Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Мойра

Протести в страната

Препоръчан отговор

ПРИЗИВ КЪМ ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ, КЪМ ВСИЧКИ ПРОТЕСТИРАЩИ И ОРГАНИЗАТОРИ НА ПРОТЕСТИ!

Всички виждаме, че отдавна тези протести не са само относно високите цени на тока и монопола на ЕРП-тата. Тези протести вече са насочени към безобразното управление на това правителство и всички останали от последние 23 години. Усилията протестите да останат само такива срещу енерго-монополите са безплодни и излишни. Защо? По простата причина, че високите сметки за тока бяха само последната капка на народното търпение. Проблемите с ЕРП-тата, както и всички други проблеми в държавата са само симптоми на тази саморазпадаща се и проядена от корупция до неузнаваемост система. Днешните протести зараждайки се заради симптома вече са насочени към неговия корен, към причината за всички тези симптоми и точно затова не трябва да спират докато не изкоренят и последния бурен.

Не чакайте ние или някой друг да ви каже какво да правите! Времето за бездействие отдавна мина. Осъзнавайки, че всички политици от последните две десетилетия са грабили и правили всичко друго, но не и да мислят за народа ни остава само един вариант. Ние всички ЗАЕДНО да вземем нещата в свои ръце. Но решенията, които всички ние търсим, ще се вземат там на площадите от всички НАС. Хора осъзнаете своята сила и я използвайте мъдро!

Окупирайте дадено място и вместо да викате „Оставка” се самоорганизирайте и вземете решения за последващи действия, координирайте се по градове и наистина се обединете. Тези отгоре така или иначе ще си подадат оставките при вида на тези постоянно растящи хилядни тълпи. Но какво правим ние оттук нататък? Вземете пример от асамблеите в Гърция, от тези в Испания, Америка и Исландия. Не казваме следвайте ги, ами се поучете от тях и създадете вашата рЕволюция! Ако не направим това и не вземем нещата в свои ръце, това ще стори поредната партия или коалиция.

Преобразувайте излизащия от вас гняв и недоволство в нещо градивно и вземете живота си в ръце! Бъдете благословени пробуждащи се хора!

Пробуждането продължава! ;)

РАЗПРОСТРАНИ ПОСЛАНИЕТО! БЪДИ ПОСЛАНИЕТО!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но разбира се,те са готови да управляват отново.Разбира се...

По-старшното е,че поради липса на алтернатива,хората под въздействието на стреса ще изберат БСП пак.

И тези който ни крадоха толкова много години,сега ще се върнат на бял кон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ПРИЗИВ

Пробуждането продължава! ;)

РАЗПРОСТРАНИ ПОСЛАНИЕТО! БЪДИ ПОСЛАНИЕТО!

не бойко въведе евн и останалите боклуци, не бойко затвори 3-ти и 4-ти реактор а румен овчаром и сие- стига сте разпространявали не подписаните бесеперски екстраменти.

едно ще ви кажа ако дойдат на власт бесепарите първото нещо ще им бъде да постоят белене и тогава цените на тока ще се дигнат до небесата. ако някое правителство накара циганите да си плащат за ток дърва и въглища цените ще паднат значително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Истината е ,че случващото се в момента е просто последствие от неадекватните решения (или адекватни за който има изгода) през годините на прехода.

Сиреч,сега сърбаме попарата на предишните,защото договорите са подписани много преди Бойко.

В никакъв случай не го защитавам,това са фактите.

Аз лично бих бил оптимист ,ако бъде назначено правителство от европейският съюз ,демек не българи,както и хора на всички отговорни постове.

Нямам надежда,че нещата ще трънат на добре,която и българска партия да спечели предстоящите избори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента тече пресконференция в Министерския съвет, по БНТ 1 -

пуснете да го чуете какви ги маже тиквата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам я (или по-скоро повече я слушам) в момента. Да, пак се пъчи и се тупа по гърдите, но за много неща е прав. И веднага си задавам въпроса защо това се случи едва след натиск от улицата и заплаха да му падне главата. Значи може, но досега е липсвало каквото и да е желание за това.

ПП. Обаче ми се повръща от част от присъстващите на пресконференцията "журналисти".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

О да,и за съжаление от това което чух там,нещатата ще се влошат още повече.

Бат Бойко каза ,че няма шанс да се отнемат лицензите на рекетьорите,това няма да се хареса на никой.

Това ,което не разбира пожарникарчето,е че много скоро ще предпочете да си плати неустойките по договорите ,пред това да стане мазало в държавата.

Не разбирам тези договори ,подписани от БСП (до колкото разбрах) ,не може ли да се развалят без да се плащат тези милиарди неустойки.Държавата е пред революция ,тоя ми говори за неустойки.

Говорят тапанарите за предсрочни избори,ОК ама никой не казва кой ще дойде на негово място,щото аз от това се притеснявам.

П.П.Ако Бойко има проблеми с жичкаджийте ,и неможе да развали договорите,може да му ударим едно рамо,и да ги изнесеме малко по агресивно :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ти виж тази, която се изказваше като "човек от улицата", каква се оказа : 

https://bivol.bg/daniela-pelovska.html

И на още едно място има писано от нея : 

Благодарствено писмо от Даниела Василева Пеловска до ген. Бойко Борисов

http://www.ndt1.com/article.php/200501191446113412005-01-19 @ 14:46 EET

Уважаеми генерал Борисов, позволете ми да изразя безкрайната си благодарност за светкавичната реакция от Ваша страна в петък вечерта - 14 януари, във връзка с мой много сериозен личен проблем.

Моля да поздравите всички служители на МВР, които помогнаха за решаването му.

С бързи и ефективни действия, като тези при моя случай, убедена съм, се възстановява доверието към българската полиция и аз лично ценя Вашите усилия в тази посока. Изцяло подкрепям Вашата инициатива за подпомагане децата на загиналите полицаи и Ви моля да приемете моето предложение те да почиват в хотела ми, на мои разноски, който се намира в курорта Кранево - във време по Ваша преценка.

Моля да изкажете служебна благодарност на всички, работили по случая.

С уважение: Даниела Пеловска

И така де.

Човекът от улицата, с никакви политически пристрастия, който представя обикновените хора.....

http://www.novotovreme.bg/?cid=18&p=262&id=2602

24/11/2005

Новото време в Добрич се сдоби с най-младия си член

Даниела Пеловска вече е щастлива "баба" на момченце

Даниела Пеловска - водач на листата на таралежите в Добрич на парламентарните избори - стана "баба". Дъщерята на енергичната нововремка роди малкия Джулиано, който е здрав и с перфектни мерки.

Новото време пожелава здраве и щастие на цялото семейство!

p.s Чак ми се повръща вече.Отивам да си лягам.Дано като се събудя всичко да е утихнало.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да бе ,а тая каква точно се явява ,и кой точно я упълномощи да представлява протестиращите.

Тия ни правят на маймуни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да бе ,а тая каква точно се явява ,и кой точно я упълномощи да представлява протестиращите.

Тия ни правят на маймуни.

Ами самите протестиращи :) Самият Янко Петров преди малко чух да казва, че я смята за предателка и не застава зад нито една нейна дума на пресконференцията днес. Обаче поясни, че преди това са я приели и че знаят за нейното отиване да представи исканията на инициативният комитет на протестиращите или както се наричат, че съм слаб с терминологията. Това се очакваше - троянски кон. Съмнява ме обаче, че конете са доста повече и вече не се представят като "лумпели", а като интелигентни, добре изразяващи се и знаещи какво искат хора. Това според мен обяснява пасивността на Борисов и факта, че в неделя е играл мач, понеже е бил почивният му ден :) Вие пък ходете играйте крикет с полицията :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ти виж тази, която се изказваше като "човек от улицата", каква се оказа : 

https://bivol.bg/daniela-pelovska.html

Човекът от улицата, с никакви политически пристрастия, който представя обикновените хора.....

http://www.novotovreme.bg/?cid=18&p=262&id=2602

p.s Чак ми се повръща вече.

Публикувано изображение

Майка на ГЕРБ кадри  "лице на протеста" - http://btvnews.bg/bulgaria/obshtestvo/minala-prez-nyakolko-partii-maika-na-gerb-kadri-defilira-kato-zlitse-na-protesta.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си в това, което публикуваш? Аз пък чух различни неща на пресконференцията и те бяха свързани със СДС, а не с ГЕРБ! Айде уточнете се, че всеки може да си направи по един монтаж. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А на някой направи ли му впечатление как Бтв се опитват да изчистях имиджа на Кунева и да я изкарат новата спасителка на България????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А на някой направи ли му впечатление как Бтв се опитват да изчистях имиджа на Кунева и да я изкарат новата спасителка на България????

На мен единствено ми направи впечатление как Слави кани Станишевата съпругата в шоуто си,и една седмица по-късно Станишев гост в "търси се"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си в това, което публикуваш? Аз пък чух различни неща на пресконференцията и те бяха свързани със СДС, а не с ГЕРБ! Айде уточнете се, че всеки може да си направи по един монтаж. 

Тая мадама се намърдва и пребоядисва, заедно с поколението си, за е е удобна и с връзки към всяка следваща власт. Капиталистка, милионерка, да не й берем гайлето как се оправя със себе си, а просто да я отсвирим. Пък ако има за нещо да е съгрешавала в дейността си, спрямо законите на страната и за това ще й се потърси сметка. Сама се набута между шамарите, за да е в угода на Боко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, защо останах с впечатлението, че е от Сандански? Нерде Свети Врач, нерде Толбухин! Извинявам се, опитвах се да слушам пресконференцията на  работа със слушалките на индийската ми Нокия за 1 лев. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен единствено ми направи впечатление как Слави кани Станишевата съпругата в шоуто си,и една седмица по-късно Станишев гост в "търси се"

100 пъти Слави а и водещите на сутрешния блок споменават "Гражданското"... Аналогия с България на гражданите.... А и там в новинарският отдел всички са фенове на Симеон/НДСВ...

Добре де, защо останах с впечатлението, че е от Сандански? Нерде Свети Врач, нерде Толбухин! Извинявам се, опитвах се да слушам пресконференцията на  работа със слушалките на индийската ми Нокия за 1 лев. 

Втората дама беше от Сандански...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

100 пъти Слави а и водещите на сутрешния блок споменават "Гражданското"... Аналогия с България на гражданите.... А и там в новинарският отдел всички са фенове на Симеон/НДСВ...

Втората дама беше от Сандански...

Ами не съм го гледал, слушах ;) И то при страшен шум с калпава Нокия. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига глупости! Писна ми от тая жълта преса! С УШИТЕ СИ СЛУШАХ ВЧЕРА ЯНКО ПО КАНАЛ 3 И ДНЕС ПО ХОРИЗОНТ!!! Човека снощи бе доста краен и изнервен, а днес каза, че познава въпросната госпожа от пресконференцията и че те са ги пратили да внасят исканията! Ама че изкривявания от жълтата преса! Пфу! Виждате ли кой ви манипулира? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...