Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 3 минути, Джугашвили написа:

И ти ли си от радетелите за нарушаване на правилата??? Аз имам по-добра идея!!! Защо не си направите един форум само за VIP-ве и да си нарушавате правилата на воля и безнаказано!!! Оставете простолюдието на мира най-накрая!!! На мирА, а не на МирО!!!

Аз съм радетел за Мир в Галактиката и всички братя и сестри да се обичам, но не е толкова важно. 

Моята идея е по-рационална, а твоята на теб няма да ти помогне, а аз нямам нужда от помощ. Неприятните за мен събеседници са зад стените на затвора, който съм им изградила, и няма как да ме засягат!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Maleficient написа:

Моята идея е по-рационална, а твоята на теб няма да ти помогне, а аз нямам нужда от помощ. Неприятните за мен събеседници са зад стените на затвора, който съм им изградила, и няма как да ме засягат!!!!

Напротив, ще помогне и не само на мен, а и на всички нормални люде в този форум!!!! Дори бих казал, че друг вариант няма!!! Иначе аз съм му дал тотален игнор на този покемон!!! Само че не е много приятна картинка да видиш безпомощното бездействие на модераторите спрямо един индивид, който прави на луди калинки всички, най-вече модераторите и се чувства безнаказан!!! Ей този същият имбицил плашеше и "поучаваше" другарят Николов (негово обръщение) да внимава какво мисли и какво пише, че видиш ли заради него са наказали друг модератор и са го натирили някъде си!!! С други думи, модераторът да мълчи и да кротува!!! Влизаш тук и какво да видиш!!! Глобалният мод вместо да защити хората си и да застане зад написаните от него правила, той защитава нарушителят и да поучава как всички са длъжни да спазват правилата с изключение на татко Барба, щото бил VIP!!! Но както и да е...вехтият Джугашвили се е измъквал и от по-тежки ситуации!!! Важен е крайния резултат!!! Революцията ще победи!!! На оръжие, другари!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Джугашвили написа:

Ей този същият имбицил плашеше и "поучаваше" другарят Николов (негово обръщение) да внимава какво мисли и какво пише, че видиш ли заради него са наказали друг модератор и са го натирили някъде си!!! С други думи, модераторът да мълчи и да кротува!!!

Айде да си мерим малко приказките и измишльотините а ? :) Гледам да ти заобикалям пасквилите и гаменщината, но както казах, всичко си има някаква мярка.

преди 30 минути, Джугашвили написа:

Революцията ще победи!!! На оръжие, другари!!!

Не знам какво шмъркаш , но е добро :) Виждам, няколко дена те държи :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами, проблем ми е, някакъв ... въпреки, че аз съм го блокирала, да ме обижда, и да си е необезпокояван! Няма как да му докладвам поста, щото съм го блокирала, нали. Как съм го видяла ли? Случайно едновременно като постнем мнения в тема и неговото излезе над моето.

Да не говорим за един друг, който също съм блокирала, но пък като го зацитират и то ... Келфайда 

Много ВИ моля скъпи отговарящи за правилата! Ясно, че не сте пъдари, но не виждам за къде си пазите "жокерите".

Мерси за вниманието!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето я гордостта на модераторите!!!

преди 1 час, miro20 написа:

Всички са много загрижени за Миро. Миро такъв Миро онакъв, бла бла бла :)  Банално е. Дори твоите "съмишленици" по тролене го разбраха и си налягат парцалките, само ти не. :)  Еми смени ррепертуара. Наистина е банално :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Алгор ти го каза същото - да се кротнеш и да спазваш правилата. :)  Така че , налягай парцалките :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

На два пъти се пробвам да постна нещо в темата "Новини от света на киното и телевизията", но не успявам :(

като натисна бутона за добавяне в темата, ме връща в началото на страницата, а мнението си стои непубликувано

Редактирано от Maleficient (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, miro20 написа:

Алгор ти го каза същото - да се кротнеш и да спазваш правилата. :)  Така че , налягай парцалките :)

Че и нагъл!!! Ей това постигате с бездействието си и толерирането му!!! Ако целта ви е да отблъснете потребителите от форум "Политика", на прав път сте!!! Резултатите са повече от впечатляващи!!! Надявам се да сте доволни от работата си!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 19.05.2019 г. в 8:34, algor написа:

Хайде сега да се кротнете, де си спазвате чинно правилата на форума и спрете с обсъждането на този или онзи където ви падне и по начин, който вас устройва.

Същото важи и за теб !

9576082Z.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има огромна разлика между едното коментиране веднъж в годината, с целия толеранс, да не се трият спам и безсмислени клипчета и картинки, и невероятно и неописано по психиатрични трудове диагнози и състояния, за които да се вземат медицински мерки, и в крайна сметка наглостта да имаш възможността да пишеш все още тук .

Ако те Блокират ... Мисля ще настъпи един Рай!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не може да си променя името на арабски?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добро утро на всички!

Наблюдавам основната страница на форума.  Секция "Нови програми" Само тя се изписва на "патагонски" а всичко под нея е добре. Tова е и на трита ми компютъра под  Chrome, Cent и Firefox. Това се появи може би час назад от публикуването на поста ми.  Благодаря за вниманието и Ви пожелавам приятна и лека седмица

Появяването на "китайски" иероглифи започна с регистрацията на :  zzzzhu456

ScreenShot003.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Колев60 написа:

Наблюдавам основната страница на форума.  Секция "Нови програми"

Взети са мерки. Проблемът би трябвало вече да го няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 14.05.2019 г. в 18:13, The Negative One написа:

Не знам дали е само при мен, но когато отворя даден профил и преместя на курсора върху кръгчето под "Последно онлайн" и винаги изписва, че потребителя е "онлайн", независимо че е бил онлайн преди няколко часа 

оправено е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да спомена потребител?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 42 минути, peppone1 написа:

Как да спомена потребител?

кльомба и започваш да пишеш, като стигнеш до това, кликаш върху името
това като пример
1093640491_.JPG.82cf11fba1483e6ae079737ce2c7f578.JPG

@peppone1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, от сутринта имам проблем с прикачване на файлове. Излиза ми каре с надпис: При комуникация със сървъра за съхранение възникна техническа грешка. Моля, свържете се с нас за помощ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Meri Meri написа:

Здравейте, от сутринта имам проблем с прикачване на файлове. Излиза ми каре с надпис: При комуникация със сървъра за съхранение възникна техническа грешка. Моля, свържете се с нас за помощ.

Опитай сега

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Kalin Karaboychev написа:

Опитай сега

Сега всичко е наред! Благодаря!
Лек ден и успешна седмица! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влизам в сайта и :

Screenshot-3.png

на заден план е през Mozilla...помислих ,че проблема е в него,но и с IE е същото...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, NIKISHARK написа:

Влизам в сайта и :

Screenshot-3.png

на заден план е през Mozilla...помислих ,че проблема е в него,но и с IE е същото...

Имаше малък срив, някой картинки и аватари липсват в момента. До няколко часа всичко ще се появи отново.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за информацията.:goahead:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ниско долу в поста, където се дава  оценка като че ли има нещо нередно. Сигурно вече сте го забелязали.  Ето снимка:

ScreenShot001.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно това е в твоя браузър. Пробвай да спреш блокатор на реклами за тест.
Пробвай и с друг/и.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...