Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Какво играхте през последните две седмици в STEAM?

Ъндъртейкър
 Сподели

Препоръчан отговор

Интересно ми е, колко хора като мен, се вманиачават в една игра за известно време и след това минават на друга/други или манията им изчезва за дълъг период от време.

Според статистиката на STEAM, при мен има следната ситуация последните две седмици:

2017-07-14%2014%2057%2047.jpg

Като кажа да играя някакви шутъри, рядко ми се пуска рейсър и обратното. Може би сега лятото зарязах рейсърите, щото много горещо в стаята, а като въртя геврека, става още по-горещо. При шутърите просто си натискам леко клавишите и местя леко мишката. Никакво изразходване на енергия. Отдавна и никакви зомбита не ме стряскат. Вчера се опитах да играя Gas Guzzlers, обаче докато въртя волана, счупих една чиния до мен, на 3-4 пъти да изкъртя и друг бутон от волана, за малко да си счупя някоя пломба и някой зъб от яд...та зарязах тая игра. 

Та ако някой е готов да сподели какво е играл последните две седмици...

Редактирано от Sydie (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

War Thunder.Ама нещо не схващам каква и е целта.Уж има някакъв "research" на самолети и танкове, натискам на него, но то нищо не става.Взех някакъв бомбардировач, то докато стигна целта където трябва да хвърля бомбите, те ме свалят.Освен това е някво много тегаво да уцелиш противниците.Логвам се през стийм, играя до някъде, изляза от играта, сменя името в стийм и почвам от начало.Реска ми прогреса.

Редактирано от Pamlea (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Последните 2 седмици съм играл PoE и Skyrim. Като ми писне се връщам на ME:Andromeda (на  Origin), Witcher3 и Fallout 4 и после пак така.

Редактирано от flare (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Последните 2 седмици нищо не съм играл в Стийм. Иначе и аз съм така - маньосам ли се по някоя игра ме тресе с месеци манията и почти не поглеждам друга. Иначе сега играя новата "Плячка" и засега определено я бива като геймплей и съспенс, но графично куца яко, дори и на макс. Чакам да излезе и някой готин мод на Сталкер - не че нямам на компа си над 30 за доизиграване, но новото и свежо си е друго. :P

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Последните 2 седмици разцъках Counter Strike Global offensive Killing Floor 1 всяка вечер Euro Truck Simulator 2, Car Mehanic, Metro 2033 Redux която съм решен да превъртя, защото прееъртях вече Last Light redux беше супер иживяване. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А колко нещо съм накупил в Стийм, ей-тъй за спорта. Станах досущ като библиофилите - пълни рафтове с книги, които никога няма да прочетат, но да ги има там. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То и един приятел само купува луд фен е на Call of Dyty и Stalker само това ми говори. Тук там сподели библотеката да разцъкам нещо.:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)
преди 30 минути, Pamlea написа:

War Thunder.Ама нещо не схващам каква и е целта.Уж има някакъв "research" на самолети и танкове, натискам на него, но то нищо не става.Взех някакъв бомбардировач, то докато стигна целта където трябва да хвърля бомбите, те ме свалят.Освен това е някво много тегаво да уцелиш противниците.Логвам се през стийм, играя до някъде, изляза от играта, сменя името в стийм и почвам от начало.Реска ми прогреса.

Имам мисля 130 часа на нея, но това бе преди 3-4 години, вече не се сещам. И аз се бях зарибил 2-3 месеца покрай една Коледа и едни коледни намаления. Това, което разбрах от тая игра е следното. Според нивото ти, те пуска да играеш с подобни играчи. Обаче ако другите играчи се правят на тарикати, може да са с много по-висок level  и да ти виждат сметката за нула време. Това се научава с времето - хитринките при тая игра. Играта имаше две възможности на трудност. Едната от тях е "симулация" и там по-добре да не играеш. Просто с един изстрел те свалят.Трябва да си врял и кипял. Няма подсказки, няма нищо. Просто някой от облака стреля и 15 минути до целта са загуба на време. Аркадния вариант е по-интересен. Ако си с бомбардировач, имай предвид, че той е ниско маневрен и лети с по-ниска скорост. Затова ти трябва голяма височина, където примерно Месершмитите се изкачват за няколко минути. Обаче ако са асове, спасение няма. Има такива играчи, дето просто те дебнат и целта им е да свалят някой бомбардировач, защото победата в двубоя могат да дадат бомбардировачите, ако знаеш как да ги ползваш. Един бомбардировач има и екипаж, който се ъпгрейдва. Имаш ли добър екипаж, може да стане така, че някой от екипажа ти на картечниците отзад, да сваля изтребители. Обаче това, като развиеш екипажа. Навремето много обичах да играя с Ил 2 и подобни, защото това много често ми носеше и победата в сесиите. Просто се лети нависоко, дебне се за целите и се бомбардират. Ама както казах, ако се наврат в сесията някакви тарикати с висок level,  трудна работа.

преди 10 минути, Agentpat™ написа:

А колко нещо съм накупил в Стийм, ей-тъй за спорта. Станах досущ като библиофилите - пълни рафтове с книги, които никога няма да прочетат, но да ги има там. :D

Никога не казвай никога. Вярно, сега смисъл , а и възможност няма, да се превъртат много стари игри, защото към днешна дата на месец излиза поне по една хитова игра, която трябва да играеш поне стотина часа. Та не виждам как ще се върнеш на старите. Аз се опитах преди 2 седмици да инсталирам и поиграя Far Cry 1,  дето съм превъртал няколко пъти, но просто тая игра върви добре само под XP  и под никоя друга система. Затова и се отказах. Липсват текстури и то доста. Понякога се появява почти син екран. Ама като погледнах изискванията, там изрично е подчертано, че става само за XP. 

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цъкам Terraria и Starbound с един приятел от време на време иначе повече май цъкам FF14 играта има неограничен откъм време пробен период , до 35 ниво може да играеш спокойно и да дигаш всички професии/класове върху един герой , както е направена може един герой да ти е всички класове не едновременно разбира се  , просто минаваш уводен куест и после просто си сменяш оръжието за да си смениш класа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Kristian Denkov написа:

Последните 2 седмици разцъках Counter Strike Global offensive Killing Floor 1 всяка вечер Euro Truck Simulator 2, Car Mehanic, Metro 2033 Redux която съм решен да превъртя, защото прееъртях вече Last Light redux беше супер иживяване. 

Е тия Metro redux така и не можах да превъртя.Да го кажа така - няма време от игри. Засега ми показва, че имам 168 игри и модове в Steam. Простата сметка показва, че за да ги разгледам всички по 30 минути, ми трябва една година. А а за една година аз съм купил поне още 10 нови касови игри, които трябва не да се разглеждат, а да се играят.Преди няколко години, след като накупувах по-старите игрички от Steam,  ми просветна нещо - купувай нови и играй. Старото си е старо, но с новото ще си в крак с времето и настроенията. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, bildera_ написа:

Засега ми показва, че имам 168 игри и модове в Steam. 

Ти пак си добре, а какво да кажа аз с 310 в Стийм и с по 30-40 в Ориджин и Ъплей. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Agentpat™ написа:

Ти пак си добре, а какво да кажа аз с 310 в Стийм и с по 30-40 в Ориджин и Ъплей. :D

Мнението ми е, че  една игра трябва да се поиграе повечко. Иначе няма смисъл. Може би ти имаш по-широк мироглед от мен. Аз играя само шутъри и рейсъри от първо лице и нищо друго. Тия шутъри над 100 лева и дори над 70, изобщо не поглеждам. За рейсърите не е точно така. Пропускам само лигавите неща на EA - NFS. Но и там трябва да има изглед поне от капака, а още по-добре от кабината. Така игрите ми се ограничават като бройка и това е добре за портфейла ми ;) Със сигурност, след като FC Primal падне под 20 лева, ще си я взема. Обаче предпочитам Steam, което няма да е скоро, освен ако не се смилят зимата след излизането на FC5. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, bildera_ написа:

Мнението ми е, че  една игра трябва да се поиграе повечко. Иначе няма смисъл. Може би ти имаш по-широк мироглед от мен. Аз играя само шутъри и рейсъри от първо лице и нищо друго. Тия шутъри над 100 лева и дори над 70, изобщо не поглеждам. За рейсърите не е точно така. Пропускам само лигавите неща на EA - NFS. Но и там трябва да има изглед поне от капака, а още по-добре от кабината. Така игрите ми се ограничават като бройка и това е добре за портфейла ми ;) Със сигурност, след като FC Primal падне под 20 лева, ще си я взема. Обаче предпочитам Steam, което няма да е скоро, освен ако не се смилят зимата след излизането на FC5. 

Рейсъри вече не играя, защото бързо се нахъсвам, заинатявам се, и като нищо ще убия 4-5 часа в обиколки (само на една писта) докато що-годе задобрея. Едно време яко обикалях на всякакви рейсъри. Предпочитах аркадните, защото симулаторите са ми някак скучни и хич не ми се обикаля по празна писта с някакво хипотетично време на някой си. Друго си е да се пуснете 10-15 коли и ти да виждаш в реално време как ги надминаваш. Иначе играя почти всичко, с изключение на стратегии. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Agentpat™ написа:

Рейсъри вече не играя, защото бързо се нахъсвам, заинатявам се, и като нищо ще убия 4-5 часа в обиколки (само на една писта) докато що-годе задобрея. Едно време яко обикалях на всякакви рейсъри. Предпочитах аркадните, защото симулаторите са ми някак скучни и хич не ми се обикаля по празна писта с някакво хипотетично време на някой си. Друго си е да се пуснете 10-15 коли и ти да виждаш в реално време как ги надминаваш. Иначе играя почти всичко, с изключение на стратегии. 

Е, то всички симулатори имат и онлайн и сингъл плеър с много автомобили. Не е до това, дали е симулатор или не. Примерно DIRT 4. Ами там при рали кроса има 6 кръга с 28 обиколки, а противниците на най-висока трудност си заслужават. Приеми го така симулатора - 30-60 минути се мъчиш да си настроиш колата и след това се състезаваш. Може и повече да настройваш, примерно 240 минути при F1  играта, колкото е и в действителността. Има симулатори, дето имат и по 24 часови състезания ;) Определено там не се въртиш сам. Това да се въртиш сам на пистата, е опция за всички симулатори. Дори Хамилтън преди месец спомена нещо интересно за мен - за него точно квалификацията показва, кой пилот е най-добър. И съм съгласен с него, защото там всички са на кантар - показват максимума от себе си и в колата, докато в самото състезание има десетки и стотици фактори, дето могат да провалят или спечелят състезанието. 

Ето тук например стартирам с още петима като мен:

И на шестата обиколка се вижда, как изпускам първото място заради лека грешка ;) 

Това не се харесва на много хора, в противовес на твоето мнение. Моето е, че е добре да карам и сам и с други около мен и онлайн. само че имам ограничения с графиакта и изгледа, каквито нямат други хора. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-много играя League of Legends и World of Tanks, иначе ако става въпрос за стийм: Assassin's Creed поредицата, Saints Row поредицата и Total War поредицата, малко CS:GO (ама ФПС игрите са ми леко омръзнали :D) , като цяло 193 игри в стийма..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, bildera_ написа:

Аз се опитах преди 2 седмици да инсталирам и поиграя Far Cry 1,  дето съм превъртал няколко пъти, но просто тая игра върви добре само под XP  и под никоя друга система. Затова и се отказах. Липсват текстури и то доста. Понякога се появява почти син екран. Ама като погледнах изискванията, там изрично е подчертано, че става само за XP. 

Ти ме заинтригува с този Far Cry 1 и рекох да я тествам как се държи под Win7. Ами, какво да кажа? Играта върви перфектно на пълен макс с близо 300 фрейма. Поиграх към половин час и нямаше никакви пропадания на текстури и т.н. гличове. Просто идеален вървеж.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Agentpat™ написа:

Ти ме заинтригува с този Far Cry 1 и рекох да я тествам как се държи под Win7. Ами, какво да кажа? Играта върви перфектно на пълен макс с близо 300 фрейма. Поиграх към половин час и нямаше никакви пропадания на текстури и т.н. гличове. Просто идеален вървеж.

Хм. Аз съм с 10-ката. Имам две закупени оригинални FC1  на дискове. И двете не вървят. Windows  е инсталиран преди месец някъде. На другата щайга имам/х Win 7. Преди 2 или 3 години пробвах тая игра с един бенч. Получиха се добри резултати, но после като като се загледах по-внимателно, максималните настройки при Win 7  изобщо не бяха максимални.  Тогава щайгата бе с P4, GF7600GT AGP. Просто на максимални детайли не се изобразяваха така, както трябва. Затова и се отказах да сравнявам резултати. Да кажеш, че видеокартата нова, та затова...не е. AGP  е. Проблемът бе във Win 7.  А сега както казах, още докато стартирам първото ниво и всичко синьо с малко черни нещица. Още навремето имах проблеми с изобразяване на водата дори под XP. Не е точно това, което изглежда. Играта е правена като опит за показване на мускули. То и от тогава едните я купиха, другите използваха името и. EA  и Ubisoft.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, bildera_ написа:

Хм. Аз съм с 10-ката. Имам две закупени оригинални FC1  на дискове. И двете не вървят. Windows  е инсталиран преди месец някъде. 

Ти знаеш с каква конфигурация съм и на нея играта просто фърка без забележки. Даже няма и грам тиъринг без VS. Върви абсолютно гладко.

Играта е от Стийм, не е от диск.

Редактирано от Agentpat™ (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Smite играх допреди месец. Голям наркотик е това. Спирал съм я поне 4 пъти, трия я и след време пак я слагам. Много ме ядосва това community, пак я играя и така въртим в един омагьосан кръг. :no-no:

Сега съм само на Serious Sam HD TSE с custom карти. А Paladins дори не бих я пробвал като им гледам новите небалансирани герои.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Agentpat™ написа:

Ти знаеш с каква конфигурация съм и на нея играта просто фърка без забележки. Даже няма и грам тиъринг без VS. Върви абсолютно гладко.

Аз се мъчих и преди преинсталацията на Win 10,  но не става. То че фърка, фърка с Win 7. Ама не всичко се изобразява при мен и то от край време. Особено водата. Тия проблеми с водата имам и отпреди 13 години. Не забравяй, че някои игри хвъркат, защото спестяват по нещичко от графиката. Иначе е нормално с 300 фпс и нагоре да няма тиъринг. Все пак за секунда имаш над 5 кадъра. При мен RRRE  дори има по-малко лаг при управление и колите спират по-бързо при +500  fps. Но и твоята видеокарта е по-старо поколение. Аз с GTX750Ti  също я играех добре, ако изключим проблемите с водните пространства. Обаче с GTX970  не става. Ако някой е навит да пробва с подобна карта и да сподели, ще е добре. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, Pamlea написа:

Взех някакъв бомбардировач, то докато стигна целта където трябва да хвърля бомбите, те ме свалят

на места игрите ги правят като за хора със 1000 IQ 

аз някъде като зацикля проверям някое видео как се минава 

играх няколко часа Path of exile

за побовин час в месеца влизам в RIFT  да видя дали има нещо ново уж  беше безплатна

пък понеже платение играчи искали да  си е както преди  та я върнаха по старо му  специална зона  само за платение играчи и 5 нива допълнително -МИШКАРЧЕТА!

и дота 2 така по  1-2-3 часа на 2 седмици  когато се сетя

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, bildera_ написа:

след като накупувах по-старите игрички от Steam,  ми просветна нещо - купувай нови и играй. Старото си е старо, но с новото ще си в крак с времето и настроенията. 

Не е така. Ето за мен е нова игра Sniper Elite 4. Играх точно 5-ет минути и я зарязах. Не знам защо още не съм я изтрил. Вероятно защото е голяма и ми отне много време да я свалям. Ако я бях купил само защото е нова? Това за мен  е излишно.  Иначе по темата, съм играл 5 години само една игра (Battlefield badcompani 2) След като излезе Battlefield 4 я купих, като зарязах предната. Новата я играх до преди седмица, защото плътно играя Killing Floor. Стиийм ми пише, че съм и навъртял 57 часа. Мерак ми е да вдигна левел и вероятно ще я зарежа, че нещо не съм доволен от съотборниците си. Има и други игри, които съм превъртял еднократно и съм ги пратил в кошчето. За мен игрите са като филмите. Има дето стават за едно гледане, има и такива, които си заслужава да притежавам и гледам многократно.

Оле, забравих euro truck simulator 2. Тази игра като я лепнах преди време и ставах колкото да ям и спя. След като ми свърши месечната отпуска и седнах в колата..... Не можах да я позная. :D Все едно седнах на земята. Като карам по пътя не виждам над колите на пред, ма то било много удобно да караш камион. Аз нямам книжка за камион и не съм карал, но euro truck simulator 2 да въртиш един месец и да седнеш след това в кола си е голям + за камиона. Трябваше ми известно време за да свикна с моята си кола, както на стойката, така и на визията през стъклото.

Редактирано от nikolela (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

проблемът  при всички игри са  гейм тестерите

а където  има платени си седят на заплатка и си фейсбокуват 

пък не могат да ги уволнят щото  са с връзки 

щото  програмисте  не играят игрите къдего правят и се разчита на някои да им сподели бъг

или да даде идея  как да се развие играта 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз нещо напоследък съм само на Диабло 3, в Стийм рядко играя - най-вече стратегии и/или Smite. Напоследък нямам много време за игри, но седнали някой ден като ми дойде музата и направо се попилявам...

Capture5.JPG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, nikolela написа:

Не е така. Ето за мен е нова игра Sniper Elite 4. Играх точно 5-ет минути и я зарязах.

Да, прав си. Тук не мога да споря, защото наистина има нови игри, които колкото и да искаш да играеш заради паричките дето си дал, не ги играеш. При мен обаче новите игри, за които съм дал 30-40-50 лева и повече, се играят доста. Игра рядко превъртам, но не означава, че не я играя много време. Мъча се да се сетя за игра, за която съм дал над 30 лева и да не съм играл...но такава мисля няма или поне в момента не се сещам. Всъщност, сега се сетих, но тя не е от Steam - Star Wars  в Origin. Сигурно имам не повече от 5 часа, а я взех за 37 лева мисля или някъде там. Просто се заблудих, че тая игра има сингъл плеър кариера, но тя няма такава. Затова и изобщо не я играх. Опитах малко онлайн, но не ми допадна. Опитах и да въртя мисии, ама пак не ми допадна.  Други игри, за които съм давал около 20 лева или малко отдолу и не съм играл..ами например CoD GHOST. Е, иамм 7 часа там, ама повечето са заради някакви тестове, не заради играта. Не че не ми допада, но просто не намирам време да я изиграя, както примерно и BF4,  за която също дадох малко под 20 лева. Иначе старите БФ  съм превъртал. Не говоря за онлайн, щото там ме няма никакъв. Но пък има игри, за които съм давал буквално стотинки и са ме задържали доста време. Една от тях е старата Dead Island Riptide,  не тая, дето играя сега. Имам там 175 часа и две превъртания. Само че аз попаднах на тия игри доста, след като бяха на мода или поне 1-2 години след като бяха се появили. Да го кажа така. Постепенно ми се разшири "мирогледа" и почнах да играя различни игри от тия, които дотогава бях играл. Прична за това бяха и преводите на по-разбираем за мен език от английския. По същата причина и досега не съм играл Dishonored, въпреки че играх малко демо. Просто е само на английски, а това означава, че няма как да я играя. Без английски играя само рейсърите, но примерно при DIRT 4  ме ограничава тоя език. 90% разбирам за какво иде реч, ама 10% като не разбирам и не стават нещата. При DIRT Rally има руски и няма проблем, но там проблемите са от друго естество. Ако DIRT 4  имаше руски, досега да съм и навъртял 200, а не 100 часа. Просто ме ограничава интерфейса, когато се налага да настройвам автомобилите.

преди 1 час, nikolela написа:

е, забравих euro truck simulator 2. Тази игра като я лепнах преди време и ставах колкото да ям и спя. След като ми свърши месечната отпуска и седнах в колата..... Не можах да я позная. :D Все едно седнах на земята. Като карам по пътя не виждам над колите на пред, ма то било много удобно да караш камион. Аз нямам книжка за камион и не съм карал, но euro truck simulator 2 да въртиш един месец и да седнеш след това в кола си е голям + за камиона. Трябваше ми известно време за да свикна с моята си кола, както на стойката, така и на визията през стъклото.

Аз съвсем случайно се зарибих по тая игра, след като някой бе пуснал тук тема за ETC2, свързана с някакви проблеми. Купих си я за 10-15 лева и играх мисля 2 седмици нон стоп след работа. Обаче после я зарязах незнайно защо. Тя си има и български език, което е ОК.  Книжка за камион имам и карах година и нещо такъв в казармата. Мечтаех си да си купя камион след като се уволня, а не автомобил. Ами аз не бях сядал почти в лек автомобил и за мен бе странно да седя до земята, а волана да е толкова остър ( Жигули). Обаче като си взех един ЗаЗ 968М си отдъхнах - караше се като ЗиЛ 130, а това бе много добре, щото ЗиЛ имаха някои много интересни нещица и не бяха примерно като ГаЗ 53, на каквато карах курсовете за шофьор. Обаче сега ако ме питаш, на по-голямо от Фиеста не искам да се качвам, още повече, че по-големите возила ( а и тия с нейните размери), вече се предлагат само с 5 врати. Аз 5 врати посмъртно няма да купя. 

преди 1 час, Yvan Sergeev написа:

проблемът  при всички игри са  гейм тестерите

Ужасни са ;)

Абе я да ви попитам, че аз не се сещам нещо. Преди 2-3 дни търсех един сайт, където ми показва колко цента съм дал за час игра. Рових се из Google  и отметките ми, но така и не го намерих. Кой беше той? Дори се сещам, че в тоя форум дадох някакъв пример в някаква тема. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване