Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблеми с форума

Препоръчан отговор

Извинявам се че задълбавам, ама това със статистически цели ли се прави ?

Както да речем Google като цъкнеш на някой резултат те един вид те препращат през техен си линк...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 5,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Публикувани изображения

преди 15 минути, Kalin Karaboychev написа:

Спряхме го за логнати потребители. То и няма смисъл да е активирано за тях. 

Супер, благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...
  • Администратор

Да, имахме технически проблем, който вече е оправен. Извиняваме се за причиненото неудобство. Всички администратори получават известие на телефоните си при спиране на услугата и се стремим да я отстраним в най-кратки срокове. Извинявам се още веднъж, не е по наша вина. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз го постнах като инфо че всичко е наред. И понеже винаги се намират хора невярващи в това затова съм прикачил и снимка!  От мен също благодарности.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Нормално ли е при разглеждане на тема,при преминаване на нова страница да се визуализира (от 20 поста) последния?В смисъл-не е първия пост а последния.Малко ми е странно-все едно отваряш книга-и хоп..на последната страница ...обикновено където пише "край"....Другото странно нещо е,че при връщане със страница назад се визуализира някой пост в средата на страницата....

Само питам.....:magnifier:

Редактирано от Proshark (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Rudy M. написа:

Очеваден спам. Пробвай e-mail адреса да го пуснеш в Google, ще намериш интересни резултати.

Вече са го изчистили.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой ще обясни ли какво значи "законови интересни" при "бисквитките"?! т.е. При съгласие или отхвърляне?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки че вече за трети път давам съгласието си, това каре, при всяко ново отваряне на Калдата се появява неканено за посетителите.

И не ми обяснявайте че имало адблокери, Wip потребители без реклами и всевъзможни такива. Личните данни са си лични. Нима някой от посетителите на форума е поискал Вашите лични данни?

ScreenShot002.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, adersa написа:

Цял ден влизам и излизам от форума и сега кат си влязох от тела и аз получих тва за личните данни 

Screenshot_2022-02-17-19-25-14-941_com.android.chrome.jpg

И ти кво - врече ли се?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Без умствен капацитет написа:

то и гугъл иска, като си изчистя кеша

Като си изчистя кеша - повечето сайтове искат повторно логване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 часа, Kolev72 написа:

Въпреки че вече за трети път давам съгласието си

Аз избрах "опции за управление" и после потвърдих и не ми излиза. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, dioib написа:

Да беше казал - къде си ги избрал? В сайта, в браузъра, на парламентарните избори, в супера ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, dioib написа:

То това на всеки е ясно, че трябва да се избере и настрои по негово желание. Нали затова е поставен и този бутон. Ти си пилот и бързо трябва да се ориентираш в обстановката. Иначе, падаш на Земята!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че далеч по-голям проблем е атаката от червените тролове ,на която е подложен хубавия форум. Хубав до скоро-все по непривлекателен на последък. Формално имат право на съществуване тук, но практиката казва, че до каквото се докоснат, е обречено. От начало ми бяха смешни дивотиите, дето се опитват да ни пробутат, но при мисълта колко млади и житейски неопитни хора може да се подлъжат (което е тяхната цел), започвам да се притеснявам. Аман от идиоти в нашата мила България...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти много добре знаеш че и идиотите все още могат да се размножават. Приятен ден ти пожелавам и поздрави на всички Ви!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, NEVADA написа:

Аз мисля, че далеч по-голям проблем е атаката от червените тролове ,на която е подложен хубавия форум. Хубав до скоро-все по непривлекателен на последък. Формално имат право на съществуване тук, но практиката казва, че до каквото се докоснат, е обречено. От начало ми бяха смешни дивотиите, дето се опитват да ни пробутат, но при мисълта колко млади и житейски неопитни хора може да се подлъжат (което е тяхната цел), започвам да се притеснявам. Аман от идиоти в нашата мила България...

Предлагам незабавно да се разстрелят пред строя..... ей така за назидание.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...