Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Аз се регистрирах в немския,че съм по- добре с езика,но от всички акциони от които съм се интересувала частните продавачи не искат да работят с PayPal.a на фирмените е много скъп транспорта,защот задължителни застраховат пратката и се обезмисля цялата работа. :help wanted3:С превод просто няма смисъл,по-добре да си го купя оттук. В английския като цяло е скъпичко.При американците как е?Колко приблизително излиза с EMS и застраховат ли стоките?Като разглеждам американския има по-готини неща ,но си мисля ,че и там с транспорта е голяма резачка.Има ли хора които пазарят от немския,как е при тях плащането при частните обяви?

Като цяло трябва да гледаш някои основни неща:

-Колко продажби е направил до сега продавача/фирмата, колкото повече, толкова по-добре(power seller примерно), като процента да е над 99% за позитивните мнения.

-Много е важно да се преглежда много внимателно какво пише в описанието, и да се пита при неясности, а не да се премълчава и след получаването да има изненади.

-Доста е полезно да се погледнат само негативните мнения(feedback) на продавача, оставени от негови клиенти, и отговорът който им е дал(ако е).

-И много важно-да се плаща само с paypal.. аз директно пропускам оферти без плащане:paypal, истинските, честни продавачи използват и paypal.

С EMS e най-евтин-на мен 2кг пакет от Тайланд(доста далеч) ми излезе 50-60лв.(без застраховка), като ми го оставиха направо в пощата без мита и такси(нямам идея дали съм бил единичен случай..), имат застраховки на добри цени, но при тях се пише истинската цена на продукта вътре(за да ти върнат парите му ако го изгубят по самолетите). Разбира се, ако не минава през митницата като при мен, то нямаш грижи за гаранцията и пълната декларирана стойност. Друг е въпросът, че не много продавачи работят с EMS.. Ако не е споменато, то трябва да попиташ.(с FedEx, DHL и UPS разликите в цените са осезаеми.. В краен случай UPS сред тези 3-те е най-евтина)

От американския и германския не съм пазарувал.. само от английския(някак по-нагласен ми се струва-примерно гаранцията на paypal e 500 лири, има и повече "по-големи" продавачи, но това зависи от какво търси човек).

Редактирано от PcMan (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 483
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Из ЗДДС: Чл. 2. С данък върху добавената стойност се облагат: 1. всяка възмездна облагаема доставка на стока или услуга; 2. всяко възмездно вътреобщностно придобиване с място на изпълнение н

Китай е 50 на 50-Първия път дойде..ама втория път беше счупано,не работеше продукта и ми върна парите. А и евреите са доста опасни продавачи-добре,че има 45 дена срок,в който можеш да имаш претенции,а

Ами щом е от САЩ може да си имаш проблеми и с митниците. Зависи каква е обявената цена на продукта и дали трябва да се облага с мито.

Здравейте,имам въпрос мога ли да отменя поръчка която съм спечелила

Проблема е следния по погрешка кликнах на buy it now и след това ми показа в my ebay,че съм спечелила дадения артикул и остава само плащането.

Мога ли да го оставя така и да не плащам или има и друг начин?

Благодаря предварително!

Както ме посъветвахте писах до продава и му обясних,

че е станала грешка - нямах отговор,

но днес съм получила от ebay Unpaid Item strike.

Това означавали че ме принуждават да платя някои да обясни моля :)

Ще ви копвам цялото съобщение:

"You have received an Unpaid Item strike.

You were the winning buyer on eBay item Off Shoulder Fabulous Leopard Trim Mini Dress C71 Blue (#320198965712). The seller, princessdreamz has informed eBay that payment for the item has still not been received, or that the two of you were not able to come to agreement. As a result, you have received an Unpaid Item strike.

If you would like additional information regarding the item in question, please review the dispute details page.

Important: Repeated Unpaid Item strikes may result in your suspension from eBay.

You can appeal this Unpaid Item strike if you believe it is not deserved. First, read the requirements for appealing the strike. If you meet them, you can submit your appeal on that page. If your appeal is successful the strike will be removed.

If you have recently paid for the item or have otherwise resolved this dispute, you can ask the seller to remove the Unpaid Item Strike.

Thank you,

eBay"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е следния :Купувам една стока от ебей от един немец , и му казвам ще ти платя по paypal ( аз немски не знам един приятел превеждаше) ония ми вика окей плащай , превеждам му пари от моята сметка от paypal давам номера на стоката от ebay и емаил адреса от който тои ми пишеше, превода стана , ама чета после че адреса които съм дал не е регистриран в paypal има 90 сделки в ebay и после ми пише какъв е тоя вид плащане. Та въпроса ми е за съвет какво да правя сега и как тои може да вземе тия пари.

Редактирано от izabel1 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както ме посъветвахте писах до продава и му обясних,

че е станала грешка - нямах отговор,

но днес съм получила от ebay Unpaid Item strike.

Това означавали че ме принуждават да платя някои да обясни моля :P

Ще ви копвам цялото съобщение:

"You have received an Unpaid Item strike.

You were the winning buyer on eBay item Off Shoulder Fabulous Leopard Trim Mini Dress C71 Blue (#320198965712). The seller, princessdreamz has informed eBay that payment for the item has still not been received, or that the two of you were not able to come to agreement. As a result, you have received an Unpaid Item strike.

If you would like additional information regarding the item in question, please review the dispute details page.

Important: Repeated Unpaid Item strikes may result in your suspension from eBay.

You can appeal this Unpaid Item strike if you believe it is not deserved. First, read the requirements for appealing the strike. If you meet them, you can submit your appeal on that page. If your appeal is successful the strike will be removed.

If you have recently paid for the item or have otherwise resolved this dispute, you can ask the seller to remove the Unpaid Item Strike.

Thank you,

eBay"

То е ясно-дори и да сте се разбрали, че е грешка, търговецът все пак си те е "изпортил" на eBay. Сега от него зависи дали ще ти махне unpaid strike.. не съм имал тази практика, и не знам точно какви са следствията от това ако не си платиш и бъде махнато, но трябва да питаш за каква глоба става въпрос и да си я платиш на продавача(но по нормалния начин.. ebay да ти изписва, че имаш да плащаш глоба, а не "send me money on this email..")

Ако нямаш "стаж"(оставени коментари за теб), то май е по-добре да изтриеш account-a си, и просто да си направиш нов.. Но не знам дали няма да се отрази този unpaid strike и примерно да ти се записват адресите и данните в черен списък.. Идея си нямам за това :)

@izabel1 не е нужно да пишеш едно и също в две теми.. Най-малкото не си обяснила по-добре за да разберем за какво става дума.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много искам да се включа в надаването на една стока в ebay обаче продавача приeмал плащане само по paypal , аз имам сметка в paypal но не мога да се включа в наддаването . Бихте ли ми обяснили къде е проблема че времето за стоката свършва . Пише ни да съм си линкал paypal акуанта към ebay

ама как става това не ми е ясно

Като тръгна да наддавам и ми дава това съобщение

Buyer Requirements

This seller has set buyer requirements for this item and only sells to buyers who meet those requirements.

You are unable to bid on or buy this item because:

#

You either don't have a PayPal account or your PayPal account is not linked to your eBay account. We encourage you to register with PayPal - it is the fast, easy and safe way to pay. Register with PayPal | Already have a PayPal account?

а ето и линк към стоката

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewI...E:X:RTQ:US:1123

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много искам да се включа в надаването на една стока в ebay обаче продавача приeмал плащане само по paypal , аз имам сметка в paypal но не мога да се включа в наддаването . Бихте ли ми обяснили къде е проблема че времето за стоката свършва . Пише ни да съм си линкал paypal акуанта към ebay

Buyer Requirements

This seller has set buyer requirements for this item and only sells to buyers who meet those requirements.

#

You either don't have a PayPal account or your PayPal account is not linked to your eBay account. We encourage you to register with PayPal - it is the fast, easy and safe way to pay. Register with PayPal | Already have a PayPal account?

а ето и линк към стоката

линкването става в настройките на профила("my account"), но е възможно да не можеш да участваш и по друга причина - ако още си unverified

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

линкването става в настройките на профила("my account"), но е възможно да не можеш да участваш и по друга причина - ако още си unverified

Къде точно в настройките !?!, съжалявам за дебилския въпрос , ама обърнах ги от проверки да видя нещо от сорта да се линкна към ebay и не видях нищо . А сметката ми е verified
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@izabel1 не е нужно да пишеш едно и също в две теми.. Най-малкото не си обяснила по-добре за да разберем за какво става дума.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми разясни какви точно са другите начини за плащане :

Paying with personal check,

cashiers check or

money orders

Ако някой ми каже кой от трите точно какво представлява и как на практика мога да пратя пари от БГ, ще съм много благодарен :yanim:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Buyer Requirements

#

а ето и линк към стоката

Докoлкото виждам от линка стоката е само за USA,преди да наддавате за нещо питайте предварително продавача дали ще я прати конкретната стока до BG.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докoлкото виждам от линка стоката е само за USA,преди да наддавате за нещо питайте предварително продавача дали ще я прати конкретната стока до BG.

Питах го, дали ще я прати до Република Доминикана , каза "няма проблем".
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте,искам да попитам нещо. Когато стоката в eBay е с определена цена "Buy it now" нямам проблем да я купя,обаче

когато трябва да наддавам не ми разрешава и постоянно ми излиза едно съобщение което не мога да разбера. Ето това:

Sie müssen folgende Angaben korrigieren, bevor Sie fortfahren:

Ihr Maximalgebot: Bitte geben Sie einen gültigen Maximalgebotsbetrag ein.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,искам да попитам нещо. Когато стоката в eBay е с определена цена "Buy it now" нямам проблем да я купя,обаче

когато трябва да наддавам не ми разрешава и постоянно ми излиза едно съобщение което не мога да разбера. Ето това:

Sie müssen folgende Angaben korrigieren, bevor Sie fortfahren:

Ihr Maximalgebot: Bitte geben Sie einen gültigen Maximalgebotsbetrag ein.

http://translate.google.com

You must correct the following information before continuing:

Your maximum bid: Please enter a valid maximum bid amount.

Въвеждаш грешна стойност на кратко.. Ако ти е ок английския, просто добави стоката в my ebay(watching item) и след това отвори ebay.com-поне някои неща ще са на английски, а понякога има и германски стоки, описани и на английски.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм! Мислех, че ще намеря това което търся в ebay, но останах разочарован и то става въпрос за едно дистанционнот управление на Technics с модел EUR643861. Или аз не търся правилно или незнам, ако някой намери нещо по въпроса ще съм благодарен! Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

lpa Можеш ли да ми поръчаш едни стоки от ebay.de, че не знам немски.Имам акаунт в ebay.de .

Силно се съмнявам, че ще има време за това. И аз нямам особено такова, но какъв е продукта все пак? Линк и пр.?
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я и аз да питам що е то и има ли почва у нас. Ясна ми е идеята и наддаването как точно да правя. Следя си тука едни теУефони (в Австрия съм) и примерно излезе някой изгоден обаче в последния момент някой юзър (почти винаги с потр.име от сорта а***л или О***_ (заедно със звездичките)) дава леко по-висока цена и опа взема продукта.Такааа та мисълта ми е дали това не са юзъри на самия продавач и той сам да наддава за собствената си стока че да не земе да се прецака и да я продаде евтино, или просто си има такива потребители? Друго което исках да попитам е за методите на плащане, тъй като все още се отнасям с огромно недоверие към интернет разплащанията(кредитни карти и т.н.) какви са по-точно другите варианти. Гледам че по надолу в описанието на стоката пише че може освен с пейпал или кредитна карта да се плаща и с платежно или при доставката. Има ли такъв момент. Друг въпрос - понеже има доста продавачи които са от Виена (и аз така), не е ли възможно да ида до продавача да му начупя кофата и да му гепа телефона? Майтап. Дали не може да ида до тях да му платя на ръка и да си взема стоката като мога и да я погледна на място. И по какъв начин се урежда това? Има ли възможност да се свържеш по телефона или чрез имейл със продавача? Дано не е писано по предните 17 страници това че не ми се търсеше нещо. То като гледам колко писах можеше и да погледна ама нейсе. Благодаря на всеки отговорил. Успех на вас.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ickypm, вече избягвам да пазарувам от немския, само проблеми там, а и не съм на ти с този език. kucipo, нищо не му пречи да е един и същ човек или просто поставено лице. А доста потребители използват и софтуер, който наддава вместо тях в края.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От четеното не ми стана ясно системата на търговете. 1.Какво значи плащане(bay it nоw) веднага? 2. Винаги ли се участва в търг или можеш като харесаш нещо веднага да го платиш и изпратят? 3.Не може ли да платиш направо с кредитна карта а не през пейпал? 2.Имало и някакви тайни търгове. 5.Пише ли къде точно е на склад стоката от гледна точка дали е в ЕС или извън него за да си направиш сметка за митата данъци и т.н. 6.Как избираш с какво да ти изпратят стоката или се свързваш с продавача и се разбирате?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От четеното не ми стана ясно системата на търговете.

1.Какво значи плащане(bay it nоw) веднага?

2. Винаги ли се участва в търг или можеш като харесаш нещо веднага да го платиш и изпратят?

3.Не може ли да платиш направо с кредитна карта а не през пейпал?

2.Имало и някакви тайни търгове.

5.Пише ли къде точно е на склад стоката от гледна точка дали е в ЕС или извън него за да си направиш сметка за митата данъци и т.н.

6.Как избираш с какво да ти изпратят стоката или се свързваш с продавача и се разбирате?

1. Не значи плащане, а заявка за купуването й. Реалното й купуване става като я заплатиш, което е възможно точно след като натиснеш buy it now. Т.е. това е половината отговори и на 2.

2. Някои стоки са само за моментално купуване(buy it now), някои само на търгове(set your maximum bid: *** -> place your bid).

3. Разбира се, че можеш, но познай колко от продавачите ще те излъжат по този начин(в този случай ebay(особено за България) трудно би ти помогнал при измама.. Не случайно са си казали: Paypal: the easiest & safstiest way to pay/recieve money for buying/selling.

4. Тайните търгове са second chance offers-това е ако замалко не си спечелил даден търг(=наддаване!), но този, който го е спечелил не го е платил и/или търговеца не иска да го продаде на него, и по някакви причини(рейтингът му/твоя, verified/non-verified и пр.) реши да го даде на теб, или да пусне нов търг само за някои купувачи, които вече са участвали на същата стока, но предният й търг.

5. Разбира се, че пише! на практика повечето хора продават от вкъщи-не са магазини(а и от магазини е леко по-скъпо по принцип), но пак си има 100% рейтингови power sellers, които не са магазини, както и магазини които мамят и хитруват тънко с някои неща. Стоката се намира в написания след "Location:" град/държава.

6.Това, както и много други неща(които трябва да се четят внимателно за да няма неразбрал=>прецакан купувач), го пише в описанието на стоакта(под цената и и др.!). Ако не е достатъчно добре описана и снимана, по-добре се откажи(ако и продавача не описва добре когато го питаш+не е 100% рейтинга му и не е power seller).

Като цяло най-скъпи са пратките с DHL, последвани от FedEx и UPS по ред на цени.. Всичките тези ти пращат стоакта на митницата(ако е над..там колко беше-май 20на долара), където плащаш 15лв за да ти напишат декларацията(задължително!), след което плащаш мита(ако има такива, за телефони и фотоапарати няма)+20% ДДС.. Като ти издават следователно фактура(но това във офиса на доставчика, не на митницата). Всичко това става с нерви и много чакане.. обслужването е абсолютно абсурдно! Най-Добре за големи стоки да се пращат с EMS със застраховка, които ги доставят директно в най-близката ти Поща на гишето на EMS без да се занимаваш с глупости на митницата..(поне при мен така става).

Разбира се за ЕС->ЕС няма мита, но ДДС-то си остава.. А митата са до 10%, при това на повечето най-купувани техники няма мита по принцип! Като дадеш 15лв за декларация, 5 часа въртене на летището и 20% ДДС.. ето ти 'далаверата" от ЕС..

Удачен вариант е и пращането като подарак(с намалена стойност-примерно от 500долара на 19.99), НО при тази операция не е възможно продавача да ти го застрахова при случай на изгубване по пътя.. При обективни причини(ще застрахова само тези 19.99долара, а не 500), Иначе никъде не правят проблеми с отбелязването акто подарък с 19.99 долара цена, а и изгубените пратки са ултра ограничено явление(при FedEx, DHL, UPS - почти невъзможно), но изброените са скъпи доставки.. EMS също са ОК, но все пак работят с националните пощи по Света..

Най-добре-EMS със застраховка за големи, а за малки(карти памет и пр.)-обикновената поща е евтина и ОК.

Ако не са отбелязани начините на пращане->питаш.. Ако няма исканата от теб, примерно FedEx-питаш дали е възможно изключение с нея!

Публикувано изображение

Я и аз да питам що е то и има ли почва у нас.

Ясна ми е идеята и наддаването как точно да правя. Следя си тука едни теУефони (в Австрия съм) и примерно излезе някой изгоден обаче в последния момент някой юзър (почти винаги с потр.име от сорта а***л или О***_ (заедно със звездичките)) дава леко по-висока цена и опа взема продукта.Такааа та мисълта ми е дали това не са юзъри на самия продавач и той сам да наддава за собствената си стока че да не земе да се прецака и да я продаде евтино, или просто си има такива потребители? Друго което исках да попитам е за методите на плащане, тъй като все още се отнасям с огромно недоверие към интернет разплащанията(кредитни карти и т.н.) какви са по-точно другите варианти. Гледам че по надолу в описанието на стоката пише че може освен с пейпал или кредитна карта да се плаща и с платежно или при доставката. Има ли такъв момент. Друг въпрос - понеже има доста продавачи които са от Виена (и аз така), не е ли възможно да ида до продавача да му начупя кофата и да му гепа телефона? Майтап. Дали не може да ида до тях да му платя на ръка и да си взема стоката като мога и да я погледна на място. И по какъв начин се урежда това? Има ли възможност да се свържеш по телефона или чрез имейл със продавача? Дано не е писано по предните 17 страници това че не ми се търсеше нещо. То като гледам колко писах можеше и да погледна ама нейсе. Благодаря на всеки отговорил. Успех на вас.

Абсолютно възможно продавачите да наддават от други техни потребители(с програми, които наддават от другите му потребители), или негови приятели/служители.

Иначе тази работа за плащане с чекове, банкови преводи и пр. ми се струва мноого рискована.. Дори paypal не ми се вижда кой знае колко добра зщита, но със сигурност е най-добрата.. Представи си, че както ти казваш му пратиш парите с банков кредит, а той не ти прати стоката, и каже на ebay той не я плати.. Как мислиш, че ще процедират? Защото според мен тези проблеми ги оправят бързо само в страни, които имат собствен ebay, следователно и представители от него в държавата.. иначе 100 на 100 ще става бавно проверката из банковите трансфери, ако изобщо стане и е възможна..

Ако не си сугрен в интернет преводите, то просто си направи виртуална карта от банката ти! Така с 2 щраквания от виртуалния клон на банката ти ще прехвърляш точната сума за току-що купената стока от теб във виртуалната карта, която вече е регната в paypal, който я разчита като нормална, валидна! Така дори и paypal не могат да те излъжат, или ако утре стане 3-та Световна война(недай си Боже!), или група от най-добрите хакери разбие Paypal системата, която има достъп до парите на всички регистрирани(а те са милиони), собствениците/хакерите на paypal ще дръпнат милиарди милиарди(да не говорим за кредитните, каквито са и повечето, с >50 000 overdraft) от картите на потребителите, но от твоята няма да може, защото ще е на 0.00$ :)

Аз не практикувам този начин с виртуална карта, но ако моята банка ПИБ я предлага, ще си "извадя" веднага..

Иначе за контактите с продавача-разбира се! Ако не се свърваш с него, с кой тогава? Цъкаш на "ask seller a question" в обявата на стоакта и си готов! Вече правите диалог! А ако той не отговаря-то просто не работи с него..като не знае как се прави бизнес, да го ***.

Дано съм помогнал, ако има въпроси-go! Успех.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за подробния и обобщаващ отговор! ............ 1.Не ми стана ясно когато ти пращат стоката с EMS (до пощата) -кога и къде се плаша ДДС или въобще се плаща , по нагоре сякаш пишеха че не се плаща нищо. 2.Започнах да се регистрирам и попаднах на global.epay.com -тука има и избор на Bulgaria още в началото. Тук ли да се регистрирам? -или няколко пъти в ebay.it ,ebay.de,ebay.co.uk Как е по добре? Не ми е станало още ясно за какво е global.epay.com -моята логика ми сочи че ако се регистрирам в него ще имам достъп до всички останали... /Най добре се оправям с английския/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за подробния и обобщаващ отговор!

............

1.Не ми стана ясно когато ти пращат стоката с EMS (до пощата) -кога и къде се плаша ДДС или въобще се плаща , по нагоре сякаш пишеха че не се плаща нищо.

2.Започнах да се регистрирам и попаднах на global.epay.com -тука има и избор на Bulgaria още в началото. Тук ли да се регистрирам? -или няколко пъти в ebay.it ,ebay.de,ebay.co.uk Как е по добре?

Не ми е станало още ясно за какво е global.epay.com -моята логика ми сочи че ако се регистрирам в него ще имам достъп до всички останали...

/Най добре се оправям с английския/

1. Скоро не съм купувал големи неща(за EMS, FedEx и пр.), само малки пакет-памети и пр.(едно фото, но нямаше как с EMS, и с FedEx, където беше и въртела на митницата за някакви си 40лв.), НО когато ми пращаха последно с EMS не съм плащал мита и ддс, просто пристига в пощата(не ти го носят до у вас, но какво пък, най-близката поща надали е далеч(под поща имам предвид офисът им, не пощенската кутия)). Не мога да гарантирам на 100%, защото това не е официално(и нормално), но шансовете са добри да мине така, ако не и всеки път(при скъпите покупки). А моето беше пратено като 2х200долара вътре(в смисъл не е причината ниска стойност да не го пращат за мито и ддс и глупави(много!)декларации и чакания-митницата работи до рано вечерта, а офисите на пощата(или fedex и dhl), до още по-рано или същото).

2. Регистрирай се в ebay.com-най-големият им сървър(все пак е за САЩ). Там е най-добре да се регнеш, като рега ще действа за всички ebay.* и пр. ebay структури. За търсене на стоки на английски, но за целия Свят и от продавачи от цял Свят, просто влизаш в ebay.com, даваш advanced search и там избираш Location: Avaiable for: Bulgaria(или някоя друга европейска, голяма държава-понякога ако предлагат за Europe/Worldwide не разпознава България-отскоро сме тук, и сме малки), но и с Bulgaria си е ОК. Така ще ти показва доста продукти от други държави, написани на английски(иначе повечето от тях в техният си сайт са на техният си език, и едно е да търсиш от едно място, друго от 10 или повече-на различни езици и др.)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://global.ebay.com/gbh/viItem?ItemId=180213450158

С цел натупване на практика искам да питам в този търг къде се разбира по кой куриер ще бъде изпратена стоката.

Има ли избор по EMS (по пощата) ? защото не можах да разбера по какво въобще ще бъде пратено.

Макар че в списъка за такси няма избрана България - global.epay пише че ще бъде изпратено в България.

Начина на плащането - няма пейпал . Пише Wire -какво значи този термин?

рейтинга на продавача е отличен -а защо няма пейпал?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване