Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 4 минути, дpъндю написа:

аве аз ли не съм наред или докторите...не знам
според мен, маската служи, като говориш, кашляш, кихаш, да не оплюеш събеседника
маската не служи за предазване от вируса, аз за ограничаване разпространението на това което излиза от устата ти
ако обичате близките си, сложете си маска

Според мен маска задължително трябва да слагат хора с респираторни проблеми, а не здрави.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 24,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Радул

2533

• miro20

1899

• Реджеп Иведик

1857

• Myanmar

1514

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Само на мен ли ми се струва, че цялата тая какафония е тотална истерия и паника?   

Абе специалистите патолози от целия свят казват, че няма нито един починал от ковид 19, наш Миро пак се изправя като тели пред майка си 

Застанали на закусвалнята и пишат актове за маски на хора които закусват! Все още не сме се научили да се храним с маски! Един ги пита: "Е как да ям с маската?" - Лична карта казах! Хората са без рабо

Публикувани изображения

преди 30 минути, Мойра написа:

Според мен маска задължително трябва да слагат хора с респираторни проблеми, а не здрави.

какво ти гарантира, че не си заразоносител
какво като си здрава, всякакви вируси има в човека, които за теб може да са безвредни, ама на този срещу теб да са смъртотносни
представяш ли си, да кихнеш срещу болен от спин
ами той, останал без никакъв имунитет, на другия ден ще е ритнал камбаната
не съм казал, че непременно заради ковид трябва да сложиш маска
зимата е сезона на "настинките", които в голямата си част са заразни

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, haidukpikaso написа:

121975203_1242406039475502_7445002465061

Без да обяви война, световното правителство започна третата световна война (така я наричат самите те). Под прикритието на ваксинацията срещу '' коронавирус '' (псевдоопасен вирус - обикновен вид грип), световното правителство реши да унищожи седем милиарда, оставяйки '' половин милиард '' - себе си и обслужващия си персонал. Хората се въвеждат в състояние на паника срещу '' опасния '' коронавирус, след което се ваксинират с наркотик с инкубационен период от шест месеца, през който няма да има видими промени, а след 1-3 години човекът умира.
Всеки трябва да научи за това и възможно най-бързо, само така, всички заедно, обединени, можем да се противопоставим на това масово убийство, както се прави в Германия, Швейцария и т.н. Европейски градове 12 юни 2020 г. от 12:00 часа. Предупредиха населението и масово всички отидоха на митинг срещу ваксинация, тестване, чипиране и експерименти над хора. И те спечелиха! Те спечелиха така, че полицията сгъна щитовете и застана на страната на народа. Постигнаха: 1. Премахване на принудителната ваксинация! (което е иначе ИНВЕСТИТЕН); 2. Значително облекчаване на ограничителните мерки заради коронавируса.
Първо - трябва да разпространим тази информация възможно най-бързо.
Сега е невъзможно да стоиш далеч и да чакаш. Никога няма да има отмяна на '' карантинния режим '' отгоре, ако сами си го позволим. Ако не се изправим да защитим живота си и да заявим правата си, че сме ХОРА!- и няма да позволим никакви експерименти, тестове, масово убийство, чипизация, ваксинация, използване на органи '' и т.н.
ЗАПОМНЕТЕ! Ваксинацията е смърт. Чипизация чипизация роботизация - превръщаща ни в бездушни роботи, лишени от души и воля.
Да стоиш далеч, значи да загубиш време. Действат бързо, твърде много жертви. Всеки трябва да сподели тази информация.
Всеки, който чете тази информация, моля да я изпрати на колкото се може повече хора. Разберете, хора, всичко трябва да е наясно с това и е необходимо да разпространите тази информация възможно най-скоро.

Публикацията не е активна вече, и мн правилно.

Бой по фейкометите ! То бива простотии ама това  минава всякакви граници.

преди 11 часа, ivottoshev написа:

Гърч, Шаро. Днес си особено забавен, бих те цункал по муцунката:D

Цитирам ти от същия сайт, оно пак ми се гърчи :) 

Проблема си е твой , приятелю .  Това че нямало повторно заразени си остана твоя/ваша/  ЛЪЖА .

Както си остана факт че процента на хора с изградени антитела е много малък

:hush:

Това е. Всеки път ще ви затапвам лъжите и спекулациите. Забавно е, наистина :) 

При толкова меки необразовани тролещи с лъжи, "опоненти" .... :)

преди 31 минути, Мойра написа:

Повече от абсурдно е и всички здравомислещи хора го знаят, но пък управляващите се надяват, че маските ще откажат хората от протестите.

Много сте далеч от здравомислещите хора.

Самото понятие "Здравомислещи" съчетано с вашата фейк пропаганда - анти-маски, анти-ваксини, "короната е грип" , е нонсенс.

преди 1 час, Мойра написа:

В Южна Корея най-малко 13 души са починали след противогрипна ваксина

Ваксините в никакъв случай не трябва да бъдат задължителни!

Всеки човек има право на избор.

Айде бе ? Нали това бяха хвалили България и страните от източна Европа че благодарение на ваксините дето през соца бяха задължителни като малки, сега дори този вирус не се разпространява толквоа бързо :) 

Второ - чети си какво цитираш де. В половината починали не е била установена връзка между поставената ваксина и смъртта им.

Трето - то затова има много стриктни световни стандарти на тестване и етапи при ваксините.

Руснаците например, не се съобразяват, и се оказа че прилагат някаква ваксина за животни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, Myanmar написа:

Стига с това "ПАЗЯТ". Оня лекар с коронавируса на предната страница докато ругае медицината обяснява, че е бил с маска непрекъснато. И пак е болен. Пази таратанци!

M5i5hbG.jpg

Бил е с маска, някой друг го е заразил. Другият дали е бил с маска?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, miro20 написа:

Айде бе ? Нали това бяха хвалили България и страните от източна Европа че благодарение на ваксините дето през соца бяха задължителни като малки, сега дори този вирус не се разпространява толквоа бързо :) 

В Соца не знам дали е имало ваксини срещу грип. 

Дори и да са намерили някаква ваксина заради Испанския Грип, който е бил през 1918 година, тя вече е била негодна за ползване, защото се е появило нова мутация на грипа -ХонКонгски Грип през 1968 година.

След това отново се появява нова мутация на грипа. Нова пандемия.  Свинският грип. През 1976 година и през 2009 година.
https://bg.m.wikipedia.org/wiki/Грипна_епидемия_2009,_щам_H1N1

Времето все повече се скъсява и грипа все повече и по-бързо мутира.

Тъй, че грипната ваксина е продукт на новото време. Няма нищо общо със соца.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, acnekt написа:

В Соца не знам дали е имало ваксини срещу грип.

Визира БЦЖ ваксината, която е задължителна в България от 1951 год.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Нел написа:

Визира БСЖ ваксината, която е задължителна в България от 1951 год.

Тя не бе ли против Туберкулоза? Какъв грип? https://bg.m.wikipedia.org/wiki/Туберкулоза

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Нел написа:

Визира БСЖ ваксината, която е задължителна в България от 1951 год.

Разбира се, ама някои гледат да се заяждат :) 

И разбира се че не е срещу коронавируса кйто не е съществувал тогава, а изследваха дали не ПОМАГА срещу разпространението му сега

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Нел написа:

Визира БСЖ ваксината

уж е срещу туберкулоза, а се оказа универсална срещу белодробни заболявания
знае се че ковид причинява белодробни проблеми

току-що, acnekt написа:

Тя не бе ли против Туберкулоза? Какъв грип? https://bg.m.wikipedia.org/wiki/Туберкулоза

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, miro20 написа:

Разбира се, ама някои гледат да се заяждат :) 

Тогава, защо цитираш коментара за Южна Корея противогрипна ваксина, от която са били убити 13 души? Това какво общо има с БСЖ ваксината?

Цитираш новината за противогрипната ваксина, коментарът ти е за ваксина срещу туберколоза?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Нел написа:

Визира БЦЖ ваксината, която е задължителна в България от 1951 год.

аз имам даже 2, нанайси ковид мовид хаха

:)

преди 9 минути, haidukpikaso написа:

Що са чудиш - че са две ли ?

Едната си беше задължителната, още като деца не помня кога ни я биха.

Втората е след 1989-та доброволни по година на раждане пуснаха и аз си направих.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, haidukpikaso написа:

Втората е след 1989-та доброволни по година на раждане пуснаха и аз си направих.

имаше график по години, ама тази година, когато трябваше да я направя - 2015 -не успях заради инфаркта и лекарствата, които свалят имунитета за да не се изхвърлят пластиките (стент) от организма

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, дpъндю написа:

имаше график по години, ама тази година, когато трябваше да я направя - 2015 -не успях заради инфаркта и лекарствата, които свалят имунитета за да не се изхвърлят пластиките (стент) от организма

май бяха през 4 години ако не се лъжа, ама аз само една си направих

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, haidukpikaso написа:

май бяха през 4 години ако не се лъжа, ама аз само една си направих

не помня
на джипито на вратата се изброяваха наборите, които подлежат на такава имунизация

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, haidukpikaso написа:

Що са чудиш - че са две ли ?

Едната си беше задължителната, още като деца не помня кога ни я биха.

Аз имам тази втората значи. Защото съм поколение 80 години.

После във втори клас някаква друга ни биха. Против Тетанус май беше.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, acnekt написа:

Аз имам тази втората значи. Защото съм поколение 80 години.

После във втори клас някаква друга ни биха. Против Тетанус май беше.

Да, против тетанус

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 51 минути, acnekt написа:

Тогава, защо цитираш коментара за Южна Корея противогрипна ваксина, от която са били убити 13 души? Това какво общо има с БСЖ ваксината?

Цитираш новината за противогрипната ваксина, коментарът ти е за ваксина срещу туберколоза?

Щото е доказан манипулатор.

преди 1 час, miro20 написа:

Чакай да го цитирам, преди да си е редактирал поста.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, дpъндю написа:

не помня
на джипито на вратата се изброяваха наборите, които подлежат на такава имунизация

Сегашните ваксини имат Алуминий, Арсен, Живак, Формалдехид(или метанал) .. всякакви такива замърсители.

Рокфелер се грижи за нашите деца и да нямаме повече деца.

https://m.facebook.com/146218868743068/posts/367186370022364/?extid=0&d=n

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.dnes.bg/politika/2020/10/22/fandykova-zatvarianeto-na-sofiia-ne-stoi-na-dneven-red.466865

Сега как точно хората от кризистния щаб ще обяснят защо при 30-50-80 заразени на ден бяхме затворени с милиционерски блокади, а при 1500 казват че обсъждането на блокада дори не стои на дневен ред?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Мойра написа:

Ще им стане лошо. Те къде не могат да дишат, та и допълнително да им се затваря въздуха.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Belhor написа:

Ще им стане лошо. Те къде не могат да дишат, та и допълнително да им се затваря въздуха.

Прав си, за този проблем дори не помислих.

преди 6 часа, дpъндю написа:

какво ти гарантира, че не си заразоносител
какво като си здрава, всякакви вируси има в човека, които за теб може да са безвредни, ама на този срещу теб да са смъртотносни
представяш ли си, да кихнеш срещу болен от спин
ами той, останал без никакъв имунитет, на другия ден ще е ритнал камбаната
не съм казал, че непременно заради ковид трябва да сложиш маска
зимата е сезона на "настинките", които в голямата си част са заразни

Наскоро уж доказаха, че безсимптомните носители на коронавируса не могат да заразят други хора.

Не си давайте парите за разни антибактериални и пр. специални сапуни, обикновеният сапун върши същата работа!

Могат ли да живеят бактерии върху сапун?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Мойра написа:

Наскоро уж доказаха, че безсимптомните носители на коронавируса не могат да заразят други хора

според теб за какво нарастват броя на заболелите, а не намаляват?
причината за това е, че информацията която поднасят е недостоверна
маската не може да те предпази, ако събеседника не носи маска...това е вярното
просто, като видиш хора без маска, бягай далече от тях

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, Ъндъртейкър написа:

Хе, доколкото съм виждал точки от закона за подобни епидемиологични обстановки, носенето на маски се осигурява от държавата :) 

Точно така. Само тогава имат основания да глобяват.

преди 50 минути, дpъндю написа:

според теб за какво нарастват броя на заболелите, а не намаляват?

Като запалиш огън в гората какво се случва?

Имам чувството, че откриваме топлата вода още.

Смятам, че периода на изтерясване приключи и сега започва борба с управниците, които взеха и хляба и ножа и им се услади. Без бой няма да го дадат.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Myanmar написа:

Точно така. Само тогава имат основания да глобяват.

Ако ви ги дават безплатно, дали ще ги носите? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, miro20 написа:

Цитирам ти от същия сайт, оно пак ми се гърчи :) 

Проблема си е твой , приятелю .  Това че нямало повторно заразени си остана твоя/ваша/  ЛЪЖА .

Както си остана факт че процента на хора с изградени антитела е много малък

Това е. Всеки път ще ви затапвам лъжите и спекулациите. Забавно е, наистина :) 

При толкова меки необразовани тролещи с лъжи, "опоненти" .... :)

Кого затапваш, приятелю? Аз давам цитати от ТВОЯТ ЛИНК, а ти затапваш мен?!? В случая ако затапваш някого, това би трябвало да е  затапване на този, който е дал линка , а не на този който е цитирал от него!

Няма как да паднеш по-ниско от това сам да се затапваш. Или има?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване