Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Войната в Украйна

Kalin Karaboychev
 Сподели

Препоръчан отговор

току-що, N1K17Y написа:

Поне сам вярваш ли си ? 

Ти ми кажи на кого да вярвам? На тебе или на служител на българска служба и отговарящ за нефт/газ? Ако трябва да вярвам на теб кажи с какво си по-компетентен от служителя в службата?

преди 2 минути, PigMan9 написа:

"Яж сладолед" не е отговор на въпрос, който няма нищо общо със сладолед.

Е нали се ядосва много, че му "серат" на компетентните мнения. Винаги може да му отвърнеш с "Яж лайна".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 68k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Реджеп Иведик

5640

• miro20

3076

• Coco1

2976

• ivottoshev

2542

преди 5 минути, PigMan9 написа:

И ти като колегата си махтончо ви е толкова акъла че всичко разбирате буквално .

Вече ти обясних откъде е израза .

От рекламата където мотото е " не вървиш" . И върви да ядеш сладолед.

:)

Вее ти обясниха и други защо "не вървиш" .

Нямам намерение да коментирам всяка твоя простотия, затова отговора е максимално кратък.

Всичките ти пасквили са птълна глупост , смесица от пропагандни фейк сайтове и конспирации .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, PigMan9 написа:

В Китай се изпълнява опит за преврат

Не, в Китай на хората им писна от ваксинаторските ви свинщини. Там Кунчевците още ги държат по карантини и по концлагери, а са влизали и по домовете на собствениците и са убивали и домашните им любимци.

В комунистическите държави много по лесно се поддържа корона истерия. Ама явно и там до едно време.

Сега китайците не са им издържали нервите и затуй се бунтуват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, PigMan9 написа:

Защо повтаряш едни и същи клишета? Къде го чу това за "цивилизования свят срещу Русия"? Това си е чист мит, според който останалия свят и цивилизоват, но не и Русия. За да изясним нещата, трябва да обясниш какво е "цивилизован" свят и да дадеш ясно определение на "цивилизован свят". Ако не го направиш, но продължиш да твърдиш че Русия не е цивилизована страна, то критиката ти е логически невалидна.

Защо Русия да не е цивилизована страна? Ти изобщо бил ли си там, или повтаряш чутото от Западните медии за фалшиви новини?

Защо с "пълно право"? И какво имаш предвид? Престани да употребяваш генерализирани фрази, а дай ясно и точно обяснение. Ох, имаш предвид санкциите ли? Спокойно, спокойно... Русия ще си оформи нови пазари и проблемите ще се решат. Проблемите, обаче, ще останат за тези, които се отказаха от евтиния източник на хидрокарбони и започнаха да купуват от по-далечни и по-скъпи източници, които само ускорява колониалната деиндустриализация, съкращаването на населението, умишленото налагане на бедност и проблеми като цяло.

Интересно къде беше "цивилизования свят" по време на атаките на САЩ срещу Кореа, Китай, Гуатемала, Индонезия, Куба, Конго, Лаос, Виетнам, Камбоджа, Гренада, Лебанон, Либия, Ел Салвадор, Никарагуа, Иран, Панама, Ирак, Кувейт, Сомалия, Босна, Судан, Афганистан, Югославия, Афганистан, Йемен, Сирия (като някои от изброените държави имаше и повторни атаки)? Е, къде беше "цивилизования свят"? Защо "цивилизования свят" налага санкции на Русия, но не и на САЩ? Ами, защото "цивилизования свят", тоест, Колективния Запад, представлява група от прокси държави на САЩ. С други думи, "цивилизования свят", който не е чак толкова цивилизован, е САЩ.

Така ли? Можеш ли да покажеш кога съм казал нещо невярно?

Какво имам да посещавам и гледам? Аз моите анализи и заключения съм си ги направил.

По митологията си ти - аз само правя статистически заключения:)  Няма как да те убедя в нещо щом като разчиташ на източници като Валерия Велева (aka Свещенната крава) ...Ти си живееш там в своя свят в който някой САЩ са ти виновни за всичко и не искаш да мръднеш на някъде ей така да видиш как е в действителност. Това доста напомня на едно време в което също си мислехме че тия там какви са гадняри - отново защото никой не беше отишъл да ги види и пипне. Ще си стоиш там в каквато дупка си си изкопал и ще плюеш по някой който ти уж ти е виновен за скапания ти живот. През това време хората ще пообиколят малко и ще ти се присмиват но ти си здраво закърмен с "правилните новини" и ще мислиш че и те са "отровени от западното влияние" True beliver  така да се каже.. Успех.. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, PigMan9 написа:

Защо Русия да не е цивилизована страна? Ти изобщо бил ли си там, или повтаряш чутото от Западните медии за фалшиви новини?

А ти бил ли си ?? Не си . Нито руски рабзираш, а четеш именно и само фейк сайтове.

Защо не уважаваш мнението на хора като мен, които са живели дълги години там ? И с рунаци и с украинци и с всякакви други .

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, miro20 написа:

Защо не уважаваш мнението на хора като мен, които са живели дълги години там ? И с рунаци и с украинци и с всякакви други .

Миро, ты много лжешь обо всем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, miro20 написа:

А ти бил ли си ?? Не си . Нито руски рабзираш, а четеш именно и само фейк сайтове.

Да, бил съм.

Не е нужно да разбирам руски, че да имам мнение по темата.

Кои са сайтове са "фейк сайтове"? През повечето време използвам официалните международни сайтове - американските такива.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, kosyo написа:

По митологията си ти - аз само правя статистически заключения:)  Няма как да те убедя в нещо щом като разчиташ на източници като Валерия Велева (aka Свещенната крава) ...Ти си живееш там в своя свят в който някой САЩ са ти виновни за всичко и не искаш да мръднеш на някъде ей така да видиш как е в действителност. Това доста напомня на едно време в което също си мислехме че тия там какви са гадняри - отново защото никой не беше отишъл да ги види и пипне. Ще си стоиш там в каквато дупка си си изкопал и ще плюеш по някой който ти уж ти е виновен за скапания ти живот. През това време хората ще пообиколят малко и ще ти се присмиват но ти си здраво закърмен с "правилните новини" и ще мислиш че и те са "отровени от западното влияние" True beliver  така да се каже.. Успех.. 

Отново нищо съществено не казваш. Какво се опитваш да докажеш, не знам. Ако искаш да ми кажеш нещо конкретно, кажи го в прав текст, без заобиколки и увъртания.

Да, САЩ са виновни за това и онова, тъй като световната хегемония принадлежи на тях. Да, намесата на САЩ в България, примерно, е една от причините, заради които имаме проблеми. България е колония на САЩ и няма никакъв национален суверен. Недей забравя, бе българското правителство, което не е правителство, а колониална администрация, се управлява от САЩ през американски НПО-та и фондации.

Нещо невярно ли съм казал? Обяснил съм куп неща... Ако мислиш, че нещо не е вярно, покажи кое точно не е вярно и обясни защо не е вярно. Ако ме критикуваш, но не можеш да обясниш къде греша и не можеш да обясниш и покажеш кое е "вярно", значи критиките ти са логически невалидни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, PigMan9 написа:

Отново нищо съществено не казваш. Какво се опитваш да докажеш, не знам. Ако искаш да ми кажеш нещо конкретно, кажи го в прав текст, без заобиколки и увъртания.

Да, САЩ са виновни за това и онова, тъй като световната хегемония принадлежи на тях. Да, намесата на САЩ в България, примерно, е една от причините, заради които имаме проблеми. България е колония на САЩ и няма никакъв национален суверен. Недей забравя, бе българското правителство, което не е правителство, а колониална администрация, се управлява от САЩ през американски НПО-та и фондации.

Нещо невярно ли съм казал? Обяснил съм куп неща... Ако мислиш, че нещо не е вярно, покажи кое точно не е вярно и обясни защо не е вярно. Ако ме критикуваш, но не можеш да обясниш къде греша и не можеш да обясниш и покажеш кое е "вярно", значи критиките ти са логически невалидни.

Прочети още веднъж внимателно какво съм написал - ако не го разбереш - това си е твой проблем. Споровете с теб са абсолютно безмислени след като ми цитираш въпросната "дама"... Колкото сайтове да ми докараш докато не посетиш и 2-те страни и тогава не си кажеш мнението си - не си достоверен източник на информация а някакво плампало повтарящо нечии други думи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, kosyo написа:

Споровете с теб са абсолютно безмислени след като ми цитираш въпросната "дама"...

ud3OEbJ.png

YjvFqaJ.png

Отново казвам: фокусирай се върху достоверността на дадено мнение, не върху хората, които има това мнение.

преди 5 минути, kosyo написа:

Колкото сайтове да ми докараш докато не посетиш и 2-те страни и тогава не си кажеш мнението си - не си достоверен източник на информация а някакво плампало повтарящо нечии други думи.

Поради каква причина трябва да посещавам и двете страни? Защо да го правя? Ако не съм ги посетил, значи ли това, че не мога да имам мнение по въпроса? Ти бил ли си в Русия и Украйна? Не? Ами, тогава защо имаш мнение и пишеш по темата?

Всъщност, аз съм бил в Русия. Да, бил съм в Русия. И да не съм бил там, това не променя факта, че не е нужно да си бил в дадена държава, че да имаш право на мнение относно тази държава.

И пак не те разбрах. Какво се опитваш да докажеш? Критикуваш ме, но не казваш нищо съществено. Я, да започнем отначало. Кажи какво, според теб, не е наред с нещата, които казвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Одеса махат паметниците на Суворов и Екатерина 2ра.

Станахме за смях. Украйна ни изпревари.

Ние кога ще махаме паметника на съветската армия от центъра на София.

Смяяях.

Страх ни е от вече разпаднала се империя

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Реджеп Иведик написа:

Не е еквивалентно на премахването на паметника на Екатерина Втора в Одеса. За да стане такова тук примерно трябва да премахнем паметника на Хан Аспарух в Исперих или да преименуваме Аспаруховия мост във Варна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Реджеп Иведик написа:

Чакаме да умре Сорос и на това място ще има негов паметник!Търпение!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, miro20 написа:

ВСВ има по различни оценки над 70 млн жертви.

И сега все едно ме питаш ... Хитлер каква вина има за това ???

И преди ти казах - Яж сладолед . :hit:

И Хитлер е започнал с анексия (аншлус) на смятани от него за немски земи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Реджеп Иведик написа:

Не, в Китай на хората им писна от ваксинаторските ви свинщини. Там Кунчевците още ги държат по карантини и по концлагери, а са влизали и по домовете на собствениците и са убивали и домашните им любимци.

В комунистическите държави много по лесно се поддържа корона истерия. Ама явно и там до едно време.

В Китай, както казах, има опити за цветна революция, както казах тук:

Но не се притеснявай - Русия, като национална държава, прави опити за ограничаване на инфилтрацията от страна на Колективния Запад:

Яд ли те е, че Русия се бунтува срещу опитите на КЗ да наложи деградивните и фалшивите си "ценности" като универсални в цял свят? Ти все пак искаш само КЗ да има власт и всички да коленичат пред КЗ и да се съгласяват с всичко, което КЗ иска, нали.

Китай има по-строги анти-КОВИД мерки, тъй като рисковете са големи. Китай не е България или Сърбия, че да си позволи да прекратява икономическата си дейност. Недей забравя, че Китай е фабриката на света - ако те затворят, затваряме и ние. И ти напомням, че от 2020г. насам, в Китай НЕ е имало пандемия БЛАГОДАРЕНИЕ на мерките. Много е интересно как ти и другите благославяте анти-КОВИД мерките в България, САЩ и Запада като цяло, но остро критикувате същите тези мерки в Русия и Китай. Защо едни и същи мерки са добри тук, но лоши там? Дали не е защото просто използвате мерките като извинение да лъжете и да представяте мерките като "диктатура", каквато всъщност не съществува в Китай и Русия. Точно така си е. Забелязах, че Западните пропагандисти благославят мерките в Западните държави, но остро критикуват СЪЩИТЕ тези мерки в Китай и Русия. Действията ви доказват, че използвате войни стандарти и умишлено изкривяване на хорската преценка за реалност, за да критикувате Русия и Китай и да разпространявате фалшива или подвеждаща информация относно политическите системи на тези държави, както и други държави, които не искат да се примирят с опитите на Колективния Запад да наложи фалшивите и подривните си "ценности" като универсални в цял свят.

Мерките в Русия и Китай искрено се използват за спасяване на икономиката, вместо да се налагат просто ей така за блокиране на икономиката, деиндустриализаия и предизвикване на финансови кризи - така се прави у нас и в другите Западни и не-западни проксита на САЩ. Същото се налага и в държави, които н са прокиста, но въпреки това също са мишени на подриван дейност от страна на Колективния Запад; примери за такива държави са предимно държавите в BRICS, наи-вече Русия, където опитите за икономическа и политическа дестабилизация растат с всяка изминала година - това също води до подкопаване на хорското доверие към правителството, дори и правителството да не е виновно. Повечето хора по света, да, включително и в Русия, не разбират от политика и могат лесно да бъдат излъгани, че даден проблем е причинен от тяхното правителство, но не и от външни, чуждестранни агенти и подривници. И за протокола, Русия има +3 точки, а Китай - +9 точки на втората статистика.

Я, хвърли един поглед на следното, че да разбереш коя политическа система е по-добра - Западната или другата:

HY6SvSE.png

MYhuZI0.png

2xo8ThS.png

ONcG8Eg.png

ATAUhus.png

nIvmH1U.png

Вторичен източник са статистиките:

преди 24 минути, BANKATA написа:

И Хитлер е започнал с анексия (аншлус) на смятани от него за немски земи.

А, САЩ анексираха Хавай и представиха анексията като "легална". Анексията беше извършена под претекст "да се спасим от потенциални атаки от Япония". Пусната и атомна бомба. През годините опустошиха много държави, предимно в Средния Изток. Налагат санкции на света - БУКВАЛНО всичко без 2-3 държави са под санкции от САЩ. Инсталират и военни американски бази по света, поставяйки държавите под военна окупация от страна на САЩ. Терористичната организация - НАТО - се разпространява, подкопава и обира финансите на армиите на държавите, които са й членове.

Няма ли да коментираш това? Или си мислиш, че това е нормално, тъй като САЩ го правят. Имаш доста нерационални вярвания и ФАКТИЧЕСКИ ПОГРЕШНИ вярвания, точно като @miro20 и @Реджеп Иведик :

screenshot-173.png

Така и не се научихте как ви е изкривена преценката за реалност. Бихте повярвали и приели всичко, ако то е от САЩ. Ако Русия каже, че 2+2=4, няма да го приемете. Ако САЩ кажат същото, ще го приемете. Дори да ви кажат, че 2+2=1, вие пак ще го приемете, просто защото САЩ са го казали и САЩ е САЩ следователно задължително трябва да ги слушаме.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Реджеп Иведик написа:

Не, Реджепе.

Ковид-измамата започна като лост на вътрешнопартийна борба в Китай, и завършва по същия начин – тази измама.

Правиш се на познавач на истината, а лапаш сиренясалите дърти хуйеве или лижеш дърти пyтки на демократическата аристокрация на САЩ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Реджеп Иведик написа:

Уау 17 минути и нито едно доказателство не се показва, а само говорене.  Журналистика от световна класа. Нещата май са точно обратно и по класическия огледален способ се приказва обратното.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...