Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 13 минути, Джугашвили написа:

Щом не можете да се справите с един платен трол, направо заключвай целият раздел и да се приключва!!!

Как да се справим, да го заключим в тъмница?Тогава симпатични ли ще бъдем?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, M.Николов написа:

Как да се справим, да го заключим в тъмница?Тогава симпатични ли ще бъдем?

Само ако е в една килия с бай Ресим двайсетака (познай защо прякора у е двайсетака!!! Жокер: не е защото е на двайсет години)!!! Триеш му постовете, които не са по темата!!! Какво толкова сложно има!!! Влез в темата за рождения ден на другаря Владимирович и виж колко от постовете му са по темата!!! Няма нито един!!! И не ми казвай, че не сте видели или не знаете!!! И това е във всички теми!!! После цитирал правилата и се оплаквал от другите потребители като вдовица за хой!!! Как пък всички са виновни само този барбарон е невинен!!! Ако си бяхте свършили работата, в момента този разговор нямаше да се води!!!

П.П. Не можах да разбера, поради каква причина се обръща към теб с "ДРУГАРЯ Николов"!!! Иска да се изкара жертва на комунистически терор и да ти вмени чувство за вина или да ни внуши, че си на страната на "лошите" и ако искаш да се докажеш като "безпристрастен", трябва да накажеш опонентите му, а него да го пощадиш и да си затваряш очите за миналите и бъдещи своеволия на този плазмодий!!! Ей така действат соросоидчетата!!! Ама вие си го правите да е така де!!! Аз не смятам да мълча и да си затварям очите!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отстрани винаги е по-лесно, нали знаеш.

Я по-добре го гръмни и ми спести усилията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, M.Николов написа:

Отстрани винаги е по-лесно, нали знаеш.

Я по-добре го гръмни и ми спести усилията.

Не е!!! По-лесно е да видиш как един индивид тероризира всички останали, а хората от които зависи това да спре, не правят нищо и го насърчават!!! Както казах, сами си го правите!!! И да задам един екзистенциален въпрос!!! По какъв начин действията ви спрямо Тони ще подобрят комуникацията с емблематичния VIP потребител???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кои действия?

Сигурен съм, че ти всъщност дори не знаеш за какво точно става дума, но влизаш с голи гърди в битката(тоест тарапаната) просто за спорта.:D

преди 19 минути, Джугашвили написа:

По-лесно е да видиш как един индивид тероризира всички останали, а хората от които зависи това да спре, не правят нищо

За да направят нещо, той трябва да е нарушил правилата и някой да е подал доклад срещу него!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, M.Николов написа:

Кои действия?

Сигурен съм, че ти всъщност дори не знаеш за какво точно става дума, но влизаш с голи гърди в битката(тоест тарапаната) просто за спорта.:D

Аха, ясно!!! Искаш да ме вкараш в списъка с нарушителите на прословутата точка, зад която се криете в дадената ситуация!!! Няма да се хвана!!! Ще коментирам бездействията ви!!! В битка с голи гърди влизам само ако пред мен стои VIP със забрадка и по нищо друго!!! Знам че гледката е възбуждаща, но какво да се прави!!! Вехтият Джугашвили си е стар перверзник!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, M.Николов написа:

Просто си нямаш и на идея, нали?

:D

А трябва ли да имам???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземете си отцепете една тема с тоя целия офф. Или присъединете към налична такава за заяждания с екипа, ако има.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, M.Николов написа:

Е, поне да знаеш за какво се бориш.:D

Достатъчно ми е да знам, че има благоприятна почва и приповдигнато революционно настроение!!! А Джугашвили като стар революционер, счита за свой граждански дълг да се включи на страната на онеправданите и да направи всичко по силите си да освободи пролетариата от империалистическия хомот!!! Но така като попита, махнали сте линка, който води към снимка на виден VIP потребител от подписа на Тони!!! А как изглежда VIP потребител на калдата, всички знаем много преди да си го сложи в подписа!!! Форумът позволява и други начини за комуникация м/у потребителите,освен традиционния в темите!!! Важното е, че поръчката на VIP-a е изпълнена  и Тони си получи "заслуженото", нали така!!! И ако досега имаше някакви съмнения, че действате поръчково в полза на един или двама индивиди, сега вече ги разсеяхте напълно!!! Сами попаднахте в капана!!! Алчността и лакомията е погубила не един или двама соросоиди!!!

преди 13 минути, sliderum написа:

Вземете си отцепете една тема с тоя целия офф. Или присъединете към налична такава за заяждания с екипа, ако има.

Екипът се заяжда с нас!!! По поръчка на Мирчо!!! Такава тема не съм видял още!!! А ти на страната на Мирчо ли си???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прекалени офтопици станаха. Да заключвам ли темата или ще се успокоите сами?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, M.Николов написа:

За да направят нещо, той трябва да е нарушил правилата и някой да е подал доклад срещу него!

Както писах по-горе, влез и се огледай в темата за рождения ден на Путин и виж колко поста има и дали има поне един пост по темата!!! Ако има поне един, съм съгласен да ми дадете направо перманентен бан!!! Що се отнася дали някой го е докладвал...вие наистина ли питате??? Колко потребители и по колко пъти трябва да го докладват за да има някаква реакция??? Аз лично над 100 пъти съм го докладвал!!! И какво от това??? Накрая модераторът ме пита, някой докладвал ли го е!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, barbuncela написа:

Не темата, целият раздел!!! Да разменим кон за кокошка, както се казва!!! Само и само да угодим на VIP инженерът!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

To за Миро си имаше тема, само че бързо я премахнахте. А това щеше да спести всички офтопици, защото той е най-коментираният екземпляр в тоя форум. Което хич не е случайно. Но е ценен за началството, знаем си го ние!

Не нарушавал правилата. Всичко, което прави в тоя форум е в разрез с всичко право и със здравия разум, но не нарушавал. Вярно, не пропагандира открито и директно в полза на някоя партия или доктрина или човек, но като куче-пазач атакува яростно всичко, което компрометира господарите му. Това е повече от пропагандатор. И въобще какво ценно има в това някой да извращава факти и истина в тоя форум, неприкрито от хорските очи, и да го прави 24/7? И някои хора са виновни, че не са им издържали нервите, а провокаторът е "света вода ненапита"!

А той миналата година нагледно доказа, че е платен пред всички, когато с Тони (точно към средата на май) му предложихме и тримата да спрем да пишем в политическия раздел на форума за 2 седмици, и той не пожела. Какъв му беше проблемът? Знаем много добре.

Този е нагледен пример за това какви хора ни управляват държавата - нагли, безочливи, и лъжливи до мозъка на костите си. Но все пак сме длъжни да се надяваме, че рано или късно и тяхното и неговото време ще изтече. И тогава такъв тип хора са напълно безполезни. А с него няма абсолютно никакъв смисъл да се дискутира, освен в някои случаи да не би останалите да си помислят, че някой го взема за нещо повече от това, което е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Джугашвили написа:

Триеш му постовете, които не са по темата!!!

Много добро предложение. Колко ли поста ще останат твои ? :)

преди 4 часа, Джугашвили написа:

Влез в темата за рождения ден на другаря Владимирович и виж колко от постовете му са по темата!!! Няма нито един!!!

Всички са по темата за ВВП. До един  :)

преди 3 часа, Джугашвили написа:

Няма да се хвана!!! Ще коментирам бездействията ви!!! В битка с голи гърди влизам само ако пред мен стои VIP със забрадка и по нищо друго!!! Знам че гледката е възбуждаща, но какво да се прави!!! Вехтият Джугашвили си е стар перверзник!!!

Е само такива "Фетиши" не бях чувал :rabbit::laughing4: наистина твоето е доста извратено. Признавам те.

преди 3 часа, sliderum написа:

Има такава тема ! многократно съм я посочвал . Нямам нищо против да си дискутират проблемите, но без мен. :)

преди 2 часа, barbuncela написа:

Ще се радвам да вземете отношение, по възможност, обективно. Дискутирайте  проблема между модератори , администрация ако трябва. Но някои неща отдавна минаха всякакви граници .

преди 2 часа, Lumberman написа:

му предложихме и тримата да спрем да пишем в политическия раздел на форума за 2 седмици, и той не пожела. Какъв му беше проблемът? Знаем много добре.

Ах да.. относно това. Забравяш че аз ви предложих много по лесно предложение. Аз да не ви споменавам, и вие да не ме споменавате във всеки пост, .

Не се съгласихте ! Толквоа ли е трудно да участвате във форума без всяка тема да я обръщате в "плюене по Миро"  ? :)  Очевидно мнооого ви е трудно .

Предложението важи ! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Lumberman написа:

To за Миро си имаше тема, само че бързо я премахнахте. А това щеше да спести всички офтопици, защото той е най-коментираният екземпляр в тоя форум. Което хич не е случайно. Но е ценен за началството, знаем си го ние!

Не нарушавал правилата. Всичко, което прави в тоя форум е в разрез с всичко право и със здравия разум, но не нарушавал. Вярно, не пропагандира открито и директно в полза на някоя партия или доктрина или човек, но като куче-пазач атакува яростно всичко, което компрометира господарите му. Това е повече от пропагандатор. И въобще какво ценно има в това някой да извращава факти и истина в тоя форум, неприкрито от хорските очи, и да го прави 24/7? И някои хора са виновни, че не са им издържали нервите, а провокаторът е "света вода ненапита"!

А той миналата година нагледно доказа, че е платен пред всички, когато с Тони (точно към средата на май) му предложихме и тримата да спрем да пишем в политическия раздел на форума за 2 седмици, и той не пожела. Какъв му беше проблемът? Знаем много добре.

Този е нагледен пример за това какви хора ни управляват държавата - нагли, безочливи, и лъжливи до мозъка на костите си. Но все пак сме длъжни да се надяваме, че рано или късно и тяхното и неговото време ще изтече. И тогава такъв тип хора са напълно безполезни. А с него няма абсолютно никакъв смисъл да се дискутира, освен в някои случаи да не би останалите да си помислят, че някой го взема за нещо повече от това, което е.

Ами явно проблемът му е липса на предвидиливост . Оставил се е само с един профил във форума докато явно други са се подсигурили. Всъщност той и да си направи втори профил бързо ще лъсне защото има собствен стил за разлика от други участници които просто нямат такъв. И друг път съм го казвал но от мен да мине ще го повторя - Плюете защото просто не можете да му противопоставите факти и аргументи. С удоволствие влизам във форума за да наблюдавам как един човек ви попилява цялата огромна група "опоненти". :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така......последните отговори бяха преместени от друга тема, където не им беше мястото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, Джугашвили написа:

А ти на страната на Мирчо ли си???

На вас и един куп хора около вас точно това ви е проблемът - задължително даден човек трябва да е на или против нечия страна и не позволявате на никой да има мнение, различно от вашето.

И като въпросния потребител толкова ви бърка в здравето, защо просто не му дадете игнор и да продължите със славния си поход към светлото бъдеще?
Явно пък тогава няма как да "блеснете" и да се дуете наляво и надясно колко ви е правдива каузата, ако потребители с различно мнение ги натирите в Сибир, без право на достъп до интернет и каквито и да е други човещинки...

Цитат

виж колко от постовете му са по темата!!! Няма нито един!

А вие пък кой сте, че да определяте кой пост е по темата и кой не е?!?!
Ахаааа, сетих се - който не ви харесва не е по темата, а тези на съратниците и вашите са по темата.

Хайде сега да се кротнете, де си спазвате чинно правилата на форума и спрете с обсъждането на този или онзи където ви падне и по начин, който вас устройва.
Ако искате, разбира се.

1917-а година отдавна мина, другари и вече не вдигаме влакове във въздуха (ако не сте разбрали, де), а се возим в тях.

Приятна неделя на всички!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, algor написа:

На вас и един куп хора около вас точно това ви е проблемът - задължително даден човек трябва да е на или против нечия страна и не позволявате на никой да има мнение, различно от вашето.

На нас и един куп хора около нас проблемът ни е, че задължително този даден човек трябва да е безпристрастен, а във форума дефицитът на това нещо е осезателен и ти си живия пример!!!

Аз съм този, който е направил темата!!! Не се иска да си член на МЕНСА за да прочетеш заглавието и да му видиш на каква тема са постовете му!!!

Ахаааа, сетих се - който не ви харесва не е по темата, а тези на съратниците и вашите са по темата.

Хайде сега да се кротнете, де си спазвате чинно правилата на форума и спрете с обсъждането на този или онзи където ви падне и по начин, който вас устройва.
Ако искате, разбира се.

Нещо не можах да схвана,какво искаш да кажеш!!! Хем защитаваш нарушителите на правилата, хем държиш да се спазват, чинно при това!!! Правилата за всички ли ще са еднакви или не, питам аз???

преди 16 часа, lsmurf написа:

Ами явно проблемът му е липса на предвидиливост . Оставил се е само с един профил във форума докато явно други са се подсигурили. Всъщност той и да си направи втори профил бързо ще лъсне защото има собствен стил за разлика от други участници които просто нямат такъв. И друг път съм го казвал но от мен да мине ще го повторя - Плюете защото просто не можете да му противопоставите факти и аргументи. С удоволствие влизам във форума за да наблюдавам как един човек ви попилява цялата огромна група "опоненти". :D

Направо пращите от стил и интелект!!! Събрали сте се от мозъчен донор нагоре!!! Единият с деменция, другият с инженерна мисъл...един за друг сте!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
на 18.05.2019 г. в 12:08, Джугашвили написа:

Аха, ясно!!! Искаш да ме вкараш в списъка с нарушителите на прословутата точка, зад която се криете в дадената ситуация!!! Няма да се хвана!!! Ще коментирам бездействията ви!!! В битка с голи гърди влизам само ако пред мен стои VIP със забрадка и по нищо друго!!! Знам че гледката е възбуждаща, но какво да се прави!!! Вехтият Джугашвили си е стар перверзник!!!

Имам идея. Защо не се свържеш с видни руски олигарси и не ги убедиш да закупят форума, теб да те направят Вожд и да възтържествува справедливостта.

До тогава да размишляваш над екзистенциалният факт, че хората са различни и свободни да изразяват предпочитанията си, недоволствата си и основанията си, да не са на едно мислене с теб!!!

Нямаше да е интересно всички да са съгласни с теб, да те подкрепят, носят на ръце, възхваляват и в един момент да установиш, че е лицемерие, страх или пренебрежение. Научи я тая толерантност, нищо че не е руска дума.

Редактирано от Maleficient (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Maleficient написа:

Имам идея. Защо не се свържеш с видни руски олигарси и не ги убедиш да закупят форума, теб да те направят Вожд и да възтържествува справедливостта.

До тогава да размишляваш над екзистенциалното момент, че хората са различни и свободни да изразяват предпочитанията си, недоволствате си и основанията си, да не са на едно мислене с теб!!!

Нямаше да е интересно всички да са съгласни с теб, да те подкрепят, носят на ръце, възхваляват и в един момент да установиш, че е лицемерие, страх или пренебрежение. Научи я тая толерантност, нещо че не е руска дума.

И ти ли си от радетелите за нарушаване на правилата??? Аз имам по-добра идея!!! Защо не си направите един форум само за VIP-ве и да си нарушавате правилата на воля и безнаказано!!! Оставете простолюдието на мира най-накрая!!! На мирА, а не на МирО!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ебахти проблема с форума!
Аве вие изглупявате на час...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...