Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Kalin Karaboychev

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 1 минута, M.Николов написа:

Много работи са ми правили.

И хубави и не чак толкова хубави.

Перисталтиката ми е нормална.

:)

Абе лъжеш ама... добре. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи след 500 страници разбрах, че строят 5 G кули, за да могат контролират чиповете, които ще ни слагат уж чрез ваксинация.

Когато антените приключат, ще пуснат и ваксината.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Радул написа:

Абе лъжеш ама... добре. :)

Когато свършат аргументите, започват обидите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, acnekt написа:

Значи след 500 страници разбрах, че строят 5 G кули, за да могат контролират чиповете, които ще ни слагат уж чрез ваксинация.

Когато антените приключат, ще пуснат и ваксината.

Нищо не си разбрал.Първо 5Gто не е на кули,то се пръска.Ако искаш да разбереш дали си пръскан докато си бил в карантина си взимаш една кокошка носачка,най-добре две и още по добре голошийки понеже много го усещат 5Gто тая порода.Ако в рамките на два дена не снесът значи си пръскан.Ако снесът значи си пръскан,обаче имаш антитеГла. Чиповете и ваксината можеш да си монтираш от Замундата безплатно.

97414231_1065896300478172_3428720659239272448_n.png

Аз пък след 517 страници разбрах,че Коронавирус Е масова истерия И реална опасност защото просто го няма.Няма такова нещо,няма такава болест,няма заразени,няма починали,няма даже хора със симптоми.517 страници пълни до горе с това,че такова животно няма.Разбрах,обаче и защо се напъват хората да пишат за нещо дето го няма.Много е просто-ако го нямаше те изобщо нямаше да има за какво да пишат...а това са все пак 517 странички

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стадният имунитет в действие:

Скандинавската страна избра по-свободна стратегия в борбата с пандемията

Швеция е страната с най-висока смъртност от коронавирус в Европа. Данните са на глава от населението за последните 7 дни.

Скандинавската страна избра по-свободна стратегия в борбата с пандемията. За разлика от останалите европейски държави, училищата,  ресторантите и фирмите не спряха да работят. И макар смъртността да намалява, Швеция отчита средно над 6 смъртни случая на 1 млн. души на ден за периода от 12 до 19 май.

https://nova.bg/news/view/2020/05/20/288430/%D1%88%D0%B2%D0%B5%D1%86%D0%B8%D1%8F-%D0%B5-%D1%81-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B2%D0%B8%D1%81%D0%BE%D0%BA%D0%B0-%D1%81%D0%BC%D1%8A%D1%80%D1%82%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82-%D0%BE%D1%82-%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%80%D1%83%D1%81-%D0%B2-%D0%B5%D0%B2%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%B0/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, XEPO-1 написа:

Нищо не си разбрал.Първо 5Gто не е на кули,то се пръска.Ако искаш да разбереш дали си пръскан докато си бил в карантина си взимаш една кокошка носачка,най-добре две и още по добре голошийки понеже много го усещат 5Gто тая порода.Ако в рамките на два дена не снесът значи си пръскан.Ако снесът значи си пръскан,обаче имаш антитеГла. Чиповете и ваксината можеш да си монтираш от Замундата безплатно.

97414231_1065896300478172_3428720659239272448_n.png

Аз пък след 517 страници разбрах,че Коронавирус Е масова истерия И реална опасност защото просто го няма.Няма такова нещо,няма такава болест,няма заразени,няма починали,няма даже хора със симптоми.517 страници пълни до горе с това,че такова животно няма.Разбрах,обаче и защо се напъват хората да пишат за нещо дето го няма.Много е просто-ако го нямаше те изобщо нямаше да има за какво да пишат...а това са все пак 517 странички

Абсолютно. Подкрепям! Хората днес, необразовани, ютуб-гледащи, зомби-почитатели, изгарят от неистовото желание да са част от някакъв зомби-апокалипсис. Малко е тъжно, че няма зомбита (реално има, реално са те, но не го осъзнават), но се задоволяват с идеята, че това е нещо страаааашно и всички "яко ще умрат" - а не само те. Това е психология. Или психиатрия, не съм сигурен. Уверението, че ти няма да си единствения пукнал. Ако човек умира, и особено, ако е от Ютуб поколението, той не се интересува, че ще умре от страшната настинка. Той не се замисля въобще какво се случва. Той слупа своето гуру, което казва, че "яко ще умрат всички" и се успокоява, защото не е единствения прецакан. Даже едно хубаво му става така. "Я ще умрем, ма Пешо също ке умре. А я после като се резъректна, да ми го Пешо сух".  Говоря, брат, за това:

f7be8446bf625650.jpg

Работата е сериозна, брат. Това са високо интелектуално натоварени хора. Не е шега. Това е "човешкото състояние" днес. Не мисля, че човек е бил на по-ниско интелектуално развитие от когато и да е било. Не настинка, ми за един сопол ще разстрелват, и другите ще ръкопляскат. Толкова тъпи са хората днес. Ако щеш вярвай!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Мальчик Бананан написа:

Работата е сериозна, брат

В интерес на истината арабските цифри са различни от българските.

Десетичната бройна система е арабска.

13751734510xm1Fsb6.jpg

В училище изучаваме арабски числа, но ги записваме с български (индийски) цифри 

Цифрите, с които се записват арабските числа извън Арабестан са индийски цифри. 

Българските цифри са индийски цифри.

Или най вярно е да кажем, че децата изучават в училище арабски числа, които записват с индийски цифри

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, M.Николов написа:

Когато свършат аргументите, започват обидите.

Пак излъга. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, M.Николов написа:

Перисталтиката ми е нормална.

А очила носиш ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мангъров говори по БТВ

Телевизора на короната развя белия байрак.

Отървахме се от тази щуротия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Реджеп Иведик написа:

Отървахме се от тази щуротия

Още е забранено влизането в затворени помещения без маски. Както и сядането на пейки по парковете.

btw, честит празник.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, ncl написа:

Още е забранено влизането в затворени помещения без маски. Както и сядането на пейки по парковете.

Ще ги отменят. Щом Мангъров влезе в БТВ, значи Онова Недоразумение колкото и да бълва смърт и ковчези, всичко ще отменят

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ви понахвърлям накратко как съседна Гърция се справи с нещо дето го няма и как това нещо мина през нея,срина единствената икономическа сила на страната-туризма и как в момента всичко е така сякаш нищо не се е случило.Византийците наложиха тежка карантина затваряйки всичко и всички в началото на март.Забраниха дори достъпа до болници на хора със симптоми на вируса.Движението беше ограничено толкова,че да можеш да идеш до супера,до аптеката и да си разходиш кучето и то само в квартала в който живееш след като си уведомил властите  със СМС.В същото време се забрани уволняването на хора,отпаднаха данъците в търговския сектор,наемите се намалиха с 40%,отложиха плащанията на ток,вода,телефон и вноските по заемите.Всички които бяха спрени от работа получиха 800 евро за април и сега ще получат по 540 за май.Резултата от всичко това са 2,850 заразени минали през държавно болнично заведение и 166 починали.В началото на май започна етапно премахване на мерките срещу нещо дето го нямаше като сега на 25 май ще бъдат отворени ресторантите и хотелите.Носенето на маски в затворени помещения е задължително за работещите там,а спазването на дистанция е задължително за всички.Поради тази наредба,ресторант който има 100 места на 25 май ще има само 50,но ако местоположението му позволява останалите 50 места ще са на тротоара като движението по улицата ще бъде забранено за МПС.Преди два дена от последния европейски съвет Гърция изкрънка 21 милиарда евро безвъзвратна помощ  срещу нещо дето го няма,които веднага бяха разпределени в търговския,туристическия и аграрния сектор.Това е положението.В момента в Гърция вирус няма,а и никога не е имало в такъв мащаб,че да всява паника или истерия.Навсякъде кипи от работа за да може да се навакса загубеното,защото времето тук е пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дано и недоразумението отменят...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 3 часа, Мальчик Бананан написа:

f7be8446bf625650.jpg

Ужас! Остави нея дето ще си възпитава детето, ама и майка и казала! Кифли абсолютни! Напомня ми за един клип с една дето за всичко и бяха виновни комунистите. Това дали не е нагласено? Може ли да има толкова прости хора?

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Реджеп Иведик написа:

В интерес на истината арабските цифри са различни от българските.

Българските цифри са индийски цифри.

No comment

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 15 минути, XEPO-1 написа:

No comment

изненадан ли си?
според Дарвин, те са с най-висок интелект на земята - прочетено в нета
а сега да видим какво казва уикипедия
https://bg.wikipedia.org/wiki/Арабски_цифри

Цитат

Те идват от хиндо-арабската бройна система, разработена от индийски математици, приложена от персийски математици и предадена по-нататък на арабите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Излиза, че е нарочно направено!

Цитат

Не мога да повярвам, че вече се налага да напиша официален пост на стената си, заради една шега, която публикувах вчера, под формата на анкета, в публичната група "Забелязано в Пловдив". Искаше ми се да не го правя, но много хора започнаха да ме нападат на лични съобщения и отнема от времето ми да ги премахвам.
Blitz.bg отново счупихте тъпометъра. Използвам конкретно "тъпометър", защото е определението за мен от вашата статия.
1. Анкетата, която направих не е в "Майките на София", а е в "Забелязано в Пловдив".
2. Целта изобщо на тази анкета бе да се види как поднасянето на елементарна информация, която уж всички трябва да знаят, по провокативен начин води до залъгване на хората и до объркването им. Или казано с две думи точно това, което правите вие.
3. След края на анкетата, която се проведе в "Забелязано в Пловдив" направих един дълъг коментар, който вие изобщо няма как да видите, защото сте клоаката на българската журналистика и никога нищо не проверявате, в който надълго и нашироко обясних, че това е шега, на която целта е била да даде за пример как лесно се манипулира в социалните мрежи.

Благодаря за двете минути слава. Благодаря и на всички, които по мил начин ми писаха лични съобщения в месенджър, за да ми обяснят какво са арабски цифри, благодаря на приятелите си, че ме защитават по най-различни групи. 
Благодаря и на хейтърите, които ме псувате, защото не сте разбрали една елементарна шега, много сте сладички 

Хубава неделя и сладък живот.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 34 минути, barbuncela написа:

Напомня ми за един клип с една дето за всичко и бяха виновни комунистите. Това дали не е нагласено? Може ли да има толкова прости хора?

нищо не е нагласено
факт е, че дори във форума се срещат такива екземпляри...инджинери дек не знаат как съ пресмята ф проценти
:hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, дръндю написа:

изненадан ли си?
според Дарвин, те са с най-висок интелект на земята - прочетено в нета
а сега да видим какво казва уикипедия
https://bg.wikipedia.org/wiki/Арабски_цифри

Scan10077.JPG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, дръндю написа:

нищо не е нагласено
факт е, че дори във форума се срещат такива екземпляри...инджинери дек не знаат как съ пресмята ф проценти
:hush:

Шаро щот пращи от акъл.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 6 минути, дръндю написа:

Вероятно смятат с българските цифри! :D

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Шаро, българските цифри, за които ся прочете в гугъл, не са официално в обръщение бре. Интелектуалецо. Те са само в старите и в богослужебните книги.

Официално в обръщение в България са индийските цифри. Не арабските.

Индийските цифри се изучават в училищата, затуй им се вика български цифри.

А десетичната бройна система в Европа, включително и в България се нарича арабски числа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...