Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

juventus_fen

Как се прави сайт с Web Page Maker ?

Препоръчан отговор

Искам да попитам сега ми свърши срока за безплатното ползване нещо може ли да се направи по въпроса Публикувано изображение

Ами да си я регистрираш... Ето ти един крак:

Click Here

мерси ама си намерих един ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коя от двете програми да избера"WYSIWYG Web Builder 5 или Web Page Maker V2.5.Или друга програма.Искам да си направя сайт,който да е с по големи възможности. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Използвай dreamweaver.А пък ако искаш някоя от тези който ти си написал WYSIWYG Web Builder

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

свалих си няколко flash template но нещо не мога да ги редактирам с dreamweaver,някой може ли да помогне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

свалих си няколко flash template но нещо не мога да ги редактирам с dreamweaver,някой може ли да помогне.

Привет!

Няма и да успееш! Трябва ти Macromedia Flash! :)

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе има ли начин снимките в хит.бг да се качват на веднъж че имам около 150 Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе има ли начин снимките в хит.бг да се качват на веднъж че имам около 150 Публикувано изображениеПубликувано изображение

Привет!

Разбира се, че има! FTP достъп. Аз използвам Cute FTP. Настройката е: Хост: free.hit.bg User: име@сайт.hit.bg Pass: парола. :help: Това е! Успех!

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ицталирах си Macromedia Flash 8 но пак не мога да обработя един Flash tamplet,къде греша.Немога да сменя снимка и текст.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ицталирах си Macromedia Flash 8 но пак не мога да обработя един Flash tamplet,къде греша.Немога да сменя снимка и текст.

Привет!

Library е за теб! Кликай по два пъти на всеки текст и ще можеш да го поправяш. За снимките е същото... Слагаш с Ctrl + R снимката и напасвай размерите... Това е! :)

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси много стана :) Още един въпрос,на готовият flas tampletes който имам,как мога да направя нава страница.По точно като чукна върху текст или картина да ме препрати към новата страница,просто искам на новата да поставя още 8 картини и на другата един текст.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси много стана :) Още един въпрос,на готовият flas tampletes който имам,как мога да направя нава страница.По точно като чукна върху текст или картина да ме препрати към новата страница,просто искам на новата да поставя още 8 картини и на другата един текст.

Привет пак!

Опитай да дадеш десен бутон > Copy frame в лентата на фреймовете. После даваш на съседния фрейм > F6 > Десен бутон > Paste frame. Редактираш и трябва да стане. :P

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет пак!

Опитай да дадеш десен бутон > Copy frame в лентата на фреймовете. После даваш на съседния фрейм > F6 > Десен бутон > Paste frame. Редактираш и трябва да стане. :lol6:

Поздрави!

Привет,не става.Flash tampleta ми е готов,вътре в него има препратки към други сйтове но аз искам да направя две нови страници и към тях да бъдат препратките.Как мога да направя нова страница и как да използвам хиперлинка.Аз използвам Macromedia Flash 8.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет,не става.Flash tampleta ми е готов,вътре в него има препратки към други сйтове но аз искам да направя две нови страници и към тях да бъдат препратките.Как мога да направя нова страница и как да използвам хиперлинка.Аз използвам Macromedia Flash 8.

Привет!

Говорим наизуст! Намери ме в скайп (Л.С.), за да ми пратиш *.fla-файла, за да го погледна и да ми обясниш какво искаш да направиш малко по-подробно! :sobbing:

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет!

Разбира се, че има! FTP достъп. Аз използвам Cute FTP. Настройката е: Хост: free.hit.bg User: име@сайт.hit.bg Pass: парола. :tease: Това е! Успех!

Поздрави!

малко по ясно ако може че неразбрах нищо Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

малко по ясно ако може че неразбрах нищо

Кое по-точно не ти е ясно.Как става качването ли,ако е това виж тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кое по-точно не ти е ясно.Как става качването ли,ако е това виж тук.

Искам да кача снимки в hit.bg ама може само по една картинка някой знае ли как се качват картинки на веднаж

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми по точно как да ти го обясня.Значи качването на сайт на сървър става посредством ftp клиент(по принцип).С този ftp клиент ти си качваш картинките(изображенията) на сървара в папка "images".Качването става като маркираш тези елементи който искаш да качиш и ги преместиш в диеректорията кадето да бъдат(в твоя случей "папка images").

Публикувано изображение

А как става самото свързване на ftp клиента със сървъра го има обяснено на линка който ти дадох.

А на този адрес е обяснено как става за Hit.bg.

Редактирано от betoveni (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ми можеш да използваш Deamweaver 8 :speak: също една добра програма :speak:

---------------

Здравй!

Irc.omega Саздаде http://irc.omega.free.bg за почитателите на MirC.Там можеш да чатиш на воля сащо като mIRC

http://cyber.free.bg Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

По първият въпрос отговор има тук.

По вторият ти въпрос изображенията трябва да са качени на сървъра за да се виждат.

е добре де каде да ги запиша тия работи .. каде да ги сложа .. директно на сайта ли да сложа 1 хиперлинк или нещо друго я дайте малко по подробно плс че ми е важно Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

е ама на хтмл мое ли изобщо да се напраи тва ?

Редактирано от alfons1to (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

alfonsito,използвай EzGenerator,работи се много лесно,(за любители),и ъплоудва сайта само с две,три кликвания

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Kak да сложа html в тоя "web page maker v2" имам една анкета и ми я дават като html и незнам как да я постава :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам пробелм при "Export to Html" . Проблема се състои в това че когато направя "Export to Html" текста които съм въвел на кирилица ми излиза като иероглифи, а на латиница няма подобен проблем. Моля помогнете ми Публикувано изображение

Здравей! относно въпроса ти, значи трябва да въведеш следната кирилизация

На празно поле щракаш с десен бутон и отваряш "properties" след това даваш на "appearance" след това там където пише "Character Set" даваш да бъде "user define" и пишеш отсрани в полето Windows-1251

Радвам се ако съм ти бил от полза!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето как изглежда качен сайт в HIT.BG погледнат от файловия мениджър, на който снимките му се виждат: Публикувано изображение

По този начин качен сайта всичко ще се вижда. В папката images са всички изображения от сайта, а извън нея са самите страници на сайта, т.е. файловете, които трябва да имат името index.html.

Как мога да кача папката images?Дава ми само да качвам снимките по отделно ...ето какво се получава:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За създаване на папка:

Правиш папка на хоста, като в полето преди бутона Do it пишеш име, след това натискаш споменатия бутон и имаш папка. След това качваш файловете по някой от споменатите методи.

За качване:

1) Използваш стрелкичките (>>) за добавяне на повече файлове и по този начин ги добавяш.

2) Използваш FTP клиент, повече информация: http://www.hit.bg/freehosting/display.php3?dp=qa (точка 2)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...