Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Гост

Бан по ИП отпада за 2-ри път
(благинка не че проблем)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам дали е само при мен, но когато отворя даден профил и преместя на курсора върху кръгчето под "Последно онлайн" и винаги изписва, че потребителя е "онлайн", независимо че е бил онлайн преди няколко часа 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

A, що?  Това е публичен профил от публична социална мрежа. какъв ти е проблема? 

Искам разяснение. 

1. Коя точка от правилата нарушава подписа ми. 

2. На кого пречи

3. Защо ми заповядваш

Koй си ти, че ще си играеш с профила ми @M.Николов?

Редактирано от Тoни (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По точка 1:

2.16 Забранено е публикуването на лична кореспонденция (лични съобщения) във форума без съгласието на двете страни, участвали в кореспонденцията, както и всякаква форма на лични данни извън официално публикуваните в настоящия форум (снимков или друг материал, засягащ личния живот), когато това може да е в ущърб или да служи за дискредитация на някоя от двете страни. Ако това стане, то по желание на ощетената страна такива постове ще бъдат трити без предупреждение.

По точка 2:

на Миро

По точка 3:

Приеми го като съвет.

Не си играя с профила ти!

Редактирано от M.Николов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама чакай малко, това е външен линк от интернет. Ти какво, външни линкове ли ми забраняваш? И си играеш с профила ми на база на някакво твърдение на някой си, че е някой? Може аз да съм това. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не съм измислил правилата и те предупредих като човек за да не те накажат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето пореден интересен случай. Модераторът @M.Николов решава, че може да ми редактира профила по свое усмотрение и да премахва външен линк. Някой казал нещо и той човекът включва модераторските си супер сили и започва да модераторства.

1. Линк, който всеки може да намери в интернет и не е нищо лично, или скрито. 

2. Дори не е сигурен, че оплакванията са основателни

3. Що за цензура ???

Ще изчакам отговор и ще преосмисля присъствието си тук .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятелю , имаш проблем. Не знам наистина какви са ти фобиите към мен, но се разбери сам със себе си  и манията ти да ме тролиш постояно и със всякакви способи.

Това е нарушение и на :

1.1 Форумът на kaldata.com има за цел да предоставя възможност на всеки да сподели своите мисли и опит, както и да общува с останалите потребители – информацията трябва да е за всички и всички са добре дошли да я споделят; да се срещнат хора с общи интереси; да има ползотворни материали и дискусии и да се отсее в тях истината.

1.2 Форумът да се ползва по предназначение. Той не е място за явна и скрита реклама, политическа агитация и други подобни.

Дал съм ти тема за насоки и размисъл , върви там и реви .

Това твоето не е само тролене, а и някакви психо-личностни-проблеми

В случая не съм ти давал никакви разрешения за публикуване на лична информация, а в правилата не пише дали лична или публична. Просто нямаш право .

Особенно че твоето е изцяло за дискредитиране и подигравки, което е класически случай заради която е тази точка 2.16 .

Сори за офтопика, другаря Николов ако иска да премести тези теразния в съответната тема

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак ти казвам, аз не съм, а и не мога да ти редактирам профила!

Единствено глобален модератор може!

Ей, хубаво са казали хората "Няма ненаказано добро"!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, miro20 написа:

Приятелю , имаш проблем. Не знам наистина какви са ти фобиите към мен, но се разбери сам със себе си  и манията ти да ме тролиш постояно и със всякакви способи.

Това е нарушение и на :

1.1 Форумът на kaldata.com има за цел да предоставя възможност на всеки да сподели своите мисли и опит, както и да общува с останалите потребители – информацията трябва да е за всички и всички са добре дошли да я споделят; да се срещнат хора с общи интереси; да има ползотворни материали и дискусии и да се отсее в тях истината.

1.2 Форумът да се ползва по предназначение. Той не е място за явна и скрита реклама, политическа агитация и други подобни.

Дал съм ти тема за насоки и размисъл , върви там и реви .

Това твоето не е само тролене, а и някакви психо-личностни-проблеми

В случая не съм ти давал никакви разрешения за публикуване на лична информация, а в правилата не пише дали лична или публична. Просто нямаш право .

Особенно че твоето е изцяло за дискредитиране и подигравки, което е класически случай заради която е тази точка 2.16 .

Сори за офтопика, другаря Николов ако иска да премести тези теразния в съответната тема

Добре че се включи и ти, та сам се нахендри на собствените си фекалии!!! Мирчо, няма никакво нарушение на никаква точка!!! По т. 1.1 ...ти нямаш грам никакви мисли, а опитът е географско понятие за теб!!! По-нататък в тази точка е написано, че това е място за хора с ОБЩИ ИНТЕРЕСИ!!! Ти нямаш такива с никого от форума!!! В този ред намисли, единственото нарушение е от страна на модераторите, че не са те махнали, а си още тук и те търпят!!! По т.1.2...ти си единствения, който провежда откровена агитация, манипулация и реклама на разни соросоидни сайтове, никому неизвестни освен на платените продажници!!! И не на последно място, кой беше ти анонимен комсомолец, че някой да иска от теб каквото и да е разрешение за каквото и да било??? Не беше ли ти тоя дето се хвалеше, че сменял модераторите както си поиска???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, M.Николов написа:

По точка 1:

2.16 Забранено е публикуването на лична кореспонденция (лични съобщения) във форума без съгласието на двете страни, участвали в кореспонденцията, както и всякаква форма на лични данни извън официално публикуваните в настоящия форум (снимков или друг материал, засягащ личния живот), когато това може да е в ущърб или да служи за дискредитация на някоя от двете страни. Ако това стане, то по желание на ощетената страна такива постове ще бъдат трити без предупреждение.

По точка 2:

на Миро

По точка 3:

Приеми го като съвет.

Не си играя с профила ти!

Николов, колко потребители и по колко пъти са се оплакали от този потребител,който защитавате със зъби и нокти??? Само аз лично десетки пъти!!! Някакви мерки взехте ли??? Как винаги действията са ви само в едната посока и то в ущърб на всички останали потребители и в негова защита!!! Пари ли вземате за това или какво??? И тия правила и тия точки само за останалите потребители ли важат??? Кажете си направо каква ви е тарифата!!!

преди 3 часа, Тoни написа:

За какво ще ме накажат? Аз ти казвам, че това съм аз. 

Тони, няма оправия!!! Не зная за какви линкове става въпрос, ама ги разпрати на повечето потребители на лични и всеки да си го сложи в подписа!!! Аз лично ще си го сложа!!! Нека стриктно спазваме т. 1.1 и да покажем на продажните модове, че тук сме се събрали люде с общи интереси!!! ИЛИ ДА МАХАТ ЕДИН или да махат всички останали!!! Хич няма да им цепим басма!!!

П.П. Другият ми пост го цензурираха!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Джугашвили написа:

Николов, колко потребители и по колко пъти са се оплакали от този потребител,който защитавате със зъби и нокти??? Само аз лично десетки пъти!!! Някакви мерки взехте ли??? Как винаги действията са ви само в едната посока и то в ущърб на всички останали потребители и в негова защита!!! Пари ли вземате за това или какво??? И тия правила и тия точки само за останалите потребители ли важат??? Кажете си направо каква ви е тарифата!!!

Тони, няма оправия!!! Не зная за какви линкове става въпрос, ама ги разпрати на повечето потребители на лични и всеки да си го сложи в подписа!!! Аз лично ще си го сложа!!! Нека стриктно спазваме т. 1.1 и да покажем на продажните модове, че тук сме се събрали люде с общи интереси!!! ИЛИ ДА МАХАТ ЕДИН или да махат всички останали!!! Хич няма да им цепим басма!!!

П.П. Другият ми пост го цензурираха!!!

Започна да ми писва да повтарям едно и също нещо!

Четете внимателно!!!

Аз не съм редактирал профила на Тони!!!

Единственото, което съм направил е да го предупредя, че е в нарушение на правилата.

Ще помоля глобалния модератор, който му е редактирал профила да обясни ситуацията!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, M.Николов написа:

Ще помоля глобалния модератор, който му е редактирал профила да обясни ситуацията!

Да, наистина за какво толкова става въпрос?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам от известно време, че тука се вихри някакво тотално цитиране не правилника, за това, за онова и т.н. Въпреки, че ако се хвана за правилника стриктно, много постове да са изтрити и темата да е заключена!  Ама ми се струва, че май една точка от правилника е станала невидима? Позволявам си да ви я припомня!

Цитат

2.19 Всякакви теми коментиращи публично действията на модераторите относно затваряне, триене, местене, редакция на теми или друго, без преди това да е потърсена връзка с администрацията ще бъдат третирани като нарушение - затваряни/трити и санкционирани.

Николов! Не си длъжен да даваш обяснения за действията си!

Приятен ден!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Джугашвили написа:

Мирчо, няма никакво нарушение на никаква точка!!! По т. 1.1 ...ти нямаш грам никакви мисли, а опитът е географско понятие за теб!!! По-нататък в тази точка е написано, че това е място за хора с ОБЩИ ИНТЕРЕСИ!!! Ти нямаш такива с никого от форума!!!

Твоето субективно отношение е ясно :)  А извратеният ти манталитет не осъзнава какво е "общи интереси". В раздел за видеокарти някой е фен на АМД , друг  на Нвидиа, и спорят, но са с общ интерес във сферата. В раздел животни, някой е фен на котенца , друг на кученца. Спорят си за породи, храни, но общия интерес е - животните. и т.н. Примери много. "общия интерес" не означава да се съберат "фенове" на един отбор и да си пеят едностранната пропаганда .

В случая няма нищо общо в обсъждане на политика , но вие обръщате всяка тема в тема " за Миро". Това са пак казвам , някакви психо-проблеми и комплекси. Ако имаш какво да опонираш - заповядай, аргументирай се.

Но понеже не можете, често се стига до личностна неприязън и откровенна омраза. Това не е мой проблем.

Не беше ли ти тоя дето се хвалеше, че сменял модераторите както си поиска???

Ха ! ново 20 :) Всякакви измишльотини съм чувал  , но това пък кога съм го казвал ? :) :)

Тони, няма оправия!!! Не зная за какви линкове става въпрос, ама ги разпрати на повечето потребители на лични и всеки да си го сложи в подписа!!! Аз лично ще си го сложа!!!

И какво ще постигнеш ? Що за комплексарщина наистина не разбирам !

Вие нормално можете ли да водите дискусия с уважение към потребителите и форума ?? без заяжданици, без  подигравки, унижаване и т.н. ? ?  :) 

да покажем на продажните модове, че тук сме се събрали люде с общи интереси!!! ИЛИ ДА МАХАТ ЕДИН или да махат всички останали!!! Хич няма да им цепим басма!!!

Сам чуваш ли се какви ги говориш ??

преди 5 минути, barbuncela написа:

2.19 Всякакви теми коментиращи публично действията на модераторите относно затваряне, триене, местене, редакция на теми или друго, без преди това да е потърсена връзка с администрацията ще бъдат третирани като нарушение - затваряни/трити и санкционирани.

Абсолютно е така. Аз например не коментирам действията, но припомням точки от правилата. Това не е забранено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Тoни написа:

Ето пореден интересен случай. Модераторът @M.Николов решава, че може да ми редактира профила по свое усмотрение и да премахва външен линк. Някой казал нещо и той човекът включва модераторските си супер сили и започва да модераторства.

1. Линк, който всеки може да намери в интернет и не е нищо лично, или скрито. 

2. Дори не е сигурен, че оплакванията са основателни

3. Що за цензура ???

Ще изчакам отговор и ще преосмисля присъствието си тук .

Добро утро!
Не виждам какъв проблем се е получил толкова и обясненията ви са (меко казано) излишни.
Виждате конспирация срещу вас и как световните сили са обърнали усилията си в посока да ви скапят реномето и да ви дискредитират?!?!

Тцъ, абсурд.

Просто четете правилата и си гледайте кефа във форума.

Цитат

Кратко, точно и ясно.

Приятен ден! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Миро, прекрасно се справяш! Току-виж си станал пълноправен член на политическата ни класа някой ден. Ще паснеш прекрасно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, M.Николов написа:

Започна да ми писва да повтарям едно и също нещо!

Четете внимателно!!!

Аз не съм редактирал профила на Тони!!!

Единственото, което съм направил е да го предупредя, че е в нарушение на правилата.

Вървите по грешна плоскост!!! Излиза, че всеки който има началник не е виновен за собствените си престъпления!!! Да не сте на 15 години???Това е нормално за нашата държава и важи за всички сфери на обществения живот!!! А най-голямата трагедия е, че всички го приемат за нормално!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Джугашвили написа:

Вървите по грешна плоскост!!! Излиза, че всеки който има началник не е виновен за собствените си престъпления!!! Да не сте на 15 години???Това е нормално за нашата държава и важи за всички сфери на обществения живот!!! А най-голямата трагедия е, че всички го приемат за нормално!!!

Можеш ли да четеш?

Редактирано от M.Николов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, barbuncela написа:

Гледам от известно време, че тука се вихри някакво тотално цитиране не правилника, за това, за онова и т.н. Въпреки, че ако се хвана за правилника стриктно, много постове да са изтрити и темата да е заключена!  Ама ми се струва, че май една точка от правилника е станала невидима? Позволявам си да ви я припомня!

Приятен ден!

Гледам от известно време, че тук цари тотално бездействие спрямо цитиращите правилника!!! Нека видим кои са тези,които цитират правилника и какви мерки сте взели спрямо тях!!! Ама имало бутонче за доклад...голям праз!!! Щом не можете да се справите с един платен трол, направо заключвай целият раздел и да се приключва!!! Аз съм съгласен да жертвам себе си в името на каузата, ама покемона със забрадката дали ще е навит да остане без препитание и поле за изява???

П.П. Благодаря ти за милите пожелания!!! Приятен ден и на теб!!!

преди 20 минути, M.Николов написа:

Можеш ли да четеш?

А може ли да не бездействаТЕ???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Джугашвили написа:

Щом не можете да се справите с един платен трол, направо заключвай целият раздел и да се приключва!!! 

А не осъзнаваш ли че твоите и на някои твои "другари" действията са изцяло тролски ? - постоянни офтопици, заяжданици, изместване на темите, обиди, личностни нападки, гаменски арогантен език , и всичко това с цел - съсипване на темите.

Да, преди не толкова много години, когато все още го нямаше феномена "тролене" именно заради такива действия бяха затворени много сайтове и форуми за коментиране.

Тис ега искаш същото . Кой е трол да помислим ? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Джугашвили написа:

Гледам от известно време, че тук цари тотално бездействие спрямо цитиращите правилника!!! Нека видим кои са тези,които цитират правилника и какви мерки сте взели спрямо тях!!!

Гледам голям радетел на правилата го раздаваш, но въпреки това умишлено наруши последното правило, което изрично ви беше напомнено от другия модератор!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, barbuncela написа:

Какви действия??? Аз лично го карам да коментира бездействията си!!! Така че няма никакво нарушение на точката от моя страна!!!

преди 1 минута, M.Николов написа:

Гледам голям радетел на правилата го раздаваш, но въпреки това умишлено наруши последното правило, което изрично ви беше напомнено от другия модератор!

Да, да!!! И на теб да го напиша, карам те да коментираш бездействието си, така че не нарушавам нищо!!! В точката пише "действия"!!!Как беше...можеш ли да четеш!!! Иначе да, радетел съм на спазването на правилата, борец за справедливост и изявен революционер!!! Венсеремос!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...