Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Войната в Украйна

Kalin Karaboychev
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 4 часа, Реджеп Иведик написа:

Возьмем Киев за три дняяяяяяяяяя

Ей тва е Николов

"Возьмем Киев за три дняяяяяяяяяя" е олицетворение на една от най-успешните голи кукички, налапани от противник на бойното поле. Аз мислех че нямаш особено високо мнение за Николов, а то какво се оказа...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 64,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Реджеп Иведик

5249

• miro20

2925

• Coco1

2848

• BANKATA

2448

преди 3 часа, PigMan9 написа:

Не, не е комунистка. Кога ще разбереш, че в днешно време няма комунизъм и комунисти. Социализма и опитите за постигане на комунизъм бяха до 1989г., когато неолибералния елит на Колективния Запад разложи СС (разлагането започна още през 70те години на 20ти век, когато неолибералния модел започна да се налага в световен мащаб).

Сигурен съм, че нямаш никаква представа какво е комунизъм и социализъм. Ако те попитам да обясниш какво означават тези две неща, няма да можеш да дадеш съществен отговор.

И още чакам отговор на това:

Е, няма ли да отговориш?

Кога ще спреш да използваш "комунист" като обидна дума? Не е обида - "комунизъм"/"комунист" не са обидни думи. Ти изобщо знаеш ли какво е комунизъм и можеш ли да го обясниш? Ясно е, че не можеш.

Разложи се защото е недоносче, а държавата е лош шеф и стопанин.

За социализъм трябват много пари.

В скандинавските страни и Франция си работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, PigMan9 написа:

Подкрепянето на Путин, не "Путлер", а Путин, не те прави комунист

Защо си комунист защо подкрепяш Путлер защо живееш в Мосейково или това обяснява всичко 

:giggle1:

Сергей Лавров: НАТО вече е агресор, води война срещу Русия

https://mood-time.eu/2022/12/01/сергей-лавров-нато-вече-е-агресор-води/?fbclid=IwAR0Vv2PKNMecsLjPACArI2R4uiE2YrHT592Rhdwp8t629TAQbIRcpz9Qi-Q

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ivottoshev написа:

"Возьмем Киев за три дняяяяяяяяяя" е олицетворение на една от най-успешните голи кукички, налапани от противник на бойното поле. Аз мислех че нямаш особено високо мнение за Николов, а то какво се оказа...

Объркан съм - я ми разясни - тука пак говорят че щели да вземат Киев? Официалните канали(ти примерно - намигване нали) какво викат по въпроса-нали това беше заблуда само..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ivottoshev написа:

ТошеФ  "всичко е под контрол" М :giggle1:

Няма налично описание на снимката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, BANKATA написа:

Разложи се защото е недоносче, а държавата е лош шеф и стопанин.

За социализъм трябват много пари.

В скандинавските страни и Франция си работи.

СС беше мишена на атаки с прокси воини и неизгодни договори. СС беше разложен отвътре, като главния подривник беше Михаил Горбачов, който изигра важна роля в разбиването на СС и последните дни на този съюз. Основния търговски и неизгоден договор беше в полза на Англо-Саксите и чуждестранни агенти.

Икономиката на СС беше разбита чрез външно и вътрешно влияние. Същото се прави и с ЕС в момента. Има опити и BRICS да се разбие; примерно, САЩ опитаха преврат в Иран - сега опитват преврат ш в Китай.

преди 1 час, Coco1 написа:

ТошеФ  "всичко е под контрол" М :giggle1:

Няма налично описание на снимката.

Нещо за Гагарин ли каза? Какво има? Да не би да си мислиш, че САЩ спечелиха надпреварата по онова време? Ахахахахаха. 🤣🤣🤣

main-qimg-95ee7edafeb595440ebea1f3d030a624-lq.thumb.jpeg.ee69ca3760e122a0ac2c5b6a0dbec695.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, PigMan9 написа:

Да не би да си мислиш, че САЩ спечелиха надпреварата по онова време? 

Защо не можа да спечелиш надпреварата а те пратиха в Мосейково

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ние в България за да не изоставаме от НАТО - също сме склонни да си самонавредим   https://dnes.dir.bg/politika/prashtame-na-ukrayna-leko-strelkovo-orazhie-i-boepripasi      Как Русия после да не ни счита за неприятелска държава?    

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, kosyo написа:
Объркан съм

Знам че си объркан. Сутрин разправяш че в Русия няма пирони, следобяд твърдиш че в Русия нямало дефицит на пирони, вечерта отново пееш песента че няма пирони...

Ако положиш усилия да се разбереш сам със себе си, другото ти "аз" може би ще спре да ти подава противоречиви сигнали и ще изчезне и голяма част от объркването ти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, ivottoshev написа:

Знам че си объркан. Сутрин разправяш че в Русия няма пирони, следобяд твърдиш че в Русия нямало дефицит на пирони, вечерта отново пееш песента че няма пирони...

Ако положиш усилия да се разбереш сам със себе си, другото ти "аз" може би ще спре да ти подава противоречиви сигнали и ще изчезне и голяма част от объркването ти.

Виж сега аз съм идиот- вярвам тука на западната пропаганда, чета пропагандна преса, хейтя руснаците, дето се вика и до там не съм ходил (еднодневния ми престой в един "медицински пункт" в азиатската им част не го броя, 2 седмична обиколка по Ферганския канал и около него - отдавна беше - счупено гърне , 2 пътувания до Украйна - хич даже няма ги споменаваме). С 2 думи ненадежден  източник на информация - затова аз питам вас дето сте врели и кипели в тия работи , говорите свободно руски (мене само веднъж на една опашка в Москва ме объркаха и една баба ми обвиняваше как не съм добър комсомолец щото не съм й взел нещо). Дето се вика вие сте "Истината и Живота" - че вас питам сега какво ще го правим този Киев. Ще го бием на почивки, на юруш ли ще го вземем или как ще го оставим на бандеровците и натовските генерали?

преди 1 час, PigMan9 написа:

СС беше мишена на атаки с прокси воини и неизгодни договори. СС беше разложен отвътре, като главния подривник беше Михаил Горбачов, който изигра важна роля в разбиването на СС и последните дни на този съюз. Основния търговски и неизгоден договор беше в полза на Англо-Саксите и чуждестранни агенти.

Икономиката на СС беше разбита чрез външно и вътрешно влияние. Същото се прави и с ЕС в момента. Има опити и BRICS да се разбие; примерно, САЩ опитаха преврат в Иран - сега опитват преврат ш в Китай.

Нещо за Гагарин ли каза? Какво има? Да не би да си мислиш, че САЩ спечелиха надпреварата по онова време? Ахахахахаха. 🤣🤣🤣

main-qimg-95ee7edafeb595440ebea1f3d030a624-lq.thumb.jpeg.ee69ca3760e122a0ac2c5b6a0dbec695.jpeg

Не може да истина този гигант тука някакви прокси войни да го съборят.. Просто няма начин - това е самая магучая империя мира и тука някакви локални конфликчета да го по-разпаднат - сигурен ли си с в източниците ти? Все пак да не забравяме положението с дълга на щатите и че долара аха да се откажат от него целия цивилизован свят..Това малко преди да изригне Yellowstone и да им покажем ние на америкосите къде зимуват руските раци... Какие ваши доказательства?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, attj написа:

Как Русия после да не ни счита за неприятелска държава? 

Дядо Коко на никой не му пука за Расия само на зависими чугуни като тебе

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, kosyo написа:

Виж сега аз съм идиот- вярвам тука на западната пропаганда, чета пропагандна преса, хейтя руснаците, дето се вика и до там не съм ходил (еднодневния ми престой в един "медицински пункт" в азиатската им част не го броя, 2 седмична обиколка по Ферганския канал и около него - отдавна беше - счупено гърне , 2 пътувания до Украйна - хич даже няма ги споменаваме). С 2 думи ненадежден  източник на информация - затова аз питам вас дето сте врели и кипели в тия работи , говорите свободно руски (мене само веднъж на една опашка в Москва ме объркаха и една баба ми обвиняваше как не съм добър комсомолец щото не съм й взел нещо). Дето се вика вие сте "Истината и Живота" - че вас питам сега какво ще го правим този Киев. Ще го бием на почивки, на юруш ли ще го вземем или как ще го оставим на бандеровците и натовските генерали

Какво общо имат посещенията с политиката? Ами, нищо.

Положението с Украйна и Киев се реши още през 2014г. - приватизация и денационализация. Вече тече процес по приватизация в Украйна. Има и сделка за около 700 милиарда да бъдат изпрани под претекст "recovery".

преди 29 минути, kosyo написа:

Не може да истина този гигант тука някакви прокси войни да го съборят.. Просто няма начин - това е самая магучая империя мира и тука някакви локални конфликчета да го по-разпаднат - сигурен ли си с в източниците ти? Все пак да не забравяме положението с дълга на щатите и че долара аха да се откажат от него целия цивилизован свят..Това малко преди да изригне Yellowstone и да им покажем ние на америкосите къде зимуват руските раци... Какие ваши доказательства?

Не бяха само прокси воините; имаше и неизгодни търговски сделки и договори, което целяха да рушат икономиката на СС.

Ако искаш да научиш повече, отвори линка в подписа ми, цъкни на "На запад има по-добър свят", отиди най-долу и гледай клиповете на Пламен Пасков - там той е обяснил социалистическия период.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Реджеп Иведик написа:

Слава Украини

Слава Кокаине.... Намираме си повод да вършим глупост след глупост на базата на една снимка с Патриарх Кирил? Е верно няма такива идиоти.....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Coco1 написа:

Дядо Коко на никой не му пука за Расия само на зависими чугуни като тебе

Защо го обиждаш и го наричаш "зависим чугун"? От какво е зависим?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, ivottoshev написа:

Русофобчетата са обсебени с тия пирони. На доста места видях да се говори за пирони, пирони, пирони и пирони... Така и не разбрах защо пироните са толкова важна част от анти-Руската реторика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, PigMan9 написа:

Ако искаш да научиш повече, отвори линка в подписа ми, цъкни на "На запад има по-добър свят", отиди най-долу и гледай клиповете на Пламен Пасков - там той е обяснил социалистическия период.

Zaщо никой не го интересуват линковете ти

току-що, PigMan9 написа:

Така и не разбрах защо пироните

Защо не разбра

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Coco1 написа:

Защо не разбра

Не ти ли е малко късно вече да се записваш за лечение за бавноразвиващи се?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, PigMan9 написа:

Какво общо имат посещенията с политиката? Ами, нищо.

Положението с Украйна и Киев се реши още през 2014г. - приватизация и денационализация. Вече тече процес по приватизация в Украйна. Има и сделка за около 700 милиарда да бъдат изпрани под претекст "recovery".

Не бяха само прокси воините; имаше и неизгодни търговски сделки и договори, което целяха да рушат икономиката на СС.

Ти специално беше казал че не бил съм ходил... А иначе за Тошев да му кажа че не съм не-надежден източник.

Не разбрай какво казал Пацо .. Много се забавлявах с едно негово видео за Беларус ама ще отидеш в реката пак.. А специално за тебе ти кажа и на Запад съм ходил.....

Че как така ще ги излъжат руснаците с тия неизгодни сделки този великан дето държи цялата менделеева таблица... и изведнъж баси тиа американци така да ги прецакат.. Нали руснаците са НАЙ-МЕГА-ДОБРИТЕ играчи на многоходов шах и ти сега искаш да ми кажеш че някой ги прецакал.. Не е възможно така да ги дъниш хората така, моля те дай ми статистически данни и ФАКТИ. Аз не го вярвам ти точно да кажеш че някой е ги е прецакал... моля те поправи се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Реджеп Иведик написа:

Возьмем Киев за три дняяяяяяяяяяя

Способен ли си на нещо по-различно от спамене на един и същи текст, придружен с някакъв видео клип? Това ли ти е разбирането от политика? 🤣🤣 А, после казваш, че аз не разбирам от политика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...