Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За Иисус, Мохамед, Буда или да поговорим за религия

Препоръчан отговор

хубаво, че си в абсолютната реалност :clap:

Поздрави за теб и всички, около теб, както и специално за Марушка:

и пак

:D

Редактирано от dagpo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 6,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Не, поразрових се, не е точно така. Не са бягали, а са били изгонени след специален едикт. Било е нещо подобно на "голямата екскурзия" на турците от 80-те тук, и даже за също толкова кратко време, и с

Русия е освободитеЬка и она не е освободителЬка. Но аксиома е, че ние българите сме благодарни.   

Как са се появили думите? Кой ги е измислил, маймуно-човекът ли? Маймуно-човекът ли, например, е измислил думата “съ-вест”. Вест от къде? Или “с-мисъл” или “съ-знание”? Защо излизт от там, от където в

Публикувани изображения

Поздрави за теб и всички, около теб, както и специално за Марушка:

и пак

:)

Благодаря ти много за поздрава Дагпо.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Приемам, че това е отговор на въпроса, който зададох: дали историята за раждането, изкуплението, кръстната смърт и възкресението на Исус, както и неговото послание са уникални и не се срещат никъде другаде? Ще ти подскажа - официално християнството не приема езическите религии, но на практика има припокриване между митове, ритуали, символи и възглед. Шумер, Вавилон, Египет, Елада и пр. Хор, Митра, Дионисий и пр. Всичко това е филтрирано през юдаизма. Това е съвсем опростено обяснение, разбира се.

Позволявам си да прехвърля разговора тук, защото въпросът е свързан с уникалността на Христос.

Дагпо, ти как мислиш личността, поставена като начало на нова ера, уникална ли е?!

В горния цитат казваш, че е имало вярвания и преди християнството. Да, така е. И ще има и след него.

всичко, което се случи в бъдеще, вече ще се е случвало в миналото, но... не съвсем точно

защото движението(образно) е по отворена спирала, а не точно в кръг.

Всеки жив организъм в нашия свят е уникален и е част от един голям жив организъм.

Някой наема ли се да тълкува следните думи на Христос:

Учениците Му казаха: Предупреди ни какъв ще ни е края.

Исус отговори: Открихте ли вече началото, че питате за края?

Където е началото, там ще е и края. Блажен е този, който

стои в началото, защото той разбира края, без да е вкусил смърт.

Тома-18

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Позволявам си да прехвърля разговора тук, защото въпросът е свързан с уникалността на Христос.

Дагпо, ти как мислиш личността, поставена като начало на нова ера, уникална ли е?!

Защо тази личност да дава начало на нова ера, след като в Новия Завет няма нищо ново? Или има, но то не е това, което твърдиш. Сега ще съм малко по-директен, но знам, че няма да ми се разсърдиш и да го приемеш лично: интерпретациите ти на христянството са еднакво отдалечени, както от официалната доктрина, така и от гностицизма. Обяснението, което даде за т. нар. Граал ми беше предостатъчно :biggrin:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо тази личност да дава начало на нова ера, след като в Новия Завет няма нищо ново? Или има, но то не е това, което твърдиш. Сега ще съм малко по-директен, но знам, че няма да ми се разсърдиш и да го приемеш лично: интерпретациите ти на христянството са еднакво отдалечени, както от официалната доктрина, така и от гностицизма. Обяснението, което даде за т. нар. Граал ми беше предостатъчно :blink:

Радвам се, че ме опознаваш. Прав си. Няма да се разсърдя. Нито ще се обидя. Не се взимам хич на сериозно. :P

Този цитат горе е от гностично евангелие. Голяма част от логиите на Христос ги има и в Библията, но не и всичките(впрочем ми е любимо). Придържането към чужда доктрина не ме удовлетворява, Дагпо.

Не казвам, че е неправилна или заблуждаваща, но... в Християнството се казва да се венчаеш с Бог.

Ти как мислиш като ще се венчавам с него, трябва ли да се венчая за някого другиго(преди него)?

и този някой да ме свърже с него?!

затова преди много години се отказах от посредничества и то защото наблюденията ми бяха, че религиите и теченията в нях не обединяват, а точно обратното.

Алхимията... Граала... стремежът на много хора да търсят нещо в някаква посока, кояот някой уж им бил казал...

за мен тя е само една и е навътре-там вътре, в сърцето ми е и любовта, и вярата, и надеждата

там вътре в моето сърце е Този, за когото се венчавам(нали се разбира, че е образно казано)

Вчера ти ми прати един невероятен текст и едва ли не ми се извини, че е казано много простичко.

Истината винаги е много простичка, труден е пътят за стигане до нея.

Дълбоко се надявам, че съм в правилната посока.

Нека този, който търси, не се спре в своето търсене

докато не намери. Когато намери, той ще се смути,

И когато се смути, Той ще се изуми от възхита,

и ще царства над Всичко.

Ако вашите водачи заявяват че царството е на небесата,

птиците на небето ще са там преди вас.

Ако кажат, че то е в морето, рибите на морето ще са там преди вас.

Царството е във вас и без вас. Когато познаете себе си, ще знаете.

Тогава ще знаете, че сте Синове на Живия Отец.

Но ако не познавате себе си, вие сте в бедност, и сте бедност.

Евангелие на Тома 2-3

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този цитат горе е от гностично евангелие.

Посочвай източници, все пак, за да се ориентираме.

Дълбоко се надявам, че съм в правилната посока.

В правилна си, но ти трябва повече информация ;)

Искаше ми се да насоча разговора в друга малко по-задълбочена насока, но уви...

Началото на Айтарея Упанишади е идентично в 95% с пролога на Евангелието от Йоан. Това, което трябва да знаеш е, че свобождението и просветлението не е еквивалентно на християнската идея за спасението.

Източните религии и най-вече будизмът акцентират върху само-освобождението. Аналогиите между ММК на Нагарджуна и "Мистическата теология" на Дионисий Ареопагит са изсмукани от пръстите.Разбирането на Адвайта-Веданта за Брахман и Атман е трудно съвместимо с христянството.

В християнството няма само-освобождение, а спасение, което зависи от божията благодат. Най-големият напън е да повярваме в Иисус Христос :(!

ПП Текстът, който ти пратих отива отвъд религията, философията и суеверията, които коментираме. Този текст е чиста, недестилирана Буда-дхарма и това,че си го оценила, ме прави безкрайно радостен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако кажат, че то е в морето, рибите на морето ще са там преди вас.

Царството е във вас и без вас. Когато познаете себе си, ще знаете.

Тогава ще знаете, че сте Синове на Живия Отец.

Но ако не познавате себе си, вие сте в бедност, и сте бедност.

Евангелие на Тома 2-3

Нел, в последния пост, толкова добре си се изразила.

Через Неговият Дух да се утвърдите крепко във вътрешният человек. Еф.3:16

Търсих източникът на "Царството Божие, вътре във вас е", и попаднах на горното.

И двата цитата са от Библията.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте всички, видях темата и реших да издразя себе си.

Преди всичко искам да кажа че не искам да споря с никой, да убиждам който и да е било и така натак, просто ще изпиша мене си.

Малко инфо за мен:

Християнин съм, кръстен съм и мойте виждания мисля че най се доближават до християнските, не членувам в "събори", "секти" и т.н. ... необичам да изпплзвам такива думи но няма как ме разберете иначе :(

Мисля че в последно време името и възможностите на Създателя са ограничени от многото религий и най - различните виждания, за сажеление (просто наблюдение)...

Моята представа за него е че той/тя е нещо общо, нещо което обединява Всичко, мен с вас който четете и вие с мен, нещо което изглежда е разделило себе си на много части (човеци, разстения, животни и т.н.) но от една абстрактна гледна точно Всичко това е едно и също. Каквото го има в тялото на единия го има в тялото на втория, каквото го има в втория такова и тялото на третия и т.н., единствената разлика (която изглежда че е разлика) е съзнанието.

Но защо е така, защо всичко е разделено, защо се случва ????

Аз мисля че ако не е така няма как да имаме познание за себе си.... Ако няма тъмнина, неможем да познаем светлина, ако няма ляво, неможем да знаем кое е дясно, яко няма лъжа, неможе да се познае истина... Така че всичко е свързано със всичко и в крайна сметка образува 1 нещо, едно Което Е Всичко.

От тук идва кое е грешно, кое е правилно ???

Писано е че за нас хората има 10 "заповеди", но защо заповеди, защо така са талкувани, не мислите ли че във времето когато са се случили те просто самата дума е неразбрана грешно ???? И 10-те който са казани от Създателя според мен за да служат на човека да познае себе си като разумен като душа която е стъпила по пътеката и търси истината за Всичко, като човек кайто иска да познае себе си като Божествена част (Каквато е).

И защо мислим че ще бъдем съдени ? Ако Създателя е любов (а той/тя е) защо да съди себе си ???

Според мен ние сами се наказва и сами се осиждаме ... Ето и приказката "ако удариш ще те ударят", ами как няма да бъде като аз себе си удрям, щом сме Едно цяло всичко се връща като бумеранг, а ние даваме на Създателя име че съди, това може ли да бъде плод на любов ?????

Мисля че предназначението на всички нас е да минем през всичко, защото сме всичко, през този който се отрича от себе (Създателя (Всичкото Което еЕ)), до този който ще познае себе си като Всичкото ... А животът е просто 1 роля, от всичкото .... Животът не е 1 а много, безкрайносто която е тече и неспира, спре ли пак започва да тече.

За Христос:

За мен лично една велика и светла наша част, която според мен е неразбрана (все още и за мен), но до тук мисля, че той се ражда и показва на нас ние който търсим че можем да намерим и да покаже на какво сме способни като дава себе си за пример (без да видим, напишем и предадем на поколенията ние не можем да разберем) ... Немога да цетирам точно но мисля че думите бяха, "Тия който вярват в мене (в себе си, това е колективно съзнание(Христовото)) ще вършат чудесата който аз върша, че и повече" . Но всичко става постепенно, бавно но славно.

Това е малкото което изписвам за мене си ... Ако мислите че можете да вземете нещо от мен, вземете, нека ви служи и нека ви бъде светъл пътят, да познаете себе си като битие, като част от Всичко.

Книги който препоръчвам:

Доста странно заглавие (но ако някой е харесал това което съм написал ще ги погледне ;) ):

Разговори с Бога (Conversation with God) - Нийл Уолш

http://www.spiralata.net/s.php?SearchType=2&find=%D0%E0%E7%E3%EE%E2%EE%F0%E8+%F1

и филмът към книгата: Conversations with God (може да бъде изтеглен от ######)

Книга: Тайната (The Secret) (може би гледана от много хора вече :yanim: )

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте всички, видях темата и реших да издразя себе си.

Здравей! Кой набор си? Граматиката е почти като логиката, т.е. organon или универсално средство, което използва всяка наука :cool:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В християнството няма само-освобождение, а спасение, което зависи от божията благодат. Най-големият напън е да повярваме в Иисус Христос :wors:!

Който победи, той ще се облече в бели дрехи О.И. 3:5

На тогози, който победи, ще му дам да яде от скритете Манна О.И. 2:17

Дагпо, мислиш ли, че си убедителен?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Който победи, той ще се облече в бели дрехи О.И. 3:5

На тогози, който победи, ще му дам да яде от скритете Манна О.И. 2:17 Дагпо, мислиш ли, че си убедителен?

За кого? Виж сега, нямам никакво намерение да убеждавам или индоктринирам никого. Понимаеш?

Прости невежеството ми, но какво е О.И.?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За кого? Виж сега, нямам никакво намерение да убеждавам или индоктринирам никого. Понимаеш?

Я понимаю.

Давам ти повод за размисъл:

ГЛАВА 3.

1. И на ангела на сардийската църква напиши: тъй казва Оня, Който има седемте духове Божии и седемте звезди: зная твоите дела; носиш име, че си жив, а си мъртъв.

2. Буден бъди и укрепявай останалото, което е на умиране; защото не намерих делата ти съвършени пред Моя Бог.

3. Помни, прочее, как си приел и чул, и пази, и се покай. Ако ли не бъдеш буден, ще дойда върху тебе като крадец, и няма да узнаеш, в кой час ще дойда върху тебе.

4. Но в Сарди имаш няколко души, които не са осквернили дрехите си; те ще ходят с Мене в бели дрехи, понеже са достойни.

5. Който побеждава, той ще се облече с бели дрехи, и няма да залича името му от книгата на живота, а ще изповядам името му пред Моя Отец и пред Неговите Ангели.

6. Който има ухо, нека чуе, що Духът говори на църквите.

Значи, делата са ти важни, другарю будист.

Прости невежеството ми, но какво е О.И.?

ОТКРОВЕНИЕ НА СВЕТИ ИОАНА БОГОСЛОВА

То Нел беше права, че не си чел Библията.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи, делата са ти важни, другарю будист.

Прекаляваш :wors: Дъновизмът е затворена улица, защото не дава никакви смислени обяснения и е пълна фантасмагория. Редактирано от dagpo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прекаляваш :rolleyes: Дъновизмът е затворена улица, защото не дава никакви смислени обяснения и е пълна фантасмагория.

Дагпо, другарю е любезно обръщение от близкото ни минало. Спомних си го, когато заговори езика на Великия Съветски Съюз. Явно е прекалено. Но какво?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дагпо, другарю е любезно обръщение от близкото ни минало. Спомних си го, когато заговори езика на Великия Съветски Съюз. Явно е прекалено. Но какво?

Така е другарю :rolleyes:

Я да те поизпитам малко :cool: : В начало Бог създаде небето и земята Бог или богове? Ако разбираш какво питам няма нужда от повече обяснения...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е другарю :rolleyes:

Я да те поизпитам малко :cool: : В начало Бог създаде небето и земята Бог или богове? Ако разбираш какво питам няма нужда от повече обяснения...

Без да ми даваш смислени обяснения ме питаш фантасмагории.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без да ми даваш смислени обяснения ме питаш фантасмагории.

Не разбра какво те питах. Втори въпрос: в какво се състои разликата между хиле, пневма и психе? Учителят поне това не ви ли е обяснил?
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбра какво те питах. Втори въпрос: в какво се състои разликата между хиле, пневма и психе? Учителят поне това не ви ли е обяснил?

Нещо от Апостол Павел:

9. Тъй и вие, ако не изговаряте с езика си разбрани думи, как ще се разбере това, що говорите? Защото ще говорите на вятър.

10. Толкоз, например, различни думи има в света, и ни една от тях не е без значение.

11. Ако, прочее, не разбирам значението на тия думи, то за говорещия ще бъда чужденец, па и говорещият ще бъде за мене чужденец.

12. Тъй и вие, бидейки ревнители към духовни дарби, залягайте да ги получите в изобилие, за поука на църквата.

13. Затова, който говори на непознат език, нека се моли за дарба да тълкува.

14. Защото, ако се моля на непознат език, духът ми се моли, умът ми обаче остава безплоден.

15. И тъй, какво? Ще се моля с дух, ще се моля и с ум: ще пея с дух, ще пея и с ум.

16. Защото, ако благословиш с дух, как ще каже на твоето благодарение "амин" оня, който е от простолюдието, когато не разбира, какво казваш?

17. Ти благодариш хубаво, ала другият се не поучава.

18. Благодаря на моя Бог, задето повече от всинца ви говоря езици;

19. но в църква предпочитам да кажа пет думи разбрани, за да поуча и други, отколкото хиляди думи на език непознат.

20. Братя, не бивайте деца по ум: бъдете младенци за злото, а по ум бъдете пълнолетни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

жизнено дихание (пневма), душа (психе) и материя (хиле)

и какво ако не знам теорията?! ;) но имам опит в практиката?! :)

Дагпо, мислил ли си някога по въпроса, че интелектът е голям помощник и огромен наш враг едновременно.

отново опираме до еволюция и инволюция, възможно е интелектът така да вземе връх, че вместо его да разполагаш с едно огромно и изпразнено от съдържание хиперего...върви че го разрушавай тогава http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif - "Блажени низшите духом" много дълбочина има в тези думи на Христос.

и онова "въртене на момичето в различните посоки", превключването от логика към интуиция става доста трудно, почти невъзможно

Мечолари с цитата си отново ти казва нещо, скъпи приятелю.

А ти, наричайки Мечолари дъновист, на мен поне ми доказаш едно нещо(за съжаление), че си взел думите на Нео за свое собствено мнение, че градиш образ, без да си проверил информацията.

Ето тук ще ти кажа за себе си, че съм възможно най-упоритото магаре, проверявам сама за себе си цялата информация, филтрирам я и... идея си нямаш колко често моят извод изобщо не съвпада с извода на човека, който ми е дал информацията.

това не беше ли нещо като основно правило в будизма? да проверяваш всичко сам и да не се предоверяваш никому :P

Човек може да бъде в равновесие само ако е успял да уеднакви вътрешната си информация с външната(образно, но по-опростено не мога да го кажа в момента)

Редактирано от Нел (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

жизнено дихание (пневма), душа (психе) и материя (хиле)

и какво ако не знам теорията?! ;) но имам опит в практиката?! :)

Дагпо, мислил ли си някога по въпроса, че интелектът е голям помощник и огромен наш враг едновременно.

отново опираме до еволюция и инволюция, възможно е интелектът така да вземе връх, че вместо его да разполагаш с едно огромно и изпразнено от съдържание хиперего...върви че го разрушавай тогава http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif - "Блажени низшите духом" много дълбочина има в тези думи на Христос.

и онова "въртене на момичето в различните посоки", превключването от логика към интуиция става доста трудно, почти невъзможно

Мечолари с цитата си отново ти казва нещо, скъпи приятелю.

А ти, наричайки Мечолари дъновист, на мен поне ми доказаш едно нещо(за съжаление), че си взел думите на Нео за свое собствено мнение, че градиш образ, без да си проверил информацията.

Ето тук ще ти кажа за себе си, че съм възможно най-упоритото магаре, проверявам сама за себе си цялата информация, филтрирам я и... идея си нямаш колко често моят извод изобщо не съвпада с извода на човека, който ми е дал информацията.

това не беше ли нещо като основно правило в будизма? да проверяваш всичко сам и да не се предоверяваш никому :P

Човек може да бъде в равновесие само ако е успял да уеднакви вътрешната си информация с външната(образно, но по-опростено не мога да го кажа в момента)

Нел, ти как си провери информацията?Боб ли хвърли или нареди пасианс?

Какъв филтър ползваш?Защото нашия приятел Мечолари си менка неговите на няколко месеца, а понякога и по често.И ти май си от бързо сменящите филтрите.

По писаното няколко месеца в форума Дагпо беше останал с впечатлението, че Мечи е мюсулманин.Аз само му разсеях тази илюзия, извода си го направи сам Дагпо.Можеш да се върнеш и сама да провериш какво съм писал, учудвам се как си се оплела така с информацията, май филтъра е вече за смяна?

Редактирано от N e o (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Nel, за пореден път се правиш на интересна.Хайде кажи какви са резултатите от твоята проверка?Изобщо нямаше да се включвам, ако не беше намесила и моето виртуално име. ;)

Мечолари ми е ясен отдавна, почти от 3 години го познавам виртуално.Доста сродни души сте явно, щом така самоотвержено се хвърляш да го защитаваш.Най ме изненада с поведението си в един друг форум и от тогава ми е трудно да го приема на сериозно, а ти още от старта се изявяваш по същия начин.За твое успокоение ще ти кажа, че и аз не съм сериозен в очите на много хора тук, но странно .... да позна, те биха и казват ласкави думи за теб, което още веднъж потвърждава, че усещането не ме лъже.Имаше една подобна на теб разбирачка, ако се опитваш да упорстваш на инат , с удоволствие ще те проверя с какъв алгоритъм филтрираш информацията.Ако си беше направила труда да прегледаш темата за Дънов, може би щеше да имаш някаква информация, но не пълна.Поради простата причина,че не си участвала в писането и, а това беше доста интересно.

Определено не филтрирам през нечий чужд поглед. Алгоритъмът дори и на мен не ми е известен, така че много ще се радвам ако ти откриеш с какъв алгоритъм си служа. :P И съвсем, ама съвсем не се интересувам от това дали ще се харесам някому или ще го настроя срещу себе си.

Хубаво е, че си мислиш, че защитавам Мечолари. Може би точно това искам?!

Твоите разочарования и нагласи са си твои, Нео. Позволи ми да видя и другата страна на монената.

и си мисли колкото си искаш, че се правя на интересна :mad:

защото може и наистина да е така :P

Нео, мислил ли си върху думите на Христос: Мога още много да ви кажа, но не сте готови за това.

защото... истината има много лица, сладка драко :)

Редактирано от Нел (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:P

Определено не филтрирам през нечий чужд поглед. Алгоритъмът дори и на мен не ми е известен, така че много ще се радвам ако ти откриеш с какъв алгоритъм си служа. ;) И съвсем, ама съвсем не се интересувам от това дали ще се харесам някому или ще го настроя срещу себе си.

Хубаво е, че си мислиш, че защитавам Мечолари. Може би точно това искам?!

Твоите разочарования и нагласи са си твои, Нео. Позволи ми да видя и другата страна на монената.

и си мисли колкото си искаш, че се правя на интересна :beat:

защото може и наистина да е така :nono:

Нео, мислил ли си върху думите на Христос: Мога още много да ви кажа, но не сте готови за това.

защото... истината има много лица, сладка драко :down:

Както виждаш си радактирах поста докато си писала твоя.Отговори и на радакцията и тогава ще ти кажа.Докато пирамидата не стане сфера няма да се оправят нещата, това поне разбираш ли го?

:ill:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нел, ти как си провери информацията?Боб ли хвърли или нареди пасианс?

Какъв филтър ползваш?Защото нашия приятел Мечолари си менка неговите на няколко месеца, а понякога и по често.И ти май си от бързо сменящите филтрите.

По писаното няколко месеца в форума Дагпо беше останал с впечатлението, че Мечи е мюсулманин.Аз само му разсеях тази илюзия, извода си го направи сам Дагпо.Можеш да се върнеш и сама да провериш какво съм писал, учудвам се как си се оплела така с информацията, май филтъра е вече за смяна?

Не филтрирам думи, Нео. Думите са много измамно нещо. Ама много http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

По твоята логика, би трябвало да мисля за теб, че си фашист(по думите на един друг много чаровен потребител тук)

За мен не важи правилото щом не мислиш като мен, си мой враг.

Нямам врагове, Нео, има хора, които ме приемат за нещо като свой враг.

това разбра ли го?!

чакам да ми кажеш все пак нещо за Христовите думи

виж колко съм послушничка и веднага ти отговарям ;):P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не филтрирам думи, Нео. Думите са много измамно нещо. Ама много http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

По твоята логика, би трябвало да мисля за теб, че си фашист(по думите на един друг много чаровен потребител тук)

За мен не важи правилото щом не мислиш като мен, си мой враг.

Нямам врагове, Нео, има хора, които ме приемат за нещо като свой враг.

това разбра ли го?!

чакам да ми кажеш все пак нещо за Христовите думи

виж колко съм послушничка и веднага ти отговарям :P:(

Не филтрираш думите ,Нел.Това могат да го правят само търсачките и други компютърни програми.Ти филтрираш смисъла който би трябвало да носят думите, както го правят програмите в главите на хората.Самия факт че ми обясняваш каква била моята логика, без изобщо да си ме разбрала е достатъчно показателен.Ами Христос няма как да го чуя какво е искал да каже, така че ще се задоволя с казаното от теб.Давай - говори, аз мога да побера повече отколкото ти можеш да ми кажеш.;):angry:

Готов съм.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не филтрираш думите ,Нел.Това могат да го правят само търсачките и други компютърни програми.Ти филтрираш смисъла който би трябвало да носят думите, както го правят програмите в главите на хората.Самия факт че ми обясняваш каква била моята логика, без изобщо да си ме разбрала е достатъчно показателен.Ами Христос няма как да го чуя какво е искал да каже, така че ще се задоволя с казаното от теб.Давай - говори, аз мога да побера повече отколкото ти можеш да ми кажеш.:cool::sobbing:

Готов съм.

там е работата, че не знам, Нео http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif не знам защо вместо да те мисля за фашист, те приемам като една много симпатична драка с огромен потенциал

казах ти го вече в прав текст-не знам алгоритъма

ужасно е да не може да се обясни с думи http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване