Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Не може да не става с Visa Electron на DSK .имаш ли пари в нея,ако нямаш не ти я приема.

Редактирано от jadreniq (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 483
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Из ЗДДС: Чл. 2. С данък върху добавената стойност се облагат: 1. всяка възмездна облагаема доставка на стока или услуга; 2. всяко възмездно вътреобщностно придобиване с място на изпълнение н

Китай е 50 на 50-Първия път дойде..ама втория път беше счупано,не работеше продукта и ми върна парите. А и евреите са доста опасни продавачи-добре,че има 45 дена срок,в който можеш да имаш претенции,а

Ами щом е от САЩ може да си имаш проблеми и с митниците. Зависи каква е обявената цена на продукта и дали трябва да се облага с мито.

Значи от paypal твърдят че става с Виса Електрон, но "око да види ръка да пипне". Нека някой сподели своя опит.

Здравейте,

Искам да попитам как мога да си разделя това, което продавам на отделни страници? Публикувано изображение

Имам в предвид, че продавам различни неща като тематика, а не искам да се свързват едно с друго.

Надявам се някой да може да ми помогне! Публикувано изображение

Благодаря предварително

Не те разбирам съвсем, но мисля че е най-добре да ги пуснеш като отделни продукти, като за всеки си избереш секцията :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не може да не става с Visa Electron на DSK .имаш ли пари в нея,ако нямаш не ти я приема.

Имам разбира се, човек с ниско IQ би тествал подобни процедури без пари в картата си(не че моето е особено завишено.. :wors::) )

И да, очевидно може да не става, защото е така, поне с някои карти, поне засега. lpa добре казва, а и някои от знаем, че от paypal са написали/заявили, че с Visa electron е възможна регистрацията, но уви.. Поне с тестваните не става. За това търсим хора с карти от различни банки за да кажат евентуално от коя банка не прави проблеми Visa electron (mods и admins ще ни извинят за евентуалните бъдещи малки безплатни реклами :wors: )

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За paypal използвам Visa Electron на РББ без проблем.Какво те кара да мислиш, че не ти приемат твоята Visa Electron,какво ти изписва,когато си въведеш номера на картата?

Редактирано от jadreniq (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още един измъчен тука: Visa Electron на ОББ, мъча я от доста време и не става. Ето и какво пише точно: We were unable to verify this credit card. Please check if the information you entered is correct. Please also make sure your credit card billing address matches your PayPal street address. Мен ме съмнява, че ще е от адреса нещо, въпреки, че не би трябвало.. Пробвах и името с главни букви, пак не ще :clap:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз си плащам с на един авер картата тя е Visa Electron на пощенска банка няма проблеми ама незнам дали е дебитна или кредитна ама става

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За paypal използвам Visa Electron на РББ без проблем.Какво те кара да мислиш, че не ти приемат твоята Visa Electron,какво ти изписва,когато си въведеш номера на картата?

This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.

Това е при Visa Electron от Първа Инвестиционна

Много интересно.. нямах време да питам в банката, но ще го анправя, изглежда картите на най-големите банки не стават, б*аси случаят.. Пълна излагация.. Публикувано изображение

Иначе при регистрация на карта изришно са добавили доп. инфо(може би само за Б-я, май преди го нямаше.. в други страни хората имат пари и използват кредитни, а ние бедняците.. :speak: ): Debit Cards (also called check cards, ATM cards, or banking cards) are accepted if they have a Visa or MasterCard logo.

П.п. РББ?? Райфайзен Банк? За друга с Р и Б в името не се сещам.. Да ме извините.. Публикувано изображение

Редактирано от PcMan (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Същия случай, и аз не мога да си регистрирам картата на ПИБ... @PcMan като попиташ в банката ще те помоля да постнеш тук кво са казали, щото и аз не знам кога ще намеря време да отида да се разправям с тия... Предварително благодаря.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само за инфо да подметна. Някой сайтове работят с определени карти. Имам впредвид Visa Clasic или Visa Elektron. И другото което е има значение дали Visa-та е международна или за ползване само в България. Може би на ПИБ някои от картите не са международни което ще рече, че и в интернет не могат да се ползват.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Международна е.. няма да намериш банка, кяото да ти издаден Visa electron, която е само за в България.. Maestro да, но не и Visa electron.. Това е за големите банки, малките може и да го правят.. Публикувано изображение

ChriS ок ще пиша (не че и аз имам много време покрай тези изпити), но като проверя автоматично ще напиша инфото ;)

Да обобщим(за дебитни, кредитните са ясни, а и малко хора ги използват защото няма пари..):

Засега имаме опит с visa electron на Райфайзен Банк България, която не прави проблеми в paypal, и до момента само за нея имаме 100% инфо проблемна ли е, или не

За останалите тепърва ще пишем, натрупвайки личен опит(надявам се и другите ще пишат при опити). До сега има обощеното инфо е, че visa electron на ДСК, ОББ и ПИБ са проблемни при регистрация, поне за в момента(като това не е официална информация, а такава от пробвали рег. със съответните картите)

;)

Редактирано от PcMan (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирал съм карта VSA VIRTUAL на банка ДСК в пей-пала,според мен нямаше проблеми първо ми взеха няколко лева след няколко дена ги върнаха.Не съм я използвал досега за разплащане в ибея но сега съм си харесал една рибарска макара та смятам да пробвам. Нямам никакъв опит с този вид търговия затова ще задам два може-би смешни въпроса. Въпросът ми е плащат ли се някакви други такси освен шипинга,който е упоменат от продавача(цената на стоката е 30 долара)? Стоката как идва при мене с куриер до вратата или от пощата ще ми изпратят съобщение за получен колет?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:bye1: Здравейте. Прочетох темата , но имам следния въпрос. Харесвам си предмет от германския ибей на цена около 5 евро. продавача ли решава с какво да ми го прати , и точно моя адрес ли трябва да дам (у нас ли да го донесат? ) също така който има опит да ми каже , колко горе долу ще излезе този продукт с доставка и всичко. мерси предварително.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

има си място точно до цената където пише дали се доставя стоката до други държави и ако се достава колко ти излиза, и е желателно да дадеш адрес на който със сигурност има твой познат ако не е твоя адрес, но аз сам си оставил моя и няма проблеми

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ама с Visa Elektron дебитна или кредитна ?

никога не съм чувал за Visa Electron кредитна Редактирано от jadreniq (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си пазарих вече 2 пъти в ebay.de i ebay.co.uk без проблем с Виза електрон на пощенска банка.Не че банката е много за хвалене... Публикувано изображение

И колко ти излезе доставката приблизително?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Имам Visa Electron на Райфайзен банк и преди около 20 дни я регистрирах в Paypal. От там бяха написали, че до няколко дни ще получа 4-цифрен код с който да регистрирам картата, но все още го няма в Account Activity... Някакви идеи?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще си изкарвам Visa Electron на Allianz в левове, за да ми преведат пари от една застраховка. Доколкото разбрах не би трябвало да има проблеми да се регистрирам в pay pal, само че не знам как ще стават плащанията след като сметката е в левове пък трябва да плащам в евро или долари.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

Здравейте!

Имам следния въпрос отностно различните ebay.com ebay.co.uk ebay.de. Прочетох какво е написал lpa за отделните сайтове а аз се регистрирах в ebay.com преди това, но мога да се логвам и в ebay.co.uk, ebay.de това значи ли че ако си поръчам нещо от ebay.co.uk то ще ми дойде от там или от USA? Защото като гледам за някои придукти под Postage to BGR ми пише "From USA" а за други само таксата за доставка.

Благодаря предварително.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам и аз да попитам за така наречената "reserve price". Знам че е минималната цена която търговеца иска, но как да разбера дали търга е с такава цена. Какво става ако не бъде достигната? Аз се регистрирах и вече направих четири покупки, но сега искам да наддавам за стока, която струва към 40 евро, а търга започва с 0.99 евро и никой не наддава. Знам го номера с високите пощенски разходи, но в случая са дадени и са напълно нормални. Дали е с "reserve price"?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще си изкарвам Visa Electron на Allianz в левове, за да ми преведат пари от една застраховка. Доколкото разбрах не би трябвало да има проблеми да се регистрирам в pay pal, само че не знам как ще стават плащанията след като сметката е в левове пък трябва да плащам в евро или долари.

ДОри да е в лева, при плащане автоматично се обменя в съответната валута (евро/долари най-вече), като това става без доп. такси и без поискване, при превода банката-издател си го прави автоматично.

Здравейте!

Имам следния въпрос отностно различните ebay.com ebay.co.uk ebay.de. Прочетох какво е написал lpa за отделните сайтове а аз се регистрирах в ebay.com преди това, но мога да се логвам и в ebay.co.uk, ebay.de това значи ли че ако си поръчам нещо от ebay.co.uk то ще ми дойде от там или от USA? Защото като гледам за някои придукти под Postage to BGR ми пише "From USA" а за други само таксата за доставка.

Благодаря предварително.

Разбира се, че е възможно стоката да е от САЩ, а да е регната примерно в Ebay.co.uk. Тук идеята е колкото се може по-близо до България да е, защото помислете(или проверете) колко е доставката от USA, и колко от по-близка, голяма държава..

Здравейте.

Прочетох темата , но имам следния въпрос.

Харесвам си предмет от германския ибей на цена около 5 евро. продавача ли решава с какво да ми го прати , и точно моя адрес ли трябва да дам (у нас ли да го донесат? )

също така който има опит да ми каже , колко горе долу ще излезе този продукт с доставка и всичко.

мерси предварително.

По-добре е личния ти адрес, няма риск по обективни причини. Продавача може да ти каже тази информация, до колкото знам някои продавачи работят с определени куриери, т.е. трябва да знаеш с кои работят, съответно да попиташ(на стр. на куриера трябва да има цени) колко е доставката.

badger НЕ съм запознат точно, но май в такъв случай се чака.. Или някой по-вещ да се намеси?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване