Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Формула 1 - дискусия, новини, резултати

Препоръчан отговор

преди 1 час, sennheiser написа:

В състезанието също се видя, че Хамилтън изоставаше доста в първи и втори сектор, а едва в третия се залепяше пак зад Фетел и Ботас. Така, че не е до късмет, а по-скоро до настройки на болидите. И това не е една обиколка, а доста обиколки. Изгледай пак записа ако имаш възможност и ще видиш, че Хамилтън отваряше дистанция в първите два сектора и в третия настигаше Фетел.  

Добре, настройки на болидите.

Добре, Ботас може да е бил бавен, ама както каза Стефан, взжно е да си първи. Не може да обвиняваш първия че е бавен при положение, че трябва и да се защитава в средната част на пистата от Фетел. Мислиш ли, че ако Ботас бе трети зад Фетел в началото, а Хамилтън първи, Хамилтън щеше да дръпне напред? Аз не съм сигурен, защото щеше да му се наложи да се съобразява и със защитата си. Това не е като теб и мен де въртим обиколки сами и се кефим като мръднем две места напред в общото класиране. 

За да е ясно, пак да кажа. Аз Хамилтън не подкрепям. Още по-малко Мерцедес като отбор. За Ферари и Фетел съм, но си спомни че 10 години нямаха шампионска кола ! Та като няма за кой друг да съм дето има възможност да бие Мерцедес и Хамилтън, ами минах на Ред Бул (през зимната пауза). Самоче какво стана ? Излезна че са със слаба кола тази година спрямо Ферари. Това е. А Верстапен е бъдещето на отбора. Покрай него ще се развиват. А виж, предпочитам той да бие пред Мерцедес и Хамилтън.

Хамилтън не се приближи веднага зад тях за да може да загрее равномерно гумите. Което се оказа безполезно, щото пак се изхабиха бързо. Нали идеята беше 1 стоп само. И спирачките пазеше. Иначе на Китай ако помниш, още втората обиколка дръпна 2 секунди като беше сам напред.

За Ботас, за него казвам само че е не толкова добър колкото Хамилтън, това е. Ти казваш да бил тая година да го натупал. Ами, що той да го тупа, ами не Фетел ? А, ей това е ;). Оня (Хамилтън) е трикратен каквото и да казваме. Тоя е като чичко Кунце, може да му теглим ние по няколко, обаче той си прави победите и ич не го бърка. Същото и с Хамилтън.

и да си кажа за кого ще държа тая година. Първо Фетел да стане шампион и второ, Ботас да бие Хамилтън или поне да му открадне някоя друга победа. Освен това ще се радвам Рикардо да бие Верстапен и да спечели в Монако. По-добре късно, отколкото никога. Ще викам и за Верлайн да спечели някоя точица, а Алонсо поне веднъж да завърши състезание и да бие в Индианаполис

Добре съгласен. Аз съм за Фетел и Верстапен главно. Ако Алонсо, Хулкенберг бие назад, добре дошло. Перес не лош, а и Сайнц кара. Тая година са се намърдали някакви убитаци пак, които не е ясно как са влезнали във Формулата. Защо е ясно, за да си платят и да карат. Например Ланс Строл. Оня Вандорн и той. Специално за Строл, къде пък и кога е имал победи тоя че да го вкарат във Формулата поради успехи ? Тука въобще не съм съгласен с БМВ Маниак че всички били добри пилоти. Ич не са, и специално тоя неможе да си върти волана на колата даже ! Но добре. На Китай са му правили модификация на кормилната система, че неможе да го върти без сервоусилвател.

Ето го: https://www.motorsport.com/f1/news/stroll-boosted-by-switch-to-lighter-power-steering-891241/

Редактирано от Julius Decimus (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Днес се навършват 20 години от смъртта на Айртон Сена! Това бе последната му обиколка.   http://vbox7.com/play:6f0544a0bd Поклон пред паметта на шампиона!

Поклон пред паметта на шампиона !   А само един ден по-рано на същата писта намери смъртта си и австрийският пилот Роланд Раценбергер .   Черният уикенд на Имола през 1994 г. завърши със смъртта

Странно състезание в Монако, а?  Чак и аз не можах да повярвам каква глупост направиха Мерцедес.  А Диема спорт трябва да си върнат лиценза за излъчване, защото не спазват най-важното условие - да пок

Публикувани изображения

преди 2 часа, Julius Decimus написа:

Тука въобще не съм съгласен с БМВ Маниак че всички били добри пилоти. Ич не са, и специално тоя неможе да си върти волана на колата даже ! Но добре. На Китай са му правили модификация на кормилната система, че неможе да го върти без сервоусилвател.

Не знам какво е казал БМВ Маниака, но това са мои думи. Иначе Ланс Строл си е бил шампион. А това, че някой не може да върти волана и му го нстройват, си е в нормата на нещата. Ти не си ли настройваш волана като караш ;) За другото съм съгласен. Но аз ако трябваше да избирам между Сайнц и Верстапен, щях да избера Сайнц по ред причини. Караха двамата в един тим и се видя кой какво може и как възприема ситуациите. Верстапен го навряха в РБ само заради баща му. Преди да влезе във Ф1 Верстапен старши бе известен с бойкото си поведение в по-ниските формули, борещ се с лакти за синчето си. Ей такива пилоти не уважавам. От там ми дойде неприязаността към Верстапен младши. Освен това е и холандец, а аз  недолюбвам холандците, щото и те ни правиха мръсни номерца последните години. Примерно Шенген. Точно Холандия ни спря.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Искам да се заям малко с феновете на Мерцедес и Хамилтън, щото в момента съм на кеф:

2017-04-29_161040.jpg

И маслото няма да им помогне на Мерцедес утре. 

Ботас буквално отвя прехваления Хамилтън. Хамилтън и вчера и днес в тренировките и квалификацията, бе твърдо зад Ботас и то с много. Кими за малко да спечели, но Фетел бе една идея по-бърз в края на втората си обиколка за време, когато всички се плъзгаха.  И стигаме до въпросът - кой е добрият пилот и кой не. Хлъзгава писта, ниско сцепление, повече мисъл, за да нарпавиш обиколка. И тук тийнеджърите се дънят яко, щото само смелост и реакции не стигат. Пенсиите им разказаха играта. Алонсо, Маса, Рикардо ( макар да е далече от пенсия, но другия си е още с пъпките).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, sennheiser написа:

Искам да се заям малко с феновете на Мерцедес и Хамилтън, щото в момента съм на кеф:

Състезанието е все пак утре. Само напомням.
И ще цитирам и един друг голям в този спорт понеже точките се раздават след състезанието в неделя.

Цитат

За да спечелиш едно състезание преди всичко трябва да го завършиш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, BMW Маниак написа:

Състезанието е все пак утре. Само напомням.
И ще цитирам и един друг голям в този спорт понеже точките се раздават след състезанието в неделя.

Така е. Но това какво общо има с четирите сесии, изминали досега?  Хамилтън кара много слабо и ако не бе Ботас, да кажем, че колата така и онака. Ама той кара слабо спрямо Ботас бе :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, sennheiser написа:

Така е. Но това какво общо има с четирите сесии, изминали досега?  Хамилтън кара много слабо и ако не бе Ботас, да кажем, че колата така и онака. Ама той кара слабо спрямо Ботас бе :P

Покрай тези симулатори си изгубил представа от реалността.
Тия от мерцедес как за толкова време не разбраха че Хам кара слабо и още го държат! Аве то и Фетел като беше в Редбул караше слабо или поне по слабо от Рикардо ...
В този спорт всичко зависи от колата и как ти пасва на стила. Все оак състезанието е утре. Има старт, излизане от първи завой, може да има и SC и куп неизвестни до финала.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, BMW Маниак написа:

Покрай тези симулатори си изгубил представа от реалността.
Тия от мерцедес как за толкова време не разбраха че Хам кара слабо и още го държат! Аве то и Фетел като беше в Редбул караше слабо или поне по слабо от Рикардо ...
В този спорт всичко зависи от колата и как ти пасва на стила. Все оак състезанието е утре. Има старт, излизане от първи завой, може да има и SC и куп неизвестни до финала.

Розберг би ли го? Би го. Разплака ли го? Разплака го. И това в 21 състезания. Ако бяха 5-6 да кажем, че е имал малшанс. Ама то 21 бе! Хамилтън и сега нищо не кара. В Азербайджан видя как се осра, щото не вярвал на симулаторите и щял на място да учи трасето. Егати смешника. И в Русия е така. Видя малко по-хлъзгав асфалт и до там с "таланта" му. 

преди 5 минути, sennheiser написа:

В този спорт всичко зависи от колата и как ти пасва на стила.

Сигурно ще зависи и от гаджето му, дето ще му вземе силите или няма да ги вземе. И като се замислиш, така е. Нашия му взе курвата и Хамилтън припадна буквално. 

Слаби, слаби Мерцедес...до безбожие. Е, вече се появиха съмнения защо са по-бързи в квалификациите - горят масло на поразия.

Редактирано от sennheiser (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, sennheiser написа:

Розберг би ли го? Би го. Разплака ли го?

От как се състезават от деца по разни шампионати Розберг чак 2016 година успя да събере повече точки от него и то благодарение на ония гръмнал двигател от мерцедес още в първото си състезание. Проявявай малко и обективност, стига с тази фенщина.

Не се навивай толкова, състезанието е утре и точките ги раздават утре.

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, BMW Маниак написа:

От как се състезават от деца по разни шампионати Розберг чак 2016 година успя да събере повече точки от него и то благодарение на ония гръмнал двигател от мерцедес още в първото си състезание. Проявявай малко и обективност, стига с тази фенщина.

Не се навивай толкова, състезанието е утре и точките ги раздават утре.

Абе няма как ако си по-добър, 21 състезания да не се върнеш в играта! Ти проявявай малко обективност и стига фенщина. Бързи обиколки се правят и с риск, ама с риск трудно печелиш цял шампионат.  Това, че караш скапана Мазда или поне така казваш, не те прави големия познавач на F1. Хамилтън е зле в два аспекта - психика и в това, че се мисли за Бог. Не му трябвали симулатори. Хаха. Видя се как разруши болид за милиони в Азербайджан, щото пренебрегна симулатора. Разбирам, че трябва да си твърда глава като теб, ама само с твърдост не става. Трябва и малко мислене, което липсва понякога. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, sennheiser написа:
Това, че караш скапана Мазда или поне така казваш, не те прави големия познавач на F1.

То не трябва да си голям познавач. Има разни статистики и може да ги видиш от началото на кариерите им и на двамата. Ти си се хванал за шампионат 2016 и си правиш генерални заключения кой какво можел.

А и маздата не виждам какво общо има в цялата работа ама ще е нещо де само ти си го знаеш. Аз последния състезателен уйкенд със скапаната мазда както ти се изрази имах в събота 7 място на квалификация а в неделя в двете състезания две трети места. Така че от състезания имам малко повечко опит от теб.

Скапана скапана, колко да е скапана? Ти що не отидеш и да се пробваш с форда например някъде като е много хубав ?

Spoiler

3373d1342f3c9d895dbcb2ce1158f9a1.jpg

Пък тогава да говорим.

Скапаната мазда с ротативен мотор е 30кс по слаба от сивика tyre R а поне 8 коли в нашата категория са с този мотор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе няма как ако си по-добър, 21 състезания да не се върнеш в играта!

Ама освен ти да отидеш и да ни покажеш как се връща в играта че то на приказки е много лесно!

21 състезания
10 победи за Хамълтън, наказания назад заради мотор и един изпушил мотор в първото му състезание !!!
Срещу  9 победи на Розберг. Та кажи ми как да се върне в играта ? Като точките от един изпушил мотор се компенсират с 4 победи. Изгуби и победа от наказание на стартовата решетка. Та обясни ми тука на мен със скапаната мазда как се връща в играта при тази сутуация къде мерцедес бяха тотални фаворити и Розбер нямаше конкуренция спокойно си вземаше точките за второ място.
Той чак самия Розберг не повярва на късмета си или на рамото де му удариха сънародниците му от мерцедес. Знае перфектно че повече този подарък няма да му го поднесе живота и че той няма сили да се бори срещу Хам дори и със  симулатор и се отказа веднага от състезателна кариера.
Ето това е обективност. Останалото е фенщина.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Той чак самия Розберг не повярва на късмета си или на рамото де му удариха сънародниците му от мерцедес. Знае перфектно че повече този подарък няма да му го поднесе живота и че той няма сили да се бори срещу Хам дори и със  симулатор и се отказа веднага от състезателна кариера."

Хубаво си го написал, но то точно така се прави за да те запомни света като световен шампион. И още повече - от тима на най известната и уважавана фирма - МЕРЦЕДЕС !

Какво друго мога да кажа? Всички пилоти са добри, щом са участници във Формула 1 а не като нас - алпинисти по пътищата! На всичките тях успех, а на Мерцедес - първо място в шампионата за 2017 година.  Иначе - ако съм голям разбирач, щях да бъда в тима на някой от отборите. със или без, симулатор.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Непознат написа:

Хубаво си го написал, но то точно така се прави за да те запомни света като световен шампион.

То по тази логика Хамилтън да беше приключил кариерата си 2008 година. Кога силите ти са към края е нормално да кажеш стоп. Но определено неговия случай не е такъв. Той просто толкова си може и знае че повече мерцедес нямаше да му правят подаръци че им излезе лошо име за подкрепата която му оказаха с онзи саботиран мотор на Хамилтън де Кико се прави на разсеян за него понеже не е в полза на тезата му която се опитва да ни пробутва.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, BMW Маниак написа:

Ама освен ти да отидеш и да ни покажеш как се връща в играта че то на приказки е много лесно!

21 състезания
10 победи за Хамълтън, наказания назад заради мотор и един изпушил мотор в първото му състезание !!!
Срещу  9 победи на Розберг. Та кажи ми как да се върне в играта ? Като точките от един изпушил мотор се компенсират с 4 победи. Изгуби и победа от наказание на стартовата решетка. Та обясни ми тука на мен със скапаната мазда как се връща в играта при тази сутуация къде мерцедес бяха тотални фаворити и Розбер нямаше конкуренция спокойно си вземаше точките за второ място.
Той чак самия Розберг не повярва на късмета си или на рамото де му удариха сънародниците му от мерцедес. Знае перфектно че повече този подарък няма да му го поднесе живота и че той няма сили да се бори срещу Хам дори и със  симулатор и се отказа веднага от състезателна кариера.
Ето това е обективност. Останалото е фенщина.

Не ти отговорих вчера, щото си тарикат и се мислиш за малък бог на F1,  ама сега ще ти отговоря. Де е Хамилтън? Аман от аматьори като теб.

ПП: То само като те види човек какви коли караш, разбира колко разбираш от автомобили. 

И сега пак ли ще кажеш, ако Хамилтън загуби титлата я от Фетел, я от Ботас, че пак проблеми с колата? Ами той не може да кара на тая писта, това е!!! А за да си шампион, трябва да си добър на всички писти, не като Верстапен, дето добър само на пистите с широки зони за сигурност, че на тия с тесните се удря в стените често. 

Редактирано от sennheiser (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, sennheiser написа:

Не ти отговорих вчера, щото си тарикат и се мислиш за малък бог на F1,  ама сега ще ти отговоря. Де е Хамилтън? Аман от аматьори като теб.

А какво стана с Фетел който тръгна от първа позиция ? Какво стана с ферари ?
Ти от едно състезание направи големи заключения ! 
А прогнозите ти почнаха от събота и не се сбъднаха. Видя ли че състезанието не е като обиколка за поле ? От която спец като теб и разчете как ще премине цялото състезание още от СЪБОТА !

А Хам не го мисли хич. Много скоро ще го видиш точно там къде хич не ти се иска. Защото с времето се е доказал като карач.
Та кажи сега за Фетел ? Кое му попречи ? Нали ги разбираш.
Нали искаше да се заяждаш с феновете на мерцедес вчера ? Е заяждай се ! КЪДЕ Е ФЕРАРИ И ФЕТЕЛ ?

Сега докато търсех темата с търсачката преди да ме цитира попаднах на една анкета във форма и научавам че ти си имал и спомени за Ф1 още от Лауда !!! Вярвай ми доста се посмях.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, BMW Маниак написа:

А какво стана с Фетел който тръгна от първа позиция ? Какво стана с ферари ?
Ти от едно състезание направи големи заключения ! 
А прогнозите ти почнаха от събота и не се сбъднаха. Видя ли че състезанието не е като обиколка за поле ? От която спец като теб и разчете как ще премине цялото състезание още от СЪБОТА !

А Хам не го мисли хич. Много скоро ще го видиш точно там къде хич не ти се иска. Защото с времето се е доказал като карач.
Та кажи сега за Фетел ? Кое му попречи ? Нали ги разбираш.

Не, аз говоря още отначало, че Ботас не е за отписване. Вие ( не само ти), го отписахте за две състезания и му предрекохте крах. Е, кара ли финландеца днес и то с износени гуми?  Кара. 

Аз не съм отписвал никога Ботас и Мерцедес от сметките. Поста ми в събота почна със "...сега ще се заям с феновете на Мерцедес и Хамилтън...". И точно това направих. Сега се заяждам пак с теб, щото в 50% от случаите и ти и някои други, пишете колкото да не заспите.  И много ме дразни като почнете да фаворизирате двама или трима пилоти и изкарвате поне 15 пилота некадърни. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, sennheiser написа:

Не, аз говоря още отначало, че Ботас не е за отписване. Вие ( не само ти), го отписахте за две състезания и му предрекохте крах. Е, кара ли финландеца днес и то с износени гуми?  Кара. 

Защо ми вкарваш думи на клавиатурата които никога не съм писал ?

преди 6 минути, sennheiser написа:

И много ме дразни като почнете да фаворизирате двама или трима пилоти и изкарвате поне 15 пилота некадърни. 

Отново ми слагаш думи на клавиатурата.
Я ме цитирай кога и кой пилот от Ф1 аз съм го изкарал некадърник ? Ти май още не може да се отърсиш от студената вода коя си си полял след състезанието ?

на 29.04.2017 г. в 9:12, sennheiser написа:

И маслото няма да им помогне на Мерцедес утре. 

Явно маслото от вчера днес им помогна ! Повече недей да правиш прогнози за състезания и се научи че състезанието е нещо много различно от квалификацията.
Отърви се ти казах от тези симулатори които нямат как да пресъздадат условия на едно състезание със всички изненади които може да поднесе.
Нямаш едно реално състезание в живота си а си тръгнал да правиш прогнози от събота.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, BMW Маниак написа:

Защо ми вкарваш думи на клавиатурата които никога не съм писал ?

Не си писал ли? Айде стига :) 

Между другото, преди две години бях заложил 10 лева за Ботас - шампион с Уйлямс, та може сам да си правиш изводите на кой съм фен или бил фен. Ама толкова бързо го отписахте, че...и толкова бързо фаворизирахте Верстапен, че... Отсега да направя една прогноза. Верстапен близките 5 години няма да е шампион, дори да смени отбора си с шампионски. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, sennheiser написа:

Не си писал ли? Айде стига :) 

Ползвай търсачката и ми го докажи. Както аз те цитирах от вчера с генералните ти заключения и прогнози за Мерцедес които направи като крайна експертна инстанция.

на 29.04.2017 г. в 9:48, BMW Маниак написа:

В този спорт всичко зависи от колата и как ти пасва на стила. Все пак състезанието е утре. Има старт, излизане от първи завой, може да има и SC и куп неизвестни до финала.

Запиши си го някъде и си го прочитай всеки път преди да правиш прогнози от събота за неделното състезание.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, sennheiser написа:

Аз не съм отписвал никога Ботас и Мерцедес от сметките. Поста ми в събота почна със "...сега ще се заям с феновете на Мерцедес и Хамилтън...". И точно това направих. Сега се заяждам пак с теб, щото в 50% от случаите и ти и някои други, пишете колкото да не заспите.  И много ме дразни като почнете да фаворизирате двама или трима пилоти и изкарвате поне 15 пилота некадърни. 

Излупа ли Палмер Грожан незаслужено ? Да. Тиквеника Строл завъртя ли се сам създаващ потенциално опасна стуация в началото ? Да. Алонсо дето отпадна в загряващата да не говорим.

Верстапен миналото състезание отпадна със същия проблем като Рикардо тука. Хамилтън миналата година като му гръмна мотора, пък Розберг спечели същата работа. Айде аз казвам сега че на Верстапен като не му се повреди колата е по-добрият от Рикардо. И старта му беше по-добър пак. Кое не е тъй ? Наздраве.

Айде сега като Маса саботира Фетел последната обиколка и него да почнеш да мразиш освен (не че одобрявам това, трябваше да се пропусне Фетел без да се бави) ?

И за да е ясно. Да, аз писах също че Хамилтън е по-добрият. Не защото съм му фен. Почитател съм на Маса и Ферари. Но ето какво казвам аз: Хамилтън ще бие Ботас по точки в края на шампионата. На състезанията където Розберг го победи, сега Ботас може да бие. Но не в крайното накрая. Това казвам сега и да се запомни ако ще спориш какво що после. Например: Розберг беше по-бърз в Русия, и тоя така сега, на Барселона също може да минава Хамилтън, на Азербайджан също. Но накрая оня ще бие по точки. Писах преди защо тряя се подкрепя Хамилтън от гледна точка на спорта, защото само той и Фетел са напълно отдадени да минат рекорда на Шумахер. Ботас е далеч въобще от шанс за такова нещо. Ма да видим. Ако накрая все пак мине Хамилтън ще призная че беше прав като каза че Ботас е по-добър. Но не преди края на годината да видя точките.

За Верстапен мисля е ясно че е фаворита на отбора. Кара не кара накрая ще е пред Рикардо по точки, също като Хамилтън пред Ботас.

Редактирано от Julius Decimus (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, felix10 написа:

Хонда ще доставят двигатели на отбора на Заубер догодина. :emoji_smiley-16:

До догодина дори по скоро вероятно ще са го оправили.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кикоооо ! Ти да не се засегна ?
От една седмица си събирам компа и днес продължавам. Като съм готов ще ти разреша да ме биеш на симулатора само при условие че няма да си повярваш че може да ме победиш и на реална писта и да започнеш със заключенията от симулатора.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кики! Защо така бе мама се чудиш с кого да се "заяждаш"? Ето ми част от последният пост. То ако не можеш да караш Форда като хората, поне можеш да четеш!:  "...Какво друго мога да кажа? Всички пилоти са добри, щом са участници във Формула 1 а не като нас - алпинисти по пътищата! На всичките тях успех, а на Мерцедес - първо място в шампионата за 2017 година.  Иначе - ако съм голям разбирач, щях да бъда в тима на някой от отборите. със или без, симулатор."

Нали един път го написах. Във Формула1 е важно кой ще е победителя, а не този - на 6-то място. Същото се отнася и за отбора.И още малко! Не си харчи парите напразно за разни детски игри а давай да почерпиш, че съм ти намерил една кака, с която можеш да се забавляваш през остатъка от живота си. Ето! Така се научи да се "заяждаш" - като мен! По "Еконт" съм ти пратил една хубава хавлиена кърпа за сълзите. Да не вземеш наистина да се обидиш, ей! Ти че не ги разбираш тези състезания, то е ясно. Но човек не всичко може да разбира от живота. Ще ти помагаме сегиз-тогиз.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване