Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Kalin Karaboychev

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 1 минута, M.Николов написа:

Мда, като пуснах едно търсене и виж на какво попаднах:

https://politika.bg/bg/a/view/doc-mangyrov-pravi-chest-che-premieryt-bojko-borisov-chu-glasa-na-naukata-a-ne-na-straha-68987

"Според доц. Мангъров в България няма много възрастни хора, което обяснява по-ниската смъртност"

:shock11:

Е зависи от възрастовата база която взема, ако е 130г, е абсолютно прав, тук няма възрастни. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, M.Николов написа:

А това, че Бойко имал ищах на Мангъров е нов виц явно

Няма ищах. Гаджето му е онуй, дето и купи къща в Барселона, с народна пара.

Това, което Бойко Борисов е казал на Мангъров е литературна фигура. Означава, че се възхищава от откровеността на Мангъров, въпреки репресиите на които беше подложен, чрез активни мероприятия на властта и медиите.

Ти пък не знаеш какво е литературна фигура. Абе се едно не казва това, ами казва следното:

- Смел и почтен човек си ти Мангъров, респект. Не като оная подкупна мижитурка Мутафчийски.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, FusE написа:

Е зависи от възрастовата база която взема, ако е 130г, е абсолютно прав, тук няма възрастни. 

Няма и население в България. 

https://btvnovinite.bg/bulgaria/nsi-naselenieto-na-balgarija-namaljava-s-49-995-dushi-na-godina.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, acnekt написа:

И вирус няма също, няма нищо тук. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Реджеп Иведик написа:

Цитирай кат човек и му го залепи на челото на Интелектуалеца.

Ей тъй са цитира

Нарочно цитирах така, за да могат да се видят и коментарите под интервюто. Иначе заглавието е красноречиво и истинно, макар и трагично.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, FusE написа:

И вирус няма също, няма нищо тук. 

Има индийци, индийци мислещи се за турци, български турци мислещи се за турци и истински турци в и от Турция в парламента. Но такъв народ като турци няма. 
Фанатазия и параноя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Реджеп Иведик написа:

Ти пък не знаеш какво е литературна фигура. Абе се едно не казва това, ами казва следното:

Сигурен ли си, че нямаш предвид алегория?

Това, което Бойко Борисов е казал на Мангъров е .....

Това са само слухове!

Означава, че се възхищава от откровеността на Мангъров

А това е само твоя интерпретация !

въпреки репресиите на които беше подложен, чрез активни мероприятия на властта и медиите.

Ауу, репресии!

За това всеки ден излизаше по едно интервю с него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, M.Николов написа:

За това всеки ден излизаше по едно интервю с него.

Всеки ден? А посмали малко! 4 интервюта за 2 месеца. Всеки ден надуваше главите мистър Яко да измрат.

Ма ти от него си се научил така да лъжеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Реджеп Иведик интервюра генерал-майор Мутафчийски 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, barbuncela написа:

Ужас! Остави нея дето ще си възпитава детето, ама и майка и казала! Кифли абсолютни! Напомня ми за един клип с една дето за всичко и бяха виновни комунистите. Това дали не е нагласено? Може ли да има толкова прости хора?

Между другото и аз се замислих това - да не е нагласено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ле-ле, току що изгледах тази част от интервюто с Мангъров.

Няма друг такъв майтап!:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Мальчик Бананан написа:

Между другото и аз се замислих това - да не е нагласено.

Да, ама оная другата се възмущава съвсем сериозно! Боже...верно ли има такива бе? "Бетховен е куче!"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, barbuncela написа:

Излиза, че е нарочно направено!

Ахааа... Браво на мацката. Автогол за мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, barbuncela написа:

Излиза, че е нарочно направено!

Цитат

Не мога да повярвам, че вече се налага да напиша официален пост на стената си, заради една шега, която публикувах вчера, под формата на анкета, в публичната група "Забелязано в Пловдив". Искаше ми се да не го правя, но много хора започнаха да ме нападат на лични съобщения и отнема от времето ми да ги премахвам.
Blitz.bg отново счупихте тъпометъра. Използвам конкретно "тъпометър", защото е определението за мен от вашата статия.
1. Анкетата, която направих не е в "Майките на София", а е в "Забелязано в Пловдив".
2. Целта изобщо на тази анкета бе да се види как поднасянето на елементарна информация, която уж всички трябва да знаят, по провокативен начин води до залъгване на хората и до объркването им. Или казано с две думи точно това, което правите вие.
3. След края на анкетата, която се проведе в "Забелязано в Пловдив" направих един дълъг коментар, който вие изобщо няма как да видите, защото сте клоаката на българската журналистика и никога нищо не проверявате, в който надълго и нашироко обясних, че това е шега, на която целта е била да даде за пример как лесно се манипулира в социалните мрежи.

Благодаря за двете минути слава. Благодаря и на всички, които по мил начин ми писаха лични съобщения в месенджър, за да ми обяснят какво са арабски цифри, благодаря на приятелите си, че ме защитават по най-различни групи. 
Благодаря и на хейтърите, които ме псувате, защото не сте разбрали една елементарна шега, много сте сладички 

Хубава неделя и сладък живот.

Прай са на тъпа, а като ѝ кажат, че е тъпа: "чакай бе, защо ме наричате тъпа???" :lol6: Това сега не е ли тъпо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, acnekt написа:

"По принцип винаги ще има хора над 70. Знам разбира се, че хора над 70 и хора над 70 не е едно и също... 

От друга страна много хора над 70 вече ги няма, а света още не си е отишъл.

Единственото сигурно нещо е, че всички които са били над 70 са почнали от нулата, като едно парче месо без знания и опит. Всъщност сега като се замислих, всички, които са били на колкото и да е, са започнали от нулата."

из бисерите на един БОТ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, XEPO-1 написа:

"По принцип винаги ще има хора над 70. Знам разбира се, че хора над 70 и хора над 70 не е едно и също... 

От друга страна много хора над 70 вече ги няма, а света още не си е отишъл.

Единственото сигурно нещо е, че всички които са били над 70 са почнали от нулата, като едно парче месо без знания и опит. Всъщност сега като се замислих, всички, които са били на колкото и да е, са започнали от нулата."

из бисерите на един БОТ

Ти разбираш ли че целта и планът е България да има население 4 млн, най-много 5 млн население. Толкова ли НЕ зацептихте? То подсказки, гатанки, кой ли не се смени, геноцид, войни, как да се каже. Директно ли? Да забравих Народния Съд, няма кой да мисли.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, barbuncela написа:

"Бетховен е куче!"

И Шаро е куче. Ако не е овца. Ама се драска интелектуалец

преди 4 минути, acnekt написа:

как да се каже. Директно ли?

На Шаро и директно да му го кажеш, няма да зацепи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, acnekt написа:

Ти разбираш ли че целта и планът е България да има население 4 млн, най-много 5 млн население. Толкова ли НЕ зацептихте? То подсказки, гатанки, кой ли не се смени, геноцид, войни, как да се каже. Директно ли? Да забравих Народния Съд, няма кой да мисли.

Абе бях подочул нещо,но не чак в такива грандиозни бройки.Имам информация,обаче понеже е секретна и не мога да си издам източника няма да се задълбочавам ,че плана до към 600-тната страница на темата да останат само четирима живи и един БОТ .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Lufthansa след два месеца близо на застой, осъществи първият си полет до Атина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, barbuncela написа:

Да, ама оная другата се възмущава съвсем сериозно! Боже...верно ли има такива бе? "Бетховен е куче!"

от къде знаеш че е истинско и не е манипулирано

като за начало

а и не задължително човек да знае всичко

а и не е необходимо 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Мурка А написа:

а и не задължително човек да знае всичко

Всичко не, ама елементарното...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, barbuncela написа:

Всичко не, ама елементарното...

пак казвам че не е задължително и не е обходимо да се знае

дори елементарното

защото и елемeнтарно е относително.

ако всеки знаеше всичко нямаше да може да изпъкне пред другите

и да покаже колко е умен

а другите колко са тъпи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Мурка А написа:

защото и елемeнтарно е относително.

Така де....Бетховен е порода куче, Карл Маркс е написал "Приключенията на Том Сойер" Всичко е относително...нема лошо!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, barbuncela написа:

Така де....Бетховен е порода куче, Карл Маркс е написал "Приключенията на Том Сойер" Всичко е относително...нема лошо!

точно така

има хора на които не им е в ценностната система 

да знаят какво е бетховен

и да знаят кога е роден карл маркс

и много правилно от тяхна гледна точка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...