Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Мойра

Протести в страната

Препоръчан отговор

Този "Янко - Патиланко" е голям смешник. В "Часът на Милен Цветков" изтъкна, че това били исканията на "народа", който е упълномощил Пеловска да ги внесе в деловодството на министерски съвет, но видите ли тя не била техния човек. Не ги разбирам тези глупости. Онзи ден Канал 3 изкараха Пеловска едва ли не мъченица. Показаха я сигурно 100 пъти на първа линия пред президентството, а днес не е човека на "народа".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да подаде оставка,нали захапа кокала..едно куче не пуска особено гладно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лично за себе си мога да обобщя протестите от последните дни !

Хората мощно искат нова система,генерална промяна и ревизия на последните над 20 години.

Единствената причина за това е така и несъстоялата се ЛУСТРАЦИЯ у нас.

Не е достатъчен един Закон от 2000 година който обяви комунистическият режим у нас за престъпен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чувствам, че тук находчивите българи прокарват идеи за анархия, каквато имаше след 1989 година дълго време. Тогава се излови рибата в мътна вода. Сега явно пак някой е огладнял и яхнал справедливите протести. Исканията са ОК, но последствията са още един апокалипсис за българина!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Апокалипсис ли -

на нас вече не ни пука от нищо, защото не живеем, и под дъното ни докараха - няма накъде повече

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Полицайте започнали да бият протестиращите в София.Сигурно са им обещали 6 месеца безплатен ток.

Какви жалки мижитурки са куките .... бият протестиращи ученици,а седят като п*тки пред бандитите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Полека с изразите, де...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те вицовете че са най тъпото съсловие от народа не са случайни ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам само един въпрос към пишещите в темата: някой ходи ли на протестите в София?

Снощи, днес, сега?!?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не съм от София,но във Варна ходя да,що ???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И на биячите сред полицаите, ще дойде края. Ако си мислят, че ще си намерят място в тази държава, след края на настоящата политическата система, освен зад решетките на затвора, жестоко се лъжат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И на биячите сред полицаите, ще дойде края. Ако си мислят, че ще си намерят място в тази държава, след края на настоящата политическата система, освен зад решетките на затвора, жестоко се лъжат.

Ако това се случи ,ще трябва да строим нови затвори,щото няма да има място.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зимата на нашето недоволство - II част.

Бях свидетелка на протестите през февруари 1997г. против правителството на Виденов,но сега имам чувството,че ситуацията ще ескалира,тъй като сегашното правителство няма да подаде оставка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако това се случи ,ще трябва да строим нови затвори,щото няма да има място.

Ще се пусне една всеобща анмистия за по кокошкарските работи от новото правителство и затворите ще останат почти празни !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сегашното правителство няма да подаде оставка.

По-лошото е ,че няма да земат лицензите на компанийте заради големите неустойки.

Това означава ,че няма да има ефект от целия този цирк.

Правителството така или иначе му изтече мандата,не знам какво всички са се хванали с това сваляне на правителството.

Ще поживеем,и ще видим дали ще цъфнем и вържем при следващите,които и да са те.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Полека с изразите, де...

Нещо нотки на толерансия усещам към ГЕРБ или греша !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

- Ннеее, никой пишещ тук не е ходил на протестите..... 100%!  Аре Окай там на студа 5 часа, и после тука чати....   Има нещо фалшиво ....-според мен. Както дявола чете Евангелието! Шменти-будьоновки, -е това е!  БСП, Атака, турската партия,... дали нямат нещо общо освен помежду си и с Яхането на протеста... -Питам се аз и отговор не искам... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Полицайте започнали да бият протестиращите в София.Сигурно са им обещали 6 месеца безплатен ток.

Какви жалки мижитурки са куките .... бият протестиращи ученици,а седят като п*тки пред бандитите.

Ами нормално. При положение, че ме атакуват с бомби, трябва да стоя ли? Айде стига. Видяхме ги лайнетата! Как може да говори с полицая и да го напръска със сълзотворен газ? И никой нищо не му направи на това копеле! Намерили пред кого да се правят на мъже. Паднаха ми в очите. Видях какви лайнета са посред нощите по улиците. Благодаря! Против всички политици съм, но не знам по света държава, която да съществува без политици. Така, че те са необходимото зло. Корумпирани, гадни, мазни...обаче и ония на улиците не остават назад! Сори, ама искам да живея в нормална държава, не в държава, в която 50 % се дрогират, 70 % кадят и 99% се наливат всеки ден с алкохол! Пфу! Абе хванете се за работа, изкарайте някой лев, нахранете се, наебете се, купете си това онова, вървете да видите свят! Егати копелетата, дето идват след нас. Ами миналата седмица идва един в смяната ми да се учи. Само за 2 часа се уплаши от работата и си тръгна! Преди това идва още един и на третия ден го нямаше! И това млади момчета, безработни, но явно толкова мързеливи, че нямам думи. Видях кои са на протестите и никак не ми хареса това.  

Та тая провокация бе от тия лайнета, щото за мен са си точно МИРИЗЛИВИ ЛАЙНА! Не може ти да отиваш на протест с арсенал! За мен това са истинските виновници за размириците, които опорочиха ВСИЧКИ НАШИ ПРОТЕСТИ! Ами като сте мъже, хванете по един Калашник и да ви видя какви мъже сте! Какво сте се захванали с кокошкарски истории. На всичко отгоре целта не е тая, която трябва да бъде! какво са ви виновни полицаите, изпълняващи някаква заповед? Аз ли трябва да ви уча, къде да правите протестите? Кой нормален политик ще е на улицата по това време? Ами вървете по време на парламентарно заседание, викайте и стреляйте колкото си иската, да видим мъжкарското във вас! 

ПП: Пфу, БСП напускат парламента, а това бяха истинските виновници. Уплашиха се. Аз предлагам Атака да застане зад Борисов. Иначе ни чака ново ТУРСКО РОБСТВО!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.......

ПП: Пфу, БСП напускат парламента, а това бяха истинските виновници. Уплашиха се. Аз предлагам Атака да застане зад Борисов. Иначе ни чака ново ТУРСКО РОБСТВО!

Върни си думите за "лайнетата" назад, или ще те подведа под съдебна отговорност!

Линейка откара пребит пенсионер с травма на главата от протестите на

Орлов мост в столицата. Втора линейка пристигна за ранено момиче.

цялата новина в "24часа"

Полицаите са били деца и пенсионери. М........а  им еничарска!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не съм от София,но във Варна ходя да,що ???

Сега се връщам от там и честно казано хората, с които бях преднит едва пъти послед бял ден на протестите, никой от тях снощи и тази вечер не е излезнал.

Тези хора, които видях и снощи и сега и лицата, които виждам по ТВ...ами честно казано това не са хората, с които бих се слял и отъждествил и този протест от един момент нататък не е моя протест.

В момента болшинството от тези на протеста са 20-25 годишни, скандиращи и викащи призиви за насилие, чупене, атакуване и прочие.

Накратко - попитах дали има и друг за да видя мнение, защото дето се вика може аз да съм попаднал 1-2 пъти след такива хора, а масата да са един друг тип протестиращи и нетърсещи ексцесии хора.

Изабел, винаги съм редактирал нецензурни изрази и това няма нищо общо с БСП, СДС, ГЕРБ и която и да е друга политическа сила.

От тук нататък този протест не е моят протест.

И не, не харесвам нито Бойко, нито политиката на ГЕРБ, нито правителството, нито високите сметки и т.н.

Което не ми пречи съвсем трезво да кажа, че аз не искам и не търся нито гражданска война, нито побоища, чупене и палене на къщи, коли и т.н. и нямам нищо против протестите срещу всеки, всичко и всички, стига те да са наистина протести срещу нещо и някой.

Този протест в началото (преди 2-3 седмици) идеята му беше точно такава и затова го подкрепях на 101 процента.

Но сега виждам и чувам други работи...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

- Ннеее, никой пишещ тук не е ходил на протестите..... 100%!  ......

Айде де ! 

Кога успя да ми светиш , че твърдиш подобни неща ?

Лично аз преди няма и 5 минути се прибрах от простеста тук.

Отвратен съм ! 

Само келеши, които със сигурност не знаят къде се плаща тока,  подготвили се предварително с камъни да трошат и чупят и да псуват полицаите !  :mad:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

- Ннеее, никой пишещ тук не е ходил на протестите..... 100%!  Аре Окай там на студа 5 часа, и после тука чати....   Има нещо фалшиво ....-според мен. Както дявола чете Евангелието! Шменти-будьоновки, -е това е!  БСП, Атака, турската партия,... дали нямат нещо общо освен помежду си и с Яхането на протеста... -Питам се аз и отговор не искам... 

Колега, малко се поукроти.

Ще получиш някой инсулт от зор и ще видиш тогава едни протести и КГБ през крив макарон...

До сблъсъците се стигна, след като между Орлов мост и Народното събрание на бул. „Цар Освободител” част от протестиращите хвърляха срещу полицаите камъни, димки, пиратки, клони и всичко, което имаха около себе си. Кутии, пълни с бяла боя, бяха хвърлени по жандармеристите, предаде "Фокус". Хвърлени бяха буркани и бутилки. 

Полицаите бяха от страна на Народното събрание, а протестиращите откъм Орлов мост настъпиха срещу тях, счупиха няколко щита на жандармерията и се опитаха да пробият кордона им. Полицаите отстъпваха назад, до момента, в който тръгнаха напред и се сблъскаха тежко с демонстратитте. Има доста ранени.

Полицията свали част от протестиращите на земята, като някои от активистите отнесоха ритници и палки, след като вече бяха на земята. Има и ранени, предаде и БГНЕС. 

Част от протестиращите се опитаха да спрат тези, които хвърляха предмети по полицаите. Сред протестиращите имаше такива, които се отдръпнаха от тези, които замеряха полицейския кордон.

Сега отварям дир.бг и чета...

За това говорех по-горе.

http://dnes.dir.bg/news/orlov-most-antimonopolnite-protesti-13148385?nt=4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Накратко - попитах дали има и друг за да видя мнение, защото дето се вика може аз да съм попаднал 1-2 пъти след такива хора, а масата да са един друг тип протестиращи и нетърсещи ексцесии хора.

Ами фактите са ,че през weekend-а нямаше толкова много млади.Сега явно стана мода ,еуфорията зарази и по-младите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от kristiyan.channel
      В това видео ви казвам 10 Причини защо да си купим iPhone и какви са му предимствата. 
    • от kristiyan.channel
      В това видео ви показвам как обработвам снимките си за инстаграм
    • от kristiyan.channel
      Здравейте на всички
      В това видео ви показвам как можете да си добавите SWIPEUP опция в Инстаграм още преди да сте достигнали 10000 последователя. Цялата магия се случва чрез IGTV. И въпреки, че е малко по различно от другите SWIPEUP опции все пак е доста яко. Ако и вие мислите така Харесайте и споделете клипът в социалните мрежи. 
      ! Ако искате пишете в коментарите какво искате да бъде следващото видео. 
      Последвайте ме в Instagram: https://instagram.com/krisi_jordanov
      За бизнес запитвания: [email protected]
      FAQ
      1.  Какъв е моят телефон? 
           Моят телефон е iPhone XS MAX
      2. С коя програма обработвам видеата си? 
           Обработвам видеата си с Filmora 9
      3. Къде живея? 
           В момента живея в България.
    • от kristiyan.channel
      Здравейте на всички
      Аз съм Крис,
      И днес ще ви разкажа за 10 приложения които са безмислени. Някои от тези приложения не вършат никаква работа а други от тях нямамт смисъл. 
      !!!!!   Някой от тези приложения са премахнати от APPLE APPSTORE. 
      Последвайте ме в Instagram: https://instagram.com/krisi_jordanov
      За бизнес запитвания: [email protected]
      FAQ
      1.  Какъв е моят телефон? 
           Моят телефон е iPhone XS MAX
      2. С коя програма обработвам видеата си? 
           Обработвам видеата си с Filmora 9
      3. Къде живея? 
           В момента живея в България.
  • Дарение

• Добави ново...