Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Мойра

Протести в страната

Препоръчан отговор

И на биячите сред полицаите, ще дойде края. Ако си мислят, че ще си намерят място в тази държава, след края на настоящата политическата система, освен зад решетките на затвора, жестоко се лъжат.

Зад тях е полицията, банките, военните, зад тях са зверовете от Световната банка, от Международния валутен фонд, от стотиците западни фондации, които финансират нашето унищожение като народ!

Никой не е в състояние да спре надигащата се вълна на народното недоволство, която ще помете като лавина всички крадци, престъпници, изедници, кръвопийци и убийци на народа!

Никой не е в състояние да остави в робско подчинение роба, който вече не иска да бъде роб, а господар на съдбата си!

Публикувано изображение

http://worldtodaybg.com/2013/02/19/%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B7%D0%B8%D0%B2-%D0%BA%D1%8A%D0%BC-%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B8%D1%8F-%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да хвърлят камъни, кофи, клони, кутии с боя и всякакви боклуци по жандармерията....това не е протест, а свинщина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами фактите са ,че през weekend-а нямаше толкова много млади.Сега явно стана мода ,еуфорията зарази и по-младите.

Не се бях замислил, че може да им е станало мода и нямайки какво да правят в къщи ходят да си ги мерят на протестите...

Ама тогава се протестираше посред бял ден, а сега такива се крият в сянката на тъмнината и нощта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега, малко се поукроти.

Ще получиш някой инсулт от зор и ще видиш тогава едни протести и КГБ през крив макарон...

Сега отварям дир.бг и чета...

За това говорех по-горе.

http://dnes.dir.bg/news/orlov-most-antimonopolnite-protesti-13148385?nt=4

Е, Ал Гор , Честит Рожден Ден, скоро си имал! 

Жив и Здрав! 

И,....кви са тея инсулти.... -това ли ми пожелаваш? -Що?! Нервим ли те? Пич, да не те засегнах? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами фактите са ,че през weekend-а нямаше толкова много млади.Сега явно стана мода ,еуфорията зарази и по-младите.

Младите не ги е заразила еуфорията,а това просто са агресивни лумпени с ниско самочувствие,които използват такива протести за да проявят агресията си и да се направят на  велики.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Полицайте започнали да бият протестиращите в София.Сигурно са им обещали 6 месеца безплатен ток.

Какви жалки мижитурки са куките .... бият протестиращи ученици,а седят като п*тки пред бандитите.

"Протестиращите ученици", които ядоха боя, всъщност са лумпени от крайните фракции на футболните агитки, на които им дреме за протести, Бойко, ток и т.н. Тяхната идея е да идат да си попсуват на воля, да метнат някоя друга бомбичка и да направят меле. Тях колкото и да са ги били - все им е малко. Лошото е, че с тях се отъждестввват протестите и много нормални хора ги е страх да идат, за да не им се случи нещо покрай тази неконтролируема сган...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като видях по телевизията колко младежи има и как са си закрили лицата и се крият от камерата ми стана ясно... Чакат нощта за да проявят вандалщината си,покрай тях ще пострадат и невинни хорица.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, Ал Гор , Честит Рожден Ден, скоро си имал! 

Жив и Здрав! 

И,....кви са тея инсулти.... -това ли ми пожелаваш? -Що?! Нервим ли те? Пич, да не те засегнах? 

Благодаяр ти за пожеланията!

Иначе не, не си ме засегнал, ама няма смисъл от такава разпаленост и нахъсаност, защото наоколо има няколко екземпляра, които само това чакат за да започнат с псувните, заканите и призивите за смърт, палежи и т.н.

Всеки да си говори каквото иска, но без псувни, без лумпенизирани призиви и разпалване на вражди.

Нека поне тук спазваме добрия тон и цивилизовано да обсъждаме всичко, за което хората искат да пишат.

В тоя смисъл ми беше поста, а не защото ми пречи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още преди 2-3 дни някъде писах че всички Ултраси са навън! Те са Организирани! От кого,- аз имам мнение. Няма да го кажа, ясно ми е че повечето тук няма да са съгласни с мен, -дано да го мислят от сърце(а на да им е внушено, или от користни подбуди!). Има и много лентяй и пияндета. Също и от новите редници(безделниците мутреещи бандитчета). Никой нормален човек няма да е навън сега!  Пак го казвам, Те само с кръв взимат и дават властта.

П.П.

Благодаря Ти за коректния отговор. Съгласен съм с написаното от Теб! Нека има МИР!

Няма да взимам отношение, че и аз съм малко краен. А и не търпя други да са крайни. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

... и да ти хвърлят един як бой.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По БТВ дадоха един младеж, който каза, че снощи без да прави нищо е бил задържан в районното, а днес също без да прави нищо му е строшена главата. Дали наистина нищо не е правил?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Протестиращите ученици", които ядоха боя, всъщност са лумпени от крайните фракции на футболните агитки, на които им дреме за протести, Бойко, ток и т.н. Тяхната идея е да идат да си попсуват на воля, да метнат някоя друга бомбичка и да направят меле. Тях колкото и да са ги били - все им е малко. Лошото е, че с тях се отъждестввват протестите и много нормални хора ги е страх да идат, за да не им се случи нещо покрай тази неконтролируема сган...

Ако действително е така ,това променя нещата ,и то доста.Тоя протест ще изкара утайката на обществото,ще започнат да се изживяват като герой ,и ще стане страшно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако действително е така ,това променя нещата ,и то доста.Тоя протест ще изкара утайката на обществото,ще започнат да се изживяват като герой ,и ще стане страшно.

За огромно съжаление натам отиват нещата според мен...

Дано да не съм прав, разбира се, но това видях на улицата тази вечер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тя утайката на обществото винаги излиза на подобни мероприятия. Важното е да има обществена нетърпимост към подобни индивиди и да не им се позволява да опорочават протестите с безсмислената си вандалщина и агресия... А не да ги съжаляваме и да викаме "горките деца, полицаите ги набиха". Това не са деца. Тези "деца" могат без да се замислят да те пребият ей така, само защото си ги погледнал накриво.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Върни си думите за "лайнетата" назад, или ще те подведа под съдебна отговорност!

цялата новина в "24часа"

Полицаите са били деца и пенсионери. М........а  им еничарска!

Сори пич, чух думите на полицая, който за малко не се разплака пред камерата. Е, може и от сълзотворния газ да е било, но просто нещо се преобърна в мен! Не може ти да си говориш очи в очи с някой, без да викаш и да се караш и в същия момент да го напръскаш в очите с газ! Егати държавата, дето сме! Думи назад не връщам. Искай ако искаш от онбая асистентка в Търновския университет да си върне думите назад, ама си е права. 

Algor,  аз също бях за протестиращите, но и аз в никакъв случай не искам да се отъждествявам с такива хора, търсещи умишлено провокация! Всъщност, отъждествих всички протестиращи  с едни гамени, но не е така. Всеки е сам за себе си.Аз също протестирам често, карам се, викам, дори понякога псувам...но това са главно моите началници. Аз си знам защо го правя. Щом не са ме изритали вече 14 години, значи имам право да го правя, нали? Значи някой има полза от мен. Аз каква полза имам от тия гамени по улиците, отишли с единствената цел да правят кърваво меле? Да направят може би несигурна обстановка в страната, да скочат цените, да скочи инфлацията и после да проклинаме тоя и оня по форумите? През 1997 година бях 5 курс студент във Варна. Тогава имаше едни групички от 15-20 човека, седнали на едно кръстовище, а полицията ги пазаше от линч. Имах и един съгражданин (срам ме е малко, че бе такъв), който ни караше да ходим да протестираме. Срещу какво и кого? да протестирам, щото имах 2000 лева за седмица при цена на хляба 600 лева? Или за това, че ядях краден от стола хляб и сол, щото нямаше друго? Или щото всяка сутрин в 5 часа бях на буните да си наловя малко риба за да изкарам деня, а ако морето бе бурно, просто да се спася с гадните миди, пълни с пясък? Айде стига! Преживял съм ги тия работи и не ми трябва втора 1989 година нито втора 1997 година!

ПП: Sliderum,  куче с кокал май искаш да плашиш :) Аз ако тръгна да съдя тоя и оня, трябва да почна от тук, щото преди време ни откраднаха имейлите ( разбрах, че всичко е неумишлено, но случая е за разискване) и ни разпратиха на редовните потребители спам. Трябва да продължа през всички, които ме ограбиха от 1989 година насам. Трябва да мина и през сегашния си работодател и не знам докъде ще стигна!  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега се връщам от там и честно казано хората, с които бях преднит едва пъти послед бял ден на протестите, никой от тях снощи и тази вечер не е излезнал. ........................

Точно. Мога да потвърдя същото за времето, докато бях там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сори пич, чух думите на полицая, който за малко не се разплака пред камерата. Е, може и от сълзотворния газ да е било, но просто нещо се преобърна в мен! Не може ти да си говориш очи в очи с някой, без да викаш и да се караш и в същия момент да го напръскаш в очите с газ! Егати държавата, дето сме! Думи назад не връщам. Искай ако искаш от онбая асистентка в Търновския университет да си върне думите назад, ама си е права. 

Algor,  аз също бях за протестиращите, но и аз в никакъв случай не искам да се отъждествявам с такива хора, търсещи умишлено провокация! Всъщност, отъждествих всички протестиращи  с едни гамени, но не е така. Всеки е сам за себе си.Аз също протестирам често, карам се, викам, дори понякога псувам...но това са главно моите началници. Аз си знам защо го правя. Щом не са ме изритали вече 14 години, значи имам право да го правя, нали? Значи някой има полза от мен. Аз каква полза имам от тия гамени по улиците, отишли с единствената цел да правят кърваво меле? Да направят може би несигурна обстановка в страната, да скочат цените, да скочи инфлацията и после да проклинаме тоя и оня по форумите? През 1997 година бях 5 курс студент във Варна. Тогава имаше едни групички от 15-20 човека, седнали на едно кръстовище, а полицията ги пазаше от линч. Имах и един съгражданин 9 срам ме е малко, че бе такъв), който ни караше да ходим да протестираме. Срещу какво и кого? да протестирам, щото имах 2000 лева за седмица при цена на хляба 600 лева? Или за това, че ядях краден от стола хляб и сол, щото нямаше друго? Или щото всяка сутрин в 5 часа бях на буните да си наловя малко риба за да изкарам деня, а ако морето бе бурно, просто да се спася с гадните миди, пълни с пясък? Айде стига! преживял съм ги тия работи и не ми трябва втора 1989 година нито втора 1997 година! 

На теб може да не ти трябват, но на народа и Боко; и останалите; и "демокрацията", му дойдоха вече прекалено нанагорно. Това че ти и още някакъв брой хора, някак си се оправяте и че има дори и такива, които доста отлично са се оправили(на гърба и с парите на останалите), никак не топли останалите 90% от населението, което е системно подлагано на геноцид и дори му искат да си плаща  на "гробарите" и кръговете фирми покрай тях(включително такива запазени на топло от времето на предишните управления и никога досега не излизали изпод полит-мафиотският си чадър), затова че го загробват, при това дори надписани сметки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно. Мога да потвърдя същото за времето, докато бях там.

Харесах ти поста не защото ти съвпада мнението с моето, а наистина ми е важно дали пък само аз съм се излъгал в преценката си.

Ще чакам с интерес да видя и други мнения, дори да са различни от моето и твоето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На теб може да не ти трябват, но на народа и Боко; и останалите; и "демокрацията", му дойдоха вече прекалено нанагорно. Това че ти и още някакъв брой хора, някак си се оправяте и че има дори и такива, които доста отлично са се оправили(на гърба и с парите на останалите), никак не топли останалите 90% от населението, което е системно подлагано на геноцид и дори му искат да си плаща  на "гробарите" и кръговете фирми покрай тях(включително такива запазени на топло от времето на предишните управления и никога досега не излизали изпод полит-мафиотският си чадър), затова че го загробват, при това дори надписани сметки

Знаеш ли, съгласен съм с повечето неща, които казваш за политиците. Но за протестиращите с пиратки, камъни и знам ли какво още, не. Днес коментирахме на работа с един колега, работил доста време в Гърция. Та той твърдеше, че в Гърция подобните демонстрации са добре организирани. Ще ти кажа, какво првят тамошните гамени. Вземат малки газови бутилки, увиват ги в парцал, напояват с нещо запалимо, палят и хвърлят към полицаите. Дотам още не сме стигнали, но ми се струва, че не сме далече и от тоя момент. Тогава не знам как ще заставаш зад гърба на тия хора. Ок, нека не ги наричам така, както бих искал. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знаеш ли, съгласен съм с повечето неща, които казваш за политиците. Но за протестиращите с пиратки, камъни и знам ли какво още, не. Днес коментирахме на работа с един колега, работил доста време в Гърция. Та той твърдеше, че в Гърция подобните демонстрации са добре организирани. Ще ти кажа, какво првят тамошните гамени. Вземат малки газови бутилки, увиват ги в парцал, напояват с нещо запалимо, палят и хвърлят към полицаите. Дотам още не сме стигнали, но ми се струва, че не сме далече и от тоя момент. Тогава не знам как ще заставаш зад гърба на тия хора. Ок, нека не ги наричам така, както бих искал. 

В Гърция, ония мързеливци протестират, за да не им намалят кефа. Свикнали са с високите си заплати, пенсии и прочие доходи, с които плащат на български и от други страни бедни роби, да им вършат тежката работа и при това искат това да става, въпреки огромният си външен дълг, който е около два пъти над годишният им БВП(то именно поради това е и толкова голям дълга)Там всички са келеши, които не искат да се промени блажното за тях статукво. Тук хората протестират, за да оцелеят. Нищо общо няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Гърция, ония мързеливци протестират, за да не им намалят кефа. Свикнали са с високите си заплати, пенсии и прочие доходи, с които плащат на български и от други страни бедни роби, да им вършат тежката работа и при това искат това да става, въпреки огромният си външен дълг, който е около два пъти над годишният им БВП(то именно поради това е и толкова голям дълга)Там всички са келеши, които не искат да се промени блажното за тях статукво. Тук хората протестират, за да оцелеят. Нищо общо няма.

Ти обаче си се взел много на сериозно. Да не би правителството да ти съставя сметката за тока? Положението в страната не е розово, а да не би безработицата в другите страни да е по-малка?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти обаче си се взел много на сериозно. Да не би правителството да ти съставя сметката за тока? Положението в сктраната не е розово, а да не би безработицата в другите страни да е по-малка?

То май ти не си в час - тия баба ти ли ги избра а енергоразпределителните лами

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То май ти не си в час - тия баба ти ли ги избра а енергоразпределителните лами

позна :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох. Оцеляване...Ами ние с големите дългове как да оцеляваме? Вярно, намирам начин, щото като Дянков съм си свил бюзюка. Всеки може да го прави, ама не иска. Ето там е проблема. Доходите ни са ниски, но знаеш ли какво не ми харесва в по-младите от мен, особено жени? Имат някакво самочувствие, че са умни, с образование и не могат да паднат под дадено ниво. Затова не могат да работят проста работа, не могат да са продавачи, шивачки, фризьорки и тем подобни, а искат нещо супер представително и супер по професията им. Така си стоят безработни години наред. Нали има откъде да смучат? Я мъж, я родители... Ето затова сме я докарали дотам! НЯма какво да те ограмотявам, но ти знаеш, че някъде из белите държави се тръгва от ниско ниво и се изкачва по стълбичката. Тук как е? Верно, шуробаджинащината е на мода навсякъде и човек има почти нулеви шансове, но трябва ли да живее на гърба на друг, само защото системата ни е такава? Дадох в един горен пост мнение за няколко мои колеги, които просто се плашат от работата. Не се плашат от заплатите, но пък като видят работата колко е много, просто бягат! Ами така не става! Добре, тия по площадите ще свалят правителството на ГЕРБ. Има избори, ще дойде някоя друга двойна или тройна коалиция. И? Спомняш ли си докъде я бе докарала тройната коалиция? Аз ще припомня. Един лев нямаше в резерва. Моята заплата бе наполовина няколко месеца преди да изхвърчи Станишев. Ами не става пак така! Или викаш, Кунева ще ни оправи? И как? Дори да спечели, едва ли ще има мнозинство. Пак тройна коалиция с БСП и ДПС.  Ако не иска, БСП пробва да направи тройна, а след това ДПС отново идва на власт, както преди няколко години. Ето това ни чака! Отново пренасочване пари вместо към магистрали към язовири, отново милионни комисионни за хидроинженерът в парламента, отново барбекю. Честно казано, предпочитам някой да ми оправи пътя и магистралата, отколкото да ми строи язовирна стена, която никога през живота си няма да видя или пък някое водно огледало в "Северозападна Турция". И такава ще стане, без значение, че съм я сложил в кавички! А може би АТАКА, ВМРО или СДС? Наистина, страхотен виц става от това. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от kristiyan.channel
      В това видео ви казвам 10 Причини защо да си купим iPhone и какви са му предимствата. 
    • от kristiyan.channel
      В това видео ви показвам как обработвам снимките си за инстаграм
    • от kristiyan.channel
      Здравейте на всички
      В това видео ви показвам как можете да си добавите SWIPEUP опция в Инстаграм още преди да сте достигнали 10000 последователя. Цялата магия се случва чрез IGTV. И въпреки, че е малко по различно от другите SWIPEUP опции все пак е доста яко. Ако и вие мислите така Харесайте и споделете клипът в социалните мрежи. 
      ! Ако искате пишете в коментарите какво искате да бъде следващото видео. 
      Последвайте ме в Instagram: https://instagram.com/krisi_jordanov
      За бизнес запитвания: [email protected]
      FAQ
      1.  Какъв е моят телефон? 
           Моят телефон е iPhone XS MAX
      2. С коя програма обработвам видеата си? 
           Обработвам видеата си с Filmora 9
      3. Къде живея? 
           В момента живея в България.
    • от kristiyan.channel
      Здравейте на всички
      Аз съм Крис,
      И днес ще ви разкажа за 10 приложения които са безмислени. Някои от тези приложения не вършат никаква работа а други от тях нямамт смисъл. 
      !!!!!   Някой от тези приложения са премахнати от APPLE APPSTORE. 
      Последвайте ме в Instagram: https://instagram.com/krisi_jordanov
      За бизнес запитвания: [email protected]
      FAQ
      1.  Какъв е моят телефон? 
           Моят телефон е iPhone XS MAX
      2. С коя програма обработвам видеата си? 
           Обработвам видеата си с Filmora 9
      3. Къде живея? 
           В момента живея в България.
  • Дарение

• Добави ново...