Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 10 минути, herkules2 написа:

Разбрах, и благодаря за уточнението. Представих абстрактно проблема си във форума, като проблем със самия форум, заради отстраняването ми от тема, където коментирам отношението си към "нещо" от моя гледна точка, след като бях блокиран. Не съм обидил лично никого, но явно не се харесват коментарите ми на някого и ми запушиха устата. Тук в тази тема имаше коментар на същия потребител който ликвидира по странен начин присъствието ми в другата тема и аз отговорих на неговия коментар с коментар в преносен смисъл. След намесата на модератор/ка, коментарите бяха изтрити и се стигна до тук! Това е! Иначе нямам технически проблем с форума, освен ако не ми го създадат умишлено .....знаеш кой!

Морал, справедливост и правосъдия нямат нищо общо. И Темида е жена с превръзка на очите.  И темата е пак пиша,  проблем с форума. Да не флуудвам повече. Спирам да пиша.

Аз нямам проблеми с форума

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, acnekt написа:

Морал, справедливост и правосъдия нямат нищо общо. И Темида е жена с превръзка на очите. 

Знам, за това винаги съм казвал! "Където е силата, там е и правдата"! Темида е от гръцката митология. Въпреки многото женски божества, Зевс гръмовержеца си остава върховен Бог, и той е съдникът за всички провинили се! Спирам, че модовете са ме взели на мушка!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, herkules2 написа:

И ти ли Бруте?

Брут яде Bake rolls. А ти???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, jhoro написа:

Bake rolls

Брут яде Bake rolls. А ти???

Е, аз също!:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, herkules2 написа:

Е, аз също!:lol6:

А бира ... искаш ли?  :beer:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, jhoro написа:

А бира ... искаш ли?  :beer:

Предпочитам кола, бирата малко ми горчи, но ако е почерпка, може! На харизана бира, вкуса и винаги е добър!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Предпочитам кола, бирата малко ми горчи, но ако е почерпка, може! На харизана бира, вкуса и винаги е добър!

Ще почерпя,бе! Що да не почерпя?
Толкоз цигани съм померпил - още един … няма да ме сбърка!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, jhoro написа:

Ще почерпя,бе! Що да не почерпя?
Толкоз цигани съм померпил - още един … няма да ме сбърка!

Е, щом си тартора на циганите няма проблем. Мен все цигански тартори се натискат да ме черпят щото много ги "обичам"., Страх ги е да не ги пребия за дето много крадат, и за това ме черпят! Ти крадеш ли много?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече стана прекалено. Спрете се! Обяснявайте се на лични съобщения като ви е толкова зор. Пишете си!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 26.06.2019 г. в 14:53, barbuncela написа:

Трябва ли да напомням, че темата е  "Проблеми с форума" ? А не проблеми между мъжки и женски пол, бесен феминизъм, и т.н.  и т.н. ?

Всъщност, човека наистина има проблем. Но той не е с форума :) 

Има някаква болезнена омраза към жените, и нямам нищо против да се обсъжда това. Не че го защитавам де. Обикновенно споря и осмивам глупостите му.

Но трябва да е в някой друг раздел, нека модераторите преценят къде....

Проблема му е интересен и показателен.  Поне на мен ми е интересен че до сега не бях виждал толкова краен женомразец :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, miro20 написа:

Има някаква болезнена омраза към жените

преди 5 минути, miro20 написа:

не бях виждал толкова краен женомразец

Не е женомразец. Но обича само тези жени, който не му противоречът, според мен. Но, така не получава искреност, което пък се заплаща с друга една цена. 
Може би възприема Калдата, като непослушна жена и от там проблема. :) Все пак е отскоро, ще разбере кой държи и ножа, и хляба! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 1 час, Meri Meri написа:

Не е женомразец. Но обича само тези жени, коЙто не му противоречът, според мен. Но, така не получава искреност, което пък се заплаща с друга една цена. 
Може би възприема Калдата, като непослушна жена и от там проблема. :) Все пак е отскоро, ще разбере кой държи и ножа, и хляба! 

Всъщност, няма особено значение какъв е.

Ако той самият се чуди, има психиатри. Другите, ако се интересуват, да го поканят на разговор, за да разберат.

Но най-добре ще е да разбере, за какво се пише и обсъжда в тема със заглавие "Проблеми с форума"- не с общуването с потребителите, не с отношенията между администрация и ползватели на форума, не с обсъждането и защо Форумът не му дава прегръдка всяка вечер преди лягане...

Редактирано от Maleficient (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Maleficient написа:

за какво се пише и обсъжда в тема със заглавие "Проблеми с форума"

Е разбра го, сигурна съм, но по-трудния начин. Хайде, да не сме толкова строги и крайни. Всеки си гледа от неговата камбанария. Реагирал е импулсивно, като е приел, че личния проблем е проблем на форума. Има кой да се грижи за прекрачилите границите, все пак сме тук да си помагаме, да се учим, да сме толерантни и да се забавляваме. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последно от мен и се извинявам, ако се прецени да се изтрие.

Той, не е помогнал, не е научил на нещо и последно е бил толерантен.

Камбанарията му е някъде в нисичкото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Maleficient написа:

Но той ще научи!
Приятна вечер на всички! :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така, аз само не разбрах ,,Леля Гошка,,  като го е обърнала на другарски съд, кой полезен за форума и кой не, нека и напомня, че е форума е предимно ТЕХНИЧЕСКИ  ,а нейните лакардии са предимно в ОБЩИ ПРИКАЗКИ и Изповеди, където ни занимава с нейните лични драми.Та в този ред на мисли, тя е от най-безполезните тука, ама иначи балалайката не и спира да налива акъл.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Underwater написа:

Вече стана прекалено. Спрете се! Обяснявайте се на лични съобщения като ви е толкова зор. Пишете си!

Правилно, но я виж какъв обстоен анализ на психиката ми беше направен тук! Извинявам се предварително, и това ще е последният ми коментар в тази тема.

преди 4 часа, miro20 написа:

Всъщност, човека наистина има проблем. Но той не е с форума :) 

Има някаква болезнена омраза към жените, и нямам нищо против да се обсъжда това. Не че го защитавам де. Обикновенно споря и осмивам глупостите му.

Но трябва да е в някой друг раздел, нека модераторите преценят къде....

Проблема му е интересен и показателен.  Поне на мен ми е интересен че до сега не бях виждал толкова краен женомразец :) 

И, защо аз да имам проблем, а ти нямаш такъв? Нямам никаква омраза към жените, още повече болезнена! Обичам си ги моите жени, и тези които са истински жени. Разни други същества с вагини дето се правят, че имат пениси с два чифта тестиси не ми харесват, но не и чак толкова пък да ги мразя.

преди 4 часа, Meri Meri написа:

Не е женомразец. Но обича само тези жени, който не му противоречът, според мен. Но, така не получава искреност, което пък се заплаща с друга една цена. 

Благодаря за разбирането! Похвално е, че жена схваща принципите ми, за разлика от "мъжа" със забрадката!

преди 2 часа, Maleficient написа:

Ако той самият се чуди, има психиатри. Другите, ако се интересуват, да го поканят на разговор, за да разберат.

Но най-добре ще е да разбере, за какво се пише и обсъжда в тема със заглавие "Проблеми с форума"- не с общуването с потребителите, не с отношенията между администрация и ползватели на форума, не с обсъждането и защо Форумът не му дава прегръдка всяка вечер преди лягане...

Иронията ти е неуместна! Психиатри има, има също така и психо-терапевти, но не се знае дали не са за някой друг, защото не са за мен! Знам за какво се пише и обсъжда в тема със заглавие "Проблеми с форума"!!! Само дето ти не можеш да схванеш, че погледнато абстрактно имах хпроблем с форума, и то технически! Хайде познай какъв ми беше хпроблемът, и защо прописах в тази тема, след като видях, че и ти (виновната за техническия ми проблем) си писала, но модераторката изтри твоя и моя коментар, и се стигна до голямото спамене след това на останалите, за да ме иронизират, та чак до тук!

преди 2 часа, Meri Meri написа:

Е разбра го, сигурна съм, но по-трудния начин. Хайде, да не сме толкова строги и крайни. Всеки си гледа от неговата камбанария. Реагирал е импулсивно, като е приел, че личния проблем е проблем на форума. Има кой да се грижи за прекрачилите границите, все пак сме тук да си помагаме, да се учим, да сме толерантни и да се забавляваме. :)

Още веднъж благодаря, не само че съм го разбрал, но го и очаквах. Проблемът си беше чисто технически. Не можах да вляза в темата, дето уж беше за мен! Е, как да се обърна към админите, след такива нападки от някои потребители, дето предполагам, че са толерирани от власт имащите. Няма определение за прекрачване на границатга, това го решават тези, на които е форумът.За щастие има и други форуми!

преди 2 часа, Maleficient написа:

Камбанарията му е някъде в нисичкото.

Така смяташ ти, защото ти опонирам. Ти едва ли си помогнала на някого, колкото аз, безвъзмездно, защото само със сладки приказки не се помага много. И изобщо нямаш представа от височината на моята камбанария! Спирам до тук, защото е безсмислено да продължавам. Казах каквото трябваше. Приятна вечер на всички!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, herkules2 написа:

Така смяташ ти, защото ти опонирам. 

На ,,Леля Гошка,, като не и изнася нещо и включва задна..... (предавка;))  , поне да беше ощасливила някой с това.А то само раздори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, herkules2 написа:

И изобщо нямаш представа от височината на моята камбанария!

Пределно ясно стана каква ти е камбанарията :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата е в специализиран раздел, а не в общи приказки!

Вече помолих, помоли ви колега да престанете, как според вас по-любезно трябва да помолим? Или да почнем да използваме правата си?  Тогава ще почнете да ревете против модераторите. Че те са винаги лоши, превишават си правата, не ви разбират, правят си каквото искат и т.н.  и  т.н.  С хора културни ли имаме работа или с такива за които правилата не се отнасят?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

При мен ли е проблема,понеже виждам празна странница като отворя темата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 8 минути, M.Николов написа:

При теб.

Кеш,бисквити трих-пак празно.
(Мозила,Хром,Ейдж се тая)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Васето написа:

При мен ли е проблема,понеже виждам празна странница като отворя темата?

И при мен нищо не зарежда

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 минута, Източен писклив чухал написа:

И при мен нищо не зарежда

Странно,и сорса е празен при мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...