Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 34 минути, мeн написа:

Защо във форума няма модрерация, изключвам разчистването на стари "сметки", а модератори нарушават правилата като коментират невъзпитаното държание, докато обясняват, че спазват правилата и назовават невъзпитаните люде "културни и начетени хора"?? Според мен проблемЪТ (пу, даже пълният член научих, а други не успяха и толкоз) е, че няма яснота правилата правила ли са и за това неколкократно потребители са се жалвали на принципа "на мен ми забраниха да пиша, а пък друг започна, а други стигнаха много по-далеч без последствия".

Извинявам се но къде видяхте нарушение на правилата? 

преди 36 минути, мeн написа:

.. обясняват, че спазват правилата и назовават невъзпитаните люде "културни и начетени хора"??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, nikssi написа:

Извинявам се но къде видяхте нарушение на правилата? 

Потребителят коментира хората, за това че се обиждат. Ако аз бях написал това, можеше да бъда предупреден, че "има бутон Докладвай". Примерно. Или т. 2.9. от Правилата.

После ги обижда с това, че били "ревали". Вероятно се визира това, което споменах - когато някой вижда неправда - бива наказван за неща, за които други не са, то той си търси правата. В случая на това от администрацията се гледа като "реване". Т.е. поведение на бебе, което не може да се изразява, камо ли да мисли трезво.

Отделно целият пост е спам. А най-тъпото е, че човекът, който има правомощията да предприеме нещо, влиза в режим "ние" и "вие". От гледна точка на психологията, сори за претенциозната дума, това деление е деструктивно. Няма "вие" и "ние". И всеки модератор е също потребител, както го и назовах. Просто е потребител с повече задължения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, мeн написа:

Потребителят коментира хората, за това че се обиждат

Не ги коментирам , а любезно ги предупреждавам! А вие господин потребителю, щом сте се захванали с правилника, прочетете и това!

Цитат

2.19 Всякакви теми коментиращи публично действията на модераторите относно затваряне, триене, местене, редакция на теми или друго, без преди това да е потърсена връзка с администрацията ще бъдат третирани като нарушение - затваряни/трити и санкционирани.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, мeн написа:

Потребителят коментира хората, за това че се обиждат. Ако аз бях написал това, можеше да бъда предупреден, че "има бутон Докладвай". Примерно. Или т. 2.9. от Правилата.

В качеството си на модериращ раздела има право да направи забележка да се спазва добрия тон. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, barbuncela написа:

Не ги коментирам , а любезно ги предупреждавам! А вие господин потребителю, щом сте се захванали с правилника, прочетете и това!

Имунитета е ясен. А в реалния живот сме свидетели и до какво води.

Но аз ще ти обясня с какво пораждаш раздразнение сред някой потребители. Имат по-високи очаквания към теб. Може и младостта, която показваш на аватара, да ги дразни. Обаче има и друг модератор, и той май шарено пише, и обяснява на потребителите, че са такива или онакива, обаче сякаш им е госпожа в детската градина.

А това пренебрежително отношение, съпроводено и с назидателното "а имам и пръчка" не се харесва от никого. Така не се печели доверие, камо ли уважение. Позволи ми да те съветвам, като дългогодишен администратор на форуми. Ти трябва да си незабележима, също като съдия във футболен мач. Ако станеш главно действащо лице, хората ще виждат твоите грешки, вместо своите.

Това, че имаш пропуски в грамотността е малък проблем. Малък е, защото няма кой да го забележи, а такива като мен не пишат отдавна, за да го превърнат в голям проблем. Но откъм емоционалната интелигентност, администрацията в калдата винаги е била на ниско ниво. Лично мнение. Имаше нявгаш модератори, които само модерираха, не се месеха с "простолюдието" и само санкционираха. Това е един от правилните начини. Калин Карабойчев е от този тип и така може да има реноме, макар че и той влиза в махленски полемики. Трихоцефалос (не мога да го напиша правилно) имаше емоционална интелигентност. Той не беше просто потребител, той беше любим потребител и в неговите думи никога не е имало надменност. Той умееше да модерира без да се вижда. Дълго време го наричах Тричо, само защото го дразнеше, за да му покажа, че съм тук за да бъда себе си, а не за да трупам фалшиви приятели, плюсчета или виртуална слава. И смея да кажа стойностните хора оцениха тъкмо това.

В теб, извинявай за откровеността, не виждам достатъчно зрялост. И мимикрията с неправилни образци за подражание не е в твой плюс. Но знам, че това се осъзнава с възрастта. Никой не се е родил научен. Но, моля те, възползвай се от своята младост, не се прави на нещо, което не си, и ще бъдеш далеч по-добре приета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, barbuncela написа:

Цитат

2.19 Всякакви теми коментиращи публично действията на модераторите относно затваряне, триене, местене, редакция на теми или друго, без преди това да е потърсена връзка с администрацията ще бъдат третирани като нарушение - затваряни/трити и санкционирани.

Няма лошо, предупрежденията са полезни за самия потребител, стига да не са закани за бан. Всеки може да сгреши и след предупреждение да се поправи. Лошото е когато са неоснователни и се правят избирателно. Това се опитва да ви каже Мен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера привечер,калдата спря да се отваря,като продължи цяла нощ.Изписваше сървъра не отговаря,както на лаптопа ми,свързан  с интернет през рутер,така и на смартфона,с мобилен интернет.Днес също изчезна от обяд,до преди един час.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен от два дена нямам никакъв достъп до сайта. Едва сега дойде. Но от мобилния ми интернет. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега,като кликна на бутона ,,непрочетено съдържание" ,излиза ,,няма съдържание за показване"...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Димитър 59 написа:

Вчера привечер,калдата спря да се отваря,като продължи цяла нощ.Изписваше сървъра не отговаря,както на лаптопа ми,свързан  с интернет през рутер,така и на смартфона,с мобилен интернет.Днес също изчезна от обяд,до преди един час.

преди 9 минути, M_C написа:

При мен от два дена нямам никакъв достъп до сайта. Едва сега дойде. Но от мобилния ми интернет. 

:offtopic_s:

Онзи ден нямаше вода в наше село. Вчера разбрах защо. ... имало авария.

Някой знае ли от Вас къде са машините на този сайт?!

п.п. При ме излезе, че някакъв протокол не съм имал, но после се оправи. Както виждам и при Вас. Има машина, има проблем, няма машина - защо няма :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, ДиоиД написа:

Има машина, има проблем, няма машина - защо няма :) 

Проблема,не е от нашите ,, машини".Пишем за да се знае,че има проблем със сървъра на калдата.Ако никой не се обади,никой няма да го поправя.

преди 41 минути, Димитър 59 написа:

Сега,като кликна на бутона ,,непрочетено съдържание" ,излиза ,,няма съдържание за показване"...

Вече и на бутона ,,цялото съдържание" излиза,няма нищо за показване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, ДиоиД написа:

Онзи ден нямаше вода в наше село. Вчера разбрах защо. ... имало авария.

Някой знае ли от Вас къде са машините на този сайт?!

п.п. При ме излезе, че някакъв протокол не съм имал, но после се оправи. Както виждам и при Вас. Има машина, има проблем, няма машина - защо няма :) 

Вярваш ли, че ако имам проблеми с машината ми или при най-малкия проблем веднага ще седна да пиша. Пробвал съм с различни компютри, различни айпита, различни уреди. Изчакал съм 2 дена. Дори не смеех още да пиша. Но щом вече има повдигната темата и е същата, която съответсва на моя проблем, защо да не потвърдя и аз?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, M_C написа:

Но щом вече има повдигната темата и е същата, която съответсва на моя проблем, защо да не потвърдя и аз?

Нещо се пипа по машината върху която е този сайт. Не се знае какво е. До колкото виждам има и нещо друго. На моята машина излиза продължително изпълняващ се скрипт, т.е. не съм се заглеждал в "кода", за да видя кой скрипт се "бави' ... Образно казано: "Има някъде теч".  ;) Нещо е аварирало или пък ... не знам и аз, а и да питаме, то може и собственика да не му казват причината. Казват му: Работи се по проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И като се опрай, ей го резултата

Untitled.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами, явно се работи, защото си има банер с обяснение.
Е, не е табела:

3316-228x228.jpg

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, от два дни не ми работи секция "Активност" във форума. На всеки поток или опит за търсене ми дава, че няма резултат, дори и на "Цялата активност". Някой има ли идея от какво може да е?

Извинете, сега видях, че е коментирано.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен, че е коментирано, от известно време има и информационна лента при достъпване на секцията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди малко, докато редактирах коментар във форума и бях отворил и друг таб . Докато бях в другият таб, този с отворената тема от форума и отвореният в него за редакция коментар...Е, имаше някакво пренасочване без моя намеса и в него са зареди това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Десетина минути калдата ми показваше само това:

Screenshot_20191015-140038_Chrome.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това мобилен достъп ли е? От мобилен(Vivacom) пиша.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 34 минути, Димитър 59 написа:

Десетина минути калдата ми показваше само това:

до сега на два пъти ми го направи този номер
вероятно се работи нещо по сайта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Споко, и на мене одеве излезе това. Вероятно работят по сайта!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

(function(){"use strict";var _baseURL='';var _widgets={};var _scriptAttributes={};var initialize=function(){var thisScript=getOurScript();_scriptAttributes=getAttributesFrom(thisScript);_baseURL=_scriptAttributes.src.replace('external.js','external.php');eventHandler.on(window,'message',function(e){try{var pmData=JSON.parse(e.data);}catch(er

Туй се показва на главната страница на сайта, под заглавието "Ново във Форумите"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен от вчера не мога да вляза във форума от телефона иска ми да кликна да използвам някакво wp menu builder след това да си вкарам потребителско име и парола, пиша ги ентер и ме връща отново. От лаптопа няма проблем пиша от него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...