Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Обсъждане на Истанбулската конвенция

Препоръчан отговор

• Отговори 4,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Джордж Сорос държи квота от 30% в групата, която ще прилага Истанбулската конвенция Сорос не е човек, а зъл демон!     

Разбира се, че политиците използват дебата своите си цели.Ти  обаче си достатъчно интелигентент за да схванеш коварството на тази пошлост наречена "Истанбулска конвенция".Разбира се казуса джендър, ме

Това под спойлера отдавна съм го прочела и мисля, че ни заблуждават. В България никой никога не е дискриминирал различните, освен ако не са били автори на престъпления. Не е нужно да спомена

Публикувани изображения

преди 2 часа, AngelDimitrov789 написа:

Без майтап.

Това беше голям майтап от твоя страна:laughing4::laughing4::laughing4:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, AngelDimitrov789 написа:

Отхвърлянето на тази кнвенция реално е защита на насилието над жени и деца.

Пред такава тежка аргументация няма какво да се каже... No joke! 130 страници дискусия отидоха в небитието!

Между другото, Караджата ме подсети, че имаше някакъв раздел за вицове и смешки. Да не си объркал раздела?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Иван Бакалов: Крайните джендър-идеолози напомнят болшевиките

Цитат

Иван Бакалов, Фейсбук:

Някои по-запалени привърженици на Истанбулската конвенция разприятеляват хора, които не се възмущават от решението на КС.

По-крайните джендър-идеолози силно напомнят хунвейбините и болшевиките.

Няма несъгласни, приемаш и не се обаждаш.

Понеже не могат да се наложат като в онези времена, разприятеляват - няма да си играя с теб повече. 

Споровете за ИК вече са безсмислени, у нас тя умря още преди решението на КС, очевидно беше, че по-голямата част от обществото е против.

Щом и простият Борисов, дето се разбирал с простите, искаше да я ратифицира и не успя, нищо не може да помогне.

Е, какво искат - щом повечето са против, насила ли?

В следващите избори, която партия застане зад каузата ратифициране на ИК, едва ли ще влезе в парламента.

Това са реалностите.

И главната причина не е, че населението е средновековно и невежо, а това, че го обиждат като такова.

Това, че му обясняваха, че щом е против ИК, иска да бие жена си.

Щом е против ИК, значи е против СЕ, ЕС, ЕК и прогреса.

Че имало грешка в превода, той бил прост и не разбрал и т. н.

И сега от медиите му обясняват как у нас вече били разрешили законно да биеш жена си.

Не знам дали народът е прост, но по-запалените привърженици на ИК не ме изпълват с оптимизъм.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Мойра написа:

няма да си играя с теб повече.  

Аз с радост бих приел някой мой познат джендер, който по някаква причина се е покривал и не съм успял да го идентифицирам като такъв, реши да не си играе с мен повече, благодарение на негативното ми мнение за конвенцията. Щот кой знае какви точно игрички може да замисля един джендер в главата си, по отношение на своя  познат, орални или анални, или нещо дори още по-извратено, за което дори не бих могъл да се сетя и кой  играе жената, мъжа или нещо там друго в болните му фантазии.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Мойра написа:

Няма несъгласни, приемаш и не се обаждаш.

Е то точно това е пълна лъжа :) Аз не съм видял някой дето е против ИК да не може да си го каже или някой да му пречи.

Даже обратното... ако не си против ИК, то си анти-всичко ... против "семейните ценности" и традиции,  против църкваа, против правилно възпитание на децата, че си  гаден джендър, соросоид и т.н.

Мойра, а сериозно казано, понеже нали ти сериозно се интересуваш от правната позиция, има ли в мотивите на КС друго освен "неясен превод" и ... несъответствие със  закрепеното в конституцията особено положение на жената-майка ? което особенно положение противоречи на някоя точка в ИК за "равенството" . ?

Въпреки че според други тов ане противоречи , а допълва конституцията ни .. но ... както и да е...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мирко, нищо не пречи на един документ, в който няма никакви противоречия с конституцията да не бъде вреден и злотворен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, karadzha написа:

Това беше голям майтап от твоя страна:laughing4::laughing4::laughing4:

Пак си смесил лосионите за вана ас Тройной. :) За това се смееш без причина.

преди 7 часа, Lumberman написа:

Пред такава тежка аргументация няма какво да се каже... No joke! 130 страници дискусия отидоха в небитието!

Между другото, Караджата ме подсети, че имаше някакъв раздел за вицове и смешки. Да не си объркал раздела?

Това, че искаш да продължаваш да си биеш жената :) , не е нужно да ни го показваш постоянно. Аз нямам голям стимул да подкрепям конвенция, която дори не е прочетеана от жеите, които тя основно защитава. Те не я искат, защо да я искам аз? Нямаме голям спор по темата, така че се изживявай както си искаш. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, AngelDimitrov789 написа:

Това, че искаш да продължаваш да си биеш жената :) , не е нужно да ни го показваш постоянно. Аз нямам голям стимул да подкрепям конвенция, която дори не е прочетеана от жеите, които тя основно защитава. Те не я искат, защо да я искам аз? Нямаме голям спор по темата, така че се изживявай както си искаш. 

Биенето на жените е най-малкият проблем на тая конвенция. Ако беше само фокусирана на това, защо има една камара текстове касаещи съвсем други работи? Но ти очевидно нищо не си чел, а говориш наизуст.

Иначе мене повече ме притеснява, не че аз бих бил жена си, а произвола на държавните чиновници... даже наддържавните. Виждаме докъде са стигнали в Норвегия.

Първо се запознайте с писаното по темата и тогава бързайте да коментирате.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Lumberman написа:

Виждаме докъде са стигнали в Норвегия

До там, че в техните "училища" влизат някакви разлигавени до безкрай животни и излизат със "средно" образование същите животни, които пак толкова са сигурни от кой пол са, в сравнение с преди да ти "образУват" , т.е. не са сигурни, но със това си средно образование, вече могат да четат, някои дори и да пишат и да извършват начални математически операции като събиране и изваждане. Най-умните от тези животни, които имат желание и възможност да се доберат до университети, вече след университета поне като образователно ниво започват..да изглеждат като хора, а като възможности в сравнение със изключително простите средностатистически норвежци от новите поколения, които са останали със "средно" образование, са едва ли не като богове.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, sliderum написа:

До там, че в техните "училища" влизат някакви разлигавени до безкрай животни и излизат със "средно" образование същите животни, които пак толкова са сигурни от кой пол са, в сравнение с преди да ти "образУват" , т.е. не са сигурни, но със това си средно образование, вече могат да четат, някои дори и да пишат и да извършват начални математически операции като събиране и изваждане. Най-умните от тези животни, които имат желание и възможност да се доберат до университети, вече след университета поне като образователно ниво започват..да изглеждат като хора, а като възможности в сравнение със изключително простите средностатистически норвежци от новите поколения, които са останали със "средно" образование, са едва ли не като богове.

Естествено знаете, че това са измислиците на русофилските пияни наркомани :) Зависта ги изяжда тотално. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, AngelDimitrov789 написа:

Естествено знаете, че това са измислиците на русофилските пияни наркомани :) Зависта ги изяжда тотално. 

Стига завиждал пий си навреме хаповете.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, AngelDimitrov789 написа:

Комшията ми има познати българи живеещи в Норвегия. Не се е стигало до там, че да навлизат с чак такива подробности, но общо взето потвърждават описаното.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, sliderum написа:

Комшията ми има познати българи живеещи в Норвегия. Не се е стигало до там, че да навлизат с чак такива подробности, но общо взето потвърждават описаното.

Ощо взето, точно там Русия вижда разликата, а българските русофили беснеят  :) Аз имам  доста познати там и те са сигурни, че въобще не е така. :)

преди 4 минути, PigManu написа:

Стига завиждал пий си навреме хаповете.

Така ли правите русофилите? Я бъди верен на руската си мамица и пии лосиони за вана. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, AngelDimitrov789 написа:
преди 15 минути, PigManu написа:

Така ли правите русофилите? Я бъди верен на руската си мамица и пии лосиони за вана. :)

Koй ви ги пише тез "оригинални" отговори а тролчета и типично по хамерикански емотка с усмивка :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, AngelDimitrov789 написа:

Аз имам  доста познати там и те са сигурни, че въобще не е така

Аз пък съм убеден че лъжеш, защото си профил на трол, създаден с единствената цел да споменава с лошо Русия, Путин, русофили, комунисти и да плюе по тях, както и да славослови цялата западна сволоч, в която капитализма удави вся и все, на територията на България, откакто тръгнахме по тоя път в пропастта.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, AngelDimitrov789 написа:

Пак тежки аргументи вадиш :) Така никой няма да те вземе насериозно, а и може да си спечелиш скоропостижно блокиране... Защото за глупостта някакво оправдание може да има, но за наглостта и безочието - никакво.

Иначе Миро да се радва, че си намери другарче. Само да не го е заменил, смяна поради некадърност един вид. Има ли долари за двама?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, sliderum написа:

Аз пък съм убеден че лъжеш, защото си профил на трол, създаден с единствената цел да споменава с лошо Русия, Путин, русофили, комунисти и да плюе по тях, както и да славослови цялата западна сволоч, в която капитализма удави вся и все, на територията на България, откакто тръгнахме по тоя път в пропастта.

Няма как да си убеден в нещо друго. Русофилията не позволява да мислиш. т.е. каквото ти казват от централата, това е за тебе. :) Само дето явно никой, който има мозък не вярва на русофилските простотии :) Даже тези, дето ядоха кебапчетата и оакаха пейзажа на Бузлуджа.

преди 1 час, PigManu написа:

Koй ви ги пише тез "оригинални" отговори а тролчета и типично по хамерикански емотка с усмивка :D

Сами стигаме до верните изводи. Не сме русофили все пак :) 

преди 46 минути, Lumberman написа:

Пак тежки аргументи вадиш :) Така никой няма да те вземе насериозно, а и може да си спечелиш скоропостижно блокиране... Защото за глупостта някакво оправдание може да има, но за наглостта и безочието - никакво.

Иначе Миро да се радва, че си намери другарче. Само да не го е заменил, смяна поради некадърност един вид. Има ли долари за двама?

Аз и не се старая да убеждавам никого. Хората продължават да занимават на запад, а вие си яжте кебапчетата на Бузлуджа :) :) :) :)  Лъжите ви са слааби и идиотски измислени :) По русофилски де :)-

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам, че нещо си си нервирал, или пък на клавиатурата, от която са изплюти вече толкова много скверни против идеологическият враг, бутоните нещо са задръстени от капиталистическа кир и зацепват :D

преди 4 минути, AngelDimitrov789 написа:

моззък

преди 4 минути, AngelDimitrov789 написа:

руссофили

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, sliderum написа:

Гледам, че нещо си си нервирал, или пък на клавиатурата, от която са изплюти вече толкова много скверни против идеологическият враг, бутоните нещо са задръстени от капиталистическа кир и зацепват :D

Просто пиша през смартфона. Това явно е непознато за путинофилите устройство :) Западна разработка е. :) Когато нямаш какво да кажеш, хващай се за техническите грешки :)  Русофило-идиотщина. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, sliderum написа:

От къде пишеш, от Бузлуджа ли?

Да, акам на паметника отгоре и ти пиша през това време :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде по темата, моля! Темата въобще не е за Русия и русофилите. Има си други теми, въобще не знам какво ги намесвате тука. Всъщност знам, затова ти плащат да разводнявате и отклонявате темите. Тука вече има двама-трима с такива наклонности.

Още повече е тъп автогол да стартираш участието си във форума с такива реплики, просто идиотщина пълна. Подливаш вода от самото начало и се компрометираш вовеки. Но очевидно някои хора сънуват Путин и Русия, направо Путин сън не им дава.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Lumberman написа:

Хайде по темата, моля! Темата въобще не е за Русия и русофилите. Има си други теми, въобще не знам какво ги намесвате тука. Всъщност знам, затова ти плащат да разводнявате и отклонявате темите. Тука вече има двама-трима с такива наклонности.

Още повече е тъп автогол да стартираш участието си във форума с такива реплики, просто идиотщина пълна. Подливаш вода от самото начало и се компрометираш вовеки. Но очевидно някои хора сънуват Путин и Русия, направо Путин сън не им дава.

Каквото почукало, такова се обадило. Всеки вижда, кой започва пръв. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Lumberman написа:

Но очевидно някои хора сънуват Путин и Русия, направо Путин сън не им дава

Последен офф тук с намесата на Путин: Те някои така като си навият, че искат Владимир Владимирович да им обърне сексуално внимание и напред с рогите всячески в опит да привлекат вниманието му върху своят задник. До там стигат, че се правят целите да бъдат възприемани като задници. :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване