Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

• Отговори 24,3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Радул

2533

• miro20

1881

• Реджеп Иведик

1857

• Myanmar

1478

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Само на мен ли ми се струва, че цялата тая какафония е тотална истерия и паника?   

Новина бомба!  В сряда здравният министър Костадин Ангелов ще внесне доклад в Министерски съвет за удължаване на извънредната епидемична обстановка до края на септември. Някой да се е съмняв

Абе специалистите патолози от целия свят казват, че няма нито един починал от ковид 19, наш Миро пак се изправя като тели пред майка си 

Публикувани изображения

преди 1 минута, Myanmar написа:

Сериозно ли ще ни принудят да се маскираме и на открито??

ако искаш, зимата маската затопля въздуха който дишаме, и според мен много хора ще е сложат без възражения

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Без умствен капацитет написа:

ако искаш, зимата маската затопля въздуха който дишаме, и според мен много хора ще е сложат без възражения

Да ти се залепят слюнките и изпаренията на лицето - безценно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Myanmar написа:

Да ти се залепят слюнките и изпаренията на лицето - безценно.

някои, предимно деца - слагат шалове през зимата

а и никой неможе да те задължи, в затвора ли ще те вкарат - има само глоба, ами ако не е платя ще ме съдят ли, това как е квлафицирано в закона, като нарушение на обществения ред

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Без умствен капацитет написа:

Точно от детството си намразих шаловете и цял живот съм отказвал да ги нося. Кондензирането превръща шала в лигава слуз, прекрасна топла среда за развъждане на вируси и бацили.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Myanmar написа:

Точно от детството си намразих шаловете и цял живот съм отказвал да ги нося. Кондензирането превръща шала в лигава слуз, прекрасна топла среда за развъждане на вируси и бацили.

И сто пъти да обясниш, миро20 и овцата няма да разберат.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Myanmar написа:

прекрасна топла среда за развъждане на вируси и бацили.

:lol6: сега не са от естествен матриал, в найлон нищо не вирее

преди 1 минута, Мойра написа:

И сто пъти да обясниш, миро20 и овцата няма да разберат.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Без умствен капацитет написа:

а и ако е обжалвам, съм сигурен че ще падне

Как може да си сигурен в такова нещо? Живеем в страна, в която всички закони се погазват от тези, които трябва да ги създават. Ще те изкарат терорист с биологично оръжие, даже простия трол се усети, че може да нарича хората без маска безотговорни за чуждото здраве. Пишат нови закони за ограничаване на свободата, не само глоби, ако нарушиш карантина при засечено нещо си, което може и да не е този вирус, а може да е изкарано миналата година. Това не е ли отнемане на свободата?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Myanmar написа:

Как може да си сигурен в такова нещо?

щот няма такова нещо - като закон за маските

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, miro20 написа:

Ами това са тВОИ проценти бе умен :)

Това са ТВОИ проценти и последвайки линковете може всеки да се убеди в това.

Познах, че ще отричаш всичко. Затапен си яката и друго няма да можеш да измислиш.

преди 9 часа, N1K17Y написа:

Бива ли, 2 страници те хващат да лъжаш във всеки пост и ти продължаваш със същите глупости. Патологичен лъжец.

Миро се прави, че не е разбрал и разводнява темата с лъжите си, стараейки да умори всички, които му обсясняват. А неговата цел не е да разбере, защото той знае истината много добре. Плащат му да лъже. Целта му е поредните му лъжи да останат 2 страници назад в спама и да сервира: "Аз никога не съм лъгал, къде съм лъгал!". Все друг му е акал в гащите, а той оцапан до ушите.

"Няма да нося маска, на уста и нос от времето на заповедта, на министъра. Тази заповед не може да стигне до цялото население! За да се изпълни. Ако тази заповед се издаде, обявявам гражданско неподчинение за изпълненито й! Защото не искам да се разболея от респираторна бактериална пневмония! Който е с мен, ще ви уведомя къде и кога, в петък, най -късно, ще покажа как се прави! А Костадин Ангелов , ще го съдим за престъпление против човечеството и обсъждаме по кодекса за професилнална етика на БЛС, как да бъде наказан. Да не забравя, че е първо лекар! Никакви маски, никъде, не само на открито! А учителите, дето ги е страх... помнете, че и лекарите са станали лекари , като са знаели докато са ставали, че има инф. болести! В обществото няма нищо сташно, само страха , с който ви плашат! А Ус на БЛС... уникални игноранти, по медицина! Продължават да застрашават хората и пациентите ни, да не би да отиде някой на лекар, без санкция за КОВИД19. разбирайте тест! Вируса е САрс - КоВ-2 , ама ковид няма! д-р Георги Тодоров"

122283948_3424628174288005_9218137026735

Реакции в Аржентина:

https://www.facebook.com/100019587393535/videos/620234238639484/

Реакции във Франция:

https://www.facebook.com/watch/?v=515369935861776

А българските помияри нарекоха протестиращите българи с всякакви долни епитети.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Учени доказаха, че вирусът е прекалено глупав, за да влезе под маската, въпреки че има място да мине и врабче...
ИЗУМИТЕЛНО Е как човешките същества могат да вярват в абсолютни дивотии.
Например, че носенето на прозрачна пластмаса пред устата ги предпазва от вирус.
121697045_3415853368498819_4508726282941

Според едно изследване на NASA вероятността да бъдете ударени от астероид е 0.00042%.
А да умрете от Ковид - 0.00026.
Ето защо предлагам да заменим маските с каски!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Myanmar написа:

119046254_3299919260092231_6030656798056

Сериозно ли ще ни принудят да се маскираме и на открито??

5 от 6 пазят теб от нещо, 1 от 6 пази другите от теб. Познай кое кое е.

Редактирано от killchain (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Мойра написа:

Те и тестовете не бяха по стандартите и съответно не могат да гарантират нищо. Което и практиката илюстрира чудесно.

Не ми се рови в темата да се самоцитирам.

Само галошите още вярват, че 11-ти месец върлува невиждана чума, от която още никой не е умрял. Общата смъртност на населението по света е рекордно ниска, ще се окаже, че е първият полезен вирус в човешката история.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ето, така се отнемат основни права и свободи. Малко по малко. Малки хапки от Новият Световен Ред. Днес ще преглътнем една. Утре друга. Докато се събудим без права в един кошмарен свят. С правила наложени от финансовите олигарси на планетата.
121015154_3381821588568664_1417952566397
Маските са първото упражнение, целящо да ни научи да се подчиняваме, на безумни правила. След това ще е още по- лесно.
Вече ни дресират. Докато ни обясняват че живеем във възможно най-доброто общество.
Ако не се научим да мислим и да се борим за своята независимост. Ще се събудим роби.
Тодор Галмадиев
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Д-р Георги Гайдурков
"Какво е ХИПЕРКАПНИЯ или ХИПЕРКАРБИЯ?
Хора, казват ви, че трябва да носите маска. Това, което не ви казват, е какви странични ефекти има върху човешкото тяло, носещо маската дълго време.
Един от незабавните странични ефекти е повишаването на въглеродния диоксид в кръвта, защото благодарение на маската на лицето ви, вече няма да дишате богат на кислород въздух, а богат на въглероден диоксид.
Общо взето, вие сте длъжни по закон да се отровите с въглероден диоксид. Някои маски са повече или по-малко херметични, така че количеството на дишания въглероден диоксид ще бъде по-малко или по-голямо. Едно е сигурно:
Ефектите от продължителното излагане на въглероден диоксид върху мозъка са опустошителни.
1. Унищожаване на неврони.
2. Замаяност.
3. Статус на объркване и неспособност да мислим съгласувано.
4. Статус на депресия и параноя.
5. Паник атаки.
6. Сърдечна аритмия.
7. Отслабване на волята.
8. Тежки състояния на летаргия.
9. Унищожаване на центровете на паметта в мозъка.
10. Засягане на способността за вземане на рационални решения.
11. Интракраниално напрежение.
12. Екстремно подкиселяване на кръвта.
След носенето на маски около 6 месеца ще бъдете съвсем различни. Ще бъдете несравнимо по-слаби. Вашите интелектуални и емоционални възможности ще бъдат опустошени. Това означава, че вече няма да имате силата да устоите на диктатурата, която искат да наложат, защото вече няма да можете да мислите критично."

120763541_3375203919230431_2966237525800

Клонингите прииждат. Липсва само фунията отгоре, за да се налее акъл.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Myanmar написа:
преди 12 часа, miro20 написа:

Ами това са тВОИ проценти бе умен :)

Познах, че ще отричаш всичко. Затапен си яката и друго няма да можеш да измислиш.

Айде бе ??? Кой цитира изследване на френски институт за краткосрочен имунитет дето имали 98% ???

Ехоооо ??? :) 

Я да те видя ? Я пак ? ??

Миро се прави, че не е разбрал и разводнява темата с лъжите си, стараейки да умори всички, които му обсясняват. А неговата цел не е да разбере, защото той знае истината много добре. Плащат му да лъже. Целта му е поредните му лъжи да останат 2 страници назад в спама и да сервира: "Аз никога не съм лъгал, къде съм лъгал!". Все друг му е акал в гащите, а той оцапан до ушите.

Нямам нито една лъжа драги тролчо ,  а ти си затапен и унизен както винаги.

Колко още можеш да се въртиш във собствените си феалии и лъжи ?

Че и имаш наглостта да ми приписваш твоите 98%  :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, miro20 написа:

Нямам нито една лъжа

haha.pnghaha.pnghaha.png

Миро пак беснее, че го спипахме в лъжа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Мойра написа:

преди 2 часа, Без умствен капацитет написа:

а и никой неможе да те задължи, в затвора ли ще те вкарат - има само глоба, ами ако не е платя ще ме съдят ли, това как е квлафицирано в закона, като нарушение на обществения ред

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 27.09.2020 г. в 20:15, Myanmar написа:
на 27.09.2020 г. в 19:37, miro20 написа:

изградени антитела имат едва 6-10%  от заразените

И все пак, може ли източник? Защото аз срещам съвсем друг процент: 98% от заразените имат антитела.

Само припомням кой говори за тези 98%  :giggle1:

Затапен, унижен , наакан и засрамен  пак си ти :) 

убеди ли се  ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване