Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Qihoo 360 Antivirus и 360 Total Security

Препоръчан отговор

До края на месеца трябва да излезе новата версия на 360 Total Security 5.

Това, което видях в китайския сайт е, че има включен super ad blocker, други функции не съм забелязал,т.е. не съм разпознал от "йероглифите" :D .Не гарантирам, че и тук ще го има тъй като китайската версия на тотала секюрити е с дизайна на глобалния internet security.

Който има заразени файлове, които не биват засичани от 360 било то TS или IS да ми ги праща с линк на лично съобщение.Също и ако имате файлове, които 360 ги засича, но лично според вас са напълно чисти ми ги пращайте.

Вече ще бъдат изпращани директно на разработчиците в Китай, вместо да ги пращам на глобалния съпорт а те да го препращат на екипите им.Вече ще пращам директно файловете вместо да пиша до емейлите, което далеч по-добре. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Що ми се струва,че просто са направили едно тулче с всички ъпдейти които можеш и от сайта на Майкрософт да си свалиш?

Нова версия на програмата  10.6.0.1379 (27.03.2020) Добавен е нов локален енджин разработен от китайците: KunPeng AntiVir линк за сваляне: https://external.comss.ru/url.php?url=https://free.

За съжаление не е само това неоправения проблем...има доста и то лично съм докладвал такива, но без резултат. Затова и бих шута и дори в анкетата защо я премахвам отново им натъртих за тези проблеми и

Публикувани изображения

Има нова версия на КИХО НОМЕР 

5.0.0.1952 1

Публикувано изображение 

What's new in the latest version? Version 5.0.0.1952 July 29, 2014

1.Added Russian Version

2.Bug Fixes

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И пак  братушките са си на предна линия. Така е, който си знае интереса, Русия, Китай, Бразилия и Индия = БРИКС нов икономически съюз, но ... това е друга тема.

Редактирано от hUstle (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обаче към момента все още ми тегли версия 4.0.0.2068. Странно като свалям файла с DownThemAll добавката във Firefox 360IS ми го лови d-{4958ff80-332b-49d2-bc99-f2bfb2b03fba}.dtapart HEUR/Malware.QVM06.Gen

Edit: 5.0.0.1952 при братушките http://www.comss.ru/page.php?id=1952

Редактирано от psytrip (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма за смяна на езика, сигурно трябва да си направя и системния език на руски, та да проработиПубликувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма за смяна на езика, сигурно трябва да си направя и системния език на руски, та да проработиПубликувано изображение

Езика може да се избере при чиста инсталация на програмата.

Иначе очаквах да има нещо ново явно това е просто да бъдат оправени разни бъгове и т.н.

Продължаваме да си гласуваме за новите приложения..

Иначе аз нахалствам за правене на превод но не получавам съпричастност от другата страна.Казват, че ще се свържат..явно ще трябва да се почака.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато правиш чиста инсталация даваш на опции и избираш за език руски и си готов.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От Comss.ru, инициатор за руския превод, реагираха мигновенно и свалиха програмата от главната станица заради неуважението към усилията и работата по превода.

Анатолий Ткачев:-

Информация по русской версии

29 июля вышла долгожданная русская версия, но, к сожалению, разработчики Qihoo 360 Software пошли своим путем, и не использовали наши последние исправления (на которые мы потратили достаточное количество времени), а добавили в перевод свои значительные правки - в итоге перевод оказался низкого качества (мягко говоря).

В связи с этим мы убрали 360 Total Security с главной страницы до появления качественного перевода, над которым мы работали.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нема ли кои да докладва за буга на 360 Web Threat Protection при Браузар Хроме  не реагира на икар теста операционна система вин 8.1 32 бит. Ако иска някои да тества

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Снощи чистих салити с него, отлична работа, пълно почистване системата заспа. Повечето от антивирусите не могат да се инсталират а това чудо не само се инсталира ами и почисти всичко.

Тошката, като изчисти салити с неговите измишльотини ще го призная. :D

Редактирано от vasilevsa (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снощи чистих салити с него, отлична работа, пълно почистване системата заспа. Повечето от антивирусите не могат да се инсталират а това чудо не само се инсталира ами и почисти всичко.

Зависи какво е sality-то , има много видове.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Официалната версия 5 ,която се очакваше , е свалена от сървърите за доработка.Така актуалната версия все още  4.0.0.2068.Това в никакъв случай не означава ,че програмата не работи пълноценно.Въпреки многото критики((в повечето случаи напълно основателни) ,че затрупват програмата с безмислени неща ,разработчиците следват някаква своя политика...явно разчитайки на собствен потенциал от потребители. Явно новата версия не се е приела така радушно....Спомням си ,че и от Комодо имаха такива проблеми преди доста време.Програмата е обещаваща,но ако не напипат "пулса" на потребителя негативите ще убият достойнствата на продукта.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи какво е sality-то , има много видове.

Каквото и да бе отиде си. Не разрешаваше нищо да се свали от нета и да се качи на харда. Какво остава да се инсталира антивирус

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Салити се чисти успешно и с други АВ програми и инструменти. И то даже най-упоритите му версии и съпътстващите го рууткитове.  ;)

Редактирано от tigertron (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Салити се чисти успешно и с други АВ програми и инструменти. И то даже най-упоритите му версии и съпътстващите го рууткитове.  ;)

Опитах да инсталирам 5 антивирусни продукта вируса килваше процеса и нищо не стана. как могат да го махнат като дори не се инсталират

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не чистя нещо, което мога и да не чистя...Има си начини за заличаване. Сега съм с Панда и след 11 дни тя дори започва да ми харесва...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не чистя нещо, което мога и да не чистя...Има си начини за заличаване. Сега съм с Панда и след 11 дни тя дори започва да ми харесва...

Пак спам. Ще се спреш ли вече? Какво общо има Панда, с тази тема? И на кой му пука, с коя антивирусна си? Има си тема за Панда, пиши там.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че колегата имаше предвид, че е тествал възможностите на програмата срещу борба със салити а не че случайно се е заразил и са преминали през защитата му.

Иначе да, не ни интересува особено Панда, нито другите ти домашни любимци.

Иначе може би единственото, което не ми допада е изоставането във времето на ъпдейта на вирусните дефиниции на авира и бит-а, при което тези антивирусни ловят дадени вируси а 360 въпреки с техните енджини не ги лови.

Иначе това не е от най-сериозните проблеми и може да се подобри.

360 пуснаха и гугул+ група, където както казват в фейсбук страницата си може да пишете до техните продуктови мениджъри и техническите оператори..да давате идеите си, да споделяте проблемите си..като например бъгове и всичко останало. 

Ако някой се интересува > https://plus.google.com/u/0/communities/109743774012923710723

Редактирано от nterziev (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като нямам работа пиша.

Пуснах им пост https://plus.google.com/106628885606628688825/posts/hTvopu41Wio, взаимствах го от @nikssi.

И се правят на луди че не са чували за проблема, че реалновремевия скенер не работи коректно на 8.1.- и там ги боднах...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Упоритостта и действията на Comss.ru все пак дават резултат:

Анатолий Ткачев (преди 25 мин.)

Публикувано изображение

Здравствуйте, уважаемые пользователи!

Сегодня (30.07.2014) получили русскую версию 360 Total Security с некоторыми исправлениями перевода. Желающие могут установить и протестировать ее.

Для этого мы специально создали отдельную тему Тестирование русской версии 360 Total Security, где вы можете сообщать о всех недостатках перевода - желательно показывать на скриншотах.

Всю информацию мы будем передавать напрямую разработчикам.  http://www.comss.ru/page.php?id=2115

Финалната версия с добавен руски....  5.0.0.1960 Final-   http://360safe.com/totalsecurity.html

Редактирано от NIKISHARK (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Излезна нова версия на тотал секюрити 5.0.0.1960, старата петица я изтеглиха за дооправяне и сега са коригирали навярно:

линк:http://int.down.360safe.com/totalsecurity/360TS_Setup_5.0.0.1960.exe

Очаквам Вашите обективни тестове и мнения.

Инсталирах я и забелязвам чувствително олекотяване при включени и двата локални енджина в предходните версии не падаше под 180 мб  сега е около 50-60 мб. поработили са добре в тази насока тука имат браво

Редактирано от vasilevsa (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новата версия 5 на 360 TS - отново проблеми със скенера в реално време при мен на Windows 8.1. Pro *64.

По - добре засича от преди, но отново не покрива всички директории на машината.

Свалям заразен файл (без да е в архив с парола) в Д/Изтеглени/Нова папка - нищо от Кихо...

Свалям следващ файл (отново без да е в архив с парола) в същата папка.

Реакция на 360 ТС - изтрива първия файл, а втория се сваля безпроблемно...

И пак, свалям отново първия файл, Кихо изтрива втория а първия си остава непокътнат до следващото сваляне.

Ако сваля файл с архив в същата папка, например онова безвредното sex.exe, нищо не изтрива. Разархивирам - нищо...

Разархивирам няколко вируса - нищо, докато не сваля директно заразен файл (без архив), тогава трие всичко без последния...

Странна работа...

Използвах тези двата от предпоследната тема за подпомагането на @THEPLAYER (athena.exe и buska.exe), които отдавна се засичат:

http://dox.bg/files/dw?a=7a72e1525c

http://dox.bg/files/dw?a=1bb0481c98

П.П. Хубавото е, че при стартиране всичко блокира и елеминира.

Редактирано от viperdick (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новата версия 5 на 360 TS - отново проблеми със скенера в реално време при мен на Windows 8.1. Pro *64.

По - добре засича от преди, но отново не покрива всички директории на машината.

Свалям заразен файл (без да е в архив с парола) в Д/Изтеглени/Нова папка - нищо от Кихо...

Свалям следващ файл (отново без да е в архив с парола) в същата папка.

Реакция на 360 ТС - изтрива първия файл, а втория се сваля безпроблемно...

И пак, свалям отново първия файл, Кихо изтрива втория а първия си остава непокътнат до следващото сваляне.

Ако сваля файл с архив в същата папка, например онова безвредното sex.exe, нищо не изтрива. Разархивирам - нищо...

Разархивирам няколко вируса - нищо, докато не сваля директно заразен файл (без архив), тогава трие всичко без последния...

Странна работа...

Използвах тези двата от предпоследната тема за подпомагането на @THEPLAYER (athena.exe и buska.exe), които отдавна се засичат:

http://dox.bg/files/dw?a=7a72e1525c

http://dox.bg/files/dw?a=1bb0481c98

П.П. Хубавото е, че при стартиране всичко блокира и елеминира.

И на мен ми направи това впечатление допуска сваляне при някой вируси не реагира мигновено но ако опиташ да ги стартираш веднага кове.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко ми прилича на руска рулетка, а дали ще закове ? А, ако не закове ... лошо, докладвайте го, точно това не ми допадаше и на НИС...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване