Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

sonyericson

Всичко за Windows Vista - дискусии, проблеми, мнения...

Препоръчан отговор

Ползвай Nero 7 или Nero 6. Това е най-добрата програма за целта. Естествено има и други такива. Можеш да погледнеш в каталог - Burning на kaldata.com. Успех в избора.

за виста има само едно неро бе шамшал. неро 7 за виста. има и неро7 дето не е за виста.прай проблеми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не си споменал какъв точно е проблема. Някой, който иска да ти помогне според мен ще иска да знае какъв точно ти е проблема свързан с тунера.

проблема е с драйверите изкарва съобщение че не се подържа v-stream а какво точно значи това и аз незнам :sobbing:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
проблема е с драйверите изкарва съобщение че не се подържа v-stream а какво точно значи това и аз незнам :huh:

v-stream предполагам означава стриймване на видео, но не съм сигурен на 100%. Може да греша.

Редактирано от Biskata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да накарам Media Centera да дава ТВ.

Моята видео карта е Nvidia 6600

Ако знаете пишете cool.gif

Редактирано от cvetiliqn (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да имаш инсталиран ТВ тунер, за да гледаш телевизия през медия центъра!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Немога да си овърклокна видео картата с виста! Magicprism 8800GTS 640MB драйвъри версия - 162.22 , някой ако може да ми помогне! ohmy.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А може ли да ми кажете от къде да си намеря ТВ тунер, за Nvidia 6600 .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А може ли да ми кажете от къде да си намеря ТВ тунер, за Nvidia 6600 .

По магазините за компютри бе приятел. Мога да ти препоръчам един, два магазина за тази цел. Мултирама и Плесио.

Редактирано от Biskata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
за виста има само едно неро бе шамшал. неро 7 за виста. има и неро7 дето не е за виста.прай проблеми

Я сега пред всички му се извини, защото както гледам ника ти и от тук ще бъдеш КЛЪЦНАТ! Ясен ли съм?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Я сега пред всички му се извини, защото както гледам ника ти и от тук ще бъдеш КЛЪЦНАТ! Ясен ли съм?

В следващите 7 дни няма да може да се извини публично! При подобен тон ще бъда безкомпромисен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте :nono: Вчера си взех Acer Aspire 5720G с Windows Vista Home Premium... та на него си имаше Vista, и към лаптопа върви пакет Vista Premium, т.е. има диск, който позволява да я ъпдейтнеш до Home Premium... Така, ъпдейтнах я аз, но сега немога да намеря продукт кода, които трябва да въведа... Намирам един, който е залепен на на долната част до батерията, но ми казва, че е инвалид. Някой да се е срещал с подобен проблем?

Редактирано от Красимир! (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С лаптопа трябва да вървят разни книжки с упътвания и т.н. В някоя от тях има стикер с кода, разрови се и ще го откриеш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как могат да се включат повече от един Скайп акаунт на Vista на ХР беше мн лесно но на Виста по този начин нестава !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
С лаптопа трябва да вървят разни книжки с упътвания и т.н. В някоя от тях има стикер с кода, разрови се и ще го откриеш...

Ами доста рових, но нищо не намерих... Утре пак ще пробвам, ако не намеря до неделя вечерта се разбрах с фирмата да им го нося, те да се оправят. Но номера е там, че аз имам залепен стикер, на който ми пише точно версията на ОС-то и отдолу пише Product Key и съответно кода, но той е невалиден, колкото и странно да изглежда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми как да го приеме сериала, като не си дал към 100 $ примерно за по висока версия и да получиш нов ключ за нея - можеш да ползваш на лаптопа си: ЩЕ БЪДА ЯСЕН ТОВА, КОЕТО СИ КУПИЛ С НЕГО Т.Е. ПО НИСКАТА ВЕРСИЯ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е голям проблем при системите с онлайн активация. Има 2 съвсем различни продуктови ключа и най-често ти трябва този който е скътан някъде по бумагите...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Това е голям проблем при системите с онлайн активация. Има 2 съвсем различни продуктови ключа и най-често ти трябва този който е скътан някъде по бумагите...

За първи път чувам една система с два продуктови ключа... Нещо си в грешка!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ми как да го приеме сериала, като не си дал към 100 $ примерно за по висока версия и да получиш нов ключ за нея - можеш да ползваш на лаптопа си: ЩЕ БЪДА ЯСЕН ТОВА, КОЕТО СИ КУПИЛ С НЕГО Т.Е. ПО НИСКАТА ВЕРСИЯ!

Дай малко по - спокойно, като незнаеш - не се обаждай. В цената на лаптопа влиза точно тази версия, която споменах - Windows Vista Home Premium.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де аз съм от партньорите на Microsoft. Защо правиш Upgrade на старата след като не си платил за новата и нямаш Key?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва ли още веднъж да повтарям, че в цената на лаптопа влиза, тoчно Windows Vista Home Premium и съответно на гърба на лаптопа е залепена лепенка със логото на Microsoft и т.н. и пише продукт кейя за версията, за която съм заплатил. :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С лаптопите се предлага Windows, който може да се инсталира в последствие само от recovery диска на лаптопа. Серииният номер отдолу на компютъра е точно за тази версия. Ако имаш диск със същата версия на ОС, ключът от лаптопа няма да стане, защото той е само за ОЕМ версията. По-горе може да не съм бил ясен, но ако имате инсталационна ОС Виста, ключовете от ОЕМ, няма да станат, трябва си ключа от диска с интсталацията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми тогава си я ползвай с него. И не пиши глупости в темата. Аз съм на Vista и Office Ultimatе. Та по въпросите ти обади се за продуктова активация по телефона и проблема ти ще се реши, ако в момента си със същатата версия, която си купил понеже в горните ти постове ме съмнява!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз имам единствено диск за ъпдейта и вътре в комплекта на Виста, има едно картонче, към което има брошура, на която пише Lost the disc? Don't worry. You can order one online when you buy the upgrade. От това нещо разбрах, че като си я купя ще го получа. Но защо на гърба на лаптопа си имам стикер и пише Windows Vista Home Premium OEMAct | Product Key : ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да се изпозлва оригиналната версия на ОС (с ключа от лепенката на компютъра), просто трябва при рестарт на лаптопа да се задържи Alt и да се натисне F10, това трябва да стане преди да сепояви логото на ACER. Появява се меню в което има опция за преинсталация или възстановяване на системата. Фирмите производителки на лаптопи, правят така наречените скрити партишъни, в които се съхраняват пълноценна инсталация на ОС и драйвъри за съответния модел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сложи си Windows Vista Home Premium и си постави ключа, ако не стане се обади за активация сигорен съм, че по време на инсталацията ще го приеме... OEM означава, че Windows e купен с хардуер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...