Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Wankata

Положението в Украйна - част 2

Препоръчан отговор

След като се разсее димът, ще видим какви изгодни сделки е сключил Путин :)

след като се разсее дима,дано тази империя падне изведнъж! нещата по никакъв начин не вървят на оправяне,всички анализатори твърдят,че процеса е необратим!донесла  огромното страдание, жертви, лишения, съсипана природа, изпепелени култури  чрез – използване на пряка и косвена сила, открита от Пентагона и прикрита-ЦРУ, с откритата или прикрита помощ на американските съюзници. резултатът е достигане на международна класова структура с все по-увеличаващи се пропасти между богати и бедни страни, между богати и бедни хора.постоянно променяща се според обстоятелствата, но една и съща по мотивите  – ту  борба срещу комунизма, ту срещу наркотиците, интервенции за насаждане на демокрацията и защитаване на човешките права, сега ,намеса в изборите или провалени избори и др.! империята САЩ е убила между 12 и 16 милиона души. ужасяващ световен рекорд!
проблема е дали нашите марионетки ще стоят до край!докога ще играеме предсмъртна гимнастика около края на тази империя!в каква безпътица ще останеме,пак ли ще бъдеме при губещите!
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

И какво предлагаш ? връща се Янукович /или негово подобие/ и какво ? Почват да живеят супер добре ли ? Да се присъединят направо към РФ ли ? ще се избавят от олигарсите ли ?

Които между впрочем  въобще не са се пръкнали ей така с "майдана" ...

Не разбирам защо толкова ви дразни когато една държава върви по своя път , било то лош, трънлив и несигурен ?

Ние минахме потози път, и още вървим.. други държави като Полша вече постигнаха някакъв социален минимум, по добър от нашия..

Чехия , Словакия, Унгария, също са по добре ... и никой там не се орпавдава с двуполюсния модел - руснаци - хамериканци.

Нито обвинява за проблемите си ЕС или НАТО.. а напротив - извличат максимума от тези системи - и като сигурност и като икономика.

Тук виждам само едно - колко са лоши ЕС и НАТО и колко са "хубави" Путин и олигархичната му клика.

И между другото , никой не му прави впечатление че отдавна няма никаква Руска Федерация, както е по име.

Както казва и Немцов, Путин е превърнал федерацията  в  еднопартийна олигархична система подчинена единствено на него държава съставена от безгласни букви.

И каква ни е файдата като минахме по този път. Аз лично файда не виждам, само зян. скоро ще останат само пенсионери и роми това си е жива ликвидация. въпроса е дали това е пътя на една държава или е път където други са я вкарали. немцов какво го цитираш за починалите или добро или нищо, така че аз нищо няма да кажа. и благодарение на майдана сега украйна е фалирала и безперспективна страна.

Редактирано от vasilevsa (преглед на промените)
  • Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Току-що от президентството са съобщили, че следващата "Българска коледа" ще бъде в помощ на бедните братя американци?

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а дали пък ЕС няма да се разкапе преди САЩ?като гледам ка се върти часовничето....,

http://www.usdebtclock.org/index.html

а и странно,социалните каси и мед.служби са с трилиони в червено!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И каква ни е файдата като минахме по този път. Аз лично файда не виждам, само зян. скоро ще останат само пенсионери и роми това си е жива ликвидация. въпроса е дали това е пътя на една държава или е път където други са я вкарали. немцов какво го цитираш за починалите или добро или нищо, така че аз нищо няма да кажа. и благодарение на майдана сега украйна е фалирала и безперспективна страна.

Ето пак ви се губи елементаренотговор на елементарни нещица.

- Хайде кажи по какъв път трябваше да минем след фалита на СИВ и СССР ?

Фалита не стана '89 нито '85 дето почна тогава перестройката в СССР

Фалита бе доста порано , просто '85-та цирея толкова набъбна че нямаше как да се крие.

Всички харесваме комунизма като идеология. Дори злите капиталисти и те харесват да живеят в комунизъм.

Където всички ще живеят в нещо като нирвана.

Ама уви. Това е само утопия за момента.

А най близо докоснали тази система са всъщност държави от развития капитализъм, а не социалистическите които вървяха вървяха, и се оакаха ... буквално.

Та.. когато казваш що сме тръгнали по този път, би трябвало да дадеш поне намек за алтернатива.

Все трябваше да тръгнем по някакъв път, различен от фалиралия соц.

Всички бивши соц държави само да ти напомня за последно , са минали няколко инфлации, няколко смени на парите и т.н. и т.н. но сега са добре тези които най бързо са се дистанцирали от руското влияние.

Просто закономерност.

И никой приникакви смени на правителства , доброволни или под натиск на народа, никой не си е помислял за това което става в Украйна - ми вдигнал се народа, сменил янукович.Кво толкова ква трагедия от това ?

НА всяка смяна на президент и правителство ли Путин ще се намесва, в зависимост от това дали му харесва кой е начело в Украйна или не ?

Що за нонсенс ?

Измислиците за фашистка хунта дори не споменавам... дори руската пропаганда спря да говори тези измислици, ако сте забелязали от руските зомбиТВканали

:)

А ние така и не намерихме сили за лустрация, и затова сега сме хем  руска пионка, хем троянски кон в ЕС и НАТО, хем сме най бедна държава.

Честито.

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето пак ви се губи елементаренотговор на елементарни нещица.

- Хайде кажи по какъв път трябваше да минем след фалита на СИВ и СССР ?

Фалита не стана '89 нито '85 дето почна тогава перестройката в СССР

Фалита бе доста порано , просто '85-та цирея толкова набъбна че нямаше как да се крие.

Всички харесваме комунизма като идеология. Дори злите капиталисти и те харесват да живеят в комунизъм.

Където всички ще живеят в нещо като нирвана.

Ама уви. Това е само утопия за момента.

А най близо докоснали тази система са всъщност държави от развития капитализъм, а не социалистическите които вървяха вървяха, и се оакаха ... буквално.

Та.. когато казваш що сме тръгнали по този път, би трябвало да дадеш поне намек за алтернатива.

Все трябваше да тръгнем по някакъв път, различен от фалиралия соц.

Всички бивши соц държави само да ти напомня за последно , са минали няколко инфлации, няколко смени на парите и т.н. и т.н. но сега са добре тези които най бързо са се дистанцирали от руското влияние.

Просто закономерност.

И никой приникакви смени на правителства , доброволни или под натиск на народа, никой не си е помислял за това което става в Украйна - ми вдигнал се народа, сменил янукович.Кво толкова ква трагедия от това ?

НА всяка смяна на президент и правителство ли Путин ще се намесва, в зависимост от това дали му харесва кой е начело в Украйна или не ?

Що за нонсенс ?

Измислиците за фашистка хунта дори не споменавам... дори руската пропаганда спря да говори тези измислици, ако сте забелязали от руските зомбиТВканали

:)

А ние така и не намерихме сили за лустрация, и затова сега сме хем  руска пионка, хем троянски кон в ЕС и НАТО, хем сме най бедна държава.

Честито.

СССР никога не е фарал. Купиха му водача м-р Горбачов. Бе извършен преврат не просто смяна на правителството. Ти на негово място също би се намесил когато става въпрос за националната сигурност на страната, която ръководиш.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това което става в Украйна, и не само там, е пряко свързано със икономическото положение в САЩ. Тоест, икономическия колабс, който ги очаква. И всички цветни революции, имат за цел, да запазят сегашния статут. Мечатата на англо-саксонците, за разпадане на Русия, и овладяване на ресурсите й, е главната им цел. А Украйна, е средството. Но, няма да успеят. А подготвяния договор с ЕС, за трансграничното търговия /или както там беше/, само ще забави неизбежния край. Дано само, не запалят световна война, водена на територията на Евопа. Зашото само я, им остава като опция, за нулиране на дълговете им.

Освен това дълговете на централното правителство се делят на публични и вътрешни. Ако се погледне от този критерий федералният дълг на САЩ е 18,14 трилиона, публичният дълг е 13,04 трилиона, вътрешният дълг – 5,1 трилиона, общо 37 трилиона.

Но и това не е всичко. Налице са и държавните задължения спрямо своите граждани в областта на пенсионното осигуряване, здравеопазването, помощите за безработица, нуждаещи се, многодетни семейства и т.н.

И така, какъв всъщност е съвкупният дълг на САЩ? Преди три години той беше изчислен в Бостънския университет – към 2011 г. съвкупният дълг на САЩ беше 220 трилиона долара, а с дериватите 800 трилиона, а може би и… 1 квадрилион долара.

https://alterinformation.wordpress.com/2015/04/01/95919591/

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

след като се разсее дима,дано тази империя падне изведнъж! нещата по никакъв начин не вървят на оправяне,всички анализатори твърдят,че процеса е необратим!, ...останеме,пак ли ще бъдеме при губещите!

Историята показва, че разпадът на всяка империя води до хаос и тъмнина след нея. Не съм убеден, че би било различно сега.

Разбира се, тези, измислящи глупостите за края на САЩ, ЕС, капитализма, англо-Саксонския модел, отдавна са уредили живота си в контекста му, а за Вас, материалът, от който се очаква да подхване темата остават всички негативи.

Също изпитано в световен мащаб. Многократно.

За САЩ и края на капитализма се говори в Русия от самото начало на простотията, наречена Велика-не-знам-си-каква революция. Е, ако го нямаше износът на суровини към богатите, развити и цивилизовани държави, струва ми се, че в Русия щеше да е по-добре. Щяха да се напънат да направят нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такаааа...

Отдавна не бях писал тука, aма заключиха темата, а и Путин се беше покрил за две седмици и не еба..ше да праща рубли.
Сега приятел, приятел, ама сиренето е със пари.

Колегата от съседния компютър каза, че за 9ти маи будет премuaлни, а дано.

Сега всичко е наред ....кешовите са тука ( опорните точки тоже ).

Да е жив и здрав човека, да продължава с поръчките че лятото мислим с жената да ходим с москвето на Ялта.

А сега сериозно. Ето и моите пет стотинки по темата за Украина.

Въпреки че съм пристрастен и съм на страната на Путин, ще се опитам да дам безпристрастно ( доколкото мога ) мнение.

Според изгледаните клипове из тубата и масмедиите, според изчетените новини и мнения си правя следните изводи.

Ситуацията в Украйна е такава вследствие на намесата и задкулисните игри на западните правителства.
Смятам че западните служби са зад преврата.
Вижте поведението на запада ( ЕU и USA ) ... хванали са се за Украйна като удавник за сламка.

Драпат за Украйна все едно става въпрос за бъдещето на щатите.
Това ми дава основание да предположа кaкви огрoмни ( пари, време, очаквания ) са вложени в този регион.
Явно е имал някакво място в пъзела на американската геополитика.

Само че Путин този път ги изпревари. То и за това е цялата врява.

Как може Путин да вземе кокалапри условие че друг го е платил.

Сeга за Путин. Става въпрос за anschluss-а на Крим и дестабилизацията на Украйна.
Смятам че всеки истински държавник на неговото място би постъпил така.

Мисля че просто ситуацията и опасенията му за националната сигурност го принуждават към подобни ходове.
За съжаление между двата мелнични камъка се оказаха украинците.

Относно присъствието на редовни руски войници в Украйна, мисля че има, макар и ограничен брой.

Може да прозвучи малко цинично но предпочитам Крим и Украйна да са руски отколкото с американски военни бази. А всички знаем след базите какво следва. 

Относно това как долара и западната икономка били много силни.
Знаеш ли ( Благо или другия там Миро ) колко ме топли това.
Живея в Кaнада и безработицата е по-висока от тая в БГ.
Цените растат постоянно нагоре.
Всеки месец някоя компания фалира или удря кепенците.
Добре че има соцuaлни помощи, иначе и тука ще има майдан.
Мислиш ли че това е силна икономика иле че е във възxод.

Това е само мое мнение. Не ангажирам никого с него. Ще съм благодарен ако противниковия отбор си даде мнението по горенаписаното. Може и да съм на грешен път. Нали в спора се ражда истината.

И няма смисъл да се караме и обиждаме. Това което има да става, ще стане и без нaшето джафкане.

На онез отгоре които поръчват музиката не им пука какво мислите вие.

Редактирано от julienalexandrov (преглед на промените)
  • Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

цитат-
Къде е "смъртоносното оръжие" на САЩ за Украйна Всъщност в крайна сметка?
  доставката на САЩ в Киев  " за да го предпази от руската агресия."
На 06 февруари, 2015, доклади появиха твърдения, че оръжията за Киев получавани от западните й партньори са били препродадени на Сирия. Министър на Украйна заместник отбраната, Petro Mehed, и Сирийската бригаден генерал Талал Makhlouf (един стар приятел на Башар Асад, както и най-близкият му роднина по майчина линия) стоят зад тази сделка. Една сочна клюка - получена от продажбата на оръжие за Сирия парите озовал в лични сметки, принадлежащи на украинския премиер Арсений Yatsenyuk и министър на вътрешните работи Арсен Avakov.Въпреки това, дори ако Киев получи най-модерните оръжия, които по никакъв начин не гарантира, че те ще бъдат уволнени в правилната посока. Немотивирана украински войници и офицери, по-заинтересовани от печелене на пари от войната, често просто продават оръжие и боеприпаси за съперника си. Много оръжия ориентират към "черния пазар" някои източници в Украйна са докладвали, че Украйна е започнала да посредничи US оръжейни трансфери до ... чак до ... Асад!Освен това, има дори и документи:
http://www.globalresearch.ca/where-will-the-us-lethal-weapons-for-ukraine-actually-end-up/5430965 :) :) :)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

СССР никога не е фарал. Купиха му водача м-р Горбачов. Бе извършен преврат не просто смяна на правителството. Ти на негово място също би се намесил когато става въпрос за националната сигурност на страната, която ръководиш.

Не бил фалирал ли ? а какво :)

Ти нова история ли пишеш че нещо хич не ми е ясно какво имаш  предвид :)

Има доста неща в гугъл и с документи и т.н.. не ми се спори по тази тема...

Това което става в Украйна, и не само там, е пряко свързано със икономическото положение в САЩ. Тоест, икономическия колабс, който ги очаква.

За теб знам че и протуберанците на слънцето имат пряка връзка със колапса на САЩ :)

Истината е очевидна - и САЩ и ЕС и НАТО не се намесиха , или както един руски военен генерал каза "проспаха" Путинската агресия и анексирането на Крим.

Ще се повторя - винаги съм изказвал възхищението си от Путин като разузнавач-стратег-лидер. Някои им викат диктатори.

И съм изразявал възхищението си от военната спец операция проведена в КРим.

Това обаче не означава че смятам за правилно - напротив - според мен трябваше много по активно и ЕС и НАТО да се намеси много по рано , и не само с някакви санкции.

Защото една военна акция може да е перфектна, но тя е нечовещка , неморална, извън всякакви законови и международни разбирания и правила.

Мисля обаче че "големите" имат по мащабна игра, и ако бъдем реалисти - никой не му пука за Украйна.

ЕС го интересуват стабилните и надежни доставки на суровини , и си гледат интереса.

Цинично , но .. нормално е.

Путин си гледа и той интереса, но от гледна точка на военен.

Все пак е бил кадрови офицер от КГБ  през студената война, а бивш кгб-еец няма...  най малкото мисленето му е тотално изкривено .

Винаги е казвал че  няма страх от НАТО , и това го е повтарял десетки пъти в "прямая передача" .. а когато някой ми повтаря в несвяст как "няма страх" от нещо си .. много ясно ми става от какво реално го е страх :)

Позицията му е разбираема, съгласен съм.. но колкото съм съгласен и с позицията на Хитлер '39-та

т.е. преди '39-та.

Относно това как долара и западната икономка били много силни.
Знаеш ли ( Благо или другия там Миро ) колко ме топли това.
Живея в Кaнада и безработицата е по-висока от тая в БГ.
Цените растат постоянно нагоре.
Всеки месец някоя компания фалира или удря кепенците.
Добре че има соцuaлни помощи, иначе и тука ще има майдан.
Мислиш ли че това е силна икономика иле че е във възxод.

Защо всички залитате в таиз посока не разбирам.

За разлика от путинистите, аз не се радвам на ничии икономически проблеми, а ги разглеждам като фактор.

Да, в КАнада, САЩ, ЕС и вм омента има протести - протести и безредици във връзка със "затягане на коланите" .

Това с а проблеми , които са си нормален процес, и те ще си ги решвата сами, или в общността.

Какво общо има Русия и Путин с това ?

Защо ги поставяте като алтернатива едва ли не ?

В стил - то в РФ е трудно , ама в хамерика пък бият негрите".

И затова видиш ли , да оставим тази система и да върнем... какво ? кой ?

Соца ли ? руските пари ли ? /те и сега ни управляват/

Младоста на пенсионерите ли ?

Аз този подход не го разбирам

Никой не е казал че запада е манна небесна и нирвана, но да ми смесвате комунистическа и соц пропаганда, е просто детиснки наивно според мен.

И то при условие че соца ФАЛИРА, колкото и да не им се харесва на някои този факт.

Фалира тотално и безвъзвратно, и не с "рпевратана Горби" както се спомена по горе, а далеч по предни години .. има вече и документи и анализи  какво ли не...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Анексията на Крим е безумие. Все едно през карибската криза американците да бяха анексирали Гуантанамо и да се бяха изложили пред чужденците. 

Единствения смисъл в анексията е да може руската пропаганда да представи на промитите мозъци, че във върховните руски власти има патриоти. 

Смисъла е вътрешен. Външен смисъл няма. Външно погледнато си е тотално осиране, откъдето и да се погледне. Осрана е не само Русия, но и САЩ и Англия, които също са страни по договора за ядрено разоръжаване на Украйна.

Естествено най големите негативи са за Русия. САЩ и Англия все още могат да си умият очите, все пак те не са преките агресори. Могат да се правят на изненадани поне. Но на по интелигентните хора и в двете страни е ясно, че са сключили договор с дявола, в лицето на Путлер. 

Редактирано от Реджеп Иведик (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"....Ето пак ви се губи елементарен отговор....." 

1.Която империя ни е завладяла , от това хаир не е видяла ! 

Народ и земя сме с космическа сила..... :)

"....би трябвало да дадеш поне намек за алтернатива...."

2. Управниците ни да не крадат народа си !

Четири милиарда ( за милиони никой вече не говори - за нищо се има) от КТБ малко ли се виждат - само те да бяха...? Дори се говори , че е най-големият в света банков обир по сред бял ден...

"...Всички бивши соц държави само да ти напомня за последно....."

3. Хората си имаха по едно "БКП" , а ние три - "БКП-Изток" , "БКП-Запад" и "БКП-КДС" !

Те , и сега са си все така . От три страни крадат народа и по между си не могат да се разберат кой води четата...

"...НА всяка смяна на президент и правителство (в Украйна - бел.а.) ли Путин...."

4. Путин неочаквано за целия свят , мъдро и премерено си върши работата - какво по-добро от гледна точка на Русия като държава ? Това ще се оцени по достойнство и от целия свят след доста време...то и сега тихом-мълком се оценява ....

Казано по шеговит начин - "Защита на националните руски интереси в Мисисипи..."

"...А ние така и не намерихме сили за лустрация..."

5. Стара народна мъдрост е :"Гарван , гарвану око не вади !" , във връзка с т.3.. За това си нямаме ни съд , ни прокуратура.

И други работи си нямаме....

За това пък Конституция си имаме , пак от тях съвсем съзнателно направена и натрапена - всеки който може , да краде безнаказано до колкото и където свари се докопа...

Такава е системата (конституцията) и нищо друго не може да произлезе ! Всичко друго системата го дъвче и мачка....

В резултат - "Разораната целина" - за който знае и разбира....!

Честито.

(изчерпателен е поста от който цитирам....)

П.П. От последния пост :

".....Позицията му е разбираема, съгласен съм.. но колкото съм съгласен и с позицията на Хитлер '39-та

т.е. преди '39-та...."

Нека така да се изразя най-меко - приравняването е неуместно !

Все едно да приравняваш бяло и черно !

Пожелавам ти нагли крадци и биячи да ти посетят къщата - тогава съди домакина , че натрошил нечия твърда кратуна....и му бай за демокрация ! :)

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)
  • Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пожелавам ти нагли крадци и биячи да ти посетят къщата - тогава съди домакина , че натрошил нечия твърда кратуна....и му бай за демокрация ! :)

Крадеца Путлер посети къщата на Украйна. И не само я посети, а и анексира една стая. И не само, че анексира една стая, ами почна да убива членове от семейството на домакина в други стаи и да се опитва да анексира и тях.

Желанието му е да анексира цялата къща.

Редактирано от Реджеп Иведик (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

02.04.15. Сообщение от журналистов.

"Украина протестует против продуктовой поддержки Россией Новороссии. МЧС России подготовило к отправке в Донбасс 23-ю автоколонну с гуманитарной помощью, сообщили в Национальном центре управления в кризисных ситуациях МЧС России. В Ростовской области на территории Донского спасательного центра завершено формирование колонны для жителей Донбасса. В ее состав вошли более 120 автомобилей, которые доставят свыше 1,4 тыс тонн гуманитарных грузов. Среди них продукты питания, предметы первой необходимости, медикаменты, семена для посевной кампании, стройматериалы. Министерство иностранных дел Украины направило России ноту с требованием отказаться от отправки очередного гуманитарного конвоя в Донбасс 2 апреля, заявил официальный представитель украинского МИД Евгений Перебийнис."   Украйна също получава каква ли не продуктова поддръжка - според тях само те имат право на подобна подкрепа. Изпращат безсмислени ноти вместо да се договорят как да свърши войната.   

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нека така да се изразя най-меко - приравняването е неуместно !

Все едно да приравняваш бяло и черно !

Да, именно това направи Путин.

С тази разлика че ти го наричаш..."мъдър" :)

Виж, Хитлер успя да сплоти нацията и с полу-легални методи да се издигне до фюрер , и бе обичан от германците.

Дори много германци са осъзнавали че глупостите за чиста арийска раса са.. глупости,  както и сега руснаците "спасяват руския православен свят"  със пълното съзнание че анексия, терор в чужда дъежава, особенно когато никой никога не е заплашвал руския мир... е .. нередно.. но им харесва... повдига чувството за национално единство , забравят се битови проблеми, забравят се икономически клапси ... и т.н. и т..н. както в Германия.

Същото е и с Путин в момента.

Това че си приел някакви твои стереотипи за "черно и бяло" .. си е твой проблем...

Украйна също получава каква ли не продуктова поддръжка - според тях само те имат право на подобна подкрепа. Изпращат безсмислени ноти вместо да се договорят как да свърши войната. 

Толкова ли е трудно руснаците да не крият конвоите, а да се проверяват не фиктивно , а както си му е реда ?

Нито един конвой до момента не е проверен нито от червен кръст, нито от междунардн инаблюдатели.

Въпреки че руснаците казват че  е проверен, това си остава тяхна лъжа .

Нито един конвой няма нито снимки нито видеота как се разпределя между населението

Затова е и  украинската нота.

И в другата тема споменавах - не казвам че винаги превозват муниции и оръжие, а по скоро си изхранват  русктите войски в Украйна.

Населението както си бедства, така и ще си продължи очевидно.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Крадеца Путлер посети къщата на Украйна. И не само я посети, а и анексира една стая. И не само, че анексира една стая, ами почна да убива членове от семейството на домакина в други стаи и да се опитва да анексира и тях.

Желанието му е да анексира цялата къща.

От как време върви , "къщата" Украйна , винаги е била пристройка (хамбар ли , кокошкарник ли , сайвант за добитък ли - там каквото е ) на Къщата и комшийте все надничат за аванта..... Те , крадци и побойници , там имат работа. Сега и ракети искат да слагат.... :)

Никак не е учудващо  , че не си в час по селско стопанство...! :lol6:

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледна ли етническата карта която бях цитирал по назад ?

1lRCK0L.jpg

А междувременно... още една банка напуска РФ

http://top.rbc.ru/finances/01/04/2015/551ba6dd9a79477211185b87

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разпространение на майчините езици по области (2001):

N Област Украински език Руски език Други езици 1 Крим 10.1 77.0 Кримскотатарски език - 11.4 2 Виницка област 94.8 4.7   3 Волинска област 97.3 2.5   4 Днепропетровска област 66.9 32.0   5 Донецка област 24.1 74.9   6 Житомирска област 93.0 6.6   7 Закарпатска област 81.0 2.9 Унгарски език - 12.7, Румънски език - 2.6 % 8 Запорожка област 50.2 48.2   9 Ивано-Франковска област 97.8 1.8   10 Киевска област 92.3 7.2   11 Кировоградска област 88.9 3.5 Румънски език / Молдовски език - 0.4 12 Луганска област 30.0 68.8   13 Лвовска област 95.3 3.8   14 Николаевска област 69.2 29.3   15 Одеска област 46.3 41.9 Български език - 4.8, Румънски език / Молдовски език - 3.7, Гагаузки език - 0.9 16 Полтавска област 90.0 9.5   17 Ровненска област 97.0 2.7   18 Сумска област 84.0 15.6   19 Тернополска област 98.3 1.2   20 Харковска област 53.8 44.3   21 Херсонска област 73.2 24.9   22 Хмелницка област 95.2 4.1   23 Черкаска област 92.5 6.7   24 Черниговска област 89.0 10.3   25 Черновицка област 75.6 5.3 Румънски език / Молдовски език - 18.2 26 Киев 72.1 25.1   27 Севастопол 6.8 90.6      Данните са в проценти - руснаци са 90.6 % в Севастопол, 77% в Крим,  74.9 % в Донецк и т.н.

Редактирано от attj (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докато си хортувате за международното положение, търговията на черно се разраства, хората забогатяват от продажби на "помощи" от руска или западна страна, от продажба на валута, на оръжие, лекарства…И всеки бизнесмен в тази търговия си получава дела, за който се е пазарил. Народът междувременно тъне в нищета. А банкерите се зъбят от яд, че не могат да се докопат до повече кинти. Реват, че пазарът бил дестабилизиран, когато търговията в Украйна процъфтява.

Викам да не спите във форума, а да товарите каруците със ядене и пиене и да потегляте към Украйна!  :)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На тази карта и България добре изглежда ! :) 

Да , ама не !

Само така изглежда....! :)

Викам да не спите във форума, а да товарите каруците със ядене и пиене и да потегляте към Украйна!  :)

Така е и така ще бъде докато келипира е над всичко !  :)

Хайде ! Тръгваме !

Барабар Петко с мъжете....! :lol6:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е и така ще бъде докато келипира е над всичко !  :)

Хайде ! Тръгваме !

Барабар Петко с мъжете....! :lol6:

Българинът за пореден път проспива зейналата пазарна ниша.  :P

А е на един хвърлей място! Така, уж, да сме загрижени за братята украинци, а един хляб да не сме се сетили лично да им доставим! Срамота!

Заплащане само в долари или в евро ще искаме, баю? Коя валута е по-стабилна? :D

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой да ходи за търговия в Донецк - там действат украински диверсанти и бандитски формирования   http://dnr-online.ru/news/ministerstvo-oborony-dnr-publikuet-oficialnoe-soobshhenie/

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...