Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета Петков

АСПЕКТ
 Сподели

Препоръчан отговор

Съспекта. аз съм пългарин, обицам бАлгария и пАлкарскито традичия. В следващия момент бива публикувана кенефената скулптура на България от оня чешки пИдал. Нарича България гето, народа еди как си, разни квалификации, русороби,  ефемизми и прочие. Тия резки промени в съзнанието говорят за изключително тежка диагноза. Некво шизо ше да е, с раздвояване на съзнанието, като минимум. Характерно, за едва ли не всички гейпросащесср трололинки. Така че, може и да е нещо заразно, резултат на некой полово разпространяван сащГМО вирус. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 9,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 10 минути, Kiеli написа:

при всеки читав аргумент срещу вас измисляте лична нападка или вадите тояга

Много точно казано.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, absurt написа:

Този огромен пазар, на който изнасяхме всички, което произведем, без оглед на качеството, един "умник" като теб, го затвори след обръщането на палачинката.

Пееш старите соц лъжи . Никой нищо не е затварял.

След перестройката и разпада на СССР и самите руснаци спряха да купуват нашите боклуци . Или хайде нека да е с твоя израз "без оглед на качеството'.

За твоя изненада, търговския обмен с ЕС е на рекордни нива  и е основен икономичеки фактор. А щом ЕС ни приема продукцията, това означава и високо качество. !

И според теб това е много лошо .

Но главната тъпотия е че гвориш за РФ като СССР която ще ни купува  всякакви боклуци "без оглед на качество' .

Няма такъв филм много отдавна.

Отделно, много пъти съм цитирал след първите наложени санкции 2014 г че има стоки и сфери, за които няма никакви забрани да търгуваш с РФ.

За зеленчуци, за преработени нефтепродукти, производство на резервни части, и още  разни сфери...

Търгувайте бе, изнасяйте ! Няма забрани, няма санкции. 

Ама никой не го прави. Защо ли ?

Дали просто защото не е изгодно ? Ама де толкова акъл да осмислиш.

/ ах да.. тъпака Путлер тогава се правеше на велик и наказаваше собствените си граждани  с "контрасанкции" като мачкаше български и турски зеленчуци с булдозерите/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, БаалБек написа:

Така е, обаче Кремълския наратив подхванат от нашите рубладжийчета е, че ние видиш ли сме били зависими от "краварите" и "колективния запад". А сега изплува скритата информация, че енергиино (най-важното за една независима държава) сме "подлоги" на рашистан.

Подлогите сте в невъзможност да разберете, че държавите имат интереси, които облагодетелстват населението им. А, вие, подлогите, сте просто емоционални инвалиди без грам здрав разум.

Толкова си ограничена, че дори не схващаш, че на света, вече няма независими енергийно държави. Толкова си функционално неграмотна, та от всичките писания и олайвания на ЕС, пак не схвана, че всички в него са зависими от руския газ и нефт. Толкова си ограничена, че дори не схвана, как признаваш, дето ЕС е сбор от силно зависими държави, а приказките за независимост са за такива- като теб. 

И е невъзможно да вденеш, че откачайки се от зависимостта от Русия, се прикачваме към зависимостта от САЩ. Но, така е с подлогите- те не са сътворени за самостоятелен живот и развитие- все трябва да са под задника на някой голям брат.

преди 9 минути, Sliderum2 написа:

Съспекта. аз съм пългарин, обицам бАлгария и пАлкарскито традичия. В следващия момент бива публикувана кенефената скулптура на България от оня чешки пИдал. Нарича България гето, народа еди как си, разни квалификации, русороби,  ефемизми и прочие. Тия резки промени в съзнанието говорят за изключително тежка диагноза. Некво шизо ше да е, с раздвояване на съзнанието, като минимум. Характерно, за едва ли не всички гейпросащесср трололинки. Така че, може и да е нещо заразно, резултат на некой полово разпространяван сащГМО вирус. :)

По- просто е. Докато единият кара смяната в немския кенеф, другият от съквартирантите ползва профила. Да не мислиш, че имат пари за отделни квартири, че и за лаптопи? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Sliderum2 написа:

Съспекта. аз съм пългарин, обицам бАлгария и пАлкарскито традичия.

В следващия момент бива публикувана кенефената скулптура на България от оня чешки пИдал. Нарича България гето, народа еди как си, разни квалификации, русороби,  ефемизми и прочие.

Тия резки промени в съзнанието говорят за изключително тежка диагноза. Некво шизо ше да е, с раздвояване на съзнанието, като минимум. Характерно, за едва ли не всички гейпросащесср трололинки. Така че, може и да е нещо заразно, резултат на некой полово разпространяван сащГМО вирус. :)

На този така наречен коментар, четиво за тоалетната, дава ясни аргументи, че медицината е безсилна. Просто без коментар. Няма и едно изречение, което да се разбереш и да се замислиш.

С един кравар или овчар, ще се разбера, ще науча доста неща. Но тук положението е трагично.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, absurt написа:

Подлогите сте в ............................. А, вие, подлогите, сте просто емоционални инвалиди без грам здрав разум.

Толкова си ограничена, че дори не схващаш, ........................................ Толкова си функционално неграмотна, .......................................Толкова си ограничена, че дори не схвана......................

И е невъзможно да вденеш,..................................... Но, така е с подлогите.....................все трябва да са под задника ...............

......................немския кенеф............................

Чували ли сте за синдрома на Турет ? със изявен симпом на копролалия .

https://bg.griego-medical.com/koprolalija-jeto-vikipedija.htm

Аз си мислех че е истерия която в миналото сал екували с вибратор, ама може и да е този синдром.... :giggle1:

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, absurt написа:

Подлогите сте в невъзможност да разберете, че държавите имат интереси, които облагодетелстват населението им. А, вие, подлогите, сте просто емоционални инвалиди без грам здрав разум.

Толкова си ограничена, че дори не схващаш, че на света, вече няма независими енергийно държави. Толкова си функционално неграмотна, та от всичките писания и олайвания на ЕС, пак не схвана, че всички в него са зависими от руския газ и нефт. Толкова си ограничена, че дори не схвана, как признаваш, дето ЕС е сбор от силно зависими държави, а приказките за независимост са за такива- като теб. 

И е невъзможно да вденеш, че откачайки се от зависимостта от Русия, се прикачваме към зависимостта от САЩ. Но, така е с подлогите- те не са сътворени за самостоятелен живот и развитие- все трябва да са под задника на някой голям брат.

Браво :yanim:Прекрасен анализ. Невероятна логика.:wors: Честито мозъчно отпушване...

bored-brain-bored.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, miro20 написа:

Чували ли сте за синдрома на Турет ?

Аз си мислех че е истерия която в миналото сал екували с вибратор, ама може и да е този синдром.... :giggle1:

Всичко сме чували, само не си разказал какво в настоящето ежедневие лекуваш с вибратора, забоден в седалката на стола ти. TCGOZ.gif.f6634f719b73f9561a5ca11747e4885f.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, miro20 написа:

Чували ли сте за синдрома на Турет ?

Явно е яд, че когато се почисти 2 тоалетни за 1 час в Берлин, взимат хората толкова пари, колкото тя ѝ трябва да работи за 1 седмица и то 12 часа на ден в България. Без осигуровки. И без почивка.

1 час работа в Берлин се равнява на 1 седмица работа с 12 часов ден, без почивка и без осигуровки в София.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, absurt написа:

Всичко сме чували, само не си разказал какво в настоящето ежедневие лекуваш с вибратора, забоден в седалката на стола ти. TCGOZ.gif.f6634f719b73f9561a5ca11747e4885f.gif

https://bg.griego-medical.com/koprolalija-jeto-vikipedija.htm

Мога ли да ти викам копролалия ? :giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, БаалБек написа:

Браво :yanim:Прекрасен анализ. Невероятна логика.:wors: Честито мозъчно отпушване...

bored-brain-bored.gif

Стига, бе, да не твърдиш, че си разбрала какво ти пиша? KC9uW.gif.3d245f1896ea9c9177381829428b4d52.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, absurt написа:

Стига, бе, да не твърдиш, че си разбрала какво ти пиша? KC9uW.gif.3d245f1896ea9c9177381829428b4d52.gif

Лелче виждам, че си от София. Тогава ще те питам: Ти само от кварталното магазинче ли пазаруваш или обикаляш и други магазини и не разчиташ само на кварталното какво ти предложи?

Дано се сещаш какво намеквам!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, АСПЕКТ написа:

Явно е яд, че когато се почисти 2 тоалетни за 1 час в Берлин, взимат хората толкова пари, колкото тя ѝ трябва да работи за 1 седмица и то 12 часа в България. Без осигуровки.

Явно е, че работната ти среда не позволява никаква информациия да влезе в главата ти и да разтика спомените отпреди 20 години- когато си си бил шута, и кацнал в берлинския кенеф. 

И явно, не стопляш, че няма кого да заблудиш, че каквито и пари да взимаш за тази "високопрофесионална" дейност, пак си седиш на дъното на социалнато стълбица в Германия. 

Последно, колко души сте натъпкани в жилището под наем- социално, нали? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, БаалБек написа:

Лелче виждам, че си от София. Тогава ще те питам: Ти само от кварталното магазинче ли пазаруваш или обикаляш и други магазини и не разчиташ само на кварталното какво ти предложи?

Свободно, почеши коня, ако си нямаш кон, обади ми се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно е, че работната ти среда не позволява никаква информациия да влезе в главата ти и да разтика спомените отпреди 20 години- когато си си бил шута, и кацнал в берлинския кенеф. 

И явно, не стопляш, че няма кого да заблудиш, че каквито и пари да взимаш за тази "високопрофесионална" дейност, пак си седиш на дъното на социалнато стълбица в Германия. 

Последно, колко души сте натъпкани в жилището под наем- социално, нали? 

Всички почти в Берлин живеят под наем. Да кажем 80 процента. И няма никаква стълбица, класове. Има работа, за работата се плаща.  Работата няма нищо общо с класове, интелект, култура, образование, престиж. Или можеш да работиш, или не. Това е.  Има все още такива с твоето мислене и тук в Берлин. Със соц мислене.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, БаалБек написа:

Аз се сещам, ама ти, явно пак не си разбрала какво ти написах...........язък! 

Добре, щом това сравнение ти е ясно, по него ще карам. Не, не разчитам само на кварталното, ако не ми предлага всичко. Търся и на други места. Това се отнася и за бензина. Ако си беше направила труда да видиш колко бензиностанции има в България, щеше първо да разбереш, че никой не е крил колко са на Лукойл. После, щеше да схванеш колко са на други собственици. И накрая- да намериш данни откъде се внасят горивата, които не са от Лукойл. 

Така, можеше и да ти присветне, че диверсификацията, за която с пяна на уста говорите, не се състои в ликвидиране на един източник, а в създаване на друг. Който е задължително да бъде ако не по- изгоден от първия, то поне наравно изгоден. Това се казва защита на собствения интерес. Дано наистина си способна да си отпушиш мозъка.

https://fakti.bg/bulgaria/477609-balgaria-imala-nai-mnogo-benzinostancii-na-1-milion-dushi-naselenie

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, БаалБек написа:

А сега изплува скритата информация, че енергиино (най-важното за една независима държава) сме "подлоги" на рашистан.

ЕС като цяло също са енергийно зависими от Русия. Това значи ли, че и ЕС са руски подлоги?!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, АСПЕКТ написа:

Всички почти в Берлин живеят под наем. Да кажем 80 процента. И няма никаква стълбица, класове. Има работа, за работата се плаща. Работата няма нищо общо с класове, интелект, култура, образование, престиж.  Има все още такива с твоето мислене и тук в Берлин. Със соц мислене.

Живеят, като нямат пари да си купят свое, какво друго ще правят? И ти така ще живееш, и никога собствено няма да имаш. А, аз имам- доволно, изработено с ръцете и ума ми. Схващаш ли разликата?KC9uW.gif.a4a50abcdeed1a78ed2d2968577b82b1.gif

За никакви класове не ти говоря, говоря за заплащането ти за "висококвалифицираната" дейност, дето извършваш. Което заплащане те държи на долното стъпало на социалната стълбица. Прав си, твоята работа няма нищо общо нито с културата, нито с образованието ти, а за престиж и дума да не става. Тя показва единствено, че за друго не ставаш. И не, самоуважаващите се хора, с образование, биха се срамували да мият кенефите, но това е манталитет, а не соц. мислене. KC9uW.gif.a4a50abcdeed1a78ed2d2968577b82b1.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали често ме анализира госпожата или госпожицата от София. Бизнесдамата. Да ви разкажа, какви бизнесдами има във Варна, може да е същата история.

Въпросната дама има някакви магазини, няма да споменавам имена и адреси във Варна. Търси продавач. Та започваш да работиш. Като продавач. Ама въпросната дама няма експедитори, товарачи, миячи, счетоводител, пазач, снабдител, чистач, аранжьор, месари... и такива професии за един магазин. Познайте, кой изпълнява тези професии. Да, продавача. След това прави и инспекция на магазина всяка седмица. Инвертизация. Той работи 12 часа и в неделя, и когато дойде време за заплата, шефката казва. Сега нямам, защото трябва да заредя магазина. Дори се е налагало от заплатата да се зарежда магазина.

Живеят, като нямат пари да си купят свое, какво друго ще правят? И ти така ще живееш, и никога собствено няма да имаш. А, аз имам- доволно, изработено с ръцете и ума ми. Схващаш ли разликата?KC9uW.gif.a4a50abcdeed1a78ed2d2968577b82b1.gif

За никакви класове не ти говоря, говоря за заплащането ти за "висококвалифицираната" дейност, дето извършваш. Което заплащане те държи на долното стъпало на социалната стълбица. Прав си, твоята работа няма нищо общо нито с културата, нито с образованието ти, а за престиж и дума да не става. Тя показва единствено, че за друго не ставаш. И не, самоуважаващите се хора, с образование, биха се срамували да мият кенефите, но това е манталитет, а не соц. мислене. KC9uW.gif.a4a50abcdeed1a78ed2d2968577b82b1.gif

Ако всички имаха твоето мислене никой нямаше да работи като хигиенист, камериер, мияч, теляк, арендатор... Всички щяха да се ориентират към престижните професии и познай, какво ще стане? Няма кой да донесе с камиона на лекаря или на фармацевта лекарствата. Защото никой не иска да се унижава да работи в ТИР. Като тираджия. Про..ст тираджия. Според теб.

И нямаше, какво да си туриш в устата, защото никой не иска да работи като копач на нивата или берач. 

Дано да няма никой като твоето мислене и всеки да уважава всяка една професия. Благодарен съм, както на чистачите за чистотата, така и на лекаря, че ме лекува.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, АСПЕКТ написа:

Нали често ме анализира госпожата или госпожицата от София. Бизнесдамата. Да ви разкажа, какви бизнесдами има във Варна, може да е същата история.

Въпросната дама има някакви магазини, няма да споменавам имена и адреси във Варна. Търси продавач. Та започваш да работиш. Като продавач. Ама въпросната дама няма експедитори, товарачи, миячи, счетоводител, пазач, снабдител, чистач, аранжьор, месари... и такива професии за един магазин. Познайте, кой изпълнява тези професии. Да, продавача. След това прави и инспекция на магазина всяка седмица. Инвертизация. Той работи 12 часа и в неделя, и когато дойде време за заплата, шефката казва. Сега нямам, защото трябва да заредя магазина. Дори се е налагало от заплатата да се зарежда магазина.

Ако всички имаха твоето мислене никой нямаше да работи като хигиенист, камериер, мияч, теляк, арендатор... Всички щяха да се ориентират към престижните професии и познай, какво ще стане? Няма кой да донесе с камиона на лекаря или на фармацевта лекарствата. Защото никой не иска да се унижава да работи в ТИР. Като тираджия. Про..ст тираджия. Според теб.

И нямаше, какво да си туриш в устата, защото никой не иска да работи като копач на нивата или берач. 

Дано да няма никой като твоето мислене и всеки да уважава всяка една професия. Благодарен съм, както на чистачите за чистотата, така и на лекаря, че ме лекува.

А, не бъркай миячът на кенефи с арендатора, че ставаш още по- смешен! Ориентират се към престижните професии тези, които ги бива за нещо повече, от това, което на теб ти се отдава. Не слагай и шофьорите към твоята категория. Тираджиите не са некадърница, напротив, много неща се изискват от тях, освен да въртят геврека. 

И пак ще кажа- уважавам всички професии, не те уважавам теб, който ревеш как държавата хем те е изучила и дала занаят, хем те била изгонила да миеш кенефи. не те уважавам, че се пъчиш с нещастната ти за Германския стандарт, заплата, обявявайки, че останалите тук работим без договори цял месец, докато получим твоето еднодневно огромно заплащане за 2 измити клозета. Не те уважавам, задето си готов винаги да почнеш да оплюваш България. И за още неща не те уважавам, но докато не престанете да пишете двама от този профил, е безсмислено да се занимавам с теб. 

Само едно да знаеш- с това писане, оставяш впечатление на шизофреник. Нека и другият си направи профил. 

291572303_313258331016109_61977163599684

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, absurt написа:

Ако си беше направила труда да видиш колко бензиностанции има в България

Какво значение има броя с това от колко източника идва енергията(горивото)?

преди 1 час, absurt написа:

И накрая- да намериш данни откъде се внасят горивата, които не са от Лукойл. 

Ти намери ли? Колко са като процент? Къде складират горивото преди да стигне до крайния потребител? 

преди 1 час, ivottoshev написа:

ЕС като цяло също са енергийно зависими от Русия.

Вярно ли? Брех, я го докажи? Дай детайли, моля? Там е интересно. Иначе си плещиш колкото да се покажеш във форума.:lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, bigiadri написа:

Това ,което трябваше се случи. Разбит е руския шпионски център на Балканите!Сигурно е имало НАТИСК  с доказателства ,какви например са ги вършили те в Черна гора,Македония/и те ни го казаха/ и другаде по Балканите,както и у нас, писнало им е. Те шпионските мрежи ще останат но началниците ги изгониха! Някой вече по-трудно  ще си получава заработката. Колкото до Зеления чорап/съвсем правилно НЕ го уведомяват какво ще правят/  , те самите руснаци казаха , че си избраха президент в БГ,помни се и друго изказване ,че щели да купят БГ.

Кви посланици , това са шпиони!

-----------------

Всъщност изгонени са чистачката, домакинът, шофьорът, камериерката, и готвачът от Руското посолство.

Вашият тъпак про100киро ще прави сечено на Путин като изгони готвача и домакинския персонал от Руското посолство? Тъй ли, бе?! :laughing5:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, gagodrago написа:

Всъщност изгонени са чистачката, домакинът, шофьорът, камериерката, и готвачът от Руското посолство.

Което не пречи да са капитани, майори от съответните ведомства... Длъжности, небиещи на очи са много подходящи за целите на службите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...