Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

вярвам в магията на бирата .... омайва яко :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вярвам и в магията на любовта, и на бирата, и в другата - непонятната. Не съм се сблъсквала с нея (и дано да не се сблъскам), но зная, че се действа върху енергийното поле на човека като се променя. Как става - не ми е ясно, но съм чела, че се променя аурата, след това идват и промени в здравословното състояние. :hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз самият съм магьосник! Владея силата да спирам времето и да правя лъвски скокове!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За някой видове магия. Хаос магия. Може би най-съвременното направление в областта на магията. Използват се авангардни идей и технологии. За да се практикува е нужно доста сериозно личностно израстване. Използват се много сложни психологически техники, които имат аналог в източните философии, като например идеята за отказването. Длъжен съм да предупредя, че ако човек е неподготвен и се занимава с хаос магия може да си навлече сериозни психологически травми, а и доколкото ми е известно има доста случай в лудницата. Относно проклятия и тем подобни. Всичко е истина, ако се направи професионално. Попаднах на руски сайт, където тези неща са обяснени от психологическа гледна точка, от хора занимаващи се с психология. Извели са цялата система как се прави. Гадна работа. Определено тези неща могат да ти скапят живота. Ако се направи професионално даже няма да си дадеш сметка, че си обект на въздействие. Та който иска да вярва, който иска да не вярва, а аз просто внимавам. Не си правете майтап с тези работи. Живота е прекрасен.

Редактирано от скитник (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, не вярвам! Такива понятия като магия за мен съществуват само за да изразязава красотата на даден предмет :clap: Но някой да ми каже че може да прави магии ще му се изсмея в лицето колкото и грубо да звучи! Аз съм просто реалистка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това, че не сме се сблъсквали с нея или че не можем да си я обясним логично, не значи, че не съществува. Да, най-лесно е да отречем нещо, след като не можем да го осмислим или нямаме сетивата, за да го усетим. Светът в който живеем е толкова разнообразен и сложен, че всичко е възможно :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Познавам хора,които са ходили да им развалят магия,и казват,че има ефект.Та щом има какво да се разваля,значи принципно съществува.Думата "магия:звучи малко като от приказките,но все пак......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз вярвам. Вярвам че всеки получава това което иска и почти толкова това което не иска. Вярвам в действието и противодействието както и в сутрешната мъгла. Боже опази ме. Амин!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайдук Пикасо си отиде Казаха ми че трябвало той да бъде жертвата,защото ми е направена магия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съществуват хора, които се опитват да правят магии, но ако магиите действаха, значи би трябвало да има някаква висша сила, която да ги изпълнява. Като се има предвид за какви глупости става въпрос, едва ли някоя висша сила ще тръгне да ги реализира. Висшите сили не биха се занимавали с битови въпроси. Следователно не би трябвало да има магии, освен ако не са свързани с глобални проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление ДАПубликувано изображение Виждала съм резултата след това и повярвайте, не е много приятенПубликувано изображение Но и този който ги прави, не му върви в живота определено!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля,че тук е мястото за да ви дам малко практически съвети относно магиите.Вдъхнови ме желанието на една секта сатанисти,желаещи "официално" разрешение за дейност в България.

Мисля,че трябва да им се прочете Киприяновата молитва и смятам да го направя и в другата тема и тук Публикувано изображение

Как да се пазим от магия, според православния канон

Трябват ви църковни свещи (купете ги от църква, не от циганките на пазара!!!), светена вода (помолете да ви налеят в едно шишенце) и тамян.

Вземате 3 църковни свещи и ги държите в ръка. Когато поомекнат, ги сплитате, по-точно усуквате една около друга, така, както са трите. Оставяте ги да престоят 3 часа в светена вода. След това вземате един бял лист и палите свещите над него, докато обикаляте стаите една по една. Нека восъкът да капе върху листа. Отбележете местата (ако има такива), където капе черен восъкq и такива, където направо хвърчат искрици огън. На местата, където е капало черен восъкq може просто да има отрицателна енергияq поради различни причини. Лошо е обаче, ако дори една от свещите хвърля искрици. В такъв случай вземате домакински ръкавици и почиствате щателно мястото. Ако намерите разни неща (вижте списъка по-долу), на които не им е мястото там, ги прибирате в найлонова торбичка, а след това трябва да ги изхвърлите в течаща вода, желателно в река.

Заставате с гръб към реката и хвърляте намерените неща с лява ръка през ляво рамо, но без да гледате. След това тръгвате напред, но без да се обръщате! Не забравяйте: единствената мисъл, която трябва да допускате в главата си, е че сте се отървали и животът ви ВЕЧЕ Е ПРОМЕНЕН.

Поръсвате със светената вода всички врати и ъгли на къщата/апартамента отвътре, после слагате тамян в метален или керамичен съд и прекадявате.

Прочетете следната КИПРИЯНОВА МОЛИТВА:

Публикувано изображение

Владико Господи, Иисусе Христе, Боже наш, Който всичко държиш, Святи и благословени, и Вечно съществуващ Цар на царете и Господи на господарите!

Слава на Тебе седящия в светлината пред хиляди и милиони свети ангели и архангели.

Ти знаеш тайните на смирения Твой раб Киприян,

защото преди не познавах Тебе, Господи Вседържителю,

но, Ти Сам Господи Иисусе Христе, повика мене недостойния и ме благослови и удостои да живея с любов и послушание пред Твоето милосърдие и да разпръсна силата на магията, защото и аз, Господи, задържах облаците и те не пускаха дъжд, връзвах земята и тя не даваше плод, лозите не се разлистваха, стадата не даваха мляко, правех мъжете да не се събират с жените си и те да не стават майки, братя да се не виждат и семейства да се разделят, правех зимата лято и лятото - зима.

Всичко лошо, което можех, правех, затова, Господи, Боже наш, приеми моята смирена молитва и направи така, че който страда от лош дух или бъде омагьосан от магията, която пречи на Твоите люде и дома им веднага, където се прочете тази молитва с вяра пред Бога, да се освободи в името на Отца и Сина и Светия Дух.

Амин.

И откъдето и да е изпратена тази магия, нека се разпръсне от Твоите раби и със силата на Честния и Животворящ кръст, който прогонва

всяка вражеска сила.

Амин.

Ако магията е сложена под праг или в кожа, или в желязо, или под камък, или под земя, или под дърво, да се разпръсне като дим, или ако е написана с мастило или кръв човешка, или кръв на добитък, или на риба, или с каквото и да е направена, нека се разпръсне от Твоите раби.

И ако магията е вързана с много възли или в кости прекарана, или в гроб през иглени уши, или в бунар хвърлена, или с каквото и друго да е направена, нека се освободят Божиите раби /.........имената.........../ от всякакво зло действие на нечестивия дух, така щото с дръзновение да казват: «Господ е мой защитник, няма да се уплаша от никакво зло.»

Защото Ти, Господи, си с мене, Твоята десница ме успокоява и тъй моля Ти се, Господи Боже Вседържителю, по молитвите на Твоя смирен раб Киприян, простри Своята мощна Десница и милостиво погледни на Твоите раби /..........имената................./

и им изпрати мирен и верен ангел пазител от всякакво зло, за да славят Тебе, Нашия Изкупител и Избавител сега и винаги и во век и веков.

Амин!

Преди заспиване я прочетете отново.

СИМВОЛИКА НА ЧЕРНАТА МАГИЯ

Всички съставки на конкретната магия имат определена символика, свързана с текста или заклинанието, написан ни или произнесен по време на правенето й. Това е символиката на най-често срещаните съставки, които се слагат в най-разпространените видове черна магия:

1. Сапун - да се стопи, както се топи сапунът. Дните на живота да продължат, докато се стопи сапунът.

2. Игла - да стане слаб и тънък като иглата. Иглата да го боде и да му причинява болки и страдания. Когато иглата е счупена на две или изкривена - да се изкриви, както е изкривена иглата, или здравето и животът му да се прекършат, както е строшена иглата.

3. Син камък - да посинее като камъка.

4. Памук - да побелее и омекне като памука.

5. Люта чушка и червен пипер - да гори в огън като люта чушка.

6. Восък - да пожълтее, да омекне, да се стопи като восъка.

7. Част от недоизгоряла свещ или свещ, взета от гроб - там, откъдето е взета свещта, там да отиде и този, за когото е направена магията.

8. Пирон - с него да бъде закован ковчегът му.

9. Ножче за бръснене или част от него - може да бъде символ на хирургически нож, символ на самоубийство или убийство с нож, да причинява болки като от нож.

10. Конец с възли по него - да се завърже късметът в живота, както са завързани възлите в конеца - в бизнеса, в любовта, в житейския път и др.

11. Клечка или клечки от кибрит - да стане избухлив кибритлия или да изгори бързо, както изгаря кибрит, жар в дома и др.

12. Пръст от гроб или от гробове - да отиде при този, от чийто гроб е взета пръстта. Смърт.

13. Дребна монета - символ на безпаричие.

14. Тамян, кръстче, нарисуван ковчег, кръст - символ на смърт, както и за погребение.

15. Люспи от риба или кожа от змия - да изстине като рибата или змията (смърт), да изстинат чувствата между близки хора.

16. Косми (коса) или нокът от мъртвец - да отиде при тези, от които са взети. Смърт.

17. Козина от куче и котка - да се мразят и ненавиждат както кучето и котката.

18. Органи от кукувица - както кукувицата снася си яйцето си в чуждо гнездо и никога не вижда рожбите си, така и това семейство да не види децата си или близките си.

19. Яйце - всичко в този дом да се затвори, както е затворено яйцето, или на съответния човек да му се затворят всички пътища за любов, образование, работа, бизнес.

20. Част от дреха, бельо, чорапогащи, коса - обикновено се взимат от този, за когото е предназначена магията и са символ на изпълнение на магията само върху това лице.

В магиите, които правят циганките и копанарките, се срещат още живак, лоши билки, части от различни човешки или животински органи, чиято символика не бихме желали да описваме. Злото, обладало не малко човешки души, чрез тях е измислило различни начини за причиняване на смърт и страдания.

изт.тук

Дано информацията да ви е от полза.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Познавам хора,които са ходили да им развалят магия,и казват,че има ефект.Та щом има какво да се разваля,значи принципно съществува.Думата "магия:звучи малко като от приказките,но все пак......

Внушението е голяма работа! Ако решиш ,че са ти направили магия защо да не отидеш да ти я развалят, а и защто след това да не сметнеш, че е подействало.Просто е ...

Но аз все пак не отричам категорично съществуването на магия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля,че тук е мястото за да ви дам малко практически съвети относно магиите.Вдъхнови ме желанието на една секта сатанисти,желаещи "официално" разрешение за дейност в България.

Мисля,че трябва да им се прочете Киприяновата молитва и смятам да го направя и в другата тема и тук Публикувано изображение

Как да се пазим от магия, според православния канон

Трябват ви църковни свещи (купете ги от църква, не от циганките на пазара!!!), светена вода (помолете да ви налеят в едно шишенце) и тамян.

Вземате 3 църковни свещи и ги държите в ръка. Когато поомекнат, ги сплитате, по-точно усуквате една около друга, така, както са трите. Оставяте ги да престоят 3 часа в светена вода. След това вземате един бял лист и палите свещите над него, докато обикаляте стаите една по една. Нека восъкът да капе върху листа. Отбележете местата (ако има такива), където капе черен восъкq и такива, където направо хвърчат искрици огън. На местата, където е капало черен восъкq може просто да има отрицателна енергияq поради различни причини. Лошо е обаче, ако дори една от свещите хвърля искрици. В такъв случай вземате домакински ръкавици и почиствате щателно мястото. Ако намерите разни неща (вижте списъка по-долу), на които не им е мястото там, ги прибирате в найлонова торбичка, а след това трябва да ги изхвърлите в течаща вода, желателно в река.

Заставате с гръб към реката и хвърляте намерените неща с лява ръка през ляво рамо, но без да гледате. След това тръгвате напред, но без да се обръщате! Не забравяйте: единствената мисъл, която трябва да допускате в главата си, е че сте се отървали и животът ви ВЕЧЕ Е ПРОМЕНЕН.

Поръсвате със светената вода всички врати и ъгли на къщата/апартамента отвътре, после слагате тамян в метален или керамичен съд и прекадявате.

Прочетете следната КИПРИЯНОВА МОЛИТВА:

Публикувано изображение

Владико Господи, Иисусе Христе, Боже наш, Който всичко държиш, Святи и благословени, и Вечно съществуващ Цар на царете и Господи на господарите!

Слава на Тебе седящия в светлината пред хиляди и милиони свети ангели и архангели.

Ти знаеш тайните на смирения Твой раб Киприян,

защото преди не познавах Тебе, Господи Вседържителю,

но, Ти Сам Господи Иисусе Христе, повика мене недостойния и ме благослови и удостои да живея с любов и послушание пред Твоето милосърдие и да разпръсна силата на магията, защото и аз, Господи, задържах облаците и те не пускаха дъжд, връзвах земята и тя не даваше плод, лозите не се разлистваха, стадата не даваха мляко, правех мъжете да не се събират с жените си и те да не стават майки, братя да се не виждат и семейства да се разделят, правех зимата лято и лятото - зима.

Всичко лошо, което можех, правех, затова, Господи, Боже наш, приеми моята смирена молитва и направи така, че който страда от лош дух или бъде омагьосан от магията, която пречи на Твоите люде и дома им веднага, където се прочете тази молитва с вяра пред Бога, да се освободи в името на Отца и Сина и Светия Дух.

Амин.

И откъдето и да е изпратена тази магия, нека се разпръсне от Твоите раби и със силата на Честния и Животворящ кръст, който прогонва

всяка вражеска сила.

Амин.

Ако магията е сложена под праг или в кожа, или в желязо, или под камък, или под земя, или под дърво, да се разпръсне като дим, или ако е написана с мастило или кръв човешка, или кръв на добитък, или на риба, или с каквото и да е направена, нека се разпръсне от Твоите раби.

И ако магията е вързана с много възли или в кости прекарана, или в гроб през иглени уши, или в бунар хвърлена, или с каквото и друго да е направена, нека се освободят Божиите раби /.........имената.........../ от всякакво зло действие на нечестивия дух, така щото с дръзновение да казват: «Господ е мой защитник, няма да се уплаша от никакво зло.»

Защото Ти, Господи, си с мене, Твоята десница ме успокоява и тъй моля Ти се, Господи Боже Вседържителю, по молитвите на Твоя смирен раб Киприян, простри Своята мощна Десница и милостиво погледни на Твоите раби /..........имената................./

и им изпрати мирен и верен ангел пазител от всякакво зло, за да славят Тебе, Нашия Изкупител и Избавител сега и винаги и во век и веков.

Амин!

Преди заспиване я прочетете отново.

СИМВОЛИКА НА ЧЕРНАТА МАГИЯ

Всички съставки на конкретната магия имат определена символика, свързана с текста или заклинанието, написан ни или произнесен по време на правенето й. Това е символиката на най-често срещаните съставки, които се слагат в най-разпространените видове черна магия:

1. Сапун - да се стопи, както се топи сапунът. Дните на живота да продължат, докато се стопи сапунът.

2. Игла - да стане слаб и тънък като иглата. Иглата да го боде и да му причинява болки и страдания. Когато иглата е счупена на две или изкривена - да се изкриви, както е изкривена иглата, или здравето и животът му да се прекършат, както е строшена иглата.

3. Син камък - да посинее като камъка.

4. Памук - да побелее и омекне като памука.

5. Люта чушка и червен пипер - да гори в огън като люта чушка.

6. Восък - да пожълтее, да омекне, да се стопи като восъка.

7. Част от недоизгоряла свещ или свещ, взета от гроб - там, откъдето е взета свещта, там да отиде и този, за когото е направена магията.

8. Пирон - с него да бъде закован ковчегът му.

9. Ножче за бръснене или част от него - може да бъде символ на хирургически нож, символ на самоубийство или убийство с нож, да причинява болки като от нож.

10. Конец с възли по него - да се завърже късметът в живота, както са завързани възлите в конеца - в бизнеса, в любовта, в житейския път и др.

11. Клечка или клечки от кибрит - да стане избухлив кибритлия или да изгори бързо, както изгаря кибрит, жар в дома и др.

12. Пръст от гроб или от гробове - да отиде при този, от чийто гроб е взета пръстта. Смърт.

13. Дребна монета - символ на безпаричие.

14. Тамян, кръстче, нарисуван ковчег, кръст - символ на смърт, както и за погребение.

15. Люспи от риба или кожа от змия - да изстине като рибата или змията (смърт), да изстинат чувствата между близки хора.

16. Косми (коса) или нокът от мъртвец - да отиде при тези, от които са взети. Смърт.

17. Козина от куче и котка - да се мразят и ненавиждат както кучето и котката.

18. Органи от кукувица - както кукувицата снася си яйцето си в чуждо гнездо и никога не вижда рожбите си, така и това семейство да не види децата си или близките си.

19. Яйце - всичко в този дом да се затвори, както е затворено яйцето, или на съответния човек да му се затворят всички пътища за любов, образование, работа, бизнес.

20. Част от дреха, бельо, чорапогащи, коса - обикновено се взимат от този, за когото е предназначена магията и са символ на изпълнение на магията само върху това лице.

В магиите, които правят циганките и копанарките, се срещат още живак, лоши билки, части от различни човешки или животински органи, чиято символика не бихме желали да описваме. Злото, обладало не малко човешки души, чрез тях е измислило различни начини за причиняване на смърт и страдания.

изт.тук

Дано информацията да ви е от полза.

Супер е информацията, но едва ли върши работа.Тази смесица от езически ритуали и "християнски" добавки е по-зле и от бульон Маги.Сериозно ли си мислите, че духовните сили действащи чрез разни проклятия и магии, се впечатляват от тези "техники"?Ако е така, много жалко.Те се впечатляват само от сила и власт по-големи от тяхната.Определено не знам да има човек, по-силен от който и да е демон.Това са театрални упражнения за невежи.Ако някой иска да се пази от магии и да бъде опазен, да търси Бога за помощ.Само Исус можеше да заповядва на демоните и хората вярващи в Него.Изводите са за лична консумация.Никой не вижда в духовния свят и никой не може да контролира силите там.Макар че някои вземат и пари за подобни услуги.Бизнес, възползващ се от невежеството на хората.Още една тъжна картинка.

Редактирано от alesys (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И нека всички да си помислят какво е било отношението към астрономията и към психологията в началото,преди да падне мистириозното було,с което са били обвити.

Преди да падне булото, ама дали защото все още не сме наясно с нея, или защото все още не сме си спомнили за какво става въпрос?

Прочетох едно мнение, че науката не била дала обяснение... да... науката не е дала обяснение и конкретен отговор и за Бог, но силата му властва над половината свят... Науката е дело на хората, докато магията е дело на Богинята.

Тези, които говорят по разни кабеларки и ни съветват да пием мастило от химикалки, размесено с пясък и собствена урина, за да си излекуваме от камъни в бъбреците са толкова вещи хора и гадателки, колкото аз съм Уинона Райдър..

А баба Ванга? Нима някой ще посмее да отрече, че тя бе гадателка? Че помагаше на хората - въздействието й над хората, нима не бе магия - да проникнеш в миналото на един човек и да прозреш бъдещето му... да, баба Ванга бе дълбоко вярваща жена, която наистина може да бъде наречена вещица! И то - една от най-добрите, които са се раждали по тази благодатна земя.

Вещица не значи лоша бабка с брадавица на носа и аксесоарна черна котка за метлата й. Коренът на това понятие идва от думата "вещ", което значи знаещ и можещ...

Магията е сила, с която малко хора са дарени, тя е познание за структурата на света и най-вече, Вяра, че той е достоен за теб, и ти - за него.

И за тези, които не са се запознали, ще публикувам нещо, което е като 10те божии заповеди, но за хората, занимаващи се с магия:

Аз съм дете на природата, на Майката-Богиня и Бащата Бог.

Не може да има мъжко без женско и женско без мъжко.

Любовта ми ще ми се върне тройно.

Омразата ми ще ми се върне тройно.

Енергията около мен може да бъде упражнявана.

Всички неща могат да са мои - и добри и лоши.

Ние всички сме тук, за да се развием и извисим, и че последния подарък на еволюцията е равенство с Бога и Богинята.

Положителното е невъзможно без отрицателното и отрицателното без положителното.

Ние сме отговорни за собствения си живот и няма такова нещо като "лош късмет".

Няма такова нещо като бели и черни магьосници.

Няма такова нещо като абсолютно добро и абсолютно зло.

Нищо не е 100% от същността си, от себе си.

Аз съм отговорен единствено за еволюцията ми като същество, а не като министър, тераневт, политик или др.

Мога да повиквам Бога и Богинята и техните безгранични аспекти когато и където избера.

Трябва да съм благодарен на Бога и Богинята за всяка нощ и всеки ден на тази земя, в живота си и всичко в него.

Живота ми е скъп и свещен.

Всеки живот е скъп и свещен.

Най-стария и свещен закон в Уика и вещерството - Не прави вреди!

Трябва да се стремя да разбирам и обичам всичко.

Земята е нашата майка и утроба и трябва да бъде обичана, ценена и уважавана.

Гейовете и бисексуалните не са зло или нещо ненормално.

Няма ад!!! Не позволявайте на никого да ви казва противното!

Всеки има право на потомство.

Ако някой не може да има потомство е свободен на си осинови дете.

Трябва да поемаме пълна отговорност като родители, настойници или закрилници и учители.

Трябва да имаме пълно уважение към нашите родители, настойници, закрилници и учители.

Мисълта, че страданието е в живота и че всичко ще е наред, и всичко ще бъде красиво и добро в рая е грешна.Бога и Богинята са ни дали всичко, от което се нуждаем тук и сега.

Любовта е най-голямата благословия и най-големия подарък.

Перфектната, безпределна любов е най-важния урок, който трябва да научим.

Бога и Богинята обичат безпределно всички нас.

Всяко същество има право на собствен избор и свой път в живота.Трябва да го върви без страх и срам.

Всички наши преживявания - добри или лоши - са уроците, които трябва да научим, за да се развием и извисим.

Задържането в миналото и вманиачаването за бъдещето са гумене на време и енергия.Бъдете тук и сега.

Манипулирането на някой или използването на нещо за лично израстване е много сериозно нарушение към себе си, Бога и Богинята.

Никой човек или същество не е по-добро или по-долно от теб и мен.

Всеки от нас има свои собствени уникални способности, талант и умения.Трябва да ги открием и използваме, за да се развием.

Всички заслужават еднакви права и достойнство.

Всички сме тук задружно един за друг.

Това е от мен - който има въпроси, чакам ги с отворени обятия :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не вярвам за мен т'ва е пълна простотия поне за мен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не вярвам за мен т'ва е пълна простотия поне за мен!

Според мен, това не е позиция - не можеш да определиш нещо, като простотия, без дори да знаеш основите му... и най-малкото - да си прочел поне една-две книжки по въпроса...

Нощта е моят дом!

Kaetaa! Zhu Ni Vrai'i Zhi?

Редактирано от witch_honor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

witch honor хубаво е да споменаваш откъде е публикувания от теб текст.http://occultism.hit.bg

Гейовете и бисексуалните не са зло или нещо ненормално.

Не са зло,но са егоисти и ще напиша защо.

Ако си запознат с расите би следвало да знаеш, че Лемурите са били двуполови,тоест те са били с доста високо его и самовлюбени.Мисля че следващия план,разделянето на двуполови при Атлантите не е случайно,защото според мен съставителя на този план е искал да премахне това его,като ги накара да се обичат един друг чрез акта и отглеждането на деца.

Та тези гейове,лизбийки,травестити и т.н.,копнеят подсъзнателно за старото време.Те някога са били Лемури и живота който са водели им е харесвал.Те ни връщат назад а ние трябва да вървим напред.

Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде мога да прочета за лемурийците и атлантите повече щото знам много малко А й между другото късните лемурийци са били двуполови(2-ръки), а ранните еднополови(4-ръки) Поне така е според Е. Блаватская

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки от нас се е сблъсквал с явления, които го карат да се пита дали съществуват сили в природата, упражняващи някакво влияние над нас и можем ли ние да ги поставим под наш контрол. Разкажете своята история, ще се радвам да я прочета. Нека пофилософстваме малко :clap:

Човечеството все още не може да обясни много явления поради недостига на знания. Има хипотези, че съществуват около 25 различни видове енергия, от които ние познаваме само няколко. Има предположения за какво ли не, които с течение на времето се отхвърлят или потвърждават.

Днес има необяснени явления, но в близко или далечно бъдеще всяко от тях ще бъде изучено и разгадано. Homo Sapiens все по-бързо излиза от пелените. Съдейки по полученото през предишните няколко века ( и особено през ХХ ) ускорение, мога да допусна, че следващите хилядолетия ще са шеметни и потресаващи откъм открития и нови познания. От гледна точка на хората от бъдещето, суеверията, магиите и пр. ще са просто смешни.

Без да съм човек с всеобхватни познания за света, мога твърдо да заявя:

Не, не вярвам в магии и суеверия. Те са средство за отклоняване на вниманието от това, че някой или група хора не използва мозъка си по предназначение, т.е. да опознава света. Също така са и средство за борба със собствените страхове.

Магьосници е имало едно време и все още има само в очите на слабообразованите, слабохарактерните и пр. хора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Егоистите са алтруисти :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде мога да прочета за лемурийците и атлантите повече щото знам много малко

А й между другото късните лемурийци са били двуполови(2-ръки), а ранните еднополови(4-ръки)

Поне така е според Е. Блаватская

Ами ти сам си отговорил на въпроса си-Е.П.Блаватска"тайната доктрина"-Антропогенезис

Предпоплагам че си прочел само откъси,защото иначе нямаше да питаш.

А това отдолу са лични мои размисли или по-точно преди два дни се събудих с тази мисъл.

Мисля че следващия план,разделянето на двуполови при Атлантите не е случайно,защото според мен съставителя на този план е искал да премахне това его,като ги накара да се обичат един друг чрез акта и отглеждането на деца.

Егоистите са алтруисти :tease:

Алтруизмът е точно противоположното на егоизма.

Защо си го написал и аз незнам :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

witch honor хубаво е да споменаваш откъде е публикувания от теб текст.http://occultism.hit.bg

Ако си запознат с расите би следвало да знаеш, че Лемурите са били двуполови,тоест те са били с доста високо его и самовлюбени.Мисля че следващия план,разделянето на двуполови при Атлантите не е случайно,защото според мен съставителя на този план е искал да премахне това его,като ги накара да се обичат един друг чрез акта и отглеждането на деца.

Та тези гейове,лизбийки,травестити и т.н.,копнеят подсъзнателно за старото време.Те някога са били Лемури и живота който са водели им е харесвал.Те ни връщат назад а ние трябва да вървим напред.

Поздрави.

Виж... нямам нищо против чуждото мнение, но не смятам, че гейовете и лезбийките са представители на лемурийската раса... знам, че са били двуполови, но не забравяй, че всеки в един от животите си на земята трябва да бъде или гей, или лезбийка, защото по този начин ще научи урока на забраненета любов и на незаслужената омраза. Това е фаза, през която всеки човек минава. Сегашните най-върли хомофоби, са просто хора, които все ощя не са минали този урок, следователно са млади и неопитни души, а хората, които приемат тези хора, вече са минали по пътя им.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малиии, в кви филми се вкарвате...

Магията - тва е да променяш реалността посредством вяра. Само дето нашият свят е твърде стабилен и имаме твърде много информация, за да имаме хубава неизвестност, върху която да се работи.

Ама... нека има неопаганизъм (Уика и вещерство), да държи готичките далече от мейнстрийм религията. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поздрави.

Наистина доста неубедителна и погрешна теза. Защо?

1. Хомосексуалността и трансвестизма са същностно различни понятия и явления. Доста нескопосано тук се примесват.

2. Сравняването на насочеността на сексуалната ориентация с "копнеж" към предишен живот, още повече - живот в състояние на предишна "раса", е нелепо. Интересно ми е към какво според тази теория пък се стремят моносексуалните. Да се обясняват по подобен начин явления и проявления на човешкото самосъзнание, които могат да бъдат чисто физиологически обусловени, е нелепо.

3. Хомосексуалните двойки също се обичат едни други (не себе си) и също отглеждат деца. Тогава?

4. Остава неясно какво се има предвид с "Те ни връщат назад". По какъв начин сексуалната ориентация на един човек е способна да "прави" нещо на някого другиго (да го "връща" например)? По какъв начин например Евгени Минчев те "връща" или "праща" теб на където и да било? :)

Поста на witch_honor беше доста дълъг и впечатление ми прави, че ти си се спрял точно на този между другото вмъкнат ред. Явно темата е от някакво по-специфично значение за теб. На какво се дължи това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.