Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Wankata

Положението в Украйна - част 2

Препоръчан отговор

Опита се, с нефта да свалят и Путин. Не успяха. От този месец, вече работи и руската картова система. Тази година, ще заработи и заместите на SWIFT. Та хептен, ще полудеят англо-саксонците. 

Мдам, и плановете им Иран да клекне уж, за да им махнат ембаргото, и да позволят иранския петрол допълнително да понижи цените удариха на камък.. Иран каза не, с вашите условия не сме съгласни.... А в същото време саудитските идиоти, нападнаха Йемен , уж под предлог да защители избрания законно ( а реално тяхна фигура ) президент....  и това допълнително шашка пазарите  .... заради пристанищата и протока по който минава петрола на саудитите ...

• Харесва ми 8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

навремето в Украйна в гр. Смело, са правели телевизори Оризон  добри за времето си дори са имали модели с дистанционни управления. Влезте в нета да видите на какво прилича сега този завод ликвидиран по стандарт разкраден все едно хунска орда е минала през него. Така се разсипва икономика по наш модел.

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

навремето в Украйна в гр. Смело, са правели телевизори Оризон  добри за времето си дори са имали модели с дистанционни управления. Влезте в нета да видите на какво прилича сега този завод ликвидиран по стандарт разкраден все едно хунска орда е минала през него. Така се разсипва икономика по наш модел.

То това само да беше, тия дни, в Лисичанск, който е все още под хунтовска власт и където дерибействат правосекови батальони и разни айдаровци, са завзели тамошния хлебозавод ( превантивно ) и са начупили всичката техника за да не произвежда .... демокрация та дрънка .... харковските заводи спират, мариуполските спират... още малко им остава....

Редактирано от Sinbad_ (преглед на промените)
  • Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така се разсипва 'демократично'. Това остава от една държава, когато през нея мине МВФ и САЩ.  :ph34r:

А Порошенко, е с интелекта на нашата пастирка.

http://www.vesti.ru/videos/show/vid/640865/cid/1/#/video/http%3A%2F%2Fplayer.rutv.ru%2Fiframe%2Fvideo%2Fid%2F1197504%2Fstart_zoom%2Ftrue%2FshowZoomBtn%2Ffalse%2Fsid%2Fvesti%2FisPlay%2Ftrue%2F%3Facc_video_id%3D640865

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А днес иначе чета по разни платени наши медии, че се загрижили и за Беларус видите ли, а грам не прочетох никъде в същите тези продажни медийки че този месец Беларус изчиства всичките си задължениа към МВФ , плаща последната си вноска и край... Но не, то рев рев, чак горките беларуси живи да ги оплачиш, така хубаво разкрасени, как гладували едва ли не .... мдаам.. сорсоидите постват, не спат :D  също както тука ореваха горките руснаци, и още ги реват едни трололипита ....

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А днес иначе чета по разни платени наши медии, че се загрижили и за Беларус видите ли, а грам не прочетох никъде че този месец Беларус изчиства всичките си задължениа към МВФ , плаща последната си вноска и край... Но не, то рев рев, чак горките беларуси живи да ги оплачиш, така хубаво разкрасени, как гладували едва ли не .... мдаам.. сорсоидите постват, не спат :D  също както тука ореваха горките руснаци, и още ги реват едни трололипита ....

Да реват. Да идат там да видят асфалт. и като дойдат тук да си трошат талигите по дупките пак да разправят. Беларус произвежда климатици, телевизори, микровълнови печки, селскостопанска продукция и техника. и др. а не само новини като в БГ

Цитирам Димитрий Песков:

Западът ще престане да критикува и ще обикне Русия, ако тя се окаже беззащитна и слаба, смята прес-секретарят на президента на Русия Дмитрий Песков.

„Когато ние разпуснем нашата армия, предадем в концесия всички наши природни ресурси и продадем цялата наша земя на западните инвеститори, тогава ще престанат да ни критикуват”, заявил той в интервю за радиостанция „Комерсант FM”. „Но това никога няма да стане”, заявил Песков. 

Редактирано от vasilevsa (преглед на промените)
  • Харесва ми 9

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тц. Не приемам инфо от руската вики, за съжаление отдавна не им вярвам и лично съм виждала изопачена информация.

Пък ти вярвай на каквото си искаш...

Ето и сайта, на въпросната партия.     ;) Та Нел, какво виждаш в този сайт? Даже има командири, на батальон Айдар. Командир в Нац, гвардията. Та, каква ли е тази партия? На лебедите ли?  :D  

http://nfront.org.ua...-narodnij-front

http://nfront.org.ua...vijskovoji-radi

П.П Та какво викаш? Кой управлява, в Украйна?
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Укрите почват като Хитлер да сънуват за блицкригове над РФ, с помоща скромно на само 1000 танка Абрамс хахахах :D  Чудно кой ли им подбутва шилата, или са си просто такива тъпи по рожденние :D  като всеизестната Псаки и сие тукашни троли 

http://rusvesna.su/news/1427996537

И една новина покрай Йемен, браво на китайците, почват да показват и те зъби... военен кораб, спец части ... оле ...така де, не само ФАЩ го могат това един вид ... и ние можем да използваме военни ако се наложи...

http://rusvesna.su/third_world/1427990689

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вероятно е заради това   http://dnes.dir.bg/news/internet-zakon-gerb-trolove-18796214?nt=10

Пичове, внимавайте, че вчера вече ни обвиниха в тази тема за тролове. Познаваме се по лайковете, и който има повече от 2 лайка на пост е трол :D  Като ни закопчаят да знаете, че се казвам Емил и съм от Белоградчик :D  И не съм готин, не ми се точете, че ще ви топна директно на Путин

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, тези немат лентички с украинските цветове, затова пък са повече.... и по достоверни...

П.С Това е отговор на ганьовеца ... :D

Пичове, внимавайте, че вчера вече ни обвиниха в тази тема за тролове. Познаваме се по лайковете, и който има повече от 2 лайка на пост е трол :D  Като ни закопчаят да знаете, че се казвам Емил и съм от Белоградчик :D  И не съм готин, не ми се точете, че ще ви топна директно на Путин

Пак ли за лайковете се хванаха ... ех , да взема да им дам моите че да мирнат и се зарадват че имат и те.....

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами прехвърли я набързо, голям купон стана вчера.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора, докато защитавате Путин, той вече заплашва с атомна война. Сори, че линкът е на немски, ма това чета в момента, сигурно го има и на английски, щот цитират Таймс:

http://www.bild.de/politik/ausland/krim/times-berichtet-putin-droht-westen-wegen-baltikum-mit-atomwaffen-40397478.bild.html

Ето ви го и на английски:

http://www.thetimes.co.uk/tto/news/world/europe/article4399758.ece

Редактирано от мо_хи_ни (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора, докато защитавате Путин, той вече заплашва с атомна война. Сори, че линкът е на немски, ма това чета в момента, сигурно го има и на английски, щот цитират Таймс:

http://www.bild.de/politik/ausland/krim/times-berichtet-putin-droht-westen-wegen-baltikum-mit-atomwaffen-40397478.bild.html

Стара новина, имаше и го в бг медии, доста го тръбиха и после замлъкнаха .... Путин бил заплашвал.. ех малеее..... :D запада веднага да се мобилизира срещу лошите руснаци... ФАЩ така казаха :D

P.S А за техниката на ФАЩ  дошла в БГ естествено ласкави отзиви на пресата, е как, великите Strayker БТР-и са само за учение, а реално според доктрината на ФАЩ с него са снабдени части за участие в малки конфликти ... така де, нищо лошо... случва се тук таме да стане гражданска война ..или малък конфликт, където те имат интереси и се намесват....

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се топнеш право при мен - щото съм бил трол и  агент на Путин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стара новина, имаше и го в бг медии, доста го тръбиха и после замлъкнаха .... Путин бил заплашвал.. ех малеее..... :D запада веднага да се мобилизира срещу лошите руснаци... ФАЩ така казаха :D

Дай линк към бг медии. Гледам, че новината е от днес, по обедно време.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ви го и на английски:

http://www.thetimes.co.uk/tto/news/world/europe/article4399758.ece

И между другото, това е типичен западен маниполативен, новинарски стил. Никога, не е заплашвано със война. А просто, посланика е обяснил, че ако Белгия стане страна от ЕвроПро, ще има последици, при евентуален конфликт. Трудно ли е за разбиране? 

Упс, това е за балтийските държави. За Белгия, четох аз, преди малко. 

Редактирано от ghostBG86 (преглед на промените)
  • Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Der russische Präsident Wladimir Putin will der Nato laut einem Bericht der Londoner Tageszeitung „The Times“ angeblich mit Atomwaffen drohen, falls die westliche Allianz ihre Truppen in den drei baltischen Staaten Estland, Lettland und Litauen verstärken sollte.

Според съобщение на лондонския вестник "Таймс" руският президент Владимир Путин бил заплашвал с атомно оръжие, ако западният алианс подсили войските си в трите балтийски държави Естония, Литва и Латвия.

На български не може да се предаде двойното условно наклонение. Ако алиансът подсилел, щяло да стане еди-какво си. Ако добавим и че някой си бил писал/казал, става тройно.

Как таблоидът "Билд" налива масло в огъня

Пак двойнственост - първо таблоид, пък после умишлено наливане на масло в огъня.

Ето, де. Да се види що за източник е това.

Редактирано от Wankata (преглед на промените)
  • Харесва ми 9

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И между другото, това е типичен западен маниполативен, новинарски стил. Никога, не е заплашвано със война. А просто, посланика е обяснил, че ако Белгия стане страна от ЕвроПро, ще има последици, при евентуален конфликт. Трудно ли е за разбиране? 

Нали за това питам за още инфо. Дайте да прочетем, че на мен хич не ми е весело да чета подобни неща!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Четох го преди време....още когато се пишеше  за хамериканските войски дето си правиха разходка близо до руската граница в Литва, а после и покрай  разполагането на такова оръжие в Крим....просто стара песен на нов глас, и то фалшив ....

• Харесва ми 8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според съобщение на лондонския вестник "Таймс" руският президент Владимир Путин бил заплашвал с атомно оръжие, ако западният алианс подсили войските си в трите балтийски държави Естония, Литва и Латвия.

На български не може да се предаде двойното условно наклонение. Ако алиансът подсилел, щяло да стане еди-какво си.

Пак двойнственост - първо таблоид, пък после умишлено наливане на масло в огъня.

Нали трябва да маниполират.  :ph34r:  Ама ти харесах поста, да знаеш че вече си трол. Според другата тема, дето реват, че нямат харесвания.  :D

Пък и, реално погледнато, има право. Ако НАТО се засели в балтийските държави, Русия ще разработи различни стратегии, за справянето със новите заселници. Ако се наложи. Нищо лошо, няма в това. 

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На български не може да се предаде двойното условно наклонение. Ако алиансът подсилел, щяло да стане еди-какво си.

От доста месеци руски ядрени подводници дежурят под вода около американските брегове.   И никой не пише нищо за това - освен няколко войнствени руски сайта.   Навремето Куба оцеля заради Хрусчов - той същото беше преценил за подсигуряване.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бе трол съм си аз... :hush::shy11:

• Харесва ми 8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бе трол съм си аз... :hush::shy11:

Е айде айде, не си само ти, не се фукай :D  пред други ти си направо света вода ненапита... така каза бай ганьo реджепов   :D

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...