Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 24 минути, Śūnyatā написа:

и си фантазираш, че си нещо повече от другите. 

Да в повече съм. :) Какво да направя, че хората са ограничени. :) Свободен съм и във всеки един момент аз решавам дали да има повече вода или друго в мен. :) Е, ако съм мръсен (Попаднала е прах върху мен) = Имам начин да се почистя. :)

п.п. Все пак имам топла вода ... и сапун ... и сега какво, че ти нямаш ... това ли е истината?! ОК, тя обаче е твоя, а не моя. ;) 

п.п.2 Не възразявам да си миеш, почистваш със студена вода, но да чакаш някой да те обслужва с топла вода ... е ... живей си там на топло и не се мяркай на север!!! :) 

преди 5 минути, by_chechi написа:

Сега пък на теб сборник с формули по математика ли да ти напиша ? Теб простата аритметика те затруднява....:lol6:

:) 

На мен вече нито аритметиката, нито висшата математика и прочие не могат да ми помогнат. ;) 

И за какво ми е?! Достатъчно ми е i-то. ;) Останалото е желание! 

:) 

п.п. Принципно не си от хората които могат да мотивират, но определено не си и от хората които да научат друг, че няма Бог. ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 4,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Аз не знам. Но предпочитам да не знам и да гледам на нещата непредубедено, без да им слагам определения. Нещата, които не познавам, са неща, които не познавам. Мога да говоря само за това, което съм п

Проява на лош вкус е да наречеш един от най-великите умове в историята "пълен кретеноид". Проява на още по-лош вкус е да твърдиш неща, в които няма как да си сигурен. Виждаш резултата? Горял в "пъкала

Това е защото нещата наистина не са прости. Не случайно и до ден днешен се разказва историята за въпроса, който учениците задали на, Зенон Елейски и неговия отговор с кръговете. Питай scepsis дали иск

Публикувани изображения

преди 8 минути, dioib написа:

Твоето съзнание е крайно. не помниш кога се е появило в теб?! Единственото ти незнание е как! Определено не го е направило някой човек. 

Всичко, което има начало и е съставно - има и край, когато човек остарее или условията станат несъвместими с живота. 

Определено майка ми и баща ми са го направили и не е плод на непорочно зачатие, ако това имаш предвид :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Śūnyatā написа:

Определено майка ми и баща ми са го направили и не е плод на непорочно зачатие, ако това имаш предвид :D

Имам в предвид следното:

Този който има съзнание определено не е във форума. Той работи и извършва съзнателна дейност за обществото. ;) 

Едва ли си тук по работа, а ако си тук по такава, то явно спекулираш с другите. = Не искаш да платиш, за да получиш благо. ;) Следователно си беден. Няма проблем. Аз съм богат и съм безхаберник. :) Доволно разполагам с времето и докато те залъгвам тук, то праведните хора правят благини и за други праведни. Така, че с чест изпълнявам функцията на примамка, за да не пречиш на праведните хора. :) 

п.п. Предполагам, че като огладнееш ще отидеш до магазина ... а може пък да си го поръчаш ... но поне не ще пречиш на движещите се хора ... :) Хората които мислят и за в бъдеще ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, valkiria1 написа:

Песента Дива Денс е от филма "5-те елемента"

Изобщо не е писана да се изпълнява от човек.

Синтезирана е на компютър.

Безумието настава когато се леят думички, пък маниера им е малко... нахъсан. От емоции просто няма място за точност, коректност, за внимание... и дори липсва прочит, което вече некоректно за интелигентен диалог.

Нито едно от тия изречения не е вярно. Какво да кажа повече. Ти самата после си ги компрометирала и с това стават просто изхвърляния.

1 - во изречение - не е заглавието на филма така

2 - не е написана за синтезатори. Ако беше така, нямаше да се обвързва с диапазона на гласовото пеене. синтезаторите нямат никакви ограничения и с тях е ясно какво може да се 'композира'.

3 - не е синтезирана на компютър, а само обработена.

Не съм критикувал певеца ДИМАШ - това беше другата подхвърлена мема. Пет пари не давам кой и защо го възхвалявал и какви клипчета имало, какъв език знаел или не знаел, каква еволюция бил според един или друг.

Маркетинга е велика сила, шоуто - също. На двете публиката и печеленето на пари - в основата. Има си начини момчето да излезе голо от маркетинг и шоу - има си формати, в което да покаже изключителните си качества. Има си ги, разбира се и като човек, който също пее мога да оценя много по-добре от теб, защото съм наясно с неща, които публиката никога не вижда.

