, но пък ми е любимка :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и с голяма благодарност на lelemale за предоставянето на книгата:

Сюзън Елизабет Филипс - Първата дама

Много, много благодаря на Лелемале и Кати !!!

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може тази книжка "Екзотична съпруга" на Боби Хътчинсън на Арлекин-Супер романс. Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Между другото в книжарница Хермес в Бургас новата кникка на Джулито беше с 10% отстъпка :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От години не съм чела нищо от Даниел Стийл. А истината е, че тя ме "открехна" към любовните романи. Започнах първо да събирам и чета нейните книги. Ама наистина, много драма, много нещо. И уж енда е хепи, ама все ми оставаше нещо тъжно в душичката. И един ден, след поредния роман с "хепи енд" /ама много държа на него, даже и филмите, дорде не видя, че наШТе поне ще се прегърнат, хич не ги и почвам... / си казах: Е, Даниелке, нека да те четат други, дето нервичките им са още здрави, но аз не съм от тях. Знам, че губя, защото я отбягвам госпожата, но не мога... Колкото съм прочела преди години, това ще е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте! не съм сигурна,че тук трябва да попитам,но всъщност търся една книга била е пускана по рано в сайта,но не мога да се сетя името на автора или заглавието на самата книга.става въпрос за трима братовчети или почти(две жени и един мъж).мъжа се жени за по-голямата братовчетка и така трябваше да придобие право да управлява семейната компания,но след време тя е убита и по-малката я намира, и от тогава има проблеми със съня.обвинявам мъжа за убиството на жена си и той напуска семейството.в края се разбира,че бабата я убила,защото изневерила на мъжа си или нещо подобно. предварително ви благодаря. :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

O, да вярно, че и тя, мххх, ми коя беше кигата на Даниел Стийл? Четох една дето ме отказа тотално, ама в момента не се сещам.

То която и да е разлика няма все са кофти.Аз се подлъгах по „Звезда“.Обаче прегледах филма и бързо размислих.

То това нейното не е точно л.р.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То която и да е разлика няма все са кофти.Аз се подлъгах по „Звезда“.Обаче прегледах филма и бързо размислих.

То това нейното не е точно л.р.

Аз не съм чела романите на Даниел Стийл и не мога да кажа бива ли ги или не, но филмите са страшни :) Особено "Скъпоценности" е един от любимите ми :clap: . Всъщност сега се сетих, предлагаха ми да прочета една нейна книга, в която мисля че се разказваше за един от синовете й , който умира много млад от някаква болест и тя разказваше живота му до самата му смърт. Дано не бъркам, отдавна беше, та явно книгите й наистина са за хора с много здрави нерви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, пак имам нужда от жокера „ Помощ от приятел“. Първата книга на която търся заглавието и автора е исторически роман. Главния беше с някаква титла и се правеше на разбойник.Почти цялото действие се развива в една барака, която после се оказа, че е в пределите на имението му. Той беше пленил главната и я държеше в тая барака. Тя се опита да избяга и го простреля, после се грижи за него.Имаше и някакъв чувал пълен с пари, който се въртеше из тая барака. Другата, която търся е съвремена и от Ан Кренц.Единствено помня,че главния правеше груб страстен секс без предварителна любовна игра и поради тая причина жените не се задържаха при него.Той много се притесняваше, че и главната ще се уплаши, ама тя взе че му урудиса на акъла. Толкова! Ако някой може да ми помогне ще съм му много благодарна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...