Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

BlackRose

Съвременните любовни романи

Препоръчан отговор

За нищо. Ако не си ги чела, Линда Хауърд има такива герои - в "Удоволствието на Макензи" главния герой е такъв. Нещо подобно са и поредицата за Кел Сайбин и за Джон Медина, но те са по-скоро шпионски май.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За нищо.

Ако не си ги чела, Линда Хауърд има такива герои - в "Удоволствието на Макензи" главния герой е такъв. Нещо подобно са и поредицата за Кел Сайбин и за Джон Медина, но те са по-скоро шпионски май.

Е пък ти сега, къ можа да помислиш, че не съм чела нищу превод, нали Руми ще ме скалпира ако не съм ги изчела. Ама вид идея е да ги препрочета ;) Отново благодаря :*

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е пък ти сега, къ можа да помислиш, че не съм чела нищу превод, нали Руми ще ме скалпира ако не съм ги изчела. Ама вид идея е да ги препрочета ;) Отново благодаря :*

Абе, аз затова не ги бях споменала в първия си пост, ама не се сетих за други, които са ми попадали, та ме налегна временно умопомрачение :shy11:;) Иначе за Зейн книжката и аз често си я препрочитам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе, аз затова не ги бях споменала в първия си пост, ама не се сетих за други, които са ми попадали, та ме налегна временно умопомрачение :shy11:;) Иначе за Зейн книжката и аз често си я препрочитам.

На мен требе да ми отлежи книгата, поне 6 месеца, за да я почна пак, иначе колкото и да ги обичам са ми много пресни в ума. Ама те вече отлежаха та може да си ги подхвайна и ей така за разкоЖ да ги почна от първата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

................................. нали Руми ще ме скалпира ако не съм ги изчела.

Ай, ай, колко съм лоша. :beat::boxing8::hit:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напоследък чета основно арлекинчета, защото нямам тръпка за четене, а и време особено много нямам, но последната истинска книга, която прочетох и ме разтърси из основи е книгата на Рейчъл Гибсън - Влюбен до безумие... Е, няма такава книга ви казвам... Плачеш и се смееш с глас... Толкова сладка, толкова романтична... Невероятна! А това, което ми направи много силно впечатление е, че много ама много ми напомни на Онази нощ на Линда Хауърд, а това е книга, която аз просто обожавам... Самата атмосфера на двете книги... Остатъчната болка и страдание, две наранени души, които се борят със себе си и чувствата си, но няма как да избягат от паяжината на любовта си един към друг... Просто страхотни!!! :) Препоръчвам горещо, на тези които още не са я чели...

Редактирано от BlackRose (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление или пък не като чета такива книги ме обхваща неистово желанието главната да бие шута на главния.

Ще ми се той да ѝ лази на колене,а тя да го изгледа все едно не го познава и да се фръцне на някъде.

Имаше една такава книга на Сандра Браун.

Главната бе певица и приятелка на брата на главния.Само приятелка,но поради някакви си тяхни съображения създаваха друго впечатление.

Главния бе арогантен и самоуверен бизнесмен и бе решил на всяка цена да я изобличи и я откаже от брат си.

Изкара на яве бедните ѝ корени,държеше се гадно с нея,опитваше се публично да я унижава.

Покани я на гости и се опитваше хем да се отърве от нея хем ѝ налиташе.

Мисля, стана ясно,че между брат му и главната няма нищо сериозно,но пак бе един начумерен и я подозираше,че се опитва него да хване.

Въпреки ангелското ѝ търпение и свидетелствата,че е готин човек нашия мина всякакви граници(вече не помня какво точно направи) и тя най-накрая осъзна,че той я презира.Беше милата напълно унищожена.Да,но се оказа бременна и Той(не помня как и защо) се Осъзна.

Чувстваше се ужасно и само в очите я гледаше,но бе отишъл твърде далеч.Тя разбира се му прости,но ми се искаше да го ритне,където най-боли и да го зареже.

Книгата ми бе интересна,но не става за препрочитане-през цялото време Той се държеше криво и можеш да си изплачеш очите за Нея.

Pepinka коя е тази книга на Сандра Браун.

Редактирано от olenka63 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Книгата е на Даяна Палмър  и се казва "Звезден прах"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочетох Едно Арлекинче, Ангелски очи на Деби Макомбър. Много ми хареса. Препоръчвам го. Леко и много приятно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отдавна не съм коментирала и малко съм поръждясала откъм коментари...същото мога да кажа и за четенето... Но вчера се насладих максимално на първата история от четирилогията за братята Макейд на Норчето Робъртс – Завръщането на Рейф...

Страхотна книга, страхотен сюжет, страхотен хумор...страхотен мъж...исках да кажа какви мъжееееее...

Накратко срещаме се с братята Макейд – млади и зелени, загубили майка си преди броени дни, правещи първите си стъпки в живота... По специално Рейф – неспокоен, буен, непримирим... той се хвърля в бой, за да успокои малко напрежението в себе си... но това не помага... (макар, че хубаво смачка фасона на една мижитурка)... След сбиването братята си тръгват към в къщи...и по пътя спират пред къща – обитавана от духове, самотна, изоставена – точно като Рейф и той просто така решава да замине... За да намери себе си...

...Десет години по-късно черната овца на малкото градче се завръща... купил къщата на душата си – обитавана от духове... Богат, магнетичен, неустоим – превърнал себе си от младо, фермерско момче в голям строителен магнат...И се среща със спокойната, хладна и уравновесена Рийгън Бишъп – собственичка на антикварен магазин – идеална да обзаведе къщата, както той желае...Просто всичко от този момент се променя... Два силни, тежки характера се сблъскват – в битка за надмощие над страстта. Уникална история... за твърдоглавие, размяна на реплики, страаст и любов.. Има и насилие – мижитурката, която Рейф смачка преди да замине – се появява по-отвратителен отвсякога – бие и тормози жена си, която бяга от него...и... да кажем, че се завърта колелото на съдбата... (който е любопитен може да прочете J )

В романа си има всичко, което да задоволи романтичната ми душичка...

Страшно забавно е как Рейф реагираше на закачките на братята си, че ще му отнемат жената – едва не ги смачкваше от бой – същински обвързан вампир, без разлика (майче всичките са такива)... Уникално забавни моменти...Рейф и Рийгън си отправиха предизвикателства кой първи ще се моли за любовта на другия и ще доказва своята – смяла съм се с глас...

Вече преполових за Джаред (най-големия брат) – адвоката, след като я прочета ще споделя мнение (но за сега е страхотна), след това се мятам на Девин – шерифа и на Шейн – фермера... Страхотни мъже... Които не те оставят равнодушна, знаят какво искат и как да го постигнат, но определено си намират майстора (поне тези двамцата до сега)... И Норчето определено има уменията да те залепи...така стана и с мен с тази поредица, любопитството направо ме изяжда от вътре и не мога да спя, докато не разбера какво става с чаровниците Макейд. Препоръчвам горещо...

Коя е любимата ви книга от поредицата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми е любима книгата за Девин. Чудесна поредица наистина. Малко ти завиждам, че сега се докосваш до нея! (за първи път!) ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми е любима книгата за Девин. Чудесна поредица наистина. Малко ти завиждам, че сега се докосваш до нея! (за първи път!) ;)

И аз мисля, че книгата за Девин и Каси ще ми хареса много... Тя заслужава да е щастлива и обичана... Не завиждай, скоро свършват и ще чакам препоръки  :wink12:

Аз тъкмо приключих Опасно изкушение - книгата за най-големият Макейд - Джаред. И много ми хареса - за разлика от Рейф, адвоката на семейство Макейд - не е толкова буен - даже напротив...по някакъв начин е опитомил природата си, или просто е по-спокоен...но си е Макейд. Джаред е мъж определено, който си заслужава женското внимание - красив, умен, магнетичен и мъжествен...и арогантен... с тази арогантност, самочувствие и гордост се сблъсква Савана - самотна майка на едно прекрасно, деветгодишно момченце - Браян. Купила къща непосредствено до фермата на Макейд. Въпреки, че животът й е бил страшно труден, бих я описала като огън, като непримирима амазонка, защитаваща и опитваща се да осигури по-добър живот за детето си...И пътищата им се пресичат, заради едно наследство - огъня се сблъсква с огън... Такива твърдоглавци и двамата, а любовта избуя между тях. Почти мигновено, но миналото, гордостта и твърдоглавието са големи пречки...
Романът е много хубав, толкова е вдъхновяващо да видиш още един Макейд, който си е намерил майстора...Страхотна е, препоръчвам на всеки, който обича поредици за големи, задружни фамилии и братя, готови във всеки един момент да се скарат или сбият...
С нетърпение започвам следващата, защото история на Девин и на Каси, страшно много ме интригува...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочетох романът Истиснки цветове на Сюзън Кайл преди няколко дни и още го изживявам. Страшно много ми хареса... меко казано. Много отдавна роман не ме е оставал будна до другия ден...

Истински цветове е роман тип стара история, главните са разделени, заради намесата на трети човек преди 6 години. Главната Мередит е прогонена от родния си град... сама, без пари, изплашена... и бременна. 6 години по-късно тя е една от най-богатите и влиятелни жени и се завръща да търси отмъщение... Главният Сай не й е повярвал и я е оставил да избяга, незнаейки за детето, което е на път... Сега 6 години по-късно се сблъсква със страшната действителност и с истината за прогонването на Мередит.

Въглените на старата любов се разгарят отново, а страстта избухва като експлозии... 

Уникална история и страхотен талант на Сюзън Кайл (Даяна Палмър)... Първа среща с нея и определено няма да е последна...

Препоръчвам Истински цветове и оценявам с 10...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочетох романът Истиснки цветове на Сюзън Кайл преди няколко дни и още го изживявам. Страшно много ми хареса... меко казано. Много отдавна роман не ме е оставал будна до другия ден...

Истински цветове е роман тип стара история, главните са разделени, заради намесата на трети човек преди 6 години. Главната Мередит е прогонена от родния си град... сама, без пари, изплашена... и бременна. 6 години по-късно тя е една от най-богатите и влиятелни жени и се завръща да търси отмъщение... Главният Сай не й е повярвал и я е оставил да избяга, незнаейки за детето, което е на път... Сега 6 години по-късно се сблъсква със страшната действителност и с истината за прогонването на Мередит.

Въглените на старата любов се разгарят отново, а страстта избухва като експлозии... 

Уникална история и страхотен талант на Сюзън Кайл (Даяна Палмър)... Първа среща с нея и определено няма да е последна...

Препоръчвам Истински цветове и оценявам с 10...

Ма така да ги оичам тези сюжети, тип старата любов ръжда не хваща, пък щом има и дете... Да си призная зариби ме доста, само да ми остане време и мисля да й хвърля едно око.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ма така да ги оичам тези сюжети, тип старата любов ръжда не хваща, пък щом има и дете... Да си призная зариби ме доста, само да ми остане време и мисля да й хвърля едно око.

Пете, с нетърпение ще чакам коментара ти :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

BlackRose , напълно те подкрепям. Книгата "Истиснки цветове" на Сюзън Кайл е страхотна и  я четох до рано сутринта.  И на мен много ми хареса и ми повлия доста емоционално. Аз също я препоръчвам. Заслужава си.

Редактирано от sortisa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тотално се размазах с "Тежко изпитание" на Лора Кей. Спокойно мога да кажа, че Лора Кей и Джей Лин/Дженифър Арментраут са най-страхотните авторки, които имах щастието да чета тази година. Хард инк поредицата вече ми стана супер любима и нямам абсолютно никакво търпение за следващата книга. Сюжета е супер интересен и заплетен, а любовната история – мале, мале, направо пари. Влюбих се в Никълъс Рикси, първокласен главен герой! Накратко за сюжета – Ник и бившите членове на отряда му са жестоко прецакани от командира си, с военната им кариера е свършено и въпреки, че командира е мъртъв, омразата към него яко ги тормози. Ник държи студио за татуировки заедно с брат си и там един ден се изтърсва Бека, дъщеря на загиналия му началник, която няма никаква представа за греховете на баща си и търси помощта на Ник, за да открие изчезналия си брат. Първата реакция на Ник беше да я прати по дяволите, но войникът в него не издържа дълго и се зае със случая й... и оттам се почна, двамата си паднаха яко един по друг и колкото повече затъваха в чувствата си, толкова по-объркано ставаше положението с изчезналия брат, разпуснатия екип и престъпленията на бащата на Бека.

Много, адски много ми хареса книгата – от тези е, които ще препрочитам. През цялото време ме държа под страхотно напрежение, на места се спуках от смях, особено с брата на Ник – Джеръми, който е страшен образ и с едно трикрако куче, което май до края не разбрах как се казва. Имаше яко екшън, но пък любовната история не пострада по никакъв начин, Ник и Бека бяха безкрайно сладки, Ник изобщо няма какво да му коментирам – жесток, по всички параграфи, а Бека е точно от любимите ми героини, корава, но и такава, която не се срамува да плаче, когато има нужда.

В книгата се срещаме и с останалите живи членове на бившия екип – Марз, Бекет , Изи и Шейн, страшни образи са всичките, както казах нямам търпение да ги видя като главни герои.

Страхотна книга, препоръчвам горещо на нечелите, аз съм без забележки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз наскоро изчетох "Тежко изпитание", и също много ми хареса, макар да съм леко озадачена от нещо. Забелязах, че една от книгите, ще е за брата на Ник, Джер, в който съм тотално влюбена и който ще се събере с брата на Бека. Не че имам нещо против еднополовата любов, ама напоследък все по-модно започна да става да има хомосексуална двойка в някоя поредица. През изминалата година, тъй като чета доста книги на английски, забелязах, че в доста поредици има еднополови двойки, и че не всяка авторка умее да предаде добре суровата мъжка любов. Затова наистина наистина се надявам, Лора да е успяла, инче ще развали удоволствието ми от поредицата. А като цяло, Бека и Ник ми станаха любимци, макар да не пропуснах искрити които литнаха между момичето от стриптийз клуба и Шейн, ще се радвам в най-скоро да прочета тяхната история. Също и тази на Марз, след висчко което е преживял и начина по който е истинско вдъхновение за околните, не се и съмнявам, че книгата му ще е много добра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз наскоро изчетох "Тежко изпитание", и също много ми хареса, макар да съм леко озадачена от нещо. Забелязах, че една от книгите, ще е за брата на Ник, Джер, в който съм тотално влюбена и който ще се събере с брата на Бека. Не че имам нещо против еднополовата любов, ама напоследък все по-модно започна да става да има хомосексуална двойка в някоя поредица. През изминалата година, тъй като чета доста книги на английски, забелязах, че в доста поредици има еднополови двойки, и че не всяка авторка умее да предаде добре суровата мъжка любов. Затова наистина наистина се надявам, Лора да е успяла, инче ще развали удоволствието ми от поредицата. А като цяло, Бека и Ник ми станаха любимци, макар да не пропуснах искрити които литнаха между момичето от стриптийз клуба и Шейн, ще се радвам в най-скоро да прочета тяхната история. Също и тази на Марз, след висчко което е преживял и начина по който е истинско вдъхновение за околните, не се и съмнявам, че книгата му ще е много добра.

Само да вметна, че историята на Джеръми и Чарли ще бъде новела, не отделна книга, както  направи Дж. Р. Уорд и лично аз съм доволна.  Според мен щом авторката има мераци да пише за гей любов, няма лошо, но да се ограничи до нещо, което читателите на поредицата спокойно да могат да пропуснат, ако не желаят да четат за любовната история на двама мъже. Вече половин година не мога да се насиля да прочета 11-тото братство, а как да се метна на "Кралят", като си представя колко много неща са се случили в предходната книга свързани с цялостната история в поредицата.

Та да се върна на Лора, откакто авторката обяви за кого ще е четвъртата книга от поредицата и съвсем място не мога да си намеря - за Бекет и Кат, сестрата на Ник и Джеръми, сигурна съм че това ще е уникално за четене. А от останалите персонажи моят фаворит също е Марз, очаквам много добра книга за него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох аз с много зор изчетох книжката за Куин и Блей, и двамата са страхотни, но просто, сложно беше. Тъй като авторката си описва детайлно любовните сцени, а аз не съм чак толкова любопитна и вероятно достатъчно широко скроена, за да си ги чета безпрепятствено, затова на тези сцени надничах между пръстите четях пряката реч и да ти кажа, не разбрах много от любовните им сцени, но самата книга беше много добра. Аз Краля не се сдържах още на Англе го хапнах, и наистина, ще е добре да излапаш 11-та преди да почнеш Краля.

И като така или иначе стана дума, не разбирам кво прави таз жена Уорд, не може ли малко да се поспре вече. Краля, без да издавам нищо от сюжета, завършва с такъв страхотен край, че преспокойно можеше да сложи точка и да свърши до нея, да не разтяга и усуква героите. А сега излиза, че още 2 книги чакат ред, една за сенките и една за Лейла и Кор. Направо, не мога да си представя какво още ще измисли тази жена, подозирам, че като вземе да направи Кор "добър"( нали ще е главен в книга не може да си е зъл) ще хване после да вкара и всички от бандата на копелетата в братството и от там да подбара книга за всеки от тях..... и край няма да има. Ще стане Дързост и Красота номер 2 :tease2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да вметна, че историята на Джеръми и Чарли ще бъде новела, не отделна книга, както  направи Дж. Р. Уорд и лично аз съм доволна.  Според мен щом авторката има мераци да пише за гей любов, няма лошо, но да се ограничи до нещо, което читателите на поредицата спокойно да могат да пропуснат, ако не желаят да четат за любовната история на двама мъже. Вече половин година не мога да се насиля да прочета 11-тото братство, а как да се метна на "Кралят", като си представя колко много неща са се случили в предходната книга свързани с цялостната история в поредицата.

Та да се върна на Лора, откакто авторката обяви за кого ще е четвъртата книга от поредицата и съвсем място не мога да си намеря - за Бекет и Кат, сестрата на Ник и Джеръми, сигурна съм че това ще е уникално за четене. А от останалите персонажи моят фаворит също е Марз, очаквам много добра книга за него.

Потресена съм от подобна ограниченост ....  (((( Ми хубаво, бъдете ограничени, ма , МОЛЯ ВИ, не ни вменявайте вашата ограниченост ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Потресена съм от подобна ограниченост ....  (((( Ми хубаво, бъдете ограничени, ма , МОЛЯ ВИ, не ни вменявайте вашата ограниченост ...

А аз ще ви помоля да се въздържате от подобни заключения, защото са най-малкото неоснователни. Първо нищо не налагам, в коментара си на два пъти съм споменала "според мен" и "лично аз", което мисля че показва, че става въпрос наистина за ЛИЧНОТО ми мнение, което имам право да изкажа стига да не засягам някого. Второ, не може да ме наричате ограничена на база литературните ми предпочитания, пристрастия и вкусове. Както не ми е приятно да чета за еднополова любов, по същия начин избягвам любовни многоъгълници, изневери, изнасилвания, дори ако щете не си падам по истории с индианци и сега силно се надявам, че няма да ме обвините и в расизъм.

Не мога да разбера защо сте си направили труда да изчетете последните мнения и вместо да споделите вашето дали по тази тема конкретно или за някоя друга книга, вие ми подхвърляте подобни глупости.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Права сте и мнението ми е повече от излишно..

Редактирано от ceceto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А аз ще ви помоля да се въздържате от подобни заключения, защото са най-малкото неоснователни. Първо нищо не налагам, в коментара си на два пъти съм споменала "според мен" и "лично аз", което мисля че показва, че става въпрос наистина за ЛИЧНОТО ми мнение, което имам право да изкажа стига да не засягам някого. Второ, не може да ме наричате ограничена на база литературните ми предпочитания, пристрастия и вкусове. Както не ми е приятно да чета за еднополова любов, по същия начин избягвам любовни многоъгълници, изневери, изнасилвания, дори ако щете не си падам по истории с индианци и сега силно се надявам, че няма да ме обвините и в расизъм.

Не мога да разбера защо сте си направили труда да изчетете последните мнения и вместо да споделите вашето дали по тази тема конкретно или за някоя друга книга, вие ми подхвърляте подобни глупости.

Подкрепям с 10000000 ръце. Аз лично съм много взискателна към книгите които чета, книги с изнасилвания, книги в които главните геои имат неопределени връзки, книги с издевателства и какво ли още не, не ми харесват. Книгите са, за да те забавляват и да те откъснат от действителността, да те потопят в един по-различен свят. Всеки човек има своите предпочитания, и точно тук във форумите е мястото където да споделим мнението си. Това, че не сме фенки на еднополовата любов в книгите, не значи, че сме против еднополовите връзки в реалния живот. Има много неща, които аз лично не харесвам, но не ми пречи това, че някой друг ги харесва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочетох Перфектният мъж на Линда Хауърд. До сега най-любимите ми нейни книги бяха Онази нощ и Мъжът от сънищата, този мини списък се увеличи с още една книга. Страхотна история, страхотни герои, страхотна кримка и страст. Просто имаше си всичко... от сууупер забавни, конфликтни ситуации с кръстосан огън между главните - Джейн и Сам. Тя - работи в супер голяма компания, с три супер близки приятелки и отказала се от мъжете след три провалени годежа. Четирите жени работят в една компания и си имат традиция за женска вечер - в една такава вечер създават Списъкът. Списък, в който на шега изброяват какъв трябва да е перфектния мъж. Със светкавична бързина попаднал по грешка в неправилните ръце списъкът става сензация - плъзва в компанията, в пресата, в интернет...и освен, че създава проблеми на Джейн, Марси, Луна и Ти Джей... предизвиква ненормален убиец, който тръгва по петите им...

Той - ченге, нейн влудяващ съсед - секси, духовит и особено надарен... със страхотно чувство за хумор и остър език. От самото начало не се погаждат - първите две седмици на съседството си, но послее...после... Линда ги умее тези работи. Страстта е като лава от страниците, просто ги помита и ги оставя опожарени... И всичко се развива много бързо между тях (първоначално ми беше странно, но авторката ги описа като хора, които знаят какво искат и то по правилния начин)...

Толкова много съм се смяла с размяната им на реплики, толкова забавни и духовити... просто с удоволствие четох саркастичните им престрелки. Много забавен роман! Забавен, но и със страхотна криминална нишка... Толкова напрегнато, толкова реалистично... но... успях да позная убиеца и все пак това по никакъв начин не намали удоволствието ми от четенето... Даже напротив толкова много ми хареса да се правя на детектив  :tongue2:

Много ми хареса, препоръчвам горещо на хората, на които им се чете страстна, криминална, забавна, но и трагична, напрегната любовна история...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...