Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 7 минути, miro20 написа:

Заповядай :

https://dariknews.bg/novini/sviat/pyrvi-sluchaj-na-byrzo-povtorno-zaraziavane-25-godishen-izkaral-covid-19-prez-april-i-maj-2244060

Ето ти от същия сайт който ме цитира по назад

на 12 август казва че не е определено и неясно за повторното заразяване,

сега , на 13 октомври пускат тази статия уточняваща и доказваща повторното заразяване.

Нищо не уточнява и не доказва статията. Тя е мнение на съвсем друг специалист, което в никакъв случай не противоречи на мнението на специалистът от първия твой линк:

Някои експерти обясняват тези съобщения с много продължително боледуване или неточни тестове. Други изтъкват, че се случва части от вируса да останат в тялото дори след оздравяване.

Гърч, Шаро. Днес си особено забавен, бих те цункал по муцунката:D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 24,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Радул

2533

• miro20

1906

• Реджеп Иведик

1857

• Myanmar

1517

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Само на мен ли ми се струва, че цялата тая какафония е тотална истерия и паника?   

Новина бомба!  В сряда здравният министър Костадин Ангелов ще внесне доклад в Министерски съвет за удължаване на извънредната епидемична обстановка до края на септември. Някой да се е съмняв

Абе специалистите патолози от целия свят казват, че няма нито един починал от ковид 19, наш Миро пак се изправя като тели пред майка си 

Публикувани изображения

преди 5 минути, Myanmar написа:

Не мога да гледам повече тая пародия с умрели от коронавирус. Хора, които са заразени със стотици други вируси, имат хиляди други болести, ги пишат умрели от точно този вирус.

Къде е статистиката за умрели от настинка? А за умрели от грип? Там са нули. Изядени от акули, с черепно-мозъчни травми, в последен стадий на рак, на 85 години... Всичко се пренася в колонката за УМРЕЛИ от настинката, причинена от КОВИД-19.

Малко ли цитирахме - хора със симптоми, БЕЗ тестове - умрели от коронавирус. Живи и до днес хора - умрели от коронавирус. Умрели от летални болести, средно по три наведнъж - умрели от коронавирус. Подкупи на длъжностни лица, политически и институционален натиск да се вписват умрели като умрели от коронавирус - данни от цял свят, включително от България... Как на тоя фон да взема насериозно болест, която е най-фалшифицираната измама на столетието?

Дали вирусът, който здравите хора го изкарват безсимптомно, без да разберат, че са били в контакт от него, е успял някъде по света да причини смърт на здрав човек? Дали наистина има и един такъв случай?

Мисълта ми бе, че за 1 година са се заразили 12 млн от 4 млрд население на Азия от този вирус, от които 11 млн са оздравяли. Ако бе свръх заразен защо не са се заразили поне повече. Да кажем 1 млрд.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, acnekt написа:

Мисълта ми бе, че за 1 година са се заразили 12 млн от 4 млрд население на Азия, от които 11 млн са оздравяло.

С тестове, които не могат да засичат коронавирус, всяка статистика си е чист популизъм и спекулация.

Тестовете в Европа (и в Азия) не са сертифицирани. Писах назад за това.

преди 2 минути, ivottoshev написа:

Гърч, Шаро. Днес си особено забавен, бих те цункал по муцунката:D

Над ушите, че надолу е наакано.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хе, доколкото съм виждал точки от закона за подобни епидемиологични обстановки, носенето на маски се осигурява от държавата :) Поне в държавни учреждения. Къде е държавата, питам и кога ще ни осигури безплатни маски - една на 2 часа? Докато държавата или там който трябва, не ми осигури маска на всеки два часа, смятам да не се самоубивам.  Нося маска в магазина, да, но там съм 5-10 минути. Да ходя аз с маска постоянно, няма как да стане, защото това влияе отрицателно на здравето ми. Навремето, когато работех една работа в прашна обстановка, реших самоинициативно да работя с маска кажи речи 8 часа с малки изключения. Оказа се, че се разболях още на следващия ден от това, че маската ме спари и се отрових от собствените си микроби, размножени в маската.   Първо си мислех, че е случайност, след това пак работя с маска и пак същата работа. От тогава маска повече от 20-30 минути не нося. Просто гледам да си имам чист въздух, вместо с маска да се опитвам да правя нещо.  Иначе да, предпочитам да не вдишвам алкохолни изпарения на околните или дъха им от немита устна кухина, но за жалост маската не предпазва точно от тия миризми :)  Има някакви изключения за специализирани филтри, но и те работят известно време и престават. А струваха двайстина лева по спомен. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

121975203_1242406039475502_7445002465061

Без да обяви война, световното правителство започна третата световна война (така я наричат самите те). Под прикритието на ваксинацията срещу '' коронавирус '' (псевдоопасен вирус - обикновен вид грип), световното правителство реши да унищожи седем милиарда, оставяйки '' половин милиард '' - себе си и обслужващия си персонал. Хората се въвеждат в състояние на паника срещу '' опасния '' коронавирус, след което се ваксинират с наркотик с инкубационен период от шест месеца, през който няма да има видими промени, а след 1-3 години човекът умира.
Всеки трябва да научи за това и възможно най-бързо, само така, всички заедно, обединени, можем да се противопоставим на това масово убийство, както се прави в Германия, Швейцария и т.н. Европейски градове 12 юни 2020 г. от 12:00 часа. Предупредиха населението и масово всички отидоха на митинг срещу ваксинация, тестване, чипиране и експерименти над хора. И те спечелиха! Те спечелиха така, че полицията сгъна щитовете и застана на страната на народа. Постигнаха: 1. Премахване на принудителната ваксинация! (което е иначе ИНВЕСТИТЕН); 2. Значително облекчаване на ограничителните мерки заради коронавируса.
Първо - трябва да разпространим тази информация възможно най-бързо.
Сега е невъзможно да стоиш далеч и да чакаш. Никога няма да има отмяна на '' карантинния режим '' отгоре, ако сами си го позволим. Ако не се изправим да защитим живота си и да заявим правата си, че сме ХОРА!- и няма да позволим никакви експерименти, тестове, масово убийство, чипизация, ваксинация, използване на органи '' и т.н.
ЗАПОМНЕТЕ! Ваксинацията е смърт. Чипизация чипизация роботизация - превръщаща ни в бездушни роботи, лишени от души и воля.
Да стоиш далеч, значи да загубиш време. Действат бързо, твърде много жертви. Всеки трябва да сподели тази информация.
Всеки, който чете тази информация, моля да я изпрати на колкото се може повече хора. Разберете, хора, всичко трябва да е наясно с това и е необходимо да разпространите тази информация възможно най-скоро.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Алтернативната цена на вируса - какво не виждаме?

Цитат

Швеция е добър пример за уверен и разумен подход. В началото имаха по-бърз темп на покачване на случаите от средните, но не затвориха училища и заведения, нямаше тази паника и днес свалиха трайно кривата новите случаи я държат долу.

преди 18 минути, haidukpikaso написа:

Без да обяви война, световното правителство започна третата световна война

Поредната фейсбук глупост!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Hristo52 написа:

пък ти акъл нямаш ама то си е за твоя сметка

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, haidukpikaso написа:

пък ти акъл нямаш ама то си е за твоя сметка

А ти имаш, че четеш глупости а? Май верно чип са ти сложили! :giggle1: 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, haidukpikaso написа:

Без да обяви война, световното правителство започна третата световна война (така я наричат самите те)

това е разработка на Китай
демек е жълто чудовище завладяло света

пп

не си спомням къде го пишеше, че жълти ще владеят света

Редактирано от дpъндю (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Южна Корея най-малко 13 души са починали след противогрипна ваксина

Ваксините в никакъв случай не трябва да бъдат задължителни!

Всеки човек има право на избор.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На вниманието на мислещите човеци - сериозно и аргументирано становище. За другите... няма смисъл.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, дpъндю написа:

не си спомням къде го пишеше, че жълти ще владеят света

Твърди се, че в Библията го пише, но това може да бъде потвърдено или отречено само от свещеник.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това си е доста спорна тема , обаче аз мисля, че първо този коронавирус е един обикновен 

вирус като зимния грип където ни удря. Не знам дали тези пср-тестове са истински, защото според мен няма как всеки ден да се правят по толкова много, къде ги правите, откъде

ги набавяте тези хора, нали всичко навсякъде иска маски и като отиде този въпросен човек да се изследва. трябва да свали маска за да му бръкнат в ноздрата или в гърлото. Това вече

не е ли заразяване. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, user23 написа:

Това си е доста спорна тема , обаче аз мисля, че първо този коронавирус е един обикновен 

обикновен вирус с намесата на генни инженери, вече не е обикновен...генно модифицираният вирус е оръжие

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Мойра написа:

В Южна Корея най-малко 13 души са починали след противогрипна ваксина

Ваксините в никакъв случай не трябва да бъдат задължителни!

Всеки човек има право на избор.

да, дали да умре или не

преди 5 минути, Мойра написа:

Твърди се, че в Библията го пише, но това може да бъде потвърдено или отречено само от свещеник.

къде точно го пише извинявай че не съм я чела цялата

пише за Антихриста който ще дойде и ще слага знаци по хората 666

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, haidukpikaso написа:

да, дали да умре или не

ами нъл евтаназията е забранена
та твай легален избор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, дpъндю написа:

ами нъл евтаназията е забранена
та твай легален избор

не навсякъде е забранена

и не е 666

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Мойра написа:

преди 3 минути, haidukpikaso написа:

да, дали да умре или не

къде точно го пише извинявай че не съм я чела цялата

пише за Антихриста който ще дойде и ще слага знаци по хората 666

Аз съм чела твърде малко, както и повечето хора и не мога да кажа дали е истина или не.

Виж цитата над твоя.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Мойра написа:

Аз съм чела твърде малко, както и повечето хора и не мога да кажа дали е истина или не.

Виж цитата над твоя.

то ако мислиш че попчетата са я чели

:lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, haidukpikaso написа:

то ако мислиш че попчетата са я чели

:lol6:

Сигурна съм, че има и такива, които са я чели.

Доброволец в тестването на ваксина срещу COVID-19 почина в Бразилия

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, haidukpikaso написа:

и не е 666

не ти ли се струва странно, че от общият брой болни, само един процент са огнедишащи

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Hristo52 написа:

Повече от абсурдно е и всички здравомислещи хора го знаят, но пък управляващите се надяват, че маските ще откажат хората от протестите.

Не са познали обаче!

spacer.png

Не на маските скандират пред МЗ

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аве аз ли не съм наред или докторите...не знам
според мен, маската служи, като говориш, кашляш, кихаш, да не оплюеш събеседника
маската не служи за предазване от вируса, аз за ограничаване разпространението на това което излиза от устата ти
ако обичате близките си, сложете си маска

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване