Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Войната в Украйна

Kalin Karaboychev
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 8 минути, ncl написа:

Това са лъжи.

И за Херсон така казвахте.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 68k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Реджеп Иведик

5640

• miro20

3075

• Coco1

2976

• ivottoshev

2541

преди 3 часа, M.Николов написа:

Лекувай се докато е време.

Най добрите рашисти са груз 200

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, M.Николов написа:

Лекувай се докато е време.

Как да стане човек -ей това всичкото трябва да го преживея а аз не искам:

преди 3 часа, PigMan9 написа:

Някога ООН да написа доклад за геноцидите на Световната Здравна Организация и опитите й за налагане на трансджендъризма, химическа кастрация на деца в пре-пубертетна възраст, изрязване на пениси, гърди, вадене на яйчници, с цел депопулация и печалби за Биг Фарма?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, ncl написа:

Какво за Херсон? Бил е руски, сега не е. Скоро пак ще е руски.

За три дняяя

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Реджеп Иведик написа:

За три дняяя

Не знам за колко дни ще е. Но ако не стане, спокойно можеш да ме заплюеш в лицето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ncl написа:

Не знам за колко дни ще е. Но ако не стане, спокойно можеш да ме заплюеш в лицето.

Що, какво си ми направил, че да те плюя.

Ти сам ще се хванеш за главата, като разбереш, колко си бил заблуден.

Списание Политико е признало Путлер за неудачник на годината

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, kosyo написа:

МММ няма графика, няма статия, само празни приказки... Не така мой човек. Поне едно изявление на BRICKS да беше пуснал че тия съвсем са се отухлили. Мълчат като комунисти на разпит( не ми го цитирай онова за комунистите -знам ти репертоара). Пак да ти напомня че те чакам като младоженка в първата нощ да ми кажеш какво стана с онази Twitter афера и онова изследване. Предполагам си усетил каква кофти мотика настъпи там и сега ми бягаш по тъча вместо да кажеш - Ами случват се грешки , аз ще си проверявам фактите следващия път , няма да ровя в кофите за боклук на RT... Разочароващо просто а аз възлагах толкова надежди на тебе. Ще трябва май да го приема като личен провал.

P.S. ако го пишеш за да се открива от google - индексирането на форума май не е пуснато.. Big Tech ще да е в комбина с админите

Казва се "BRICS", а не "BRICKS". Няма нужда да говорят, да приказват празни приказки и да се оправдават срещу фалшивите обвинения на Измамния Запад. Най-добре е да си мълчат, да са тежкари и да не се занимават с празни приказки.

Не, не го пиша да се открива в Google. Просто го пиша да му правя резервно копие и да имам български превод.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Смеехте се на украинците че раздават оръжие на затворници, пък тя каква стана:

Цитат

В МВД заявили о продолжении поиска ранившего полицейского дезертира в камуфляже

https://lenta.ru/news/2022/12/07/novoshah/

Ха познайте в коя частна армия е служил?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Реджеп Иведик написа:

Украйна постави Русия на колене

Рашистите тръгнаха като аслани и се обосраха на мегданя.

На майданя

Аз хем ви казах, че украинския е селски български, ма не чувате.

И тоя не си пие хапчетата редовно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, PigMan9 написа:

Казва се "BRICS", а не "BRICKS". Няма нужда да говорят, да приказват празни приказки и да се оправдават срещу фалшивите обвинения на Измамния Запад. Най-добре е да си мълчат, да са тежкари и да не се занимават с празни приказки.

Не, не го пиша да се открива в Google. Просто го пиша да му правя резервно копие и да имам български превод.

Важното е че са се отухлили и нямат думи така да се каже.  И да питам с фейка за Тwitter какво правим че после ще те почна и за други работи , да затворим тази глава, че кой знaе може пак да ти скимне да всмукнеш от някоя помийна яма поредния фейк и да забравиш за този :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, attj написа:

На теб изглежда са ти хвърлили пъпа в това Мосейково!?  

Дядка каза си го най-накрая че там в Мосейково си роден, бравус троле

преди 26 минути, PigMan9 написа:

срещу фалшивите 

Защо си фалшив

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Реджеп Иведик написа:

Що, какво си ми направил, че да те плюя.

Ти сам ще се хванеш за главата, като разбереш, колко си бил заблуден.

Politico е демократична пропаганда и дезинформация. Това, което се вижда в politico, е само и единствено с цел пропаганда и дезинформация в полза на САЩ.

Иначе, Зеленски е бил признат за "човек на годината".

Хитлер и Сталин, ако не знаеш, също бяха признати за "Човек на Годината". Казвам това, тъй като то не би трябвало да се случи, според теб, защото Хитрел и Сталин са "много лоши пора", според теб.

Реално няма никаква причина Зеленки да бъде признаван за "човек на годината", тъй като не е направил нищо, според което да бъде признат за "човек на годината". Какво е направил Зеленски, според теб, че да бъде признат за "човек на годината"? Не ти ли прави впечатление, че ако не всички, то поне мнозинството хора, които са признати за "човек на годината", за високопоставени Западни политици и идеолози? Защо е така? Ами, защото, както вече казах, въпросната награда има само и единствено пропагандна цел в днешно време. Зеленски не е направил нищо, освен да бъде пешка на Запада и да играе като пропаганден актьор в прокси войната на САЩ срещу в Русия, разигравана в Украйна.

Защо Си не получи такава награда? Под ръководството на Си, примерно, на много хора живота беше подобрен:

screenshot-48.jpg

image.png

Както и това е Китай под ръководството на Си:

2WaMnzE.jpg

Източник: https://en.wikipedia.org/wiki/Science_and_technology_in_China

Тук се вижда и задлъжняването на Китай:

image.png

Е, като се имат предвид тези неща, защо Си не получава такава награда? Ако тези награди бяха искрени, щяха да се дават предимно на не-Западни лидери, а не на холивудски пропагандисти, неолиберални политици и пропагандисти, педофили, "drag queens", идеологически активисти, инфилтратори, идеологически подривници, и други подобни...

Цитат

Като се има предвид това, което написах, факта, че Путин е бил признат за "неудачник на годината", както ти се изрази, не означава, че Путин е неудачник или "неудачник на годината". Просто защото Politico казва, че 2+2=5, това не означава, че 2+2=5.

Путин няма да бъде признат за "човек на годината", тъй като не е Западна пешка, не обслужда интересите на КЗ и не подкрепя западните подривни идеологии и не позволя на САЩ да извършат либерална инфилтрация в Русия и да разграбят държавата, както направиха с България и други целеви държави от Съветския Съюз (в момента целия свят се руши, не само целеви държави).

КЗ най-много ги е яд на законите, които ограничават анти-Руската дейност в Русия. Примерно, от 2013г. насам в Русия се прави опит да се ограничи либералната инфилтрация от страна на КЗ. Неолибералните пропагандисти наричат това "хомофобия", което е термина, който използват срещу всеки, които направи така, че техните НПО-та и фондации да нямат власт в държавата, която опитват да инфилтрират. Ето ти и един пример:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, PigMan9 написа:

Politico е демократична пропаганда и дезинформация. Това, което се вижда в politico, е само и единствено с цел пропаганда и дезинформация в полза на САЩ.

Иначе, Зеленски е бил признат за "човек на годината".

Хитлер и Сталин, ако не знаеш, също бяха признати за "Човек на Годината". Казвам това, тъй като то не би трябвало да се случи, според теб, защото Хитрел и Сталин са "много лоши пора", според теб.

Реално няма никаква причина Зеленки да бъде признаван за "човек на годината", тъй като не е направил нищо, според което да бъде признат за "човек на годината". Какво е направил Зеленски, според теб, че да бъде признат за "човек на годината"? Не ти ли прави впечатление, че ако не всички, то поне мнозинството хора, които са признати за "човек на годината", за високопоставени Западни политици и идеолози? Защо е така? Ами, защото, както вече казах, въпросната награда има само и единствено пропагандна цел в днешно време. Зеленски не е направил нищо, освен да бъде пешка на Запада и да играе като пропаганден актьор в прокси войната на САЩ срещу в Русия, разигравана в Украйна.

Защо Си не получи такава награда? Под ръководството на Си, примерно, на много хора живота беше подобрен:

screenshot-48.jpg

image.png

Както и това е Китай под ръководството на Си:

2WaMnzE.jpg

Това е задлъжняването на Китай:

image.png

Е, като се имат предвид тези неща, защо Си не получава такава награда? Ако тези награди бяха искрени, щяха да се дават предимно на не-Западни лидери, а не на холивудски пропагандисти, неолиберални политици и пропагандисти, педофили, "drag queens", идеологически активисти, инфилтратори, идеологически подривници, и други подобни...

Като се има предвид това, което написах, факта, че Путин е бил признат за "неудачник на годината", както ти се изрази, не означава, че Путин е неудачник или "неудачник на годината". Просто защото Politico казва, че 2+2=5, това не означава, че 2+2=5.

Аз викам да им пишем дружно да добавят и тебе като най-най-най заклетия привърженик на "неудачника на година". Нещо като соло ташак или лява ръка мисля че ще те уреди или не?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Коалиция на войната -твърде лицемерно се получава,  не е като тайно, заради комисионни, да им препращаш оръжие      https://dariknews.bg/novini/bylgariia/bsp-iska-razsekretiavane-na-spisyka-na-oryzhiiata-koito-davame-na-ukrajna-2333200

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Горить Москва !!!

Ко стана, Ромче

Нали щеше да земаш Киев за три дняяя

Ромчето приема желаното за действително, аз ви казах.

Возьмем Киев за три дняяя

Ей това е Ромчето

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Реджеп Иведик написа:

И за Херсон така казвахте.

Херсон в момента е 50 % е окупиран от украинската армия, а хората са евакуирани в руската част на  Херсон

имаше 10-20 украинеца които посрещнаха украинската армия със знамена  и се радваха

трябва да бъдем обективни в Херсон

https://nova.bg/news/view/2022/12/09/393319/проданов-вероятно-освен-оръжие-ще-изпратим-и-войници-на-украйна/

жалко  

очакват се още безработни българи 

когато  им дадат нареждане за отиване на  фронтата ще дадат оставка

вместо да бачкат за 800 лв на украинския фронт

може да ходат във вагнер за 10000 долара

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Реджеп Иведик написа:

Горить Москва !!!

Иронизираш.   А не четеш ли, че напролет руснаците се подготвят  да атакуват  Харков, Николаев и Одеса.    Какво ще прави Бандеристан без излаз на Черно море?   НАТО ли ще ги спре?   Те просто ще си приберат в РФ  по военен път земите с живеещите там руснаци.   Не трябваше тези спорни между славяни въпроси да се решават с война - беше нормално да стане като с разделянето на Чехословакия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...