Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Wankata

Положението в Украйна - част 2

Препоръчан отговор

Аха и е напълно "неутрален".

Кой е неутрален?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

една новина от вчера,която на пръв поглед буди недоумение,но в същото време май е силен ход на Путин!
На срещата на Арабската лига
Путин: Русия ще помогне на Палестина да стане независима държава
Русия ще помогне на Палестина в постигането на целта си да стане независима държава с Източен Ерусалим като столица, казал руският президент Владимир Путин днес в обръщение към участниците в срещата на върха на Арабската лига.

на пръв поглед е грешен ход!явно,че за русия всичко е на живот и смърт!може да се разчита само на здравия разум на американския народ,който не подкрепя нито едно решение на Обама,дори одобрението им към Путин е много по голямо отколкото това за Обама, иначе наистина света ще пламне в открита трета световна!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой е неутрален?

Благо, що звъниш? Аз отговарям на Реджеб. Чакам да видим как ще извади Каспаров от политиката, за да дава онзи не само удобни на платформата си(и на янките и еврогангстерите) коментари и анализи.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гари Кимович Вайнщайн е роден на 13 април 1963 г. в Баку, столица на тогавашната съветска република Азербайджан, в семейство на инжeнерите Клара и Ким Вайнщайн. Майка му е арменка, а баща му - потомък на немски евреи.  Вземете   проверете какви са причините да е активен в украино-руски спор - той не е славянин.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гари Кимович Вайнщайн е роден на 13 април 1963 г. в Баку, столица на тогавашната съветска република Азербайджан, в семейство на инжeнерите Клара и Ким Вайнщайн. Майка му е арменка, а баща му - потомък на немски евреи.  Вземете   проверете какви са причините да е активен в украино-руски спор - той не е славянин.

Нещо линковете ти не са в час. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо линковете ти не са в час. 

Вероятно заради ползване на различни браузъри.  Каспаров просто все е против Путин и затова му е хрумнало да е в Украйна.  

Каспаров се отказва от шахмата на 10 март 2005 г., след като заема разделеното първо място с Веселин Топалов на турнира в Линарес, Испания, за да се отдаде на писането на книги за шахматните си предшественици и на обществено-политическа дейност в Русия.

Той създава опозиционното движение "Обединен граждански фронт", чиято главна цел е "да работи за запазването на изборната демокрация в Русия". Участва активно в създаването на коалиция "Другата Русия", която включва Обединения граждански фронт на Каспаров, Националболшевишката партия на Едуард Лимонов, Руската републиканска партия на Владимир Рижков и други организации, които се противопоставят  на Владимир Путин.  Тази коалиция е с нищожно влияние в руския политически живот.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Вероятно заради ползване на различни браузъри.  Каспаров просто все е против Путин и затова му е хрумнало да е в Украйна.  

Каспаров се отказва от шахмата на 10 март 2005 г., след като заема разделеното първо място с Веселин Топалов на турнира в Линарес, Испания, за да се отдаде на писането на книги за шахматните си предшественици и на обществено-политическа дейност в Русия.

Той създава опозиционното движение "Обединен граждански фронт", чиято главна цел е "да работи за запазването на изборната демокрация в Русия". Участва активно в създаването на коалиция "Другата Русия", която включва Обединения граждански фронт на Каспаров, Националболшевишката партия на Едуард Лимонов, Руската републиканска партия на Владимир Рижков и други организации, които се противопоставят  на Владимир Путин.  Тази коалиция е с нищожно влияние в руския политически живот.

Не причината е в калдейта. Виж и сега връзките къде водят.

Гари Кимович Вайнщайн е роден на 13 април 1963 г. в Баку, столица на тогавашната съветска република Азербайджан, в семейство на инжeнерите Клара и Ким Вайнщайн. Майка му е арменка, а баща му - потомък на немски евреи.

Не причината си ти. При мене цитата си е нормален. Без препратки към калдата.

Редактирано от nikssi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, просто всички уж външни линкове сочат към Калдата+името на което слагаш линк.:

d3HTNKy.png

Явно не си се научил как се тагва правилно. Адресите ти не знам къде искаш да водят, към Уикипедия или другаде?

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пасажите са копирани от  Уикипедия  - а сега ми крашват и четирите основни браузъра - няма значeние дали разглеждам нещо  тук, в Украйна, Новорусия или Русия.  SEP 12  изглежда ги блокира - ама и аз май  дразня доста хора.   По-късно ще взема да пробвам да пиша от лаптопа с 360  TS.   Очаквам при китаеца пак да крашват.    Браузърите са уязвими и просто защитата се задейства.     

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проба 1-2-3

Шахмат

И нещо, на което попаднах, докато ровех за друго във връзка с тукашните препирни:

dose_truth_04.jpg

Всичко е нормално, проблемът си е при теб.

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благо, що звъниш? Аз отговарям на Реджеб. Чакам да видим как ще извади Каспаров от политиката, за да дава онзи не само удобни на платформата си(и на янките и еврогангстерите) коментари и анализи.

Прости :)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проба 1-2-3

Шахмат

И нещо, на което попаднах, докато ровех за друго във връзка с тукашните препирни:

dose_truth_04.jpg

Всичко е нормално, проблемът си е при теб.

Пачките що зелени, нещо не мязат на рубли. :D

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Бившият германски канцлер Герхард Шрьодер отправи критики срещу политиката на кабинета на Ангела Меркел към Русия в контекста на ситуацията в Украйна.
Тъкмо по време на криза е необходимо да се поддържа диалог", изтъква той.

Бившият канцлер проявява разбиране към опасенията на Москва във връзка с разширяването на НАТО.

"С разпадането на Съветския съюз Организацията на Варшавския договор престана да съществува, докато НАТО не само продължи съществуването си, но и значително се придвижи на Изток", напомня Шрьодер.

Той обаче изтъква, че не разбира страховете на Полша и балтийските страни пред Русия.

"Не познавам човек, включително в Русия, който да е толкова безумен, че макар и мислено да постави под въпрос териториалната цялост на Полша или на балтийските държави", подчертава Шрьодер.    Време е за друга политика в ЕС!!!
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ZeroHedge: Изолацията на САЩ расте с всеки изминал ден

http://www.blitz.bg/news/article/327877

Страхотна новина!!! :yanim::clap::yanim::clap:

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чехите се усещат и протестират срещу бесовщината на фащ и нато, обаче  нашите управляващи са  продажници.

Росица Плевнелиева и външния ни министър са готови да предоставят страната на световните терористи - нато.

Протести в Прага с викове "Позор за НАТО"

В чешката столица Прага се състояха акции срещу марша през страната на конвой от военнослужещи и бойна техника на САЩ.

Маршът започва днес и трябва да приключи на 1 април.

На централния Вацлавски площад се бяха събрали няколко стотин души, които скандираха "Позор за НАТО" и бяха опънали транспаранти: "Стоп на американския конвой", "Не се нуждаем от американското спасяване". Някои участници носиха руския флаг.

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Крим от ООН :

http://www.dnesplus.bg/News.aspx?n=648370

100 държави обявиха референдума в Крим за незаконен.

По лесно е да изброим тези които подкрепиха Москва :

Армения, Беларус, Боливия, Венецуела, Зимбабве, Куба, Никарагуа, Северна Корея, Сирия и Судан.........

И кво толкова е станало.Резолюцията не е обвързваща и има за цел да конфронтира Русия.На всички е ясно,че трябва мирно решение и за Крим и за Украйна.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Офф: Там не пише, дали тролът знае, че е трол. А повечето от описаните неща би трябвало да важат за тролове, които несъзнателно са такива. Но пък това си противоречи със самата "статия", която описва трола като човек, извършващ умишлени действия безплатно или срещу пари. Нещо не ми се връзва. Явно всеки с мнение в интернет се смята за трол според Wikipedia,  а тия дето си мълчат са антитролове. А дали точно те не са истинските тролове?  Май някой се опитва да вкара всичко в релси, включително свободата на изразяване в интернет. По логиката на Wikipedia  и по-точно на автора, писал статията, целия форум трябва да е съставен от тролове и единствено модераторите, които си замълчават, да не са тролове :) Еха.  Дано тук се имат предвид платените тролове, а не хора, които са решили просто да си изразят мнението за протокола. За оня протокол, който се води на по-високо, държавно ниво. 

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На американские броневые автомобили Humvee, переданные в качестве военной не летальной помощи Украине, будет установлено украинское высокоточное оружие.       В Украйна някои хора съвсем не са добре психически - готвят се да унищожат Русия    http://censor.net.ua/news/330461/ukraina_ustanovit_svoe_vysokotochnoe_orujie_na_amerikanskie_bronevye_avtomobili_humvee_poroshenko

Редактирано от attj (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Офф: Там не пише, дали тролът знае, че е трол. А повечето от описаните неща би трябвало да важат за тролове, които несъзнателно са такива. Но пък това си противоречи със самата "статия", която описва трола като човек, извършващ умишлени действия безплатно или срещу пари. Нещо не ми се връзва. Явно всеки с мнение в интернет се смята за трол според Wikipedia,  а тия дето си мълчат са антитролове. А дали точно те не са истинските тролове?  Май някой се опитва да вкара всичко в релси, включително свободата на изразяване в интернет. По логиката на Wikipedia  и по-точно на автора, писал статията, целия форум трябва да е съставен от тролове и единствено модераторите, които си замълчават, да не са тролове :) Еха.  Дано тук се имат предвид платените тролове, а не хора, които са решили просто да си изразят мнението за протокола. За оня протокол, който се води на по-високо, държавно ниво. 

Вадиш поста от контекста.

Виж последните 3 поста преди него. Има си причина да е там, и то в такъв вид.

Точка.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Путин хочет ликвидировать Украину как независимое государство и может пойти на новое наступление, - Яценюк"     Не искам да съм на мястото на украинците - с подобен идиот за премиер   http://censor.net.ua/news/330480/putin_hochet_likvidirovat_ukrainu_kak_nezavisimoe_gosudarstvo_i_mojet_poyiti_na_novoe_nastuplenie_yatsenyuk

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щото нашия не е идиот..............

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ярош не се отказва от идеите за насилствено украинизиране на Донбас - а това е същинската причина за войната там    http://obozrevatel.com/politics/31064-donbassu-neobhodima-laskovaya-ukrainizatsiya-yarosh.htm

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Маневрите с участието на американски военнослужещи в Украйна най-вероятно ще разгневят Москва.   Американците кацат в Украйна на 20 април (рождения ден на Хитлер).

На 9 май Русия празнува победата над фашизма      http://news.ibox.bg/news/id_1191988754  

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като каза фашизъм, интересни коментари и впечателния от проведения нацистки фестивал ли конгрес ли .. в Петербург.

http://www.kasparov.ru/material.php?id=550FC2BA26966

:)

И спрямо темата "Украйна" много се питат.. що не се проведе в Киев или Рига ... нали фашистите са там, а не в Русия ?

Защо на площада в Москва ФСБ арестува момиченце с жълто-синя панделка на косата, и я подлага на тормоз, а не обръща внимание на с десетките нацистки организации ?

Защо Москва е забранила УПА /която е прекратила дейността си преди 60-70 г./  а нищо не предприема срещу фашистите , част от които дори забранени в Европа ?

Защо се арестуват антифашисти, които справедливо протестират срещу тези нацисти на конгреса им ?

Що за дружба между путинисти и фашисти ?

Това ли е Путинланд, който ще отбелязва 9-ти май ???

И много много много други въпроси , на които руската пропаганда няма отговори ... .

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като каза фашизъм, интересни коментари и впечателния от проведения нацистки фестивал ли конгрес ли .. в Петербург.

http://www.kasparov.ru/material.php?id=550FC2BA26966

:)

И спрямо темата "Украйна" много се питат.. що не се проведе в Киев или Рига ... нали фашистите са там, а не в Русия ?

Защо на площада в Москва ФСБ арестува момиченце с жълто-синя панделка на косата, и я подлага на тормоз, а не обръща внимание на с десетките нацистки организации ?

Защо Москва е забранила УПА /която е прекратила дейността си преди 60-70 г./  а нищо не предприема срещу фашистите , част от които дори забранени в Европа ?

Защо се арестуват антифашисти, които справедливо протестират срещу тези нацисти на конгреса им ?

Що за дружба между путинисти и фашисти ?

Това ли е Путинланд, който ще отбелязва 9-ти май ???

И много много много други въпроси , на които руската пропаганда няма отговори ... .

Това доказва наличието на демокрация в Русия и пак ...кое е общото с трагичното положение в Украйна? Толкова ли е трудно да се пише по темата?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...