Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Какво играхте през последните две седмици в STEAM?

Ъндъртейкър
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 15 минути, Julius Decimus написа:

Вместо да се опъваш, че е "трето лице", щото до сега не е измислен по-удобен начин да управляваш хиляди бойни единици по картата, вземи да пробваш, има я в тракера. После ще си на съвсем друго мнение. Уархамър 2 ама, не 1. Едно, че ще пробваш нещо уникално, и друго за самия тебе ще е интересно.

Значи...ако искам нещо и от трето лице, ще си играя Carrier Command: Gaea Mission. И без това ми трябват часове без да правя нищо, за да произведа нещо ;) 

преди 16 минути, Agentpat™ написа:

На Сталкер-а са важни модовете му - именно те го държат все още жив. Основните му 3 игри служат като база за техническата част и историите в модовете.

Той това го знае, но всеки с предпочитанията си. 

А и още нещо. Вместо ти да се опъваш, поиграй като хората SW2. Ама с DLC,  че ще ти е по-лесно и на макс трудност...когато можеш де. 

Със сигурност може да ме напсуваш, ама отде си сигурен, че аз няма да направя това за твоето трилицево предложение? Сещаш ли се за мнението ми относно F1_2017? На мен ми харесва игрицата, на теб не. Различни вкусове имаме. Същото и за Корсата и RRRE. Аз и досега смятам, че въпреки DX9, RRRE  е по-добре напрвената игра като цяло, дори като управление. 

Редактирано от BG-Team-DRIFT (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, BG-Team-DRIFT написа:

А и още нещо. Вместо ти да се опъваш, поиграй като хората SW2. Ама с DLC,  че ще ти е по-лесно и на макс трудност...когато можеш де. 

При положение, че и това е с чудовища и гадинки, не виждам що Уархамъра няма шанс да ти хареса, а и ти на изглед далеч отгоре, съсредоточен върху не само 1 персонаж, трето лице ли би го нарекъл ? Аз не. А пък има и приближена камера за в близкия бой.

Щото аз това може да го пробвам, все пак играл съм основно първо лице в миналото.

Същото и за Корсата и RRRE. Аз и досега смятам, че въпреки DX9, RRRE  е по-добре напрвената игра като цяло, дори като управление. 

За графика съм казвал винаги, че Корсата не е кой знае какво, най-доброто е Pcars. 

Със сигурност може да ме напсуваш, ама отде си сигурен, че аз няма да направя това за твоето трилицево предложение?

Че няма да я купуваш за теста само.

Ма ОК, само ти губиш обаче, че не пробваш игра стойностна наистина.

Редактирано от Julius Decimus (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, BG-Team-DRIFT написа:

Той това го знае, но всеки с предпочитанията си. 

А и рядко може намериш поредица по-сериозна от Silent Hunter. 4 и 5, че по-нови. Тва е уникална тръпка.

http://store.steampowered.com/app/15200/Silent_Hunter_Wolves_of_the_Pacific/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 часа, BG-Team-DRIFT написа:

Кико, ще вземеш да ме навиеш за тоя SW2 (SW1 ми хареса). Но докато чакам в Стийм да падне на 5-6 евро (което явно скоро няма да стане), за да си я взема, ще взема да си дръпна ГОГовската версия и те така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Agentpat™ написа:

Кико, ще вземеш да ме навиеш за тоя SW2 (SW1 ми хареса). Но докато чакам в Стийм да падне на 5-6 евро (което явно скоро няма да стане), за да си я взема, ще взема да си дръпна ГОГовската версия и те така.

Играта е подобна на SW1,  но има и доста нови елементи, не е само да напредваш напред като при DOOM. Има някакво развитие на персонажа. Применро трудността кошмар  има 6 нива, но ако почнеш отначало на кошмар, имаш достъп само до 1-во ниво. За второ ти трябва 31 левел и така нататък до 6-то. Не че е нещо интересно за начинаещия, но просто го коментирам като факт. В интерес на истината някои неща могат да те подразнят, примерно ако се опиташ да намериш някаква логика при развитието на способностите. Почти няма такава и е малко лотария като се опиташ да смесиш 3 способности и да направиш нещо ново. Е, има логика, но тя е да кажем 20% от цялата манджа.  Та тия неща може и да не се харесат, както и големите мелета понякога ала DOOM. Но лично мен ме грабна играта още първия път като я играх, макар че тогава я спрях на второто превъртане, щото си купих някакви други игри и така...

преди 3 часа, Julius Decimus написа:

А и рядко може намериш поредица по-сериозна от Silent Hunter. 4 и 5, че по-нови. Тва е уникална тръпка.

http://store.steampowered.com/app/15200/Silent_Hunter_Wolves_of_the_Pacific/

Мани, мани. 2010 година я играх докато варих ракия( като изпих ракията 2011 и отказах алкохола за 5 години). Така и не можах да се оправя в подводницата и да разбера, как изобщо се играе играта. Нямаше превод и само се въртях на едно място. Спомням си че я играх, когато варих ракия, щото такива спомени остават завинаги ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 часа, Madonna написа:

inHdtnO.png

Ooo Сакред , добра игра си е , не ги правят вече такива , препоръчвам ти Titan Quest ако не си я играла иначе аз я превъртях с Дриада , инквизитора и магьосницата , серафимката нещо не ми допадна... леле говоря така все едно съм я играл онзи  ден а пък беше преди почти 10 години...

И да не забравям Уникалния концерт в играта

Редактирано от Azhen (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За майтап си я купих вчера за 5лв и я подкарах да си я припомня и се сетя какво куцо управление имаше и как съм я изтърпял да  превъртя толкова пъти ...  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Azhen написа:

За майтап си я купих вчера за 5лв и я подкарах да си я припомня и се сетя какво куцо управление имаше и как съм я изтърпял да  превъртя толкова пъти ...  

Абе инквизитора не беше ли най-готин ?

Имаше един маунт, паяк май, та като почне да ги лупа, бум-бум, няма спирачка :emoji_smiley-02:. Препарирва ги здраво.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 11/9/2017 в 19:29, Madonna написа:

inHdtnO.png

Grim Dawn е супер. Аз се замислям като паднат намаленията да взема и Ashes of Malmouth продължението. Също така съм нащрек за Vikings - Wolves of Midgard, Volcen - Lords of Mayhem и Shadows: Awakening. Иначе да, и аз ти препоръчвам Titan Quest AE (ако не си я играла), Path Of Exile, Victor Vran (барабар с DLC-тата) и Adventures of Van Helsing: Final Cut. :)

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 9.11.2017 в 18:29, Madonna написа:

inHdtnO.png

Не е от Стийм, но препоръчвам да пробваш това, при добро желание разбира се - https://www.playgwent.com/en.

Игра на карти е, доста добре направена бих казал. Регистрация иска, карти има и платени като всички други такива, но е.....абе пускаш се и почваш да биеш нубарите :). Туториала само да се мине да видиш основните фракции.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Julius Decimus написа:

Не е от Стийм, но препоръчвам да пробваш това, при добро желание разбира се - https://www.playgwent.com/en.

Игра на карти е, доста добре направена бих казал. Регистрация иска, карти има и платени като всички други такива, но е.....абе пускаш се и почваш да биеш нубарите :). Туториала само да се мине да видиш основните фракции.

Пробвах я преди малко, ама нещо не ми се получава с картите..стратегическите игри май не са ми много по вкуса.. и възможностите ... Благодаря за предложението ти, Джулс. :)

Аз съм много трудна на нови игри..като си харесам 4-5 и с години играя само тях..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това от мен последните 2 седмици:

SteamPlayTime.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Прасето в корса", така деее Assetto Corsa - предимно дрифт... та, ако има желаещи, насреща съм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Атанас Славов написа:

"Прасето в корса", така деее Assetto Corsa - предимно дрифт... та, ако има желаещи, насреща съм.

Дрифта онлайн играе ли се?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Атанас Славов написа:

преди 16 минути, BG-Team-DRIFT написа:

Дрифта онлайн играе ли се?

Да! Дори има отделни пуснати сървъри с определени моднати коли. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, Атанас Славов написа:

Да! Дори има отделни пуснати сървъри с определени моднати коли. 

Мразя всякакви модове в автомобилните симулатори. Не са направени като хората, а и дори да са направени, доверие нямам. Едно е мод на шутър, друго е мод на рейсър. Не ги приемам. Не случайно трудно се вземат права дори за името на една кола, примерно Порше. Какво остава за модовете? Дори миналата година модовете във F1  бяха забранени и с право. Като ще е гарга да е рошава.  А като ще пускат сървъри с моднати коли, нека просто променят името на играта. 

Тя тая игра отдавна ми е паднала в очите, въпреки че си я купих като алфа. Нямат ни класации, ни нищо. Само модове. Е как човек да повярва, че от мода става нещо? Аз не вярвам, който иска да вярва. Все пак живеем в свят, в който всеки държи някакви права. 

Иначе ако искаш състезание, нека си е по определени правила с точно определени автомобили. Разбирай - караш, снимаш, аз карам, аз снимам и сравняваме. Не съм дрифтил половин година може би, но не е проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, BG-Team-DRIFT написа:

1 ....Не са направени като хората, а и дори да са направени, доверие нямам. 

2 ....А като ще пускат сървъри с моднати коли, нека просто променят името на играта. 

3 ....Иначе ако искаш състезание, нека си е по определени правила с точно определени автомобили. Разбирай - караш, снимаш, аз карам, аз снимам и сравняваме. Не съм дрифтил половин година може би, но не е проблем.

1. Наблюденията са ми единствено към дрифт модовете, за другите не знам как е. Да, не са перфектни, но на мен си ми харесват. Просто дрифта ми е слабост, не че не карам друг вид състезания, но дрифта определено ме дърпа повече... За това и все още играя LFS - заради дрифта. Рейсинг симулатори бол.

2. Е, чак пък...

3.Принципно съм навит за такова състезание по тези правила, само да намеря време и ще драсна. :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Атанас Славов написа:

1. Наблюденията са ми единствено към дрифт модовете, за другите не знам как е. Да, не са перфектни, но на мен си ми харесват. Просто дрифта ми е слабост, не че не карам друг вид състезания, но дрифта определено ме дърпа повече... За това и все още играя LFS - заради дрифта. Рейсинг симулатори бол.

2. Е, чак пък...

3.Принципно съм навит за такова състезание по тези правила, само да намеря време и ще драсна. :) 

А, добре. Аз макар да не съм пускал серизно играта от няколко месеца, ще се опитам да се вместя. Ама да е нещо официално, а не кракнато или модове, че не ми се занимава. Имам си играта купена с всички DLC. Каквото има там, нека това да е. Дори пистите. 

И нали знаеш - и да паднем и да бием, пак ще се напием :drunk:

на 18.11.2017 г. в 18:29, Agentpat™ написа:

И аз да се "изфукам":biggrin:

cqs1511022882b.png

На теб винаги съм се чудел. Я играеш я не 2 часа седмично в Steam, но в един момент имаш два пъти повече игри от мен. Сещаш ли се преди 2-3 години, когато някак си се чудеше защо купуваме игри? Имаше толкова малко... Аз пък понах да купувам на поразия по 5-6 игри на месец, че и повече. Сега купувам веднъж на 2-3 месеца и то само нови заглавия почти.  За тая година мисля съм купил само новите рейсъри и някои стари шутъри за под 20 лева. Ама игрички за 2-3-10 лева май не съм купувал. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, BG-Team-DRIFT написа:

А, добре. Аз макар да не съм пускал серизно играта от няколко месеца, ще се опитам да се вместя. Ама да е нещо официално, а не кракнато или модове, че не ми се занимава. Имам си играта купена с всички DLC. Каквото има там, нека това да е. Дори пистите. 

И нали знаеш - и да паднем и да бием, пак ще се напием :drunk:

Окей. То и аз не съм се старал да правя времена, карам за кеф. Иначе за пийенйето там проблеми нЕма! :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Атанас Славов написа:

Окей. То и аз не съм се старал да правя времена, карам за кеф. Иначе за пийенйето там проблеми нЕма! :D 

Добре, за кеф караме. Само да съм чул..."...ама аз бих..." Обичам да карам за кеф.  Но си  мисля, че при тая игра е някак си странно дрифта да зависи най-вече от количеството ESP. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, BG-Team-DRIFT написа:

Но си  мисля, че при тая игра е някак си странно дрифта да зависи най-вече от количеството ESP. 

Аз съм на Off... :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Атанас Славов написа:

Аз съм на Off... :D

Е то точно това е странното в тая игра.  Ти си на off, но има стотици други настройки и автомобили, реагиращи различно. Всеки е свикнал да играе някак си и не е все едно примерно, дали се стартира със студени гуми на прашасала писта, студени гуми на писта за БО или да кажем загрети гуми на писта, де подобрява сцеплението си. Това са тънкости или по-точно капани за онлайн съревнованията. Дори еднакво да стартираме, ти си свикнал поо един начин, аз по друг. И ако при други игри има 2-3 варианта на игра, тук са може би 50, а може и 500. някак си тая игра не мис е струва сериозна, ако става въпрос да се дърлят двама. Щото като аз се кача на моята Фиеста, имам или стари гуми на десетки хиляди км или нови. Имаме температура, различна всеки ден. Това донякъде онеправдава AC, но като чисто състезание си е някак си далеч. Но да, щом се кара за кеф, тия неща нямат значение...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, BG-Team-DRIFT написа:

Щото като аз се кача на моята Фиеста, имам или стари гуми на десетки хиляди км или нови. Имаме температура, различна всеки ден. Това донякъде онеправдава AC, но като чисто състезание си е някак си далеч. Но да, щом се кара за кеф, тия неща нямат значение...

Ооо, аз изобщо не ги сравнявам игрите с реалността. Да, и аз съм шофьор, да, има някаква доза прилика между игра и реалност в съвременните симулатори, но да разчитам  на това какво правя в игра и се получава, и да очаквам, че зад волана става същото.... може да прилича, но не и да е същото. Та аз стоя на неподвижен стол пред компютъра... и къде е тежестта на автомобила в този момент.......... И ТЕ ТАКА! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване