Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Обсъждане на Истанбулската конвенция

Препоръчан отговор

преди 5 минути, sliderum написа:

Последен офф тук с намесата на Путин: Те някои така като си навият, че искат Владимир Владимирович да им обърне сексуално внимание и напред с рогите всячески в опит да привлекат вниманието му върху своят задник. До там стигат, че се правят целите да бъдат възприемани като задници. :D

Такива са русофилските подлоги :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 4,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Това под спойлера отдавна съм го прочела и мисля, че ни заблуждават. В България никой никога не е дискриминирал различните, освен ако не са били автори на престъпления. Не е нужно да спомена

Разбира се, че политиците използват дебата своите си цели.Ти  обаче си достатъчно интелигентент за да схванеш коварството на тази пошлост наречена "Истанбулска конвенция".Разбира се казуса джендър, ме

Джордж Сорос държи квота от 30% в групата, която ще прилага Истанбулската конвенция Сорос не е човек, а зъл демон!     

Публикувани изображения

преди 29 минути, Lumberman написа:

Хайде по темата, моля! Темата въобще не е за Русия и русофилите. Има си други теми, въобще не знам какво ги намесвате тука. Всъщност знам, затова ти плащат да разводнявате и отклонявате темите. Тука вече има двама-трима с такива наклонности.

Още повече е тъп автогол да стартираш участието си във форума с такива реплики, просто идиотщина пълна. Подливаш вода от самото начало и се компрометираш вовеки. Но очевидно някои хора сънуват Путин и Русия, направо Путин сън не им дава.

Странно, защо новият трол чак сега е забелязал темата?

Или пък някой от познатите тролове пише под нов ник?

Впрочем, това няма значение - България никога и под никакъв натиск няма да ратифицира конвенцията, така че на който не му харесва тук, да замине там, където ще се чувства сред свои.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Мойра написа:

Впрочем, това няма значение - България никога и под никакъв натиск няма да ратифицира конвенцията, така че на който не му харесва тук, да замине там, където ще се чувства сред свои.

Именно, кеф им в Амстердам, кеф им в Сан Франциско, може и в Ню Орлийнс (прайдове бол). Само да внимават със земетресенията и наводненията! Във Фриско има гейове и джендъри колкото им душа иска, даже може да се чувстват част от мнозинството. Нека си правят джендърни градове и държави ако щат, гейове да се съвкупляват и да се размножават... не, ние не ги искаме тука. По-добре е да се отделим отколкото да враждуваме и някакво пренебрежимо малко малцинство да се опитва да налага ценностите си и начина си на живот на всички останали. Откъде се пръкнахте не знам? В лабораторията ли ви създават? Като оня със забрадката?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Мойра написа:

Странно, защо новият трол чак сега е забелязал темата?

Или пък някой от познатите тролове пише под нов ник?

Попитай този, който наричаш трол. Аз специално не съм я променял първи. Естествено русофилските тролове се опитват да съсипят всеки форум. 

преди 1 минута, Lumberman написа:

Именно, кеф им в Амстердам, кеф им в Сан Франциско, може и в Ню Орлийс. Само да внимават със земетресенията и наводненията! Във Фриско има гейове и джендъри колкото им душа иска, даже много да се чувстват част от мнозинството. Нека си правят джендърни градове и държави ако щат, гейове да се съвкупляват и да се размножават... не ние не ги искаме тука. По-добре е да се отделим отколкото да враждуваме и някакво пренебрежимо малко малцинство да се опитва да налага ценностите си и начина си на живот на всички останали. Откъде се пръкнахте не знам? В лабораторията ли ви създават, като оня със забрадката?

Тази конвенция има основен акцент и той защитата на жените и децата от насилие. При положение че жените, които тя защитава, са против, аз нямам задължение да им я налагам, ама въобще. Иначе щеше да се наложи мюсулманите да започнвт да се съобразяват с нея. Сега са защитени от действието и, както и всички мъже, които искат да си бъхтят жените. Потърпевшите не искат да я има? Тяхна воля :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, AngelDimitrov789 написа:

Тази конвенция има основен акцент

Дотук добре, ако се състоеше единствено от основният си акцент отдавна да я бяхме приели, ама дяволът както винаги се крие в подробностите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, AngelDimitrov789 написа:

... Естествено русофилските тролове се опитват да съсипят всеки форум

" .....Естествено русофобските тролове се опитват да съсипят всеки форум....."  :lol6:

Оффф ! Още един нетрадиционен в темата ! Дето като пише не мисли ....., а това е по-лошото !:nono:

.....Амаан бе ! От де се пръквате , как се размножавате като се чифтосвате еднополово ? Чудо на природата ! По-точно перверзия !.... :lol6:

Нещо "мозъчно" да опонираш , вместо да дъвчеш мантри ? :hit:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, sliderum написа:

Дотук добре, ако се състоеше единствено от основният си акцент отдавна да я бяхме приели, ама дяволът както винаги се крие в подробностите.

Тя има пожелателен характер, като много от точките и могат да се изпълнят така, че да са неефективни. Точно основния акцент бръкна отзад най-вече на мюсулманските общества. За това и не мина, като се намери полуудобна причина да бъде оплюта. Мен не ме облагодетестваше с нищо (имам само синове), за това не съм я защитавал особено много. Иначе се смея на женската глупост. 

преди 26 минути, by_chechi написа:

" .....Естествено русофобските тролове се опитват да съсипят всеки форум....."  :lol6:

Оффф ! Още един нетрадиционен в темата ! Дето като пише не мисли ....., а това е по-лошото !

.....Амаан бе ! От де се пръквате , как се размножавате като се чифтосвате еднополово ? Чудо на природата ! По-точно перверзник !.... :lol6:

Нещо "мозъчно" да опонираш , вместо да дъвчеш мантри ? :hit:

Явно чрез делене. Иначе, не са повече, отколкото са били преди. Преди милицията е правила хайки за лов на педер@сти и бройката си е била голяма. Георги Парцалев ще ви прокълне значи... :) 

А сега сериозно. Наймного срещу шпенделите квичат точно скритите шпендели. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, AngelDimitrov789 написа:

Попитай този, който наричаш трол. Аз специално не съм я променял първи. Естествено русофилските тролове се опитват да съсипят всеки форум. 

Тази конвенция има основен акцент и той защитата на жените и децата от насилие. При положение че жените, които тя защитава, са против, аз нямам задължение да им я налагам, ама въобще. Иначе щеше да се наложи мюсулманите да започнвт да се съобразяват с нея. Сега са защитени от действието и, както и всички мъже, които искат да си бъхтят жените. Потърпевшите не искат да я има? Тяхна воля :)

Аман от лъжи! :mad:

преди 29 минути, AngelDimitrov789 написа:

Явно чрез делене. Иначе, не са повече, отколкото са били преди. Преди милицията е правила хайки за лов на педер@сти и бройката си е била голяма. Георги Парцалев ще ви прокълне значи... :) 

Не мърси името на този достоен човек! :mad:

Уважавам правото на всеки човек да бъде такъв, какъвто е, стига да не принуждава другите да бъдат като него!

ИК цели именно това!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей, джендърите имаха шанс да получат някакво човешко отношение, но с арогантността си и желанието да направят патологията норма, изгубиха всякакви шансове някой да ги търпи. Не стига, че перверзни, ами и нагли. Отидоха твърде далеч, те, както и адвокатите и съюзниците им, и хората все повече и повече ще ги намразват - т.е. ефектът ще е обратен на желания от тях, освен ако провокацията и уязвяването на са това, което желаят. Което също е възможно. Тормоз и провокации като самоцел. Но е глупаво. По-добре за тях е тия неща, които пробутват, да стават тихомълком.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Мойра написа:

Аман от лъжи! :mad:

Не мърси името на този достоен човек! :mad:

Уважавам правото на всеки човек да бъде такъв, какъвто е, стига да не принуждава другите да бъдат като него!

ИК цели именно това!

И.К. цели единствено защита. Просто аз не виждам нужда от нея.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, AngelDimitrov789 написа:

И.К. цели единствено защита. Просто аз не виждам нужда от нея.

Коментарите ти са толкова невежи, че въобще няма какво да се коментират. Невежи и елементарни, че човек трябва да е много прост да се върже на такива.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Lumberman написа:

Ей, джендърите имаха шанс да получат някакво човешко отношение, но с арогантността си и желанието да направят патологията норма, изгубиха всякакви шансове някой да ги търпи. Не стига, че перверзни, ами и нагли. Отидоха твърде далеч, те, както и адвокатите и съюзниците им, и хората все повече и повече ще ги намразват - т.е. ефектът ще е обратен на желания от тях, освен ако провокацията и уязвяването на са това, което желаят. Което също е възможно. Тормоз и провокации като самоцел. Но е глупаво. По-добре за тях е тия неща, които пробутват, да стават тихомълком.

И това е вярно, но няма изражение в конвенйцията. Иначе гейовете (джендър е просто пол в директен превод) не са особено малтретирани в България. За да се събори конвенцията, се използва колкото може тази тема, като дори джендър се приравни задължително на гей. Това обслужи мюсулманските общества. На мен не ми е била нужна никога тази конвенция, така че ми е все тая.

преди 1 минута, Lumberman написа:

Коментарите ти са толкова невежи, че въобще няма какво да се коментират. Невежи и елементарни, че човек трябва да е много прост да се върже на такива.

Това е истината. Просто не ти отърва.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, AngelDimitrov789 написа:

Това е истината. Просто не ти отърва.

то на него света му е крив, та какво ли остава за някаква си книжка

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, sliderum написа:

Мирко, нищо не пречи на един документ, в който няма никакви противоречия с конституцията да не бъде вреден и злотворен.

Но КС не намери такива "аргументи".

Затова и питах конкретно по мотивите, но странно защо на всички ви се хареса новия трол и с огромен интерес се хвърлихте да коментирате неща далеч от същество по темата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 59 минути, Lumberman написа:

Тук тролчето се опитва да се прави на интелигентен, но на едно друго място такива "хентелегентности" пишеше, че око да ти зайде.:D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Британски изнасилвач преместен в женски затвор след смяна на пола му

Цитат

Ирини Зикидис, Фейсбук:

Докато България се разкъсва между джендъри и антиджендъри, Великобритания вече решава далеч по-модерни казуси.

Двойният британски изнасилвач Мартин Понтинг сменя пола си в затвора чрез хормонална терапия (а според няколко медии чрез операция) и се превръща в Джесика Уинфийлд. (Виж тук)

Логично, преместват го от мъжки в женски затвор.

Броени дни след преместването, Мартин, пардон, Джесика, напада брутално четири жени и ги насилва. (Виж тук)

Един Господ знае как, щом вече официално е жена.

В момента е затворен в самостоятелна килия, а британските медии и общество са изпаднали в потрес, осъзнавайки, че това е само първият от доста бъдещи случаи от подобно естество. (Виж тук)

Изнасилените жени, заради които е влязъл в затвора, атакуват решението изобщо да му бъде разрешена смяна на пола, описвайки го като чудовище, което се подиграва със системата.

Въобще, веселба.

Разбира се, подобни казуси е можело да бъдат предвидени, както можеше да бъде предвиден и ислямисткия тероризъм в сърцето на Европа, в резултат на малоумни либерални политики на несбъдната интеграция.

Ама защо да се мисли, след като катастрофални решения се взимат под напора на истеричния крясък на НПО-та с малък членски състав, но огромни финансови ресурси.

Така че, спокойно. Тепърва иде купонът.

:D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, miro20 написа:

Но КС не намери такива "аргументи".

На КС не му е работа да търси аргументи с такъв признак. Независимо че е съд, той не съди конвенцията по криминалният кодекс.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Lumberman написа:

Иначе Миро да се радва, че си намери другарче. Само да не го е заменил, смяна поради некадърност един вид. Има ли долари за двама?

А не мислиш ли, че това може да е новия ник на мирката - мирен ангел с цифри.

преди 3 часа, AngelDimitrov789 написа:

Да, акам на паметника отгоре и ти пиша през това време :)

Недей шъ земе а паднеш от петолъчката.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То вече му изгубих края, кой на кой е клонинг. Пък и се изхитряха. Регистрират ги и ги остават да отлежат известно време, преди да почнат да серат през тях. Че понеже имат и бюджет от пентагона ли, who knows, си вземат по няколко устройства към различни доставчици, настолни, мобилни и прочие, използуват и проксита, разните неуредености на геолокацията на мобилните устройства и не може, или е изключително трудно да се докаже, дали някой не седи зад по няколко профила.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, sliderum написа:

На КС не му е работа да търси аргументи с такъв признак. Независимо че е съд, той не съди конвенцията по криминалният кодекс.

Ако имаше подобни криминални елементи в ИК  щеше да е още по лесно. И въобще нямаше да стига  до КС.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, miro20 написа:

Ако имаше подобни криминални елементи в ИК  щеше да е още по лесно. И въобще нямаше да стига  до КС.

Има си такива криминални елементи, които след приемането на конвенцията и прилагането й вече не са криминални, защото довеждат до промени в законодателството и излизат от обхвата му на действие. Примерно Гревио са криминални по сегашното ни законодателство, но няма да са...всъщност въобще няма да попадат под каквато и да е юрисдикция, ако се приеме конвенцията и се приложи буква по буква. Също такова криминално, е и въвеждането на малолетни в сексуални обучения, еле пък да им се приучава съмнение в собственият пол.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Истанбулска конвенция в България няма да има.Сигурен съм обаче,че опитите да се ..прокара няма да спрат.Противниците ги разбирам-мъжът е мъж,жената е жена...както Господ-Бог е решил да е...Другите обаче(специално тук,в темата) не ги разбирам-що се криете зад "Не на насилието над жени"..,що не излезете и да кажете какви сте и за кво се борите..в крайна сметка!?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, sliderum написа:

Също такова криминално, е и въвеждането на малолетни в сексуални обучения, еле пък да им се приучава съмнение в собственият пол.

Е да де. За такива фейкове говорим. Дето и помен няма в ИК.  А  тези и други примери , и то изкривени и спекулативно представени примери за обучение на деца,  давате от дръжави в които дори не са ратифицирали конвенцията.

Е какво да говорим повече... въпреки многократното опровергаване на тези и други спекулации, анти-ИК пропагандата си свърши работата. Вече е тотално загнездено в съзнанието ви че тези лъжи са именно ИК.

Искам да ви върна и към мотивите на едни от конституционните съдии, където споменава :

Цитат

Във връзка с това отбелязваме само като пример, че още в Резолюцията на Общото събрание на ООН от 10 юни 2000 г. относно действията и инициативите за прилагане на Пекинската декларация и съответната платформа за действие многократно е употребена английската дума „gender“, с която днес единствено по съображения за постигане на политическа изгода, но без каквото и да е основание, се плаши българското общество.

т.е. понятието , което предполага вкарване на "джендър идеологията, отдавна е в употреба, но тогава никой не скачаше срещу него.

Сега,  в употребявайки в точките  на ИК , изведнъж предизвика отлкова страхове и истерия.

Не ви ли е странно това ?

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, miro20 написа:

Е да де. За такива фейкове говорим. Дето и помен няма в ИК.  А  тези и други примери , давате от дръжави в които дори не са ратифицирали конвенцията.

Е какво да говорим повече... въпреки многократното опровергаване на тези и други спекулации, анти-ИК пропагандата си свърши работата. Вече е тотално загнездено в съснанието ви че тези лъжи са именно ИК.

Странно, защото за нещо, което принципно си прав че го няма в текста на самата конвенция, го има в обяснителният доклад към нея, в който се казва как трябва да се прилага на практика :D  Толкова странно разминаване в никакъв случай не е случайно...Имам някакъв спомен...Четох някъде, че преди ...Доста годинки, когато конвенцията била по-млада също като нас тогава...Всичко й било наред...После някакви гейски НПО-та, с кряскане , врякане, митинги и всякакви други законни, или незаконни средства, си издействали, в това което не го пише в самата конвенция, а именно в разписанието на това как да бъде прилагана, да  бъдат включени всичките гадни мръсотийки, които им отървали.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо Германия ще прилага само при определени условия един член от Конвенцията ? Един член и то при определени условия!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване