Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

juventus_fen

Как се прави сайт с Web Page Maker ?

Препоръчан отговор

Привет!

Доколкото разбрах... Имаш 2 страници със съдържание. Примерно page1.html и page2.html. Имаш и index.html, който вече си направил. Слагаш двете страници там, където е индекса и в него пишеш:

<a href="page1.html">Страница 1</a>

<a href="page2.html">Страница 2</a>

В WPM това става посредством бутона за хиперлинк. В кода ще ти излезе точно това, което ти написах. :clap:

В папката images се хранят файловете, които си използвал за index-a. Те ще се ползват и от page1 и page2!

Това е... доколкото разбрах.

Поздрави!

немога да разбера тия каде трябва да ги напиша

и нещо пише ли се в тяй skype huligana90 moje i v saita da pi6ete

Редактирано от pleom (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

немога да разбера тия каде трябва да ги напиша

и нещо пише ли се в тяй skype huligana90 moje i v saita da pi6ete

Привет!

Това го пишеш между <body> и </body> на сайта в зависимост къде искаш да го сложиш... Но тъй като ползваш WPM, натискаш бутона за Страница 1, даваш бутона за хипервръзка и като линк пишеш page1.html и после page2.html, съответно за страница 2! Това е!

Поздрави! :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет!

Това го пишеш между <body> и </body> на сайта в зависимост къде искаш да го сложиш... Но тъй като ползваш WPM, натискаш бутона за Страница 1, даваш бутона за хипервръзка и като линк пишеш page1.html и после page2.html, съответно за страница 2! Това е!

Поздрави! :)

Много сложно нищо неразбрах Публикувано изображениеПубликувано изображение:angry:Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да попитам как примерно като си направя навигатор бар не съм сигурен за примерно имам 2 страници 1.Начало 2.Музика е какво трябва да направя като съм в Начало и си цъкна на навигатор бар не отива в Музика

сори за ацки тъпо зададения въпрос но незнам как точно да го заам надявам се да сте ме разбрали :yanim:

Появи ми се нов проблем като пиша някакъф текст после ми излизат йероглифи Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

telemundo когато създаваш връзки и искаш да работят,трябва да посочиш пътят към тях.Наложи се да я инсталирам за да ти покажа пътят.

Публикувано изображение

Под blank виждаш "a page in my site",това означава връзка към страница от твоя сайт.Под него е дадено да маркираш страницата която искаш да се отвори с кликване на бутона.

А отностно другияти въпрос,там кадето е user define пишеш windows-1251.

Публикувано изображение

Това ще се появи когато дадеш на properties на страницата.

Причина за редакцията:Промяна адреса на изображението.

Редактирано от betoveni (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,дайте някоя програма за SWF файл,и някой знаели нещо за WYSIWYG Web Builder 5

Божеее, най-после някой да прогледне. WYSIWYG Web Builder 5 не е мерседес, това е майбах на уебсофта и трудно се помества в любителския раздел. Web Page Maker изглежда пред въпросната като импотентен инвалид. Снимката показва половината от таблото с инструменти. Вгледай се внимателно за какви възможности иде реч.

За SWF файл препоръчвам Selteco Flash Designe.

pleom, ще бъда прям и откровен. Това дето предлагаш за сайт е циганска черга, изографисана с шльоковица. Цветовете дерат очите.

Редактирано от Profruit (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

telemundo когато създаваш връзки и искаш да работят,трябва да посочиш пътят към тях.Наложи се да я инсталирам за да ти покажа пътят.

Под blank виждаш "a page in my site",това означава връзка към страница от твоя сайт.Под него е дадено да маркираш страницата която искаш да се отвори с кликване на бутона.

А отностно другияти въпрос,там кадето е user define пишеш windows-1251.

Това ще се появи когато дадеш на properties на страницата.

Мерси много начи аз за това за връзките съм го правил Г\Д добре

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направих си една web страница с WYSIWYG Web Builder 5 .Исталирах си FileZila ,свързвам се със сървъра на Superhosting ,качвам си страницата но неиска да да се показва на нета.Къде съм сгрешил,...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направих си една web страница с WYSIWYG Web Builder 5 .Исталирах си FileZila ,свързвам се със сървъра на Superhosting ,качвам си страницата но неиска да да се показва на нета.Къде съм сгрешил,...

Привет!

Ползвай CuteFTP Home! :) Никакви проблеми няма да имаш с нея...

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей juventus_fen .А е рових са тука из форума аз и гледам тая тема а аз скоро правих сайт с web page marker / и могада ти дам малко инфо.

Ако искаш да си направиш сайт от готовите шаблони даваш file->new site for template и там вече си избираш някои от шаблоните

ако искаш да не е от шаблон почваш Insert->text /вкарваш кутия в която да си пишеш текста и си я местиш където искаш/

Insert->image/вкарваш картинка от компютара или от самата програма и отново си я местиш където искаш

insert->navigation bar /от тук си вкарваш меню

insert->marquee /вкарваш мърдащ се текст

има и други ама като почнеш да правиш тези и ще ти стане ясно как става номера ааа! след като направиш сайта го сефаш от меню File->export as html и избираш директорията.В нея се сейфат страниците на сайта и се създава една директория images/в която се намират картинките на сайта/

!!Главната страница трябва да е с име Index

питай ако нещо те затруднява :)

добре и аз искам да си направя мой сайт и както казвате "ако искаш да не е от шаблон почваш Insert->text /вкарваш кутия в която да си пишеш текста и си я местиш където искаш/ " направих всичко и сега не мога да го кача ма сайта не знам как и това с кирилицата също не го разбрах Публикувано изображение моля помогнете ми сайтът е http://bg-gamers.host-bg.info/ моля погледнете го и ми кажете какво да правя Публикувано изображение;)Публикувано изображение

И така става .ноаз си го оправям по друг начин

Page->Properties->Appearance->Character set->UTF8 и всичко е ок :bye:

офффффффф тва не мога да го намера каде е :) :) Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добре и аз искам да си напр.........

На посочения адрес стой една празна папка. Добавяш този код в главата на страницата

<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=Windows-1251">
и имаш кирилица.

В host-bg.info се качва елементарно. През иконката на "My Network Places" изливаш/влачиш/копи-пейст съдържанието на сайта си, като ще отговориш за парола и име.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ок значи така "В host-bg.info се качва елементарно. През иконката на "My Network Places" изливаш/влачиш/копи-пейст съдържанието на сайта си, като ще отговориш за парола и име." това извличаш/влачиш/копи-пейст го права ама като пиша sing-up-name не става дава ми нещо за мейла .. офффффффффффф нишо не стана :@ не мога го направя

Редактирано от alfons1to (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За кирилица погледни няколко коментара по-нагоре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпрос : незнам как да направя така че потребителите да могат да се регистрират .. Някои може ли да ми помогне ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така след родилни мъки разбрах как да си направя сайта и останаха 2 ПРОБЛЕМА МОЛЯ ДА МИ ПОМОГНЕТЕ ! 1.Не знам как да направя така че потребителите да могат да се регистрират 2.не ми излизат картинките :@ всичко ми е в папка images и пак не става ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ ! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По първият въпрос отговор има тук.

По вторият ти въпрос изображенията трябва да са качени на сървъра за да се виждат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз имам няколко въпросчета: 1. Как мога да си сложа галерия : ) (web gallery) 2. Как мога да слагам търсачки за други сайтове , например - google търсачка и... 3. Можете ли да ми предложите някоя подобна програма с графичен интерфейс , или линк към книга за хтмл...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз имам няколко въпросчета:

1. Как мога да си сложа галерия : ) (web gallery)

2. Как мога да слагам търсачки за други сайтове , например - google търсачка и...

3. Можете ли да ми предложите някоя подобна програма с графичен интерфейс , или линк към книга за хтмл...

под търсачка да не би да имаш предвид : линк към друг сайт или фаил :?

e добре де .. ! качил съм всички image files на сайта но пак не излизат картинките .. помощ !

А има и още 1 нещо .. значи направил сам hyperlinks на фаилове които са на компютъра ми за да могат потребителите да ги свалят но когато кликна в/у тях ми дава че фаилът не може да бъде намерен или нещо такова ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не не не....

Говоря за нещо както когато инсталираш гугал (или нещо др) тулбар на мозилата, кка има поле с търсачка...

Не мога да ви разбера пък всички, защо не ви се отварят имейджите Публикувано изображение При мен само когато хвана и пусна имейджа върху програмата (полето) и след това като запазвам сайта те са си копирани автоматично в папка "images".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не не не....

Говоря за нещо както когато инсталираш гугал (или нещо др) тулбар на мозилата, кка има поле с търсачка...

Не мога да ви разбера пък всички, защо не ви се отварят имейджите Публикувано изображение При мен само когато хвана и пусна имейджа върху програмата (полето) и след това като запазвам сайта те са си копирани автоматично в папка "images".

За търсачка просто кода на търсачката(например google) го слагаш в iframe

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да попитам сега ми свърши срока за безплатното ползване нещо може ли да се направи по въпроса Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да попитам сега ми свърши срока за безплатното ползване нещо може ли да се направи по въпроса Публикувано изображение

Ами да си я регистрираш... Ето ти един крак:

Click Here

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...