Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Какво играхте през последните две седмици в STEAM?

Ъндъртейкър
 Сподели

Препоръчан отговор

Мене ми е кеф като има с кой да играя.Колко ли игри почнах и спрях именно поради причината, че до определено време ми стават скучни.Асасините най-вече.Но определено играта която най-много ме дразни е лигата.От много отдавна я следя, но това, което се случва от началото на миналата година е просто трагично.Всеки нов пач(на 2 седмици) и играта се променя тотално.Rework-ват геройте.Ти си свикнал да играеш един георй, харесва ти и накрая те го променят?Същото е и с айтъмите.С по няколко пасива, актива и ти се чудиш кое какво прави.Превърнаха играта в тотален боклук.Уж чрез пачовете я балансират - няма нищо такова.Това е един постоянен цикъл.Правят едни герои по-силни, другите никой не ги пипа.Не знам колко хора играят, ама аз вече не съм от тях.Да, бива тук-там да пипаш по нещо, но ти през две седмици да сменяш целия play style на хората...Трябва да си голям идиот.Някак си не е честно да си вкарал толкова много часове в играта да учиш разни механики и в един момент те да променят всичко.Те се опитват да изцедят и последната стотинка от тая игра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, The Negative One написа:

Мене ми е кеф като има с кой да играя.Колко ли игри почнах и спрях именно поради причината, че до определено време ми стават скучни.Асасините най-вече.Но определено играта която най-много ме дразни е лигата.От много отдавна я следя, но това, което се случва от началото на миналата година е просто трагично.Всеки нов пач(на 2 седмици) и играта се променя тотално.Rework-ват геройте.Ти си свикнал да играеш един георй, харесва ти и накрая те го променят?Същото е и с айтъмите.С по няколко пасива, актива и ти се чудиш кое какво прави.Превърнаха играта в тотален боклук.Уж чрез пачовете я балансират - няма нищо такова.Това е един постоянен цикъл.Правят едни герои по-силни, другите никой не ги пипа.Не знам колко хора играят, ама аз вече не съм от тях.Да, бива тук-там да пипаш по нещо, но ти през две седмици да сменяш целия play style на хората...Трябва да си голям идиот.Някак си не е честно да си вкарал толкова много часове в играта да учиш разни механики и в един момент те да променят всичко.Те се опитват да изцедят и последната стотинка от тая игра.

И Лигата опитвах и WoW и StarCraft и Dota и коя ли още не от този жанр, но така и не можаха да ме грабнат тези щъкащи по монитора човечета с изометричен изглед на камерата. Просто явно са други моите игри. Сега разцъквам яко FIFA 18 и се надявам 19 да е по-добра, че страшни нерви с тази. Най-вече трябва да оправят скрипта на играта, който действа на избирателен принцип и кара понякога единия играч да се мъчи да вкара и 1 гол и да не може, а на другия, съответно, да му влизат ударите и от най-невероятни ъгли и положения. Просто не е справедливо така и при равни умения почти винаги единия бива ощетен. Друг проблем е прекалената аркадност - разбирам, че така ЕА се опитват да привлекат повече хлапаци да я играят, но е ужасно тъпо да се браниш като лъв и накрая някое хлапе, ей тъй, от 30-35 метра по диагонал да ти вкара 2-3 гола. Реално в живия футбол такива голове са рядкост (1-2 на 10 мача, примерно), не и във FIFA 18 обаче- там от 3 удара отдалеч, задължително 1 влиза. Просто така отблъскват по-възрастните играчи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж, мен пък фифите никога не са ми харесвали.Единствено съм играл 2003, ама тя няма нищо общо с тия новите.Нито пес, нито фифа ми допадат.Дотата я опитах, но като няма кой да ми обясни какво, как се прави - ми ни стааа.Преди години съм играл дота 1, която беше мод за Warcraft 3, а той беше нещо уникално.Ама това кога залите беха на мода.Беше яко фън.Играете цс, гледате в на другите мониторите, шутове, шамари.Още помна оная карта на цс-а de_rats.

Старкрафт също съм играл.Отново първата версия.Не ми допадна.Двойката не съм пипал.

Лигата я играех доста, но не съм стигал някакви висоти.Даймънд 5 и до там.Но пък с всеки изминал сезон играта ми става по-скучна.Нови герой, нови айтъми и почва да няма нищо общо с това, което аз харесвах в нея. - Джинкс.Заради тоя герой я дръпнах и до ден днешен ми е любимия.Въпреки, че не става за нищо, след толкова нърфове и герои, дето просто няма какво да направиш срещу тях.Но там все пак сте отбор от 5 човека, докато в цс-а можеш и сам да носиш.Стига да си добър де.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, Agentpat™ написа:

Внимавай, че е заразно и заразата държи до откат! Аз така се заразих с "Тайние тропи 2" преди 6 години и като се почнаа...В момента имам инсталирани десетки модове, които съм започнал и стигнал до нейде, но после зарязал, заради други модове.

Нали ме беше казал, че аз съм ти подсказал за наличието на СТАЛКЕР ;) Аз съм свикнал с месеци и години да играя някоя игра. Още 2004-та като попаднах на Far Cry 1, я играх месеци, заедно с NFSU i след това NFSU2. Значи, тогава за една година играех 2-3 игри и ми се струваше, че игрите са точно 2-3, а не 50 или 1000, както сега. Беше просто. вземам линеен шутър или рейсър, играя. Занимавка. СТАЛКЕР-а съм казвал, че го имам от 2007-ма година, но почнах да го играя чак края на 2010, когато си нямах работа и преглеждах стари дискове, какво има на тях. После разбрах, че има и други заразени от СТАЛКЕР, та се осведомих, че имало и модове. Та така с модовете. От тогава някъде тоя SGM 2.2  не мога да го изиграя, но ми стана любим. Почвал съм и някои други модове, но обикновено заради краш на игрите се отказвах. Един мод не съм изиграл, щото винаги има проблеми с вървежа. Обаче като изиграя тоя, може би ще погледна и други. Между другото, волана ми стои в краката повече от месец. Едва оня ден се пуснах за половин час да покарам. две седмици отпуска и нито веднъж не закачих волана на масата. Само СТАЛКЕР и тая игра дето ти казах горе - Star Wars. 

Аз 2010-та или 2011-та много интересно почнах със СТАЛКЕРИТЕ. Първо изиграх Сянката на Чернобил. След това си купих на диск Зов Припяти, но не я играх, а почнах Чисто небе. Диска си стоеше и чак като изиграх Чисто Небе, изиграх и Зов Припяти. След това модовете почнах и по-точно SGM 2.2. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, BG-Team-DRIFT написа:

Нали ме беше казал, че аз съм ти подсказал за наличието на СТАЛКЕР

Така беше, но SGM 2.2 го зарязах нейде на Затон и то без да имам някакви проблеми с крашове и т.н. и го зарязах именно заради айние тропи 2".

Иначе официалната трилогия си я бях минал по веднъж, още преди SGM 2.2.

Редактирано от Agentpat™ (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Agentpat™ написа:

Така беше, но SGM 2.2 го зарязах нейде на Затон и то без да имам някакви проблеми с крашове и т.н. и го зарязах именно заради айние тропи 2".

Иначе официалната трилогия си я бях минал по веднъж, още преди SGM 2.2.

Доста рано си го зарязал. Затон е съвсем в началото. Те крашванията при мен почнаха на Юпитер, но едва след като посетих Червената гора. Не знам сега защо върви играта. Всичко е ново при мен спрямо едно време, дори операционната система.  Нямам си понятие каква е била причината - софтуерна или хардуерна, но сега си върви. Което е добре. Имат напредък Майкрософт, вероятно Интел, Самсунг и Сийгейт. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 часа, BG-Team-DRIFT написа:

Доста рано си го зарязал. Затон е съвсем в началото. Те крашванията при мен почнаха на Юпитер, но едва след като посетих Червената гора. Не знам сега защо върви играта. Всичко е ново при мен спрямо едно време, дори операционната система.  Нямам си понятие каква е била причината - софтуерна или хардуерна, но сега си върви. Което е добре. Имат напредък Майкрософт, вероятно Интел, Самсунг и Сийгейт. 

Сега върви, защото вече са излязли всички пачове, фиксове и т.н. Вече всичко е проверено и тествано и се знае, че върви и няма мърдане. Софтуерна е била тогава причината, няма как да е хардуерна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Agentpat™ написа:

Сега върви, защото вече са излязли всички пачове, фиксове и т.н. Вече всичко е проверено и тествано и се знае, че върви и няма мърдане. Софтуерна е била тогава причината, няма как да е хардуерна.

Не знам. Аз ползвам същите инсталационни файлове и фиксове като преди. Поне така мисля. Единствено нови са текстурите. Умишлено се опитах да инсталирам мода така, както съм го играл преди, щото с някои нови фиксове нещата са по-различни. Пак казвам, поне така мисля, може и да греша. Все пак толкова време си играх с инсталации и деинсталации, че реално сега не знам точно какво съм инсталирал. Пробвах уж най-новите инсталационни файлове, но единия го изтрих, щото бяха променили музиката и не ми харесваше. При друг пък крашваше още докато зареди първата контролна точка. Затова и се опитах да се върна на първоначалните инсталационни файлове и фиксове, каквито бях инсталирал 2011-та. Дали съм успял, не знам, но все тая. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 години по-късно...

Два поста спам. Какво толкова има да си кажеш. Евентуално ако е аватара ти - AC, но темата не е за догадки.

А иначе по темата:

Image-229.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, B-boy/StyLe/ написа:

А иначе по темата:

Томигън играеше Prey преди години , дори пускаше тестове с натоварване на системата . Ако не е твърде лично с каква графична карта се наслаждаваш на тези заглавия ?  :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, V_A_G_A_B_O_N_D написа:

Томигън играеше Prey преди години , дори пускаше тестове с натоварване на системата . Ако не е твърде лично с каква графична карта се наслаждаваш на тези заглавия ?  :) 

Слаба...аз съм геймър, но не означава, че се глезя. Играя това, което ми върви добре (не задължително на макс) и ми върши и работа с програмите с които работя. 1060 6G. С удоволствие бих я сменил, но в момента не се пипат. А и не мога да я продам и на адекватна цена, защото сигурно и е минала гаранцията (мисля, че я взех през 2017-та) и хем няма да мога да и искам добра цена (в OLX мах вървят от 350 за 3G моделите нагоре, само една имаше май за 240, но пишеше, че е с някакъв error, каквото и да означава това...сигурно си е "изкопала" живота), но дори за 400 да я пусна...пак няма да мога да си позволя в момента да взема 3060 (която май върти между 1400-1700 като я гледах последно, освен ако пак не е скочила), защото имам и да санирам и да сменям климатик. Та ще изчака...дано се нормализират малко цените...макар че по-скоро очаквам да се влошат дори повече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...
преди 10 минути, petarsam написа:

cs go го попилявам от игра последните седмици :D

Заради мисиите ли? Riptide? Радвам се, че тоя път не им кихнах 13 евро на Vavle докато не си оправят VAC системата. В момента е пълно с хакери, които се буустват заради новите скинове, стикери и прочие. От 3 мача, 3 бяха пълни с поне 2-ма чийтъри. И то на LEM. Надолу не ми се мисли какво е в момента. Та съм му дал 1-2 месеца почивка на CS-а аз.

Но на теб GL HF.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Последната версия ,която съм играл преди доста години бе   CS  1.6  .  Със сигурност съм изгубил част от рефлексите и уменията необходими за висок ранг в CS Go .  :)

преди 16 минути, B-boy/StyLe/ написа:

Та съм му дал 1-2 месеца почивка на CS-а аз.

Остана ли ти време да превъртиш  Prey  ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, V_A_G_A_B_O_N_D написа:

Последната версия ,която съм играл преди доста години бе   CS  1.6  .  Със сигурност съм изгубил част от рефлексите и уменията необходими за висок ранг в CS Go .  :)

Остана ли ти време да превъртиш  Prey  ? 

То ми остава време за всички игри (аз не цъкам много часове на ден, но гледам да не пропускам по 1 час поне всеки ден). Та в това отношение има някакво постоянство. :D

Аз Prey съм го превъртал над 5-6 пъти. Цъках го, защото не бях минал 1 постижение. Аз съм маниак на Achievements и обичам да се пробвам да ги мина всичките (за да докарам т.нар. перфектни игри).

Тъпото е, че има доста смотани такива и направо ги минавам с нежелание някои. И за капак ти извиват и ръцете, защото таман ги минем всичките и авторите на игрите добавят още с някой ъпдейт или пуснат нови такива в някое DLC, които се водят към основата игра, а не отделно за съжаление и те карат един вид да си ги купиш и тях.

Иначе си прав...за рефлексите...и аз съм вече дърто магаре и няма такива рефлекси. Отделно самата механика на играта е по-различна от 1.6 като поведение на оръжията. В последните месеци и аз съм загубил формат и дори в момента съм леко буустнат (аз се усещам), ама това е положението. Понякога и нямаш ден, както ти пише в самия CS. Понякога ти върви повече от акъла дето има един такъв лаф. Стреляш един, падат по 3-ма. :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, B-boy/StyLe/ написа:

Заради мисиите ли? Riptide? Радвам се, че тоя път не им кихнах 13 евро на Vavle докато не си оправят VAC системата. В момента е пълно с хакери, които се буустват заради новите скинове, стикери и прочие. От 3 мача, 3 бяха пълни с поне 2-ма чийтъри. И то на LEM. Надолу не ми се мисли какво е в момента. Та съм му дал 1-2 месеца почивка на CS-а аз.

Но на теб GL HF.

oooooo аз редувам faceit с csgo , хакери както казваш и ти .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Знам че въпроса не за тази тема но ще го постна тука . Има яко намаление на Euro Truck simulator в Steam за 5 евра и искам да я купя но не знам как. Може ли някой да каже как се копува от стеама.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване