Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 36 минути, Myanmar написа:

Т.е. българките трябва да раждат от шовинизъм.

Те българките са толкова истерични, че и без аборти ще им търсим кусурите.  Лично моето мнение по темата е, че като се поставя на мястото на бременна жена, ще се чувствам ужасно, ако направя аборт. Няма значение дали е доказано какъв е плодът, дали е нежелана бременност. Просто ще се чувствам зле. Затова и не подкрепям безразборните аборти. На една жена и скимнало през месец, че трябва да си режи вените...ми що не си ги отреже, а убива неродени деца? Нямали били душа. Че някой от вас да си спомня битието отпреди да е бил на 2-3-4-5- години? Лично моите първи спомени са малко преди 3 годишнината ми. И какъв съм бил дотогава - без мозък, без душа? Така излиза от някои коментари - плодът нямал душа и ала бала. А кой е доказал, че няма душа? И вие нямали ли сте души до 2-3 годишнионата ви, а някои и до първите 7 години? Щото на много хора им липсват точно тия първи 7 години. Какво, да ги застреляме ли?  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 277
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

В светското Законодателство, абортът не се счита за убийство. Законите, които цитираш, както е видно, се отнасят за вече родено дете. А абортът се счита като прекъсване на бременност, не уби

НЕ Е ГРЯХ а и Душата още не е пристигнала така че ...

Ето това е една доста щекотлива тема. Нека най-напред ви представя различните религиозни гледни точки по проблема: В християнската традиция абортът е грях. Доколкото ми е известно в раннохри

преди 4 часа, Anzhel Dimitrov Dimitrov написа:

Байко това си го написал все едно си някой утопист в 10 - ти клас.

преди 3 часа, Myanmar написа:

Т.е. българките трябва да раждат от шовинизъм.

преди 3 часа, ncl написа:

Съмнявам се някоя да ражда от това...

Вие си отговаряте за вашите семейства, за вашите гени, за вашия род. Като не щете да правите деца, да правят китайците и циганите, пък араби да ви правят внуците. Не ми са грижа частните ви интереси, а научен интерес.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Търсещ истини написа:

Като не щете да правите деца...

Не и с твоята шовинистична мотивация.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Myanmar написа:

Не и с твоята шовинистична мотивация.

Не приемам "шовинистична". С какво мотивите за много на брой деца в Myanmar (на 26 място по население) са полезни за България?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Търсещ истини написа:

С какво мотивите за много на брой деца в Myanmar (на 26 място по население) са полезни за България?

Мотиви за какво?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 24.10.2020 г. в 20:03, Myanmar написа:
на 24.10.2020 г. в 12:58, Търсещ истини написа:

С какво мотивите за много на брой деца в Myanmar (на 26 място по население) са полезни за България?

Мотиви за какво?

Пет дена ми бяха нужни за да осъзная, че не смятате Myanmar за държава, а само за свой ник. Затова- ще преведа въпроса си без каламбури: Какви са мотивите за правене/раждане на много деца в Бирма, старото име на Myanmar, която е на 26 място по население в света?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 23.10.2020 г. в 20:59, Търсещ истини написа:

Проблемът е с това, кое би мотивирало българките да раждат повече от две деца.

Защо трябва да раждат повече от две деца и кое би ги мотивирало да раждат повече деца? Защо, за кого е нужно?

Децата са прекрасно нещо!

Но ако няма подходящи условия, ако безразсъдно се раждат деца, знаейки, че не може да им се осигури нормално съществуване и тези деца са обречени на глад и мизерия, това е много по-голям грях от аборта!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 57 минути, Търсещ истини написа:

Пет дена ми бяха нужни за да осъзная, че не смятате Myanmar за държава, а само за свой ник. Затова- ще преведа въпроса си без каламбури: Какви са мотивите за правене/раждане на много деца в Бирма, старото име на Myanmar, която е на 26 място по население в света?

Изък, че си го мислил 5 дена, щом извода ти е погрешен.

Пак те питам, мотиви за какво?

преди 10 минути, Aumi написа:

Защо трябва да раждат повече от две деца

За да има естествен прираст. Иначе броя на населението намалява във времето. Не всички могат да имат деца и не всички които могат искат и не всички, които са искали са доживявали да имат. Средно по 2,2-2,3 деца трябва да има на семейство, за да стои прираста на нула.

преди 12 минути, Aumi написа:

Но ако няма подходящи условия, ако безразсъдно се раждат деца, знаейки, че не може да им се осигури нормално съществуване и тези деца са обречени на глад и мизерия, това е много по-голям грях от аборта!

Може ли да се знае такова нещо? И ако си правиш деца богат, каква гаранция е, че утре няма да фалираш или жена ти да я блъсне автобус и да се окаже, че приходите ти стават на половина и няма да можеш да осигуриш стандарта на живот, който си планувал?

На думи нещата са много лесни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Myanmar написа:

Изък, че си го мислил 5 дена, щом извода ти е погрешен.

За да има естествен прираст. Иначе броя на населението намалява във времето. Не всички могат да имат деца и не всички които могат искат и не всички, които са искали са доживявали да имат. Средно по 2,2-2,3 деца трябва да има на семейство, за да стои прираста на нула.

Може ли да се знае такова нещо? И ако си правиш деца богат, каква гаранция е, че утре няма да фалираш или жена ти да я блъсне автобус и да се окаже, че приходите ти стават на половина и няма да можеш да осигуриш стандарта на живот, който си планувал?

На думи нещата са много лесни.

Да, никой не знае, но пък ако знаейки, правиш и раждаш деца, много деца, ти не ги ли обричаш умишлено на страдание?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Aumi написа:

Да, никой не знае, но пък ако знаейки, правиш и раждаш деца, много деца, ти не ги ли обричаш умишлено на страдание?

Не може да знаеш и дали няма да си намериш хубава работа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Myanmar написа:

преди 1 час, Търсещ истини написа:

мотивите за правене/раждане на много деца в Бирма

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Myanmar написа:

Не може да знаеш и дали няма да си намериш хубава работа.

Ако живееш в някоя африканска или азиатска държава и нямаш никаква перспектива ...?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Търсещ истини написа:

Защо раждаемостта в Бирма е важна за раждаемостта в България? Това ли е въпросът ти?

току-що, Aumi написа:

Ако живееш в някоя африканска или азиатска държава и нямаш никаква перспектива ...?

Аха. Африканците трябва да спрат да раждат.

Умно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Myanmar написа:

Защо раждаемостта в Бирма е важна за раждаемостта в България? Това ли е въпросът ти?

Аха. Африканците трябва да спрат да раждат.

Умно.

Не казах да спрат да раждат, а да не раждат толкова много деца, които нямат никакво бъдеще.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Myanmar написа:

Моля, като не можеш да отговориш защо в  Myanmar раждат толкова деца, напиши "не зная". 

Естествено, аз не мога де продължавам да питам, явно нравите в  Myanmar не са ти познати. Поради съвпадение с ника ти, допусках, че имаш някакво понятие за тази страна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Търсещ истини написа:

Моля, като не можеш да отговориш защо в  Myanmar раждат толкова деца, напиши "не зная". 

Аз още търся смисъл във въпросът ти и затова не бях убеден, че изобщо съм го разбрал.

Ти сериозно ли питаш защо раждаемостта в Бирма не се отразява в България??

преди 1 час, Aumi написа:

Не казах да спрат да раждат, а да не раждат толкова много деца, които нямат никакво бъдеще.

Нищо такова. Пак почна с твоя геноцид да го пробутваш, че е за нечие добро. Ти не написа "толкова много", а написа, че

раждат деца, знаейки, че не може да им се осигури нормално съществуване и тези деца са обречени на глад и мизерия, това е много по-голям грях от аборта!

В бедните африкански страни, това означава, че трябва един на 100 души да има дете. Останалите, осмелили се да имат деца, вършат "грях по-голям от аборта".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Myanmar написа:

Аз още търся смиса във въпросът ти и затова не бях убеден, че изобщо съм го разбрал.

Ти сериозно ли питаш защо раждаемостта в Бирма не се отразява в България??

Когато питам Колко висок е Вихрен, единственият ми "смисъл във въпроса" е да науча колко висок е Вихрен, когато питам за мотивите за правене/раждане на много деца в Бирма смисълът във въпроса е да науча мотивите за правене/раждане на много деца в Бирма. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Търсещ истини написа:

Когато питам Колко висок е Вихрен, единственият ми "смисъл във въпроса" е да науча колко висок е Вихрен, когато питам за мотивите за правене/раждане на много деца в Бирма смисълът във въпроса е да науча мотивите за правене/раждане на много деца в Бирма. 

Ако питаше колко е висок Вихрен, щях да ти кажа. Ама ако ме беше попитал как височината на Вихрен се отразява на височината на Карпатите, щях да помисля това, което първоначално си помислих - че не съм разбрал въпроса ти, а сега разбирам, че просто си бръщолевиш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Myanmar написа:

Нищо такова. Пак почна с твоя геноцид да го пробутваш, че е за нечие добро. Ти не написа "толкова много", а написа, че

В бедните африкански страни, това означава, че трябва един на 100 души да има дете. Останалите, осмелили се да имат деца, вършат "грях по-голям от аборта".

А ако тези деца не бяха се родили, нямаше да страдат...

Светът през 2016 - тероризъм, глад , болести , войни и алчни хора

Не е ли геноцид да раждаш обречени на страдание деца?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, Aumi написа:

това е много по-голям грях от аборта!

Аборта до третия месец Не е Грях.

Но като говорим за африкански държави ,то там все още има хора ,които не могат да четат и да пишат ,да де говорим  че дори там не се разбира думата ,,Грях".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, ncl написа:

Не е.

Бебетата в най-бедните държави в света, предимно тези в Африка, все още са изправени пред "тревожни" рискове от преждевременна смърт, която е 50 пъти по-висока в сравнение с богатите държави.

https://news.bg/world/unitsef-vsyaka-godina-2-6-mln-bebeta-umirat-oshte-prez-parviya-mesets.html

Половината от всички деца в Африка умират от недохранване

https://news.bg/world/polovinata-ot-vsichki-detsa-v-afrika-umirat-ot-nedohranvane.html

В Африка може да има 1 млрд. недохранени деца и младежи до 2050 г.

https://www.dnevnik.bg/sviat/2019/06/06/3921529_v_afrika_moje_da_ima_1_mlrd_nedohraneni_deca_i_mladeji/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Aumi написа:

Светът през 2016 - тероризъм, глад , болести , войни и алчни хора

Не е ли геноцид да раждаш обречени на страдание деца?!

Не. Нарича се оцеляване. Геноцид е твоята пропаганда, че милиарди хора на планетата трябва да не раждат, а това е привилегия на богатите.

преди 7 часа, Anzhel Dimitrov Dimitrov написа:

Аборта до третия месец Не е Грях.

Продавача на индулгенции пак проговори от името на Господ и оспори всяка Негова заповед с меки мерки на грехопадение.

... в сравнение с богатите държави.

Ти нямаш никакви познания, затова с лека ръка може да убиеш милиарди хора на планетата. В темата за вегетарианството, от охолен живот и нямане какво да правиш, взе да обясняваш, че е правилно да се спре най-големият източник на енергия - месото. В условията на глад сред милиони и бедност сред милиарди. Обричаш на глад милиарди човешки същества и имаш лицемерието да заявиш, че е за тяхно добро.

Исках и още да пиша, ама при теб аргументите не оставят среда в мозъчната кора и не ми се губи времето.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Myanmar написа:

Не. Нарича се оцеляване. Геноцид е твоята пропаганда, че милиарди хора на планетата трябва да не раждат, а това е привилегия на богатите.

Не, това се нарича състрадание!

Ако тези деца имаха възможността да избират, със сигурно не биха избрали да се родят ... там!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, Aumi написа:

Не, това се нарича състрадание!

Ще ги убиеш от състрадание или ще им забраниш да имат деца от състрадание? Питам кое от двете, защото и двете си предлагала.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване