Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

3 март - Национален Празник на България

Препоръчан отговор

Честит празник!

...Макар, че на кого честитим? На тия, дето искат да ни въвлекат в ЕС с Гърция? Или на тия, дето ни запратиха в измислената криза на щатите? Погледнете щатите - след 3 години, нечуван бум на нови автомобили, а кризата засегна главно това производство. GM отново е на първо място по продажби в света, а всички американски автопроизводители взети заедно, имат печалба колкото половината брутен продукт на България. И ние се мъчим да излезем от "тяхната криза". Смешници. Смешници са и тия, дето си мислят, че правят голяма работа, мъчейки се да излязат от някаква криза! Каква криза бе? Гриша Ганчев отваря нови заводи, богатите стават по-богати на гърба на обикновения човек, а ние се чудим как да пестим от намалени и неизплатени заплати! Не, на тия типове няма да честитя празника!То за тях няма и празник де. И след 3 март е било така и сега продължава да бъде. Какво да празнувам?

В тази тема не честитим на тези, които биейки се в гърдите, че обичат България я водят към дъното, нито на тези, които я напуснаха както плъховете напускат потъващ кораб...

Честитим на тези българи, които имат желанието да направят всичко по силите си за нейното възраждане.

А сред тези българи сме и ние, останали в страната си въпреки тежкото положение.

Никой няма да дойде отвън и да ни помогне, ако ние сами не си помогнем.

Бъдещето на България зависи от нас, които не се срамуваме да наречем себе си българи, независимо от етноса.

Празнувай за това, че си българин, живеещ в България и имаш желанието да помогнеш за промяната на Родината към добро!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 252
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Честит празник!   

Горда Стара планина, до ней Дунава синей, слънце Тракия огрява, над Пирина пламеней.     Мила Родино, ти си земен рай, твойта хубост, твойта прелест, ах, те нямат край.      

Точно това и правя - работя за слава :) Надявам се някой някой ден да ме споменава с добро :) Но и да не го направи, има паметник на незнайния воин.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно това и правя - работя за слава :) Надявам се някой някой ден да ме споменава с добро :) Но и да не го направи, има паметник на незнайния воин.

Повечето работим за слава, но вината си е наша.

Пак се сещам за лудия и зелника... ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Повечето работим за слава, но вината си е наша.

Пак се сещам за лудия и зелника... ;)

А за гладният безработен, който има 2 деца и жена на главата си и ще се хване и за минимална заплата, за да има нещо, което да се сложи на масата довечера? Ще се учудиш колко хора са били в подобно положение. Нещата са поставени нарочно в наш ущърб, а схемата работи с пълна сила. Гладните доста по-рядко говорят за "достойно заплащане"

За да се променят нещата се изисква се действие с доста по-грубичка сила и по-мащабно разместване на социалните пластове.

Но стига вече с оффтопика!!!

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И тук ли намерихте да се скарате :mad: ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

bildera_ , много се чудех дали да ти отговарям, и имай предвид, че съм смекчил доста тона си, нотова, че животът ти е труден и не е уреден както ти се иска - си виновен единствено и само ти самият.

Съжалявам, че ти го казвам, но стига мрънка за щяло и нещало.Кат някоя разглезена госпожичка си станал.

Алтернативата на 3-ти март е да сме останали под турско робство.Нито повече нито по-малко.

И сега щеше да седиш с фес ( ако въобще някой би разрешил да се родиш) , Левски и Ботев щяха да се заклеймявани като терористи, а да не говорим, за това че сега не си се образовал и не си оправил бъдещето и живота единствено и само заради тебе самият, а не защото те мачкат господарите ти, от чужда вяра и чужд народ !

Управниците и чорбаджиите ни днес, а и 134 година насам са българи, а не турци и това е единствено и най-важното нещо !

Ако искаш да видиш алтернативата - на древен и горд народ, който иска да бъде свободен, но не може - върви и виж как живеят кюрдите.След това се върни и приказвай пак, че живееш зле.

p.s.колкото до яйцата - виж във Франция в момента какви протести вървят срещу високата им цена , защото и там са на същия хал, като нас.Ама някой от нас да е излязал да замеря президента или премиера с яйца ?! За това кой ни е виновен ?

Тук ще кажа само : "За пръв път съжалявам , че бутонът "ХАРЕСВАМ" може да бъде натиснат само веднъж" ! В противен случай щях да го натисна поне 100 пъти ! :yanim: Редактирано от Heineken® (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакай малко докторе. Не мрънкам. Казвам истината. Ако на теб ти се струва, че мрънкам, какво ще кажеш за стотиците ми колеги, дето спонсорират някакво българско малцинство в лицето на моите шефове и банкери? Споменах за бонусите, защото сега се вдигна голяма олелия за това, кой колко хилядарки народни пари гушнал. И тия хилядарки са взети от нас, дето си плащаме чинно данъците. Не са взети от шефа ми, дето на никой пари не дава, дори на фирмите партньори. Ей за това говоря, че имаме свобода, но тая свобода е за някои други, не за нас. Да, прав си, говорим на български, ама да ти кажа честно, много ме дразни мекането на управляващите. След като се смятат за българи, нека поне говорят книжовно в публичното пространство. А това, дали аз съм си виновен или не...ами да ти кажа, дори сега вземам 2-3 пъти повече пари отколкото 60-70 % от българите. Мен не ме мисли. Аз съм си направил сметката. Не мрънкам за себе си, а за всички останали, дето се мъчат с 200-300 лева заплати или още по-малки пенсии. Това, че съм спонсор на шефа си, е мой проблем. Айде да не намесвам и докторската тема, че там спонсорите ще станат много.

Иначе, не си нацелил точния човек, с който да спориш за 3 март. Аз уважавам тоя празник. Дори за мен това е най-светлата дата в новата българска история. Обаче твърде постна ми се стори тая тема с тривиалните постове от рода на знаменце и "честит празник". Та затова рекох да разкърша малко кокали, че гледам в тоя форум доста се скучае. ;)

Е . успя де :cheers:

Мама му стара, за миг си помислих сутринта , че си минал на другия бряг .....

И тук ли намерихте да се скарате :mad: ?

няма караница, няма нищо :)

наздраве :cheers:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е . успя де :cheers:

Мама му стара, за миг си помислих сутринта , че си минал на другия бряг .....

няма караница, няма нищо :)

наздраве :cheers:

:weight2:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много патетично на пръв поглед.После става много интересно това;че въпреки ;че имаме трудности причинени от българи пак трябва да празнуваме.Вярно е ;че си говорим с българи..което не пречи едни българи да колят и убиват други българи..което би трябвало да е повод за празник;защото поне не ни убиват други народности...хм.Трети март е ден на ново васалство.Що се отнася до историческа истина;относно събития от онова време ..то хубаво е някой да си спомни какво пише в "Записките по български въстания" на българина Захари Стоянов..все пак истината за някои неща трябва да имаме смелост да погледнем в очите нали??На този ден ;българина никога не се сеща да спомене Януарий Макгахан..човекът който всъщност събуди Европа и останалия свят и посочи на света българите.Никой не споменава Виктор Юго;а хващам бас ;че някои тук дори не са и чували за стихотворението "Крокет във Уиндзър" на Тургенев; което всъщност дава началото на съпричастност към съдбата на народа български.

Хубаво е да си приказваш така, по принцип, принизявайки всичко с копи-пейстнат от новата политическа повеля мозък, нали ?
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Говори си-не ми пречиш, ама изобщо. Щом предпочиташ да си рупор на безродници и предатели на Родината -твоя воля.Ако искаш и на туски проговори- ще ти отива ;) Поздрави.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 11 месеца по-късно...

Публикувано изображение  

Горда Стара планина,

до ней Дунава синей,

слънце Тракия огрява,

над Пирина пламеней.  

Мила Родино,

ти си земен рай,

твойта хубост,

твойта прелест,

ах, те нямат край.      

Редактирано от shefkata (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честит национален празник на всички български граждани,тук и по света.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Редактирано от voda (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване