Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Мойра

Протести в страната

Препоръчан отговор

Нима? И кой ще дойде? Октай?

Щом почнаха да стрелят по протестиращите, едва ли ББ ще си тръгне като ТЖ. 

И аз вероятно бих стрелял, ако някой се опита да ползва колата ми за столче или маса.Още повече, че сегашните автомобили  ги правят с ламарини като кашкавал.  Пълна простотия. 

И пак питам. Кой ще дойде? Оня лумпел от улицата, дето няма капка възпитание? Не, благодаря, тия от улицата вече идваха и хич не ми допаднаха!

Кой ще дойде ли ? 

Не знам кой ще дойде, ама със сигурност няма да си ти, или аз :) 

p.s много пораженчески си настроен.Какво значи това "Кой ще дойде"  и "Не благодаря" ? искаш да си остане същото както в момента ли ? Б.Б. да вземе втори мандат и да се продължи с това което е в момента  ? 

Приказките ти ми замязват малко на следната сценка :

.....

Побледнял, разтреперан като листо от гняв, той се развика с всичкия глас, който имаше: — Мари, магарска дъще, мари, въртоглава куфалнице, и ти ли ще правиш бунт? Няма ли за тебе хурка и игла, ами си тръгнала по ума на хайдутаците и нехранимайковците, за да ги хрантутиш с пексимет?... Нямаш ли очи и срам, лудетино!... И тя не щяла султана, видите ли? Кучка недна!... Какво ти е сторил султанът? Дете ли ти взема, или нещо те настъпи? Зарязала си къщата и детето и отишла да сваля султана!... Какво гледаш бе, папуняк, и ти ли си на нейния ум, и ти ли ще ходиш под байрак?... — обърна се свирепо Юрдан към Генка, който гледаше уплашено при вратата.

....

има ли смисъл да казвам откъс от кое произведение е ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

p.s много пораженчески си настроен.Какво значи това "Кой ще дойде"  и "Не благодаря" ? искаш да си остане същото както в момента ли ? Б.Б. да вземе втори мандат и да се продължи с това което е в момента  ?

Не става дума как си настроен,погледни фактите,и ми кажи като си замине Бойко (което ще стане 100%),каква алтернатива имаме?

Станишев ?? И да започнем пак с лозунгите "Комунисти блабла..." .Естествено никой не иска и тая бандитска организация наречена Герб.

Харесва ти или не ,няма никакво значение ,защото в момента няма партия ,на която народа да вярва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами докторе, какво да ти кажа. Станишев не го искам. Октай не го искам. Костов и сие не ги искам. Кунева я слушах тая вечер и ми се стори, че в нея има много гняв и неуравновесеност. Знае си нейното, не иска да се вслуша във водещите, едва ли не им се караше за това, че я питат разни неща, дето не и отърват. Изобщо, държеше се като кралица, която си е наумила нещо и не иска да слуша никой до себе си. Сидеров също е неуравновесен, макар да симпатизирам донякъде на идеите за национализма. Просто не виждам човек, който бих избрал. В същото време не искам да бъда пасивен наблюдател в нашата държава! Сетих се сега и за ония от СКАТ. Е тия направо са уроди - против всичко и против всикчи. Дай им власт и им гледай сеира, как ще се изпокарат помежду си. Ако ти ми кажеш нещо различно от това, което изброих и за което си заслужава, ще си помисля ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От всичките злини управлявали ни през прехода, Бойко Борисов е най-малкото зло. Онзи ден на конгреса на БСП, Станишев каза, че ще разкрие 250 000 работни места. И как ще стане това? Като отвори 250 завода с по хиляда души персонал или 2 500 завода с по 100 души персонал? Народа е глупав и лесно се лъже, а надлъгването започна - идат избори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

искаш да си остане същото както в момента ли ?

Всъщност да, сегашното управление е най-доброто, което тази страна е виждала от много години насам. Жалкото е, че като цяло простия народ не може да го оцени, а освен това опозицията прави невиждан саботаж и дестабилизация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама вие май наистина сте обезверени до крайна степен ?!  :eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От всичките злини управлявали ни през прехода, Бойко Борисов е най-малкото зло. Онзи ден на конгреса на БСП, Станишев каза, че ще разкрие 250 000 работни места. И как ще стане това? Като отвори 250 завода с по хиляда души персонал или 2 500 завода с по 100 души персонал? Народа е глупав и лесно се лъже, а надлъгването започна - идат избори.

Всъщност да, сегашното управление е най-доброто, което тази страна е виждала от много години насам. Жалкото е, че като цяло простия народ не може да го оцени, а освен това опозицията прави невиждан саботаж и дестабилизация.

Няма да споря, че управлението е било най-доброто за вас двамата и още някакъв брой евентуално облагодетелствани от него. Лошото е, че вие не сте представителна извадка за положението на останалите 90% от населението на България.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да споря, че управлението е било най-доброто за вас двамата и още някакъв брой евентуално облагодетелствани от него. Лошото е, че вие не сте представителна извадка за положението на останалите 90% от населението на България.

Цитат от "делниците на един луд", спивани от Тони Филипов : 

Само за една година у нас са се появили 95 нови депозитни милионери, съобщава „Труд”. Те държат общо 1,59 млрд. лв., с 274 млн. лв. повече от 2011 г. Това показва статистиката на БНБ за депозитите на гражданите и фирмите за 2012 г. Депозитите на гражданите за европейско развитие на България. И фирмите на гражданите за европейско развитие...

През 2012 г. има голям ръст на депозитите между 100 хил. и 500 хил. лв. на гражданите. На гражданите за европейско развитие на България. Известен спад има на влоговете до 2500 лева на гражданите. Обикновените граждани…

p.s. Билдер, andreygg , maxim4o - за да мислите, че това правителство е направило нещо и да разсъждавате така отвлечено кой ще ги смени - явно наистина не ви е опряло яйцето до задниците.Хората, които са на улиците обаче няма какво да правят и да разсъждават за станишев, за сульо и пульо. Ние нямаме вече с какво да си плащаме сметките бе хора ! 

Аз в момента съм взел заем от ВСК за да си покрия сметката за тока за миналия месец !  :mad:

Това никога не е било - нито при Костов, нито при Царя, нито при Станишев ! Да тегля заем за да мога да си платя режийните разходи по дома си ! 

Вие можете ли да разберете до какво падение съм стигнал  аз, а и хиляди хора по плщадите, които ссме от седмица насам ?! До каква мизерия и унижение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Б.Б тиквата по сведения от София май се е опитал да се покаже от паралмента пред протестиращите, и за малко да бъде линчуван  :D  Е това вече ме радва, хората се събуждат за разлика от разни  тука заслепени личности

П.С Това по информация на позната която учства в събитията ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ме разбирайте погрешно. Напълно съм съгласен с протеста и хората са прави. Замисляте ли се обаче, че сме на тоя хал заради Костов, Царя и Станишев. Те разпродадоха държавата, докараха ЕРП-тата и затвориха 3-ти и 4-ти блок на АЕЦ "Козлодуй". Сега техните партии реват, като вдовица за к*р и само чакат да яхнат протеста.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Б.Б тиквата по сведения от София май се е опитал да се покаже от паралмента пред протестиращите, и за малко да бъде линчуван  :D  Е това вече ме радва, хората се събуждат за разлика от разни  тука заслепени личности

Верно ли се е опитал да се покаже ?!  :eek:

Олееее ....... :D  ето на това ми се вика епистемологична арогантност  :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами докторе, какво да ти кажа. Станишев не го искам. Октай не го искам. Костов и сие не ги искам. Кунева я слушах тая вечер и ми се стори, че в нея има много гняв и неуравновесеност. Знае си нейното, не иска да се вслуша във водещите, едва ли не им се караше за това, че я питат разни неща, дето не и отърват. Изобщо, държеше се като кралица, която си е наумила нещо и не иска да слуша никой до себе си. Сидеров също е неуравновесен, макар да симпатизирам донякъде на идеите за национализма. Просто не виждам човек, който бих избрал. В същото време не искам да бъда пасивен наблюдател в нашата държава! Сетих се сега и за ония от СКАТ. Е тия направо са уроди - против всичко и против всикчи. Дай им власт и им гледай сеира, как ще се изпокарат помежду си. Ако ти ми кажеш нещо различно от това, което изброих и за което си заслужава, ще си помисля ;)

Правилно всички тия са отрепки.Хубавото обаче е, че тая сган ще има едно наум.Българина е безкрайно търпелив, но почне ли да мачка, мачка жестоко, а тогава тия може да ядат джомук.

Затова Бойко трябва да си иде, при това с кютек, за да държи влага и на другата паплач, която се гласи да командори.

Иначе забавно е да видиш доволни от управлението на Б.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам със сигурност, все пак дори не съм в Бг, общувам с познати по нета, и някои постват инфо директно в нета от телефоните си... 

Казва че полицаите дори  са стреляли за да разпръснат тълпата ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо са ти грешни сведенията. Б.Б. не седи в парламента, а в Министерски съвет на "Дондуков".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А.....

Не ме разбирайте погрешно. Напълно съм съгласен с протеста и хората са прави. Замисляте ли се обаче, че сме на тоя хал заради Костов, Царя и Станишев. Те разпродадоха държавата, докараха ЕРП-тата и затвориха 3-ти и 4-ти блок на АЕЦ "Козлодуй".

А точно това правителство, начело с Б.Б. и Дянков като министър на финансите -продаде точно преди година миноритарния държавен дял в ЕРП-тата, които гарантираха поне малко държавно участие и контрол , та развързаха окончателно  ръцете на хиените от ЧЕЗ, ЕОН и т.н.  А те пък вдигнаха цената на тока, за да може с парите от увеличението да си купят тия  държавни дялове.А Бойко и Дянков се потуваха по рамената за добрата сделка.

Забравихте ли това ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо са ти грешни сведенията. Б.Б. не седи в парламента, а в Министерски съвет на "Дондуков".

Да не си му светил че си толкова сигурен  :D  .. това беше смешно, на моите познати вярвам , защото са в тълпата, за разлика от теб...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква е алтернативата? Сваляме Б.Б., провеждаме предсрочни парламентарни избори и познайте кой ще ни управлява? БСП и ДПС /Станишев и Доган/. Е аз не искам такова управление. Благодаря.

Да не си му светил че си толкова сигурен  :D  .. това беше смешно, на моите познати вярвам , защото са в тълпата, за разлика от теб...

Защо си мислиш, че само ти имаш познати?

За разлика и от теб...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А точно това правителство, начело с Б.Б. и Дянков като министър на финансите -продаде точно преди година миноритарния държавен дял в ЕРП-тата, които гарантираха поне малко държавно участие и контрол , та развързаха окончателно  ръцете на хиените от ЧЕЗ, ЕОН и т.н.  А те пък вдигнаха цената на тока, за да може с парите от увеличението да си купят тия  държавни дялове.А Бойко и Дянков се потуваха по рамената за добрата сделка.

Забравихте ли това ? 

Те откъде да знят горките, толкова са заслепени от думите на свети Бойко тиквата, дето все БСП и ДПС са му виновни цял мандат за всичко...  и лъже повече и от дърт циганин още преди да бъде избран... 

П.С Виждам че слепците все ще ги има.. но че те ще изченат напълно, не съм се и надявал...

Лошото е че държавата вече е в ужасно състояние, не знам следващите какви магии могат да направят за да съживят нещата , надявам се поне раните да облекчат, и покажат че се опитват да работят не само за себе си като ГРОБ , а поне наполовина и за хората... В това отношение предишното правителство беше светлинни години пред ГРОБ...

А всеки който не е осъзнал това, е очевадно сляп... или е имал интерес от гробарите..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами да харесваш Б, или Дянков си е диагноза.Пъдаря на бай Тошо и откровенния негодяй, слугата на световната банка.Това е институцията в света заедно с МВФ, известни с предимно с практиките си по най-безскрупулното ограбване на населението в държавите на които са отпуснали заеми.

Няма нито една страна, пак повтарям, няма нито една страна, която да е просперирала след "помощта" на тия две институции.

Нито една страна, дори и по статистика, не е успяла да достигне равнището си на развитие от годините предшестващи "добрините" на тия.

Изритването на този е една твърде добра новина. 

Предстваител на Фонда бе заявил, че на българина са му достатъчни 100$ месечно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам със сигурност, все пак дори не съм в Бг, общувам с познати по нета, и някои постват инфо директно в нета от телефоните си... 

Казва че полицаите дори  са стреляли за да разпръснат тълпата ..

Нещо са те подвели. Един пич е стрелял от балкона, защото някои от "мирно протестиращите" му се бил качил на колата . :)

Около 20:00 ги видях на ПАтриарх Евтимий. Отпред бяха футболнми ултраси и влчаха с тях контейнери за боклук. За съжаление бързах за работа и не можах да видя повече...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Б.Б. е в Македония.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нощес е имало опити за погроми ? 

Браво.

Нещата започнаха да се израждат и се не знае до къде ще доведат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво.

Ако погрома е синоним на вид деструктивно поведение , от което страдат  невинни граждани и тяхната собственост, то те са резултат на по-деструктивен тип поведение на държавни институциии частни компании, насочен срещу много граждани. Така че това е вид самоотбрана на гражданското общество. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво.

По скоро е имало вандализъм.

Отделни малки групи трошат...

Съставени от младежи,които не са и влизали в каси на ЧЕЗ или Топлофикация.

Като състав-същите от януари 1997 или 2009 година.

Целта-обезверяване на реално протестиращи хора,които не се вписват в схемата "Високи сметки-Анархия",вдигане на рейтинг на опозиционни партии и формации,отклоняване на вниманието от реалните виновници-Олигарси,за сметка на обичайните виновни-МВР.,опит на Изгонените с камъни от НС преди време,да се "завърнат" и то по същият зрелищен начин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хората са напълно прави да протестират.Лошото е,че от това да се възползва "алтернативата" Станишев.А нито той,нито БСП са алтернатива.Луканов,Беров,Жан Виденов,Станишев - това са все правителства с участие на БСП в тях.Особено показателни за възможностите на тази партия са тези, в които тя управлява сама (Луканов и Виденов) - тогава нещата бяха доведени до там,че се наложи  рестарт на държавата.Но разбира се,те са готови да управляват отново.Разбира се...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...