Работата е,че го експлоатират за да печели пари... и то не толкова за него. Всеки клип в нета е маркетинг и стратегия, неспирна реклама във вид на хвалебствия и емоционални изхвърляния. А това е фалша и лъжата. Не е нужно някой да хвалебства даден талант и ти се фокусираш именно върху това... защото никога в живота си не си пяла - там, на сцената. Заради това си просто част от публиката, на която й прожектират сладки и шарени еликсири, според нейните си изисквания да ги стреми.

Зад момчето стоят сериозни екипи от специалисти, музиканти и продуценти. Всеки клип се прави с много пари, и за пари. Това тепърва ще става проблем за момчето и не един талант е изгорял заради фалша на шоуто, славата и магията им. Именно това е проблема - певеца изгаря, екипа зад него... си търсят нова плячка да печели пари.

Хитрия начин по който се измъкваш и после влизаш в атакуващ режим е... в реда на нещата и си е твой стил и често го ползваш за защитна стратегия. Не ме провокира и нямам проблем с това. :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, by_chechi написа:

:angry:

Моля , би ли споделил постигнатите от теб резултати в последователност ! Което включва и разбиране.... :nono: ! 

Първо ,2002 година като изпаднах в кома видях и общувах с Господ . Второ 2008 година Господ Бог се появи над моето село ( тогава го видяха и още поне 20 човека - разправяха известно време ,че небето се е отворило ) и пак общувахме като Господ ми утвърди ,че имам правилно разбиране за Него ( най вече това че след смъртта ще имаме проекции в един обединен ум и в зависимост от това ,кой колко добро е направил ще имаме различни възможности . Примерно материализацията - помисляш си нещо и то се появява - лошите хора ще се наложи да си работят и да се поомъчват за всичко защото няма да владеят материализацията .) . Друго бях вече писал ,че Господ е подобен на матрицата но с много по - големи възможности. Сега напомням ,че за да получиш повече възможности за във вечността - трябва да се прави добро ,но не да надскачаме себе си ,защото някои прекаляват ....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Anzhel Dimitrov Dimitrov написа:

трябва да се прави добро ,но не да надскачаме себе си ,защото някои прекаляват ....

И?! 

Не е проблем и с прекаляването. ;) 

Кратко: Не виждам лошо да има и след физическата смърт полагане на  труд. Все някои трябва да служим и на Бог, а не само да го възхваляваме. ;) Така сме ние верните на Бог и "шеф" ни е Христос = Неговия син. ;) 

Определено явно не си се запознавал със Светия Дух. = Няма проблем ... Вечността е за всички ... някои ще почиват, а други ... те тъка ... сме работохолици ... :) (Говорим за божите работи, а не човешките) ... ;) 

Забавлявай се!!! = Малко ти остава ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Anzhel Dimitrov Dimitrov написа:

Първо ,2002 година като изпаднах в кома видях и общувах с Господ .

Получил си халюцинации, това е защита на мозъка. Но явно травмата е била сериозна. Алкохолът се е използвал при операция за разделяне на двете полукълба, а ти си се оперирал сам. Префронтална лоботомия :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, dioib написа:

;) 

Забавлявай се!!! = Малко ти остава ... :) 

Ами ,не се знае колко ми се остава от земния живот. Но определено съм се забавлявал достатъчно ,сега имам отговорности ,които трябва и изпълнявам. Като се преселя във вечността ще се забавлявам достатъчно. Все пак затова съм се трудил и се трудя. Все пак съм пушач и си доставям удоволствие по цял ден....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Śūnyatā написа:

Алкохолът

Проблема при някои е че им трябва повече количество, за да ги "хване" упойката. ;) Иначе, трудно се оперира при наличието на съзнание. Човек ще изпитва болка. ;) Ще страда и прочие ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Śūnyatā написа:

Получил си халюцинации, това е защита на мозъка. Но явно травмата е била сериозна. Алкохолът се е използвал при операция за разделяне на двете полукълба, а ти си се оперирал сам. Префронтална лоботомия :D

Поредните бисери. Ти пишеш така ,като чели си бил на мое място - е не си бил и няма и да бъдеш. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Anzhel Dimitrov Dimitrov написа:

имам отговорности

Мда ... явно нямаш "деца", които да те отменят ... е ... аз ги "джиросах" моите и те така ... малко почивка преди същинската работа ... :) 

Хубаво е човек  когато отговаря само и единствено за себе си ... :) 

преди 11 минути, Anzhel Dimitrov Dimitrov написа:

трудил

Spoiler

К А К  ТРЯБВА ДА ЖИВЕЕМ

Някои от нас вече са достигнали златната си възраст (над 50), други не, но всеки трябва да прочете това!

1. Дойде време да се използват  спестяванията.  Наслаждавай им се.  Няма нужда да ги съхранявате за онези, които може би нямат представа какво сте пожертвали за това.  Няма нищо по-лошо от това да оставите тези пари на зет, дъщеря или роднина с големи планове за това, което сте спестили.

2. Спрете да се притеснявате за финансовото състояние на вашите деца или внуци, не се срамувайте да харчите парите си за себе си!  Вие подкрепяте децата в продължение на много години, научихте ги на много и им дадохте подслон.  Сега е техният ред да започнат да правят пари сами.

3. Не се преуморявайте.  Лесно е да се разболеете, много по-трудно е да останете здрави.  Поддържайте форма, посетете лекари, потърсете информация какво да правите, за да сте здрави.

4. Не се притеснявайте за малките неща!  Вече сте преживели толкова много в живота си;  можете да си спомните много добри неща, можете да си спомните лоши неща.  Не позволявайте тежестта от миналото да пречи на днешния и бъдещия път.  Почувствайте красотата на настоящето!

5. Независимо от възрастта, обичайте живота.

6. Гордейте се със себе си - вътрешно и външно.  Не спирайте да ходите при вашия фризьор, козметик, зъболекар, купете си любимия си парфюм.  Ако сте поддържани отвън, тогава отвътре се ражда чувство за самоуважение и сила.

7. Винаги следете най-новите разработки.  Четете, гледайте новините.  Поддържайте връзка със старите си познати, това е важно на вашата възраст.

8. Някои цъфтят в напреднала възраст, други застояли се занимаряват.  Животът е твърде кратък, за да се губи с последното.  Прекарайте живота си в компанията на позитивни, весели хора - и животът ще бъде много по-приятен.

9. Устоявайте на изкушението да живеете с децата или внуците си.  Разбира се, приятно е да живееш заобиколен от любящи роднини, но всеки от нас има право на личното си пространство.  И те се нуждаят от него.

10. Не се отказвайте от хобитата си.  Ако ги нямате, въвлечете се в тези навици.

11. Смейте се.  Много смях.  По някаква причина.  Запомнете - имате късмет.  Успяхте да живеете дълъг живот.  Мнозина просто не живеят до тази възраст.  И вие успяхте, така че се забавлявайте!  Опитайте се да видите смешната страна на всяка ситуация!

12. Не обръщайте внимание на това, което казват за вас, и още по-малко на това, което биха могли да мислят за вас.  Те ще го направят така или иначе, а вие се гордейте със себе си и живота си.  Оставете ги да говорят, не трябва да се притеснявате за това.  Те не знаят през какво сте преминали, не знаят какво знаете.

Дошло е времето да се насладите на своя мир, свят на щастие!

И ЗАПОМНЕТЕ: „ЖИВОТЪТ Е ПРЕКЪСО КРАТЪК, ЗА ДА ПИЕТЕ ЛОШО ВИНО!“

Изпратете това съобщение на добрия човек от златната ера.  Правя това в момента.  Ще видите колко отговора ще получите.  Ангелите казват: довечера две неща, които много ви притесняват, отново ще бъдат добре.  Сутринта ще се чувствате по-добре.  Оставям дванадесет ангела с вас.  По един за всеки месец.  Изпратете този текст на дванадесет приятели, включително мен!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Anzhel Dimitrov Dimitrov написа:

Поредните бисери. Ти пишеш така ,като чели си бил на мое място - е не си бил и няма и да бъдеш. 

Така е защото не пия изобщо алкохол. Няма как да видя Бог ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, dioib написа:

Мда ... явно нямаш "деца", които да те отменят ... е ... аз ги "джиросах" моите и те така ...

малко почивка преди същинската работа ... :) 

Хубаво е човек  когато отговаря само и единствено за себе си ... :) 

Затвори скритото съдържание

К А К  ТРЯБВА ДА ЖИВЕЕМ

Нямам и не искам да имам( най - много да се хвана с някоя ,която има ,ама трябва много да ми хареса ) ,защото съм оставил поколението за след като се преселя в Рая , там ще мога да им подсигуря всичко .  

На мен същинската работа ми е ,,Анжелизъма" ,и като духовно лице ,трябва да отговарям и отговарям на въпроси ,да давам отговори и да давам.

И не отговарям само и единствено за себе си а и за търсещите просветление.

Как трябва да живеем?  Това е обширна философска тема и при всеки си има свое виждане за нещата . Аз съм се отдал на Анжелизъма ми - забавленията ,както казах съм се забавлявал и същинското забавление съм го оставил за времето след смъртта .

преди 10 минути, Śūnyatā написа:

Така е защото не пия изобщо алкохол. Няма как да видя Бог ;)

И двата пъти в които Го виждах и общувахме бях трезвен

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Anzhel Dimitrov Dimitrov написа:

И двата пъти в които Го виждах и общувахме бях трезвен

А от какво изпадна в кома? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Anzhel Dimitrov Dimitrov написа:

Лекинко ме намушкаха и изгубих доста кръв.

Пиян ли беше? Но и да не си бил, в предсмъртни състояния можеш да видиш всичко, като на сън, само че още по-живо изглежда. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Śūnyatā написа:

Пиян ли беше?

Не  . Бях в Италия ,прибирах се по нощите и двама скинари спряха до мен и ме попитаха дали говоря италиански ,отговорих им ,,не " ,и се сбихме и стана тя работата .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Anzhel Dimitrov Dimitrov написа:

Първо ,2002 година като изпаднах в кома видях и общувах с Господ ....

Никакво съмнение нямам , че в твоята глава ти се е явил твоя Господ . Вярвам ти ! ....То се вижда и в твоите постове - все ти е в акъла , както се казва . :)

...за това пиша от много време "...Бог съществува , но само като Идея в главите на хората ..." :nono:

Но нямаш разбиране , какво точно ти се е случило.....Не знаеш и за това си измисляш обяснение някакво !

В същност е съвсем обичайно и нормално , закономерно......Следва да се види и потвърди в Практика - тогава измислицата става Знание .

Практиката показва , че твоето е Вяра . Добра или лоша - това е друга тема .....това вече е Знание за Вярата ! :nono:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, by_chechi написа:

Никакво съмнение нямам , че в твоята глава ти се е явил твоя Господ . Вярвам ти ! ....То се вижда и в твоите постове - все ти е в акъла , както се казва . :)

...за това пиша от много време "...Бог съществува , но само като Идея в главите на хората ..." :nono:

И как така удобно пропусна втория случай за който спомена Анжел, когато е имало и други свидетели. Ама той много не ти се връзва с рефрена, дето и на теб все ти е в главата. 

Че нямал и съмнение. Какво съмнение да имаш - от две думи и вече всичко ти е от ясно по-ясно. Нищо че той е изживял нещо, а ти сами си чул две изречения - ти си разбралият, голямата работа.

преди 22 минути, Śūnyatā написа:

EXXl_s7y3xw.jpg

Псетата си лаят, керванът си върви.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, Shiniasu написа:

И как така удобно пропусна втория случай за който спомена Анжел, когато е имало и други свидетели. 

Псетата си лаят, керванът си върви.

Това се нарича колективна халюцинация. 

Екстра върви :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Śūnyatā написа:

Екстра върви :D

Виждам, че дори и не криеш радостта си. 

преди 26 минути, Śūnyatā написа:

Това се нарича колективна халюцинация. 

Вярно ли? Ще покажеш ли от кого и къде?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Shiniasu написа:

Виждам, че дори и не криеш радостта си. 

Това ми остана, да се смея и да се радвам. Другият вариант е осъзнавайки колко неадекватни на действителността тъпаци има е да превъртя, което не ме устройва. 

UVmrwGaiVMo.jpg

току-що, Śūnyatā написа:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Śūnyatā написа:

Това ми остава, да се смея и да се радвам. Другият вариант е осъзнавайки колко неадекватни на действителността тъпаци има е да превъртя, което не ме устройва. 

Т.е. държиш се неадекватно, защото имало неадекватни на действителността тъпаци. Не, не е това. Нарича се злорадстване. Радваш се на чуждия "провал" (всъщност не се знае дали е провал, но в твоите очи е), защото така утвърждаваш илюзията, че си с нещо по-различен от показаните катастрофирали - че си нещо повече. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Shiniasu написа:

Т.е. държиш се неадекватно, защото имало неадекватни на действителността тъпаци. Не, не е това. Нарича се злорадстване. Радваш се на чуждия "провал" (всъщност не се знае дали е провал, но в твоите очи е), защото така утвърждаваш илюзията, че си с нещо по-различен от показаните катастрофирали - че си нещо повече. 

По-различен съм, защото в главата ми има много малко илюзии, за илюзията Бог да не говорим, изтрих я отдавна. Реалността е твърда като камък, в нея можеш да си строшиш главата, да умреш по хиляди начини и Бог няма да ти помогне, ако летиш в облаците и не внимаваш тук и сега ;)

Как го наричаш ти - си е твой проблем. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване