Премини към съдържанието
nikssi

Резултати от тестове на софтуер за защита според AV-Test, AV-Comparatives, Virus Bulletin и други. - 3 част

Препоръчан отговор

Бе,тази Панда толкова ли е добра?

Не достатъчно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много. Премахва всички реални и потенциални заплахи. Последния път като я пробвах, ми спря... интернета като потенциален източник на заплахи. :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно това имам предвид, като казвам "не достатъчно".Уверил съм се,че Пандата дава най-много фалш. аларми от всички познати....може би само webroot може да й прави конкуренция.Кастри наред и после нема оправия.Пандите - в Китай, тука нещо по-прилично - Полско, Чешко, Немско.... :)

Редактирано от luckyboy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно това имам предвид, като казвам "не достатъчно".Уверил съм се,че Пандата дава най-много фалш. аларми от всички познати....може би само webroot може да й прави конкуренция.Кастри наред и после нема оправия.Пандите - в Китай, тука нещо по-прилично - Полско, Чешко, Немско.... :)

кое е тва "нещо по - прилично полско"? Че освен Смирнов друго прилично полско не съм срещал :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А преди седем-осем години беше страшилище за всичко гадно...Началото на Titanium...Имах достъп до суперкачествени машини и трябваше да наглеждам няколко тинейджъра в един клуб (не игрален). С мощта на тея машини им сложих Панда и я настроих да хапе здраво (имаше много богати възможности - ма си искаше занимавка). Лелеле, как ги опази от някви разгонени тийнове. Оставях ги понякога тея тийнове, после гледах логовете, ма откъде ги знаеха тея сайтове, дето бяха влизали...? Поне се бях сетил да им банна инстала на каквото и да е, че не знам... Е, то тогава колко па малуер имаше сравнение със сега, де. Ма явно е имало. След това какво стана с Пандата...а с тази безплатната версия според мен си развалят допълнително реномето.

Няколко месеца след като бях напуснал видях едно от лапетата. Те махнали Пандата (явно не съм бил защитил с парола настройките ли не знам), а машините били омазани като за световно.

Редактирано от Методи Дамянов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

кое е тва "нещо по - прилично полско"? Че освен Смирнов друго прилично полско не съм срещал :ph34r:

Шопен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

AV-Comparatives Real-World Protection Test October 2013:

http://chart.av-comparatives.org/chart1.php

Много добро представяне на Есет и Авира

пандата пак удари стотака за мое учудване, дано тва да стане тенденция в представянето й :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво....сериозно дръпване на НОД-а, който според мен лека-полека се връща в челото! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А Касапа пак последен :clown:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отлично за Тренд Микро. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тва заради нередовно пиене

Ми да с тоя самогон... ми те не пият бяло винце и за това все 100-тарки праскат  :ph34r:

Редактирано от nikssi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ето и още нещо по всеобхватно от братушките

http://www67.zippyshare.com/v/927772/file.html

Редактирано от T H E G A M E R (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

AV-Comparatives Removal Test - November 2013

http://www.av-comparatives.org/removal-test-november-2013/

Добре, де, нали Емси, F-Secure и G-Data ползват енджина на Бит, защо са долу? Не трябва ли да показват сходен резултат. Таблицата с безплатните инструменти, която е публикувана е особено полезна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докога ли ще тестват надбягването с вредоносния код? Никога няма да достигнат мечтаните 100%. По-лесно е да се практикува с програми с изпреварващо блокиране. А най-хубавото е, че има и безплатни такива възможности. Тестовете с тях са ми по-интересни напоследък. Всички по нещо все пропускат и това няма как да не е така. Авторите на буби тренират с конкретни програми и е нормално нерядко успешно да ги преодоляват. Заради тях станах фен и позвател на нестандартни безплатни комбинации. SEP 12 го ползвам непрекъснато служебно, но ако зависеше само от мен - нямаше да е така. Безплатната ми защита у дома ми се струва по-добра. Защото тя допуска да си работят всевъзможни неподписани безплатни програмки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък не разбрах кой те беше заблудил, че SEP е безплатен - $54.18 (или 76 лв.)от сайта на Симантек ... Между другото тук се беше появило преди време копие на програмата, чието име завършваше на swe6rus, което е име на релийз група - кракери, пускат филми и им свалят защитата и това копие се размотаваше най-нагло. Не знам кой го беше споделял.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще кажа нещо и за така наречения сепчо. Той все още не лови всеизвестния флашков вирус pueda.exe. Който е доста доста стар, пълна бутафория е, в сравнение с други безплатни решения за защита е доста по назад. На всичкото отгоре, както вметна методи е и платен. Ама той NEY отдавна си е в отдел "Дезинформация"  ;)

Редактирано от vasilevsa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, де, нали Емси, F-Secure и G-Data ползват енджина на Бит, защо са долу? Не трябва ли да показват сходен резултат.

Кой дава последните си разработки? 

AV-Comparatives Removal Test - November 2013

http://www.av-comparatives.org/removal-test-november-2013/

Уф .... Касперски пак на върха :)

Баси и тук Касперски праска стотачки :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...