Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Какво играхте през последните две седмици в STEAM?

Ъндъртейкър
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 15 минути, Pamlea написа:

Сам не смея да играя.Просто като ме пусне с келеши, много беснея и почвам да късам и да троша наред.

Много е гадно това. Аз ги преценявам бързо и ако не стават за отбор си търся друг сървър или се отделям от групата и играя сам срещу всички. 

Много рядко ми се случва да играя с достоен съотборник на когото да разчиташ че ще ти пази гърба. Няма толкова голям кеф от отборна игра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Става въпрос за компетитив.Изляза ли и ме банва за определено време.До седмица съм стигал.Освен това ако изляза не ми дава точки "опит" и има шанс да дропна ранга.Иначе и секунда няма да седя.Не знам ти с какви играеш, но при мен е доста сложна играта.Не се разчита на пазене на гърба, а на entry frag-ове, мисловна дейност, пикване на ъгли, флашове, смоукове.Просто всеки седи и чака да дойдат терористите и да заложат бомбата.Въпреки, че от съвръвите на валв може да се хване рак общо взето, това е логиката на играта.Всичко е entry fragging, взимане на контрол на A/B/Mid и вече останалото си е чиста стрелба.Има си чалъми, но не играеш ли известно време и все едно не си играл никога.Ама понякога удара една-две бири, пускам мазна музика и почвам да ги тролвам.Примерно играя FaceIt.Това е 5в5 само че е на тяхни съвръви, 128 тикови.Competitive, но не ти засяга ранга.Normal 5v5.Пуска те с всякакви.За ранкинг се плаща.Но там отпускам ръцете и играя като идиот. :D Докато в официалните сървъри на играта няма 5v5 normal.Защо?Ходи питай дебелия Гейб. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Pamlea написа:

По бюрото не мога да ударям.

Още ми е подуто над дясната китка от оня ден, след като праснах масата. Вече не се сещам за коя точно игра и за какво, но се изнервих. Май бе за Dead Island, да, дето падах 3 пъти от скалите и ми взе половината пари. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да бия по нищо, защото съм се лишавал заради хардуера си. Игрите ги играя за разтоварване, не за да се изнервям. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, nikolela написа:

Не мога да бия по нищо, защото съм се лишавал заради хардуера си. Игрите ги играя за разтоварване, не за да се изнервям. 

Може ли да задам един страничен въпрос извън темата ?Каква бе цената на рам паметта ADATA XPG ddr4 16 GB,когато я закупи ?Предполагам около 156 лева от Никем или Скай ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, nikolela написа:

Принципно игрите са за разтоварване.Ама като почне всяка игра да се пуска с ретарди и недокатляци, ела да видиш кво става.Компютъра и монитора гледам да ги жаля, но предишния редовно ядеше песници.От ЦС 1.6 основно.Как и ми седи от ляво на бюрото, редовно отнасяше бой.Въпреки, че няколко пъти го пратих в "нокаут" оживя някак.А мишки и клавиатури редовно си го отнасят.Една от клавиатурите ми така я измлатих, че копчетата и крачетата с който се повдига отпред излетяха до тавана.Следващата я сгънах на две и направо в кофата.Сега тая е някаква майкрософтска по-стабилна и не поддава.А на мишката и изкъртих тежестите, дето бяха сложили вътре в нея.Липсва 1 сантим от левия бутон.Аз се дразня на това, че не мога им го върна.Аз тия къде ми съсипват игрите ако ги намера на живо ще падне купон.Просто това ме изяжда.Особено къде съм тъпанар и колко повече игри губя, толкова повече играя.Толкова и по-тъпи ми ги пуска(естествено).Просто си го представям животното как седи и се кефи да ми съсипва играта нарочно как му се прокрадвам зад него и му цепа главата с една секира.Извратеняк съм си. :D Но да седи някой и само защото му е малка пишката да ми съсипва игрите, просто набарам ли го ще му изкарам червата през ушите.На single player игрите не се дразня, щото в повечето ако умреш и те съживява.Докато тука като нарочно отиде и се самоубие в противника 2-3 пъти и го "нахрани" просто ми завира джезвето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)
преди 3 часа, nikolela написа:

Е те се играят за разтоварване, ама като за 30 секунди паднеш 3 пъти от скалите по калитарски начин, идва много ;) Играеш часове, събираш пари и като те утрепят, ти вземат 10%. И то да бе утрепване, а просто падане от скалите. Това не е като Dying Light,  дето да натиснеш интервала няколко пъти и все някъде ще се хванеш. Както и да е де, аз рядко се ядосвам при тая игра, но оня ден ми дойде повече ;)  Иначе досега съм си чупил три палеца на краката си заради ритници там, дето не трябва ( по меки задници). 

преди 1 час, Pamlea написа:

Принципно игрите са за разтоварване.Ама като почне всяка игра да се пуска с ретарди и недокатляци, ела да видиш кво става.

Аз затова и не играя онлайн. Не че не мога, просто нямам нерви да ме убият 10 пъти и аз тях 20 примерно. Затова предпочитам игри, дето ме убиват по 1-2 пъти на ден максимум и то на най-висока трудност. 

Как и ми седи от ляво на бюрото, редовно отнасяше бой.Въпреки, че няколко пъти го пратих в "нокаут" оживя някак.А мишки и клавиатури редовно си го отнасят.Една от клавиатурите ми така я измлатих, че копчетата и крачетата с който се повдига отпред излетяха до тавана.Следващата я сгънах на две и направо в кофата.Сега тая е някаква майкрософтска по-стабилна и не поддава.

Аз отдавна престанах да бия по клавиатурата, а по кутията на PC  никога не съм удрял, че там хард дискове има. Престанах да бия по клавиатурата, щото тая купих преди 2 години за 230 лева. Ама като бях с клавиатури за по 20, ги сменях през няколко месеца и ги заливах с какво ли не. Обаче по тая гледам да не удрям. Все едно е жена. Може да те ядоса до пяна в устта, ама не удряш. 

Просто си го представям животното как седи и се кефи да ми съсипва играта нарочно как му се прокрадвам зад него и му цепа главата с една секира.Извратеняк съм си. :D 

E аз така, ама със зомбитата дне. Утрепах го преди 30 секунди, ама налагам и налагам от яд :P

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно заради нервите, онлайн само с познати или PvE (вие срещу компютъра ) като diablo или WoW. Не че в рейд не ми е идвало да се пресегна през TS и да плясна някоя патка зад врата. Ти даваш всичко от себе си а овцата прави по-малко дмг отколкото ако пусне героя си на автохит и се хили като пача. И  я търпим щото е жена на танка ни или някой друг необходим на рейда.Но там поне ги познаваш всички и са ти под ръка да ги насолиш като те ядосат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, V_A_G_A_B_O_N_D написа:

Може ли да задам един страничен въпрос извън темата ?Каква бе цената на рам паметта ADATA XPG ddr4 16 GB,когато я закупи ?Предполагам около 156 лева от Никем или Скай ...

Не съм сигурен. 146, 156 или 166лв. Едно от трите беше. Сега я виждам на 280 - 300лв да се продава. http://most.bg/2x8g-ddr4-2800-xpg-z1-adata.html

преди 8 часа, bildera_ написа:

E аз така, ама със зомбитата дне. Утрепах го преди 30 секунди, ама налагам и налагам от яд :P

Моите зомбита ги горя. Имам най-малък PING и най много убийства.

Редактирано от nikolela (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)
преди 6 часа, nikolela написа:

Не съм сигурен. 146, 156 или 166лв. Едно от трите беше. Сега я виждам на 280 - 300лв да се продава. http://most.bg/2x8g-ddr4-2800-xpg-z1-adata.html

Аз моята я взех за 210 лева, ама още първия ден като излязоха дъната с поддръжка на DDR4. Е, с двуканалните памети де, не при четириканалните. 

преди 6 часа, nikolela написа:

Моите зомбита ги горя. Имам най-малък PING и най много убийства.

Да не омешваме игрите. Между другото, голяма похвала за новата ( е тя вече година направи) версия на Dead Island Definitive Edition. Доста по-добре от Dead Island Riptide Definitive Edition. А аз навремето играех само Riptide. Имам чувството, че сега са имали време да преработят само Dead Island,  а при Riptide просто са лепнали DX11  ефектите. Звука от зомбитата е ужасен. Както стоиш - тишина и изведнъж неопределен рев. Може зомбито да е на 100 метра, ама не може да разбереш. Все едно е на 2 метра от теб. Ужасно озвучение. Хората с по-слаби нерви да не играят, че само това ще ги откаже. При Dead Island  звука си е направен както трябва да бъде, даже доста често не се и чуват скритите зомбита, за разлика от Riptide. А и самата Dead Island  е много по-добре направена за игра - по-трудно се печелят пари, рядко се намират добри оръжия, дори при търговците. А, да, търговците най-често продават боклуци. А за да ъпгрейдваш оръжията трябват разни ингредиенти, но и те много трудно се намират, не като при Riptide,  дето да пообиколиш един ден и си се запасил с припаси за 100 часа игра. При Dead Island няма такова нещо  и ако ти липсва някакъв ингредиент, трудно ще го намнериш по кофите и при търговците. А намериш ли го при някои търговци, трябва да купуваш в големи количества, ако имаш пари де, щото и те кът. Абе, Dead Island  е измислена по-добре, за Riptide явно не е останало време. А аз дори се замислях да си купя само Riptide...добре че не съм го направил. Dead Island  освен това има Арена, където може да стреляш като при Serious Sam. Има и повече дестинации, а и е по-красиво направена. Затова преди месец издебнах намаленията и взех двете ( всъщност 3) игри за 17 лева. Обаче така и не мислех да играя Island, след като превъртях Riptide. Тогава просто хванах мишката и 15 минути се чудех, коя игра да изиграя. Реших да е Far Cry 1, но тя не ми тръгна под Win 10  по описани по-горе и в други теми причини. Затова пак хванах мишката и ха тая игра, ха другата, накрая пак Dead Island ;) Само че отначало си обърках героя и станах военен, дето като при DOOM  напредва и трепи всичко наред. Да и такъв режим има, освен Арената. 

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

b24ded182e46b6c342e0bbd8be6f187a.png

Малко към CS-a се връщам, Team Fortress-a също в последно време доста го играя, забавно е когато се съберете с няколко приятеля, а Батманчето се опитвам да го превъртя на 100%.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 месеца по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Мисля поставих личен рекорд за 2 седмици, но не съм сигурен:

2017-11-08-21-44-19.jpg

Около 7 часа и половина на ден средно, хаха. Изтрепах ги тия демони. За трети път я почнах за две седмици. Общо взето 8 часа работа, 8 часа игра и 8 часа сън  :P

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Теб съм те признал за баш геймъра на форума! :wors:

Аз по 8 часа на ден и посмъртно не бих могъл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Agentpat™ написа:

Теб съм те признал за баш геймъра на форума! :wors:

Аз по 8 часа на ден и посмъртно не бих могъл.

Навремето Crysis Warhead  я превъртях за една неделя - 16 часа и това си е рекорда ми за ден.  А рекорда ми за продължително игране на само една игра, без да пускам друга, е някъде 3 месеца мода на STALKER Sigerous mod 2.2 . Всъщност, това бе 2011 година мисля и нея година превъртях всчики STALKER, почнах тоя мод и някъде на средата почна да ми крашва. Затова и я зарязах след 3 месеца ;)  Така и не я превъртях никога. 

Редактирано от BG-Team-DRIFT (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, BG-Team-DRIFT написа:

Навремето Crysis Warhead  я превъртях за една неделя - 16 часа и това си е рекорда ми за ден.

Тази се минава за 5 часа. А първата за около 10.

преди 13 минути, BG-Team-DRIFT написа:

А рекорда ми за продължително игране на само една игра, без да пускам друга, е някъде 3 месеца мода на STALKER Sigerous mod 2.2 

Това е вече друго нещо. А сега си представи във Вещера или Уархамър със 140 фракции колко ще има да ги биеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Julius Decimus написа:

Тази се минава за 5 часа. А първата за около 10.

Това е вече друго нещо. А сега си представи във Вещера или Уархамър със 140 фракции колко ще има да ги биеш.

Аз за 5 часа не мога да я мина, особено на максимална трудност. Но пък има хора, дето и за минути или часове минават подобни игри. Примерно Fallout 4  я минаха за минути. Ти за колко би я минал? 

Все пак аз не ирая да я мина играта, а да изпитам някакъв кеф. Дори и при рейсърите е така. На първо място кефа, после постиженията и играта като цел. Иначе най-мразя да превъртам игри. 99% от игрите никога не минавам последно ниво. Дори DL  никога не съм я превъртал, а мисля имам около 500 часа игра.  Превъртането как да го кажа..е за ...не е за мен, да не се обиди някой. По принцип първото обучаващо ниво и последното са най-тъпи. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, BG-Team-DRIFT написа:

Примерно Fallout 4  я минаха за минути. Ти за колко би я минал?

25-30 часа по главната история. Което е най-важното за да дадеш цялостна оценка на сингъл плеър игра. Ти като правиш само странични мисии нищо не виждаш от войс актинга, звукозаписа, замисъла на целия свят на играта. Това е според мене.

Иначе оня гущер, дето му връщаш яйцето....неговото.....:lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Julius Decimus написа:

Иначе оня гущер, дето му връщаш яйцето....неговото.....:lol6:

Е аз два пъти го минах. Първия му го върнах, втория не :P

преди 13 минути, Julius Decimus написа:

25-30 часа по главната история.

Аз не мога за толкова, освен ако не съм пуснал на минимална трудност. Давай на оцеляване да те видя. То иначе лесно - бягашш и стреляш, никой даже не те и закача. Ама я дай на оцеляване, дето играта 80% различна, дето се разболяваш и така нататък. 

Иначе чалъм сигурно има и на оцеляване. Аз например за две седмици и нещо на Shadow Warrior 2  хванах такива чалъми...но това е играчка, чакаш точно определено оръжие, действаш по определен начин, ъпгрейдваш се по определен начин и играеш по определен начин. Може да направя едно клипче ако ми скимне и да поканя някой да повтори същото, ама с друго оръжие да кажем. Всяка игра си има чалъми и ако сам ги търсиш, е трудно да ги намериш. 

При Shadow Warrior 2  на макс трудност всичко е отчайващо, но аз стигнах до момента, когато просто си играя за кеф, без дори да се стряскам че ще ме убият или нещо подобно. Но всичко си е до намиране на точния начин на игра или айде, на определен начин, защото начини за игра много. 

преди 17 минути, Julius Decimus написа:

Ти като правиш само странични мисии нищо не виждаш от войс актинга, звукозаписа, замисъла на целия свят на играта. Това е според мене.

Ами...даваме примерно 50 лева, не искаме за 5 часа или 20 всичко да свършва ;)  Аз като дам по левче за игра или я тегля пиратска, може и 20 минути да е максимума ми на игра. 

И още въпросче. Можеш ли да минеш с всички автомобили по всички писти примерно при RRRE и за колко време ще е това? Айде, няма те карам с разлчини оцветявания, а само с един автомобил. По мои сметки това са няколко хиляди обиколки от по средно 4 километра. Интересно ми е, как ще врътнеш по всички писти и с всички автомобили за 5 часа или айде, 20 ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, BG-Team-DRIFT написа:

А рекорда ми за продължително игране на само една игра, без да пускам друга, е някъде 3 месеца мода на STALKER Sigerous mod 2.2 . Всъщност, това бе 2011 година мисля и нея година превъртях всчики STALKER, почнах тоя мод и някъде на средата почна да ми крашва. Затова и я зарязах след 3 месеца ;)  Така и не я превъртях никога. 

SGM 2.2 се превърта нейде за месец, но без последните фиксове е адски бъгав мод. Особено бъгав е модът базиран на 2.2 - Lost Soul - него не го и започвай, защото е въпрос на чист късмет да го изиграеш до края, без да сбият сейфовете към края. Той и с последните фиксове е "кауза пердута". Аз се подлъгах, защото има по-хубав оръжеен пак, и си платих за гяволъка. Читав е Сталкер едишъна и точно него трябваше да доиграя, но не би. Както и да е, де. Сега се очаква SGM 3.0 към края на годината.

Редактирано от Agentpat™ (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Agentpat™ написа:

SGM 2.2 се превърта нейде за месец, но без последните фиксове е адски бъгав мод. Особено бъгав е модът базиран на 2.2 - Lost Soul - него не го и започвай, защото е въпрос на чист късмет да го изиграеш до края, без да сбият сейфовете към края. Той и с последните фиксове е "кауза пердута". Аз се подлъгах, защото има по-хубав оръжеен пак, и си платих за гяволъка. Читав е Сталкер едишъна и точно него трябваше да доиграя, но не би. Както и да е, де. Сега се очаква SGM 3.0 към края на годината.

Абе играе се той, ама аз не съм баш геймър като някои тук, де превъртят и трепят наред онлайн. Аз играя за кеф. И да мога да го превъртя, не това е целта. А и тогава имаше една мисия ако се сещаш, дето се качваш на някакъв багер или нещо подобно и се появяват едни в далечината, дето трявба да утрепиш. Докато не прочетох ( или май колега ми каза), че трябва да хукна след тях, не да ги целя със снайпера, загубих няколко дена. И то като ти дойдат 5-6 такива мисии и си превъртял месеца ;)

Да не говорим, че още в началото ми изчезна труп от заданието, въртях се, въртях се, накрая отворих форума и разбрах, че трупа си изчезва и е бъг. Трябвало просто веднага да изпълня задачата, а не да чакам. Ей такива ми ти нещица ме забавят винаги. Дори в DOOM...ама това друга тема. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, BG-Team-DRIFT написа:

При Shadow Warrior 2  на макс трудност всичко е отчайващо, но аз стигнах до момента, когато просто си играя за кеф, без дори да се стряскам че ще ме убият или нещо подобно. Но всичко си е до намиране на точния начин на игра или айде, на определен начин, защото начини за игра много. 

Добре даваш пример, но това и Doom са леко нубарски сравнени с Уархамър, да не говорим на последната трудност. Не бройм симулаторите.

За Фалаута признавам, че е трудна, да.

Сталкер едно време му бях фен, преди 10 години. Сега не съм пускал от 2009 обаче. А и то няма изглед да има нов.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Julius Decimus написа:

Добре даваш пример, но това и Doom са леко нубарски сравнени с Уархамър, да не говорим на последната трудност. Не бройм симулаторите.

За Фалаута признавам, че е трудна, да.

Сталкер едно време му бях фен, преди 10 години. Сега не съм пускал от 2009 обаче. А и то няма изглед да има нов.

Да де, за мен всички, де играеха GRID 1 бяха нубове с изключения на 7-8 човека, но това е друга тема ;)

То нов СТАЛКЕР  мисля не трябва. Има си достатъчно модове и който е фен, ще си играе. И аз някой ден ще почна пак, ама...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Julius Decimus написа:

На Сталкер-а са важни модовете му - именно те го държат все още жив. Основните му 3 игри служат като база за техническата част и историите в модовете.

Редактирано от Agentpat™ (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, BG-Team-DRIFT написа:

Да де, за мен всички, де играеха GRID 1 бяха нубове с изключения на 7-8 човека, но това е друга тема ;)

Вместо да се опъваш, че е "трето лице", щото до сега не е измислен по-удобен начин да управляваш хиляди бойни единици по картата, вземи да пробваш, има я в тракера. После ще си на съвсем друго мнение. Уархамър 2 ама, не 1. Едно, че ще пробваш нещо уникално, и друго за самия тебе ще е интересно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване