Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 2 минути, Емил Костов написа:

никой не се бърка, че е плоска. Това за хора с промити мозъци или хора дето не мислят. 

О да вярно е еми ще чакам да се покажат куковците да се  похиля белким е добутаме до 200 страници

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, petie1 написа:

О да вярно е еми ще чакам да се покажат куковците да се  похиля белким е добутаме до 200 страници

Ще си изплашиш!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, acnekt написа:

Аз не се бъркам, защото знам за околосветското пътуване на Магелан през 1513 година.

И аз знам за пътешествието на Магелан хехе

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Емил Костов написа:

Ще си изплашиш!!

Освен да им съберем пари и да ги пратим на така бленувана  от  тях земя- Антарктида. Или на едно околосветско плаване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Емил Костов написа:

Ще си изплашиш!!

Нема баце стар Думър съм споко

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, acnekt написа:

Освен да им съберем пари и да ги пратим на така бленувана  от  тях земя- Антарктида.

СЛАДУРИ!! На вас ви е смешно. Помолете Калин да възстанови ( ако може) старата тема. Някой от вас ще си пререже вените с химикалка!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, acnekt написа:

Освен да им съберем пари и да ги пратим на така бленувана  от  тях земя- Антарктида. Или на едно околосветско плаване.

Баа ще  умрат от студ на Антарктида и пак нема са доволни ,по добре да им построим един кораб и да покоряват седемте морета

преди 4 минути, Емил Костов написа:

СЛАДУРИ!! На вас ви е смешно. Помолете Калин да възстанови ( ако може) старата тема. Някой от вас ще си пререже вените с химикалка!!

Ами аз щях да се гъгна от смях със старата тема

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, petie1 написа:

Баа ще  умрат от студ на Антарктида и пак нема са доволни ,по добре да им построим един кораб и да покоряват седемте морета

Ами аз щях да се гъгна от смях със старата тема

Не!! Щеше да напуснеш форума!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, petie1 написа:

Баа ще  умрат от студ на Антарктида и пак нема са доволни ,по добре да им построим един кораб и да покоряват седемте морета.

Според тях там е No Go зона нещо като Зона 51. Тайна база на нацистите. Бункери някакви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Емил Костов написа:

Не!! Щеше да напуснеш форума!!

Нема тоя форум е по як от Комиците даже

преди 7 минути, acnekt написа:

Според тях там е No Go зона нещо като Зона 51. Тайна база на нацистите. Бункери някакви.

Я там ли преместиха Зона 51? Дано  не замръзнат извънземните че не ми се води война пак..... 200 броня и вярното пушкало и косачката

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абе айде да не си пълним главите с глупави и не чак толкова очевидни примери за това.. 3 букви М К С (международна космическа станция)

преди 1 час, Емил Костов написа:

Е не е кълбо или сфера, защото е притъпена към полюсите. Но е прието да се нарича сфера или кълбо.

сфера или кълбо, ама с водата.. я вижте скалата как изглежда..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още ги няма плосконетяните и е скука

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, petie1 написа:

Още ги няма плосконетяните и е скука

Заглавието на темата е виновно. Липсва Flat Earth.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, A.com написа:

Заглавието на темата е виновно. Липсва Flat Earth.

И няма видеа с КГА а уж НАСА са майстори на КГА според плосконетяните

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не само, ами и е в празните приказки не е като да е в по сериозен раздел както беше, сега ще се обидят и повече няма да ни отварят очите и ще си останем заблудени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, bulljo написа:

Не само, ами и е в празните приказки не е като да е в по сериозен раздел както беше, сега ще се обидят и повече няма да ни отварят очите и ще си останем заблудени.

И кое му е сериозното на Религия и Мистика? Бетер 1001 нощ ма и те много капризни тия плосконетяни бе ей

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чудя се подобни  простотии докога ще се лансират,или подобни са с цел генериране на трафик:angry:  На тази Земя и се разката фамилията.

https://twitter.com/sergeyiss

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още ли ги няма плосконетяните ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 18.02.2019 г. в 19:16, Ma_ri написа:

Поради големия интерес и огромното съжаление, че вече я няма предната дискусия, по темата за формата на Земята, си позволих, да отворя подобна, в подходящия за целта подраздел, на форума :)

Как така я няма? Вече? Аз исках да видя докъде сме я докарали и не я намерих... Изтриха я? Хубава работа. Аз за какво си губя времето да пиша та някой да трие? Нещо цензура?!

Ако наистина информацията е заличена - това е много несериозно от страна на форумното началство.

Най-малкото бяха изложени бая аргументи от двете страни и разни материали, които всеки да може да разгледа.

И сега да не очаквате някой да се втурне да дискутира? Това е все едно да се засиля да въдя стада с овце в Странджа след случилото се там миналото лято?! Хората вземат поука. Това ли е идеята?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ПП. Самият раздел, в който е поставена темата, показва отношението на пишещите към дискусията - което е с насмешка. Човек е свободен да се отнася както иска с въпроса, но как точно е коректно да се подиграваш с хора, които вземат темата напълно на сериозно?

Май наистина някой е изпратил поръчение дискусията да бъде затрита от политкоректност? А в същото време гледам в раздел "история" всичките по-нови теми (говоря за страници) са на един и същ потребител (знаем кого) и никой не се е засилил да ги трие? Съвпадение?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето, нагледно да видите колко е плоска Луната, с каква собствена светлина свети и т.н.:

Линк към png файл с резолюция 9000x9000 пиксела и размер 291MB: https://drive.google.com/open?id=1XAG6ur6QQDu23LuVtj8ymqcNnCfb6BsO

Ето и умалена версия. Гледайте с двете очи, че ако гледате само с едното не може да видите сфера, защото не виждате 3д или каквото там твърдеше Бисер.

Moon_preview.thumb.PNG.63e5dd2be9bf421a338f39f74da8d2c3.PNG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 18.02.2019 г. в 22:12, petie1 написа:

Ай стига налива вода в мелницата на Данте пък и ти

Ето и тука го сложиха: https://www.dnevnik.bg/sviat/2019/02/20/3393409_zaradi_jutjub_teoriiata_che_zemiata_e_ploska_e_vuv/?ref=home_layer2

:camera2: :emoji_smiley-01:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, Julius Decimus написа:

А листни сега и И тук го изтипосаха

преди 21 часа, A.com написа:

Ето, нагледно да видите колко е плоска Луната, с каква собствена светлина свети и т.н.:

Линк към png файл с резолюция 9000x9000 пиксела и размер 291MB: https://drive.google.com/open?id=1XAG6ur6QQDu23LuVtj8ymqcNnCfb6BsO

Ето и умалена версия. Гледайте с двете очи, че ако гледате само с едното не може да видите сфера, защото не виждате 3д или каквото там твърдеше Бисер.

Moon_preview.thumb.PNG.63e5dd2be9bf421a338f39f74da8d2c3.PNG

Що ни трябва снимка? Аз даже ще отворя джама и почвам да вия срещу нея

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, petie1 написа:

Що ни трябва снимка?

За да кажат, че и тази е фалшива. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, A.com написа:

За да кажат, че и тази е фалшива. :)

Добре ще ги чакам плосконетяните да се покажат,на мен лично ми е по интересно има ли друг живот във Вселената а то планетите са си кълбета то е ясно ама ние нашето кълбо все си го месим...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване