Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Войната в Украйна

Kalin Karaboychev
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 1 час, bulljo написа:

Е, не най-готините вицове ги разказва Глен, няма друг като него.

С течение на времето тролската шарада се превръща все повече във фарс.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 64,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Реджеп Иведик

5249

• miro20

2925

• Coco1

2848

• BANKATA

2447

преди 2 часа, maxthon написа:

Виждам, че ти нямаш вяра на това, което съм написал.

Ти вярваш ли си на ядреното малоумие ?

Колко рубли си купи, като толкоз много вярваш на туй, което си написал ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Реджеп Иведик написа:

Ти вярваш ли си на ядреното малоумие ?

Както вече казах, ако смяташ, че не е така да споделиш аргументите защо тази официална информация не е вярна. Елементите на малоумие ги употребявай срещу огледалото с рубли в ръцете.

П.С. И днес имаше опит за споделяне на информация за броя на украинските жертви , но бързо видеоклипа беше свален и след това качен отново с изрязан именно този момент. И се започна извинението защо първоначално се е казала невярна информация.  Главният фюрер на ЕС леко се изтърва какво да каже и да опровергае другата "официална" информация от самите украинци.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

режеп е рублажия ходил е много пъти в Русия и е спонсорирал режима на  Путин ако им  някой да  се  вини е той данъкоплатеца 

и са ми смешни психодесните  няма да се къпем а си карат  колите и се  отопляват с руски газ  и бензин

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, maxthon написа:

да споделиш аргументите защо тази официална информация не е вярна

Начи ватенките сте опасни.

Ти не и вярваш, ама я пускаш.

Не и вярваш, ама я пускаш, ама искаш ние да и вярваме.

И ако ние също като тебе решим да не и вярваме, ни вадиш душата с ченгел, да ти познаем аргументите защо ти не и вярваш.

Ашколсун гусин артилерист

преди 12 минути, Banesc написа:

режеп е рублажия

Аз като зема едно дърво...

Човек гласува с джоба си, не е ли тъй ?

Питам аз и отговор не искам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Реджеп Иведик написа:

Ти не и вярваш, ама я пускаш.

Някога да са ти казвали, че си ид..т или сега ще ти е за първи път(ето това сега е реторичен въпрос)? Айде ако обичаш да посочиш кога съм казал дали вярвам или не? Пускам официална информация и тук изобщо не става дума за това дали вярвам или не. Ти започваш с внушенията, че не и вярвам и продължаваш с глупави въпроси за рубли и т.н. Най-любезно те помолих да кажеш защо считаш това за невярно и ти продължаваш с внушенията. Иди намери си я, прочети я и ако искаш и вярвай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, maxthon написа:

Айде ако обичаш да посочиш кога съм казал дали вярвам или не?

Ако съм сгрешил, бегай да продаваш рублите. Дано не си се нагълтал здраво.

Не ти завиждам бро.

Добре бе, с къф акъл купуваш рубли баш сега ?

Това не е реторичен въпрос. Питам и искам отговор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Реджеп Иведик написа:

Човек гласува с джоба си, не е ли тъй ?

точно така бюлетините всеки  може да ги преброи даже сега  някакви машинки дето и те не знаят какво правят

но данакът не лъже

човек купува каквото харесва

плащате ли винетки

значи харесвате пътищата на бб дето построи 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Реджеп Иведик написа:

Ако съм сгрешил, бегай да продаваш рублите. Дано не си се нагълтал здраво.

Да не е станал курса 200 руб за долар? Един дядо (с деменция) беше обещал да стане, но пък ще има да чакаме още да се случи. Рубли не съм купувал, засега нямам и намерение да го правя. След като са ти толкова интересни може би ще ти дойде на теб акъла и да си купиш малко. Преди да го търсиш акъла при другите вземи си го намери твоя, че си му дал безсрочна отпуска.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сергеев, махни го тоя фитнес от поменика.

У Перник като се млатите с винкелите, не е ли фитнес ?

Човек ако не се движи се разболява

Рубли не съм купувал, засега нямам и намерение да го правя.

Тогава що лъжеш, че ти самия вярваш на информацията, която си постнал ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Реджеп Иведик написа:

Тогава що лъжеш, че ти самия вярваш на информацията, която си постнал ?

Къде виждаш в мой пост да казвам, че вярвам (или не) на информацията и какво отношение има това към пускането и? Пак да попитам идиот по рождение ли си или е придобито? Ако не си идиот се върни на първия въпрос от този пост и отговори без да употребяваш повече внушения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Къде виждаш в мой пост да казвам, че вярвам (или не) на информацията

преди 10 минути, maxthon написа:

Рубли не съм купувал, засега нямам и намерение да го правя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, glen написа:

С течение на времето тролската шарада се превръща все повече във фарс.

Виждаме, нагледно го доказваш с "информацията", която публикуваш, копи/пейст на поглед.инфо, гласовете и прочие шлак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Реджеп Иведик написа:

Така и какво е отношение на рублите, които така и не съм купил/продал/получил към информацията за стокооборота между Китай и Русия в сферата на енергетиката? Също така и към намалението на държавния дълг на Русия и увеличението на приходите в бюджета? Някаква много странна връзка има, която само ти виждаш, но пък и не смееш да я споделиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Banesc написа:

режеп е рублажия ходил е много пъти в Русия и е спонсорирал режима на  Путин ако им  някой да  се  вини е той данъкоплатеца 

и са ми смешни психодесните  няма да се къпем а си карат  колите и се  отопляват с руски газ  и бензин

Най-еикасното лекарство за русофобията е навсякъде в страната да се въведат две тарифи.

Аз ако бях на власт, това ще е първото нещо, което щях да направя със закон.

ПРимерно в началото на годината всеки гражданин подава декларация с идеологическите си пристрастия, и до края на годината да няма право да си сменя принадлежността.

И навсякъде в държавата 2-но тарифиране

- тарифа за русофоби

- тарифа за русофили

За русофилите евтин ток от АЕЦ-а по 4-7 стотинки киловата, за русофобите демократичен ток от Американските Централи по 80 ст. киловата; русофилите ще зареждат на отделна колонка с евтин руски петрол и газ от Газпром на 1,5 лв; русофобите да плащат демократичен американски втечнен газ и петрол по 3,5лв...

Сигурен съм, че ако се въведе такава двойна тарифа, Реджэпкин и Лоботомирания трол от Русе ще се пишат първи русофили...

Мирча навсякъде ще тръби, че е ходил в СССР в  Коми да реже дърва,

а Реджэпкин навсякъде ще парадира, че бивш кадър от времето на комунизма....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, gagodrago написа:

Най-еикасното лекарство за русофобията е навсякъде в страната да се въведат две тарифи.

ПРимерно в началото на годината всеки гражданин подава декларация с идеологическите си пристрастия, и до края на годината да няма право да си сменя принадлежността.

- тарифа за русофоби

- тарифа за русофили

За русофилите евтин ток от АЕЦ-а по 4-7 стотинки киловата, за русофобите демократичен ток от Американските Централи по 80 ст. киловата; русофилите ще зареждат на отделна колонка с евтин руски петрол и газ от Газпром на 1,5 лв; русофобите да плащат демократичен американски втечнен газ и петрол по 3,5лв...

Сигурен съм, че ако се въведе такава двойна тарифа, Реджэпкин и Лоботомирания трол от Русе ще се пишат първи русофили...

А русофилите даже няма да имате 2-на тарифа за телефона и интернета си, а ще се върнете на телефона с шайба. Съгласен съм. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, gagodrago написа:

- тарифа за русофоби

- тарифа за русофили

Напълно съм съгласен, всички тъй наречени "русофили", дружно юруш в Коми за дърва и на гръб към село, та да им е топло, пътьом може да се отплатят на пУтин, като изкопаят някой и друг окоп около Белгород или Ростов.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Реджеп Иведик написа:

Не ми отговаряй, това са реторични въпроси.

Ето нещо риторично -защо не върнете първо на Сърбия  - Босна, Черна гора и Косово и чак после да Ви вълнува Донбас да е в Украйна...  Може със същия успех  да се пробвате да върнете и Югозападна България  {сегашната Северна Македония}  на  България.  Защото това са сродни проблеми и събития.   Те не желаят да бъдат в Украйна, Сърбия и България.   Затова не са и няма да бъдат там.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, attj написа:

Ето нещо риторично -защо не върнете първо на Сърбия  - Босна, Черна гора и Косово и чак после да Ви вълнува Донбас да е в Украйна...  Може със същия успех  да се пробвате да върнете и Югозападна България  {сегашната Северна Македония}  на  България.  Защото това са сродни проблеми и събития.   Те не желаят да бъдат в Украйна, Сърбия и България.   Затова не са и няма да бъдат там.

Когато проумееш разликата между държава и федерална държава ще схванеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, BANKATA написа:

Когато проумееш разликата между държава и федерална държава ще схванеш.

Я поясни те защо не желаят да са също и  с федерална форма за управление.   Виждам колко си наясно - колкото папагала Коко1.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...