Премини към съдържанието
haidukpikaso

Генерал Румен Радев - новият президент на България

Препоръчан отговор

преди 5 минути, M.Николов написа:

А-ха, ясно ти подхвърляш клюката, пък аз да доказвам, че нямам сестра.

Нямам си на идея, никога не съм го ползвал.

Това не е оправдание!!! Не ти отърва просто!!! 5 евро - 10 лева - 2 дюнера на тримесичие!!! Клевета или истина??? Ако отидем на годишен,нещата стават още по-зле за Вас!!! Ставате по-евтини!!! Отивате на 4 дюнера на година!!!

https://www.kaldata.com/forums/subscriptions/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Троловете ги доведе един човек, и този човек не е собственикът на Калдата.

:zipper:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Мойра написа:

Троловете ги доведе един човек, и този човек не е собственикът на Калдата.

:zipper:

Пиши ги с никовете, какво се притесняваш!!! В страх ли мислиш да живееш или ти харесва така да си останат нещата!!! То всъщност, страх от какво??? Като не е тук, има и други форуми!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Джугашвили написа:

Или че който си плаща не го закачате???

преди 50 минути, Джугашвили написа:

Тоя дето ви плаща членският внос за да не го гоните, влиза ли още там???

И по какъв начин това доказва следните твои твърдения?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Джугашвили написа:

Пиши ги с никовете, какво се притесняваш!!! В страх ли мислиш да живееш или ти харесва така да си останат нещата!!! То всъщност, страх от какво??? 

Почти всички го знаят кой е, но никой от потребителите няма да го назове, защото не желае да има проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, M.Николов написа:

И по какъв начин това доказва следните твои твърдения?

Не ми отговаряй на въпроса с въпрос!!! Първото твърдение, клевета ли е или е истина??????????????? Отговор искам да видя!!! Нали сме тръгнали да доказваме!!! Ще стигнем и до следващото, спокойно, не бързай!!!

преди 3 минути, Мойра написа:

Почти всички го знаят кой е, но никой от потребителите няма да го назове, защото не желае да има проблеми.

Аха, страх лозе пази!!! Да не е вездесъщия Ал???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм бил свидетел на поне две наказания на Мирко, не знам точно колко пъти е бил наказван, ако много те интересува ще попитам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, M.Николов написа:

Аз съм бил свидетел на поне две наказания на Мирко, не знам точно колко пъти е бил наказван, ако много те интересува ще попитам

Да, благодаря!!! Много ме интересува!!! Интересуваме и преди или след като е започнал да си плаща са наказанията му !!!

П.П. Все още не виждам отговор или опровержение на първата ми "клевета"!!! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Джугашвили написа:

Не ми отговаряй на въпроса с въпрос!!! Първото твърдение, клевета ли е или е истина??????????????? Отговор искам да видя!!! Нали сме тръгнали да доказваме!!! Ще стигнем и до следващото, спокойно, не бързай!!!

Нали не мислиш, че съм имал предвид цената на абонамента, като ти написах, че разпространяваш клевети?

Не се прави на гръмнат, ако имаш някаква чест и достойнство!

преди 2 минути, Джугашвили написа:

Интересуваме и преди или след като е започнал да си плаща!!!

След!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, M.Николов написа:

Нали не мислиш, че съм имал предвид цената на абонамента, като ти написах, че разпространяваш клевети?

Не се прави на гръмнат, ако имаш някаква чест и достойнство!

Аз имам и ако греша някъде, ще си призная, разбира се!!! Къде са твоите обаче??? Два дюнера ли струват вашата чест и достойнство или не??? Два дюнера ли е цената на истината и дезинформацията и манипулацията или не??? Отговаряй с чест и достойнство и да преминаваме на следващата "клевета"!!! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Еми току що по-горе беше оборен!

Нали твърдеше, че ни плаща за да не го наказваме, казах ти, че аз поне съм свидетел на два случая в които е бил наказан!

Ще проверя и ще напиша тук колко пъти всъщност е бил наказван до сега.

Редактирано от M.Николов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, M.Николов написа:

Еми току що по-горе беше оборен!

Нали твърдеше, че ни плаща за да не го наказваме, казах ти, че аз поне съм свидетел на два случая в който е бил наказан!

Ще проверя и ще напиша тук колко пъти всъщност е бил наказван до сега.

Стига си се гърчил като змия, номерът не минава!!! Всички го виждат, само дето си удължаваш агонията!!! Струвате два дюнера, при това на тримесечие!!! Точка!!! Това е ИСТИНА и не е никаква клевета!!! Дори съм бил снизходителен в това отношение, за което моля да бъда извинен!!! Приемам го като слабост и обещавам да си взема поука да не се повтаря!!! Самото бягство от неудобния отговор е достатъчно показателен!!! Да преминем към следващата така наречена "клевета"!!! За кое и с какво съм бил оборен???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж сега г-н пенсионер, ако ти имаш много време за губене, аз нямам!

За това давай по същество, ако имаш някакви факти с които да подкрепиш клеветите си, сега е момента да ги представиш, ако си мислиш само да ми разтягаш локуми, не мисля да си губя времето с теб.

Написал съм точно и ясно за какво си бил оборен и как.

преди 22 минути, M.Николов написа:

Нали твърдеше, че ни плаща за да не го наказваме, казах ти, че аз поне съм свидетел на два случая в които е бил наказан!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, M.Николов написа:

Разбира се, тази година мисля да отида до Бахамите с процента от Мирко.

Мен ше ме водиш ли, да можем да ги похарчим тия пари, че сам няма да успееш.

ПС, Темата не беше ли за президента, г-н Радев?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, как два дюнера тази година, два дюнера следващата, и така капка по капка вир става. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, sliderum написа:

Е а де ? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, sliderum написа:

Тя и темата за рожденият ден на Путин е за рождения ден на Путин, ама я виж оня ВИП дето е наказван цели два пъти колко поста има и колко са му по темата!!!

преди 48 минути, M.Николов написа:

Виж сега г-н пенсионер, ако ти имаш много време за губене, аз нямам!

За това давай по същество, ако имаш някакви факти с които да подкрепиш клеветите си, сега е момента да ги представиш, ако си мислиш само да ми разтягаш локуми, не мисля да си губя времето с теб.

Написал съм точно и ясно за какво си бил оборен и как.

Комсомолец, нищо не си оборил!!! На въпросите отговаряш с въпроси и бягаш от неудобните отговори!!! Този екземпляр трябва със закон да му бъде забранено да приближава на по-малко от 10 метра до форум, ти ми обясняваш, че бил баннат ЦЕЛИ два пъти!!! Предполагам е бил някъде в командировка...така или иначе няма да пише, решили сте да отчетете някаква дейност!!! Аз само съм го докладвал над 100-200 пъти и к'во от това!!! Ами да не съм само аз??? И ти ми обясняваш, че тия два дюнера не повишават нивото на търпимост на вас отговорните органи ли??? Заради него спряха да пишат поне 50-60 потребителя, но вие сте доволни и го браните със зъби и нокти, косъм да не падне от главата му!!! Разбира се!!! Тези люде не си плащат,за разлика от него!!!А че Вие тук измислихте и нова математика е вън от всякакво съмнение!!! Ти си с 15 000 поста и 15 600 харесвания, Мойра е с 43 000 поста и с близо 102 000 харесвания и двамата с рейтинг-5!!!  Ок, да речем това е максимума!!! Аз съм с 2 300 поста и 4 500 харесвания и рейтинг 3.5 и идва най-сладката част. Мирчо ВИП-а е с 19 500 поста и с 4 700 лайка като мен горе-долу лайкове, но с близо десет пъти повече постове, ама и той е с рейтинг 3,5!!! Комсомолец, я светни вехтият Джугашвили, какъв е тоя алгоритъм, по който изчислявате този рейтинг!!! На мен ли математиката ми идва малко или на Вас дюнерите ви идват в повече???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, Джугашвили написа:

че тия два дюнера

Е де, у градчето ми с тия пари се вземат 4 малки, 3 средни и два ГОЛЕМИ  дюнери  Не ми е ясно само как успяват да ги разделят, сигурно по залче за всеки от екипа...на година. :tongue2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, sliderum написа:

Е де, у градчето ми с тия пари се вземат 4 малки, 3 средни и два ГОЛЕМИ  дюнери  Не ми е ясно само как успяват да ги разделят, сигурно по залче за всеки от екипа...на година. :tongue2:

Плаща ли - плаща!!! Ниска цена на съвестта, високо ниво на търпимост!!! ФАКТ!!! 

П.П. относно въпросът ти за темата, дали не е за г-н Радев...точно от него тръгна дискусията за фалшивите новини, дезинформацията и манипулацията!!! Сега нагледно виждаме причините за това!!! Можеш ли да ми посочиш една основателна причина да жертват 50-60 потребителя за сметка на един,единствен трол, дето е в издънка със всеки един пост!!!

П.П. Разглеждай всеки VIP като два големи дюнера!!! Имали VIP, значи е дюнер!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Що не пишете на Карабойчев и глобалните ами сте се хванали  едва ли не да обиждате  модератори, които или нямат тук права ?

Един пост да ви се редактира и се почва едно квичене - не визирам точно тебе но много случаи има особено в техническите раздели. Миро има наказания за по-три дни това мога да го потвърдя.

Вместо да се занимавате със забрадката просто не го цитирайте, че дори и тези, които са го блокирали неволно му четат пасквилите. Ама нещо ми намирисва на "замергане" с домати ама не в правилната посока. Оправете си мерника.

Редактирано от nikssi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, nikssi написа:

Що не пишете на Карабойчев и глобалните ами сте се хванали  едва ли не да обиждате  модератори, които или нямат тук права ?

Един пост да ви се редактира и се почва едно квичене - не визирам точно тебе но много случаи има особено в техническите раздели. Миро има наказания за по-три дни това мога да го потвърдя.

Вместо да се занимавате със забрадката просто не го цитирайте, че дори и тези, които са го блокирали неволно му четат пасквилите. Ама нещо ми намирисва на "замергане" с домати ама не в правилната посока. Оправете си мерника.

Нито знам кой е Карабойчев, нито обиждам който и да е модератор!!! Вие като знаете какво е положението, защо не го информирате!!!Аз съм едно невинно създание в този безскрупулен свят, попаднало във враждебна среда, водещо неравна битка за справедливост и равни права!!! Но за съжаление, в реалния живот не е като в приказките и не винаги доброто побеждава злото!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Джугашвили написа:

Нито знам кой е Карабойчев, нито обиждам който и да е модератор!!! Вие като знаете какво е положението, защо не го информирате!!!Аз съм едно невинно създание в този безскрупулен свят, попаднало във враждебна среда, водещо неравна битка за справедливост и равни права!!! Но за съжаление, в реалния живот не е като в приказките и не винаги доброто побеждава злото!!!

Казах ти оправете си мерника. Насочете доматите в друга посока. Доклади се пускат , коментира се от всички но решението е на администратора на сайта.

Стига спам в темата. Пишете за Радев - по-интересно е за него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, nikssi написа:

Казах ти оправете си мерника. Насочете доматите в друга посока. Доклади се пускат , коментира се от всички но решението е на администратора на сайта.

Стига спам в темата. Пишете за Радев - по-интересно е за него.

Не виждам никакъв спам!!! Баш по темата си е!!! Тук президентът визира и вашето съучастие или бездействие, били те волни или неволни!!!

Цитат

„Бумът на социалните медии помита установените алгоритми за събиране, придобиване, обработка, анализ и разпространение на информацията. Растящите финансови проблеми пред професионалните агенции и медии водят до политически и икономически зависимости и до подкопаване на професионалните и етичните стандарти“, посочи президентът.

„Днес истината често се дави в море от фалшиви новини. Бързината взема превес над достоверността. Думите губят битката с образа. Наемат се армии от полуграмотни тролове, за да се дискредитират идеи и личности. А разрушителният ефект на информацията може вече да бъде по-голям и от този на бомбите и ракетите“, посочи Радев.

Това трябва да бъде ангажимент не само на журналистите и агенциите, но и на цялото общество, защото от това зависи и нашето бъдеще, подчерта държавният глава

И друго да питам!!! Модераторите част от нашето общество ли са или не??? Щото всеки казва "Мен не ме интересува, от мен нищо не зависи, ходи питай еди кой си" (виж си поста)!!! Мдаам, достойна гражданска позиция!!! Ето линк към статията от предната страница!!!

https://offnews.bg/medii/prezidentat-dnes-istinata-chesto-se-davi-v-more-ot-falshivi-novini-705270.html

Их значи!!! С тоя последният ми въпрос си е удар под пояса, ама така ви се пада!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Джугашвили написа:

Не виждам никакъв спам!!! Баш по темата си е!!! Тук президентът визира и вашето съучастие или бездействие, били те волни или неволни!!!

И друго да питам!!! Модераторите част от нашето общество ли са или не??? Щото всеки казва "Мен не ме интересува, от мен нищо не зависи, ходи питай еди кой си" (виж си поста)!!! Мдаам, достойна гражданска позиция!!! Ето линк към статията от предната страница!!!

https://offnews.bg/medii/prezidentat-dnes-istinata-chesto-se-davi-v-more-ot-falshivi-novini-705270.html

Их значи!!! С тоя последният ми въпрос си е удар под пояса, ама така ви се пада!!!

Модераторите биха се отървали с удоволствие от овцата и мирко, но нямат такива права, за жалост.

Едва ли има някой от тях, който да одобрява просташките изцепки, манипулации, личните нападки и клевети на троловете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Джугашвили написа:

фалшивите новини се различават лесно - като вчера се дава новина и се казва в документа пише така, питам къде е документа и почват лични нападки, но документа не се дава -

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